9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • kill3r21
    #5294
    mivel a béta már végigtolható volt igy abból gondoltam hogy a nyelvi dolgok nem változtak....ha gondolod feltöltöm vagy holnap mikor itt a végleges
  • TBTPumpa
    #5293
    Most akkor töltsek le egy béta verziót a nyelvi fájlokért?
    Itt úgyis már néhányan feltelepítették a gépre, és az nem BÉTA verzió, hanem a tényleges végleges verzió. Engem az érdekelne és nem mindenféle szutyok bétaverzió!
    Tudom, hogy fordítható, én csak a fordítást akarom elkezdeni, de akkor majd megcsinálom akkor, ha megérkezik a játék...
  • Ari18
    #5292
    Fordítható ( lentről felfele a 8. hsz)
  • kill3r21
    #5291
    tesó már a bétában benne vannak a nyelvi fileok :)
  • KaBuTo666
    #5290
    Hála istennek van bfbc2 accountom, csak a limitált kiadást kellet megrendelnem. Még kb. 16 óra és a kezemben. :-)
  • Shep
    #5289
    Na hülyeséget írok, nem amiatt, amúgy is megvettem volna de azért rendeltem elő mert így 2 játékot kapok 1 áráért, egyébként csak besétáltam volna simán.
  • Shep
    #5288
    Hát én már előrendeltem jó régen pont a BBC2 miatt.
  • SpeedXHUN
    #5287
    hülye az aki most mellé külön megvásárolná a bf-et::D Max a doboza miatt éri meg.Amugy limitált nem?
  • TBTPumpa
    #5286
    Aki megvette a játékot, az elküldené nekem a játékból a nyelvi fájlt?
    Szeretném megnézni, hogy fordítható-e, és akkor elkezdeni a fordítását, mert az én játékom, csak szerdán fog megérkezni... :(
    Előre is kösz!
  • strebacom
    #5285
    Igen..
  • teddymac
    #5284
    Én felhivtam ma őket telefonon és előrendeltem :) igy lesz hozzá BC2
  • strebacom
    #5283
    No utánna érdeklödtem telefonon és az a légyeg, hogy csak akkor jár hozzá a BC2 ha elörendelted valamikor...tehát ha csak spontán bemégy akkor már nem kapsz mellé semmit!!!!
  • zzeN
    #5282
    Hány gb helyet foglal kb? 10-nél biztos többet.
  • strebacom
    #5281
    És azt hol irják hogy adják mellé a BC2-t, mert csak a CD-gal.-on láttam
  • grebber
    #5280
    Az a minimum:

    PC Minimum System Requirements
    Operating System: Windows XP, Vista or Windows 7, with the latest Service Pack
    Processor: Intel Core 2 Duo at 2 Ghz or AMD Athlon 64 x2 2Ghz or better
    Memory: 2 Gb (Vista requires 3Gb)
    Hard Disk Space: 9 Gb
    Video: Nvidia 8800GT with 512 Mb RAM, ATI 3850HD with 512 Mb RAM or better
    Sound: DirectX Compatible Sound Card
    DirectX: 9.0c
    Controller Support? Microsoft Xbox360 Controller for Windows
    Any special multiplayer requirements? Internet Connection Required
    Internet connection also required for a one-time authorization when the game installed / first run.
  • kill3r21
    #5279
    akkor ez kamu gépigény, a dobozon 2ghz core duo van irva meg 2gb ram :D
  • Shep
    #5278
    Igen. Srácokat leverem a boltban ha nekem nem jut :)
  • strebacom
    #5277
    Miért a BC2 az 576-ban is van??
  • Shep
    #5276
    Na most látom vidéken holnaptól, akkor holnap arra tekerek, remélem a BFBC2-t nem csalják el nekem!
  • Shep
    #5275
    Szar a crack :D
  • kill3r21
    #5274
    akkor már lehet feltolni egy clone dvdt :D
  • kill3r21
    #5273
    nah akkor ugy kb 8 óra mulva tolhatod is
  • Shep
    #5272
    Előrendelők közül hívtak már valakit az 576-tól?
  • ChaosTeam
    #5271
    Nah feltelepítettem a Crysis 2-t, de akvitáláskor ezt írja:

  • ChaosTeam
    #5270
    Nekem 512-es kártyával tökéletesen ment a Multi Beta. A Single-t nem próbáltam mondjuk....
  • DarkSector
    #5269
    Jah mert 320MB-os karimmal 800x600-ba küldtem a Beta-t mikor belejátszotam, szóval nem fog 1gb alatt faszán menni ezek szerint.
  • kill3r21
    #5268
    tehát akinek nincs 1GB vram-ja az mehet a levesbe :D
  • grebber
    #5267
    Bei der Einstellung "Advanced" gibt es mit einer Auflösung von 1.680 x 1.050 bei folgender Hardware-Zusammenstellung etwa 30 FPS:
    CPU: Core 2 Duo mit 2,6 GHz / Athlon 64 X2 6000+
    GPU: Geforce GTX 280 / Radeon HD 4870 mit 1 GB VRAM
    RAM: 3 GB unter Windows 7

    Die "Hardcore"-Spezifikationen fallen noch einmal höher aus. 30 FPS bei 1.920 x 1.200 gibt es mit folgenden Hardware-Komponenten:
    CPU: Core i5 / i7 mit 3 GHz / Phenom 2 X4 mit 3,2 GHz
    GPU: Geforce GTX 560 Ti / Radeon HD 5870 mit 1,5 GB VRAM
    RAM: 4 GB unter Windows 7

    Dazu gibt die PCGH eine Schätzung für den DirectX 11-Modus ab, die wir Ihnen nicht vorenthalten wollen. 40 FPS bei einer Auflösung von 1.920 x 1.200 gibt es schätzungsweise mit folgender Hardware:
    CPU: Core i5 / i7 mit 3 GHz / Phenom 2 X4 mit 3,2 GHz
    GPU: Geforce GTX 570 / Radeon HD 6970 mit 2 GB VRAM
    RAM: 4 GB unter Windows 7
  • balika16
    #5266

    Megjelenés: 2011.03.21. webshopban meg már többen mondták h ott kapható ma!
  • teddymac
    #5265
    Ja és előrendeltem :)
  • teddymac
    #5264
    Nekem ma azt mondták 576ban ,hogy pénteken lesz :)
  • balika16
    #5263
    Westendben az 576 ban már kapható!
  • kill3r21
    #5262
    gyerekek sírok, megint nekiálltam kicsit a Crysis2-nek de vissza is jöttem, mert majdnem sírógörcsöt kapok:
    Mesélem a storyt....ablakból figyelek cloak módban....3 katona sétál fel egy vízparti raktárnál a lépcsőn....odanyomok egy gránátot hogy felém jöjjenek, egyszerű céllal, szépen leszedjem őket sniperrel....elis indulnak, erre az utolsó eldob egy gránátot pont az előtte lévő társai lába alá, ami még hagyján de észre sem veszik.....közben a 3. elkezd futni hogy gránát, de nem ellentétes irányba, hanem a gránát felé....és csatt saját magukat kinyírták, mindhárom megpusztult úgy hogy hozzájuk sem értem......gyerekek ez miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???? nem térek magamhoz, ez a crysis2? remélem ez nagyon a véletlen műve és több ilyennel nem találkozok.....kár hogy nem tudtam rögzíteni nektek..
    nagyon durva gyerekek, remélem kiderül a boxos verzióról hogy egy korai build :D
  • doggy90
    #5261
    galaxisban is lehet mar kapni 360-ra, ugyhogy gondolom az 576-ba is megerkezett. kesobb megyek majd az arkadba, majd megnezem.
  • felony
    #5260
    Holnap érkezik nekem is, egy bad company 2 társaságában.
  • kill3r21
    #5259
    mammut2öbe ma van a launch party, meglehet venni :)
  • TDC Geronimo
    #5258
    Pont ezt akartam kérdezni, hogy valaki, aki pesti nem jár a westendbe mostanában? Ha megnézné, hogy van-e már az ottani 576ba crysis 2 xboxra azt megköszönném.
  • DarkSector
    #5257
    Nekem is kutya ugat pénz beszél.
    De arra sincs lóvém hogy a Cry 2-őt origibe megvegyem most úgyhogy olymindegy....:)
  • DarkSector
    #5256
    SSD az sirály én is vennék rendszernek egy 80-ast de baszott drágák...:O
  • kill3r21
    #5255
    én azt mondom hogy a jelenlegi gépemmel nem fogom tudni ilyen grafikán futtatni mint amin a boxon fut, szerintem ez tény, lehet menni fog de nagy eksönnél ugy fog akadni mint állat és kénytelen leszek lejjebb venni, ennyi előnyt irok a box verzi javára és nem többet :)