9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • lolSL
    #5254
    a PC gaminget nem kérdés, hogy szándékosan teszi tönkre a hardver gyártó ipar a gyors profit reményében. ha tehetném nem az intel meg nvidia féle férgek túlárazott szarjait venném, hanem magam heggeszteném össze a gépet a pincében, dehát erre vagyunk kényszerülve. olyan tárgyat meg nem is tud mondani senki amivel elég fájdalmat tudnék okozni annak aki ezt a legújabb SSD lehúzást elkezdte.. félmillióért 1TB gg
  • Shep
    #5253
    576-ban már azt írja raktáron, akkor vidéki boltban csak holnap lesz, ugye?
  • DarkSector
    #5252
    Bocsesz Beta-ban bár nekem LOW gépem van....az is tény.
  • DarkSector
    #5251
    Több pénz az egér mint a konzol, mégis 1 effect eltérés van kb a 1-2 verza közt.
    Ezt kell eldönteni, nem veszekedni mert szubjektív hogy kinrk mi éri meg hogyan.

    Még te irtad be pl a Prey 2-őt, hogy főplatform x360 és hogy egy eléggé összetett játék lesz elvileg, most akkor megéri gépre költeni +warez vagy olcsó gép+tömérdek játék, mert a fejlesztők oda fognak újjítani ahol a legtöbb hasznuk van.

    Azért 20%-ban gondolom igazat adsz ennek a szeszögnek is nem barátom... :)

    irkálhatunk erről csak ne veszekedés legyen belőle.
  • DarkSector
    #5250
    Nekem a PC demo-ban is ilyen volt. :S
    Amúgy ez bőven fasza a kis masina erejéhez viszonyítva.
  • Seth
    #5249
    Kezd már kínos lenni ez a konzol gyűlöleted , nem érzed?
  • DarkSector
    #5248
    Na ez kemény nem hittem volna hogy ilyen közel lesz a géphez...omg.
  • KaBuTo666
    #5247
    Hát még az én egerem...elvégre rengeteg macskát elijesztett már a háztól. Csak úgy jönnek a kandúrok bakker.
  • Shep
    #5246
    Hát ha én is legalább így tudnék célozni kontrollerrel már vettem volna xboxot.
  • lolSL
    #5245
    15 ezer forintos gépen mit vársz? egy darab szaron kell szegény konzolosoknak játszaniuk, az egerem többet ér :DDD
  • kifli
    #5244
    hu decsúnya textúra az elején ahol a törés van a tetőn :D
  • felony
    #5243
    Én meg már alig várom, hogy visszajelezzenek a cd galaxisból, hogy átadták a futárnak.
  • kill3r21
    #5242
    tessék fönök videó xbox verza, lehet spoileres
  • KaBuTo666
    #5241
    Hát figyelj, a tokja még jó egyéb diszknek :D
  • kill3r21
    #5240
    Én a multi miatt veszem meg, sokat toltam a demót és nagyon bejött, aztán meglűátjuk mennyit játszok majd vele, meghát ott a battlefied multi is :)
  • kill3r21
    #5239
    egyébként meg azon is mulik ki hogy játszik :) ki mennyire jó, ilyesmi :)
  • grebber
    #5238
    Én azért veszem meg,mert megmondom őszintén nem tudom.
    Első részeket is bebeszéltem magamnak a multi miatt vettem meg és ha 1 órát toltam vele összesen akkor sokat mondtam.
    Néha rámjön ilyen kényszer hogy venni kell valami játékot.Most is pl megvettem Alon in the Dark limitedet és szinte ki sem bontottam ment fel polc tetejére fogja a port. 3400ft-os porfogó
  • kill3r21
    #5237
    tipikus PC mentalitás, szerintem az időt kurvára nem befolyásolja hogy egérrel vagy gamepaddel tolod....:D
  • KaBuTo666
    #5236
    Nembaj ha nem 40 órás a single, sokakat a multi izgat valamilyen szinten jobban, valaki pl leginkább azért veszi meg.
  • grebber
    #5235
    Nem felejtem ugyanolyan hosszú a full majd megmutatom az időmet azt meglátod pn-n nem gamepaddal szüttyögök.

  • kill3r21
    #5234
    tesó, 3 órát toltam eddig felejtsd el a bétát :)
  • Synchronous
    #5233
    Ezeket a kamu gépigényinfókat nem is kell figyelembe venni. Ennél hülyébbek már csak akkor lettek volna, ha mindezt minimális követelménynek tüntetik fel.
    A Legendary: The Box nevű játéknál is 4 GB ramot hoztak ki ajánlott gépigényben pedig évekkel ezelőtti játék. Annyira nem is volt jó a grafikája, a Crysisnak még az első részétől is jóval le volt maradva grafikailag meg mindenhogy.
    Szóval ennyit a gépigényekről... erős propagandát érzek én ebben, csak hülyítik a felhasználókat hogy nem elég a jelenlegi hardverük, hátha vesznek újat.

  • grebber
    #5232
    PC-n még ha halsz is én is meghaltam párszor normálon max 6 órás (nekem 5,5 volt)

    Easy-n 3óra 50 perc.Legnehezebbet azt nem tudtam mérni mert közbe ökörködtem ,repkedtem és ugye azt is számolta a teljes időhöz.

  • KaBuTo666
    #5231
    o n e
    d a y .
  • Sound
    #5230
    Jöttem spoilerezni egy kicsit, bár szerintem ez mindenkit érdekel.

    Normalon, boxon, 10óra volt a játék. Ebben benne van 1 óra balfaszkodás/halál/explore. De PC-n, hardon szerintem ugyan úgy ki tudod hozni a 10 órát, (normalon se volt annyira könnyű mint gondoltam, kontrollert is újra meg kellett szokni).
  • kill3r21
    #5229
    amit láttál xboxos gameplay amit kiadtak télleg ugynézki :)
  • ChaosTeam
    #5228
    "Az ajándék NFS Shift Classics illetve Battlefield Bad Company 2 készletek korlátozott példányszámban lesznek elérhetők, a tényleges megrendelések sorrendjében tudjuk biztosítani, a készletek erejéig.

    Tehát, a mostani, tényleges, konkrét megrendelések érkezési sorrendje számít, nem az előjegyzések leadásának ideje."

    Tehát elvileg az nem számít mikor adtad le az előrendelést, majd amikor küldik a mailt, hogy lehet rendelni, annak a sorrendje számít...
  • DarkSector
    #5227
    jah vágom hogy costum pc kb de valóban olyan faxa x-en mint a gameplay vidikben vagy azok kamuztak? Mert elég durvának tüntek az ucsó időben a x360 gameplay-ek. :)
  • kill3r21
    #5226
    az odabasz, meglepően jó xbox képeségeihez mérten...átlag pcn kb igy fog futni...
  • DarkSector
    #5225
    Jó bugos de a graf milyen a single-ben azt mond. :)
  • kill3r21
    #5224
    toltam egy kicsit a boxos verziót hát mit mondjak durva:
    tegnapi véleményem vissza szívom....így 3 óra játék után, gyerekek el kell hogy szomorítsak mindenkit, de a játék iszonyatosan bugos....nem annyira mint a béta, de olyan dolgokkal találkoztam csak pislogtam.....
    pl az ellen a falba ragad és meghal, akkor csak simán megakad de fut....gránáttal nyírod ki a ragdoll effekt megáll, pl lebeg a keze....kibaszod az asztalt a rajta lévő tárgyak lebegnek....ha felmész egy felfegyverzett hummer-re, leszeded a nagy fenyát, akkor nemtud leszállni a platóról és eccerüen mellérak....ha eldobod a fenyád hogy megnézd milyen a másik az eccerűen eltűnik....felvettem a rakétavetöt azt véletlen eldobtam és eltűnt....ha kilövöd a hummer kerekeit, ugrál folyamatosan...vicc gyerekek és mindez a boxos verzióban....lehet hogy csak sajtó retail???? vagy ennyira gáz lenne?
  • kill3r21
    #5223
    az se rossz :D
  • bertino
    #5222
    :)
  • gduck
    #5221
    Nekem meg 16.-án volt 11 hónapja hogy megrendeltem
  • Qrush
    #5220
    igen az van megrendelve;) hát remélem is h úgy lesz
  • kill3r21
    #5219
    ha limitedet rendelted akkor igen asszem
  • Qrush
    #5218
    és az ipon-nál rendelt játékhoz nem adnak dlc kódot, mint CDG-nél? esetleg tud erről valaki valamit?
  • wedge31
    #5217
    EA játék még véletlenül se fog elöbb indulni egy pár napig csak a dobozt lehet majd nézni, vagy amcsi exét beszerezve játszani.
  • Prince23
    #5216
    Mivel az amcsi premiert nézik az esetek 80%-ban. kivéve ACB-t, példának egyet :S
  • kill3r21
    #5215
    úgylegyen...:)