219
  • Dragooon #219
    Minden idők egyik legnehezebben megszokható játéka (szomomra): Major League Baseball 2K9
    [baseball szabálykönyvet olvas]
  • Kicsikiraly
    #218
    végülis belebújsz Chen szerepébe, szóval szerepjáték is xD
  • Qwerty4
    #217
    Még az RPG kategóriát is? xD
  • Kicsikiraly
    #216
    SZÁMOMRA minden idők legjobb játéka: Portal, szigorúan
    minden idők legeredetibb ötelet: Portal
    minden idők legjobb játékkaraktere: GLaDOS (Portal) :D
    minden idők legjobb játéksztorija: Portal
    és még sorolhatnám, nálam a portal visz mindent :D
  • Lobsterman
    #215
    Dungeon crawlernak hívják. Devil May Cry-ban meg ugyanúgy ott van hogy megtanulod a skilleket szóval ugyanaz. PCn az RPG nagyjából az ölés, karakterfejlődés(eddig stimmel is), kalandjáték elemeket(beszélgetés, tárgyfelvétel, és felhasználás), és puzzle elemek bizonyos kombinációját takarja.
    Ha tágabb értelemben vennénk akkor minden játék szerepjáték, mert valakinek a szerepét játszod(ugyanúgy egy FPSben mint egy istenjátékban).
    Egyébként neked is igazad van, de a stílusok olyan szinten keverednek már a játékokban hogy gyakorlatilag lehetetlen manapság már tökéletes korlátokat alkotni ilyen szempontból. Ott a Fallout 3. Elvileg CRPG lenne, de lőfegyverekkel irtod az ellent, belső nézetből. Akkor FPS? Állítólag végig lehet lopakodni az egészet. Akkor lopakodós játék?
  • Lobsterman
    #214
    Olyan dolgokra gondoltam mint legjobb karakter capt. price(van vagy 20 sornyi szövege, semmi extra max a skót akcentusa), legszínvonalasabb játék: CoD4(szintén rengeteg mást mondhattál volna, de függetlenül attól hogy nagyon jó játék, nem az amit a legszínvonalasabbnak mondanék közel sem), plusz nincs olyan hogy körökre osztott rts, bár ezt már írtam. Meg pár olyan van még amiben nincs meg a kraft ahhoz hogy "minden idők" legjobbja legyen. Utóbbi időké csakcsak...
    De persze nem akarlak megbántani ezzel, elhiszem hogy nálad ilyen a lista, de erre csak azt tudom mondani hogy nem vagy igazán ősgamer fajta :)
  • CalebJoe
    #213
    Az igazi hack n slash pl. Devil May Cry, Ninja Gaiden, Dynasty Warriors stb, de a Sacred meg a Titan Quest akció rpg elemekkel, keress rá szinte mindenhol az lesz gametype: action, role-playing game.
    Azt hiszem a Diablo hozta ezt a stílust először.
  • Lobsterman
    #212
    Csak azért mert fel lehet tolni a statokat még nem lesz rpg, max rpg elemekkel is operál :)
    Én elég sokszor lopakodtam azért a Hitman sorozat utolsó 3 részében
  • Prince23
    #211
    De ez az én véleményem:D Miért tévednék magamba?:D
  • CalebJoe
    #210
    a Titan Quest és a Sacred az nem hack n slash, hanem akció rpg...

    Lobsterman: "Minden idők egyik legjobb lopakodós játéka: Hitman Blood Money"--> mióta kellett benne lopakodni?:D inkább beöltözni és úgy bejutni az adott helyre...inkább Splinter Cell
  • Lobsterman
    #209
    Nagyon jó az is, de a régi "klasszikus" kalandjátékok messze körözik.
  • The Protector
    #208
    Minden idők legjobb kalandjátéke.Megcáfolhatatlanul:The Indigo Prophecy,Fahrenheit 2 neve van az indigo a cenzúrázott
  • Lobsterman
    #207
    Ó nagyon tévedsz megszámlálhatatlan fronton. Tudom hogy benne van a címében hogy "egyik" de CoD4 pl nem jó ennyire, sőt sok más kategóriában is rengeteg jobb versenyző van
    Minden idők egyik legjobb játéka: Ó ilyen kategórát nem szabad indítani. 2 stílust lehetetlen összehasonlítani. De akkor legyen PacMan ha már ilyen van :D
    Minden idők egyik legszínvonalasabb játéka: Sok van(CoD4 a közelben nincs), de azt kell mondjam Psychonauts
    Minden idők egyik leglátványosabb játéka: Ha szigorúan grafikára gyúrunk akkor jelenleg a Bioshock
    Minden idők egyik legjobb pc-s karaktere: Shodan(System Shock)
    Minden idők egyik legjobb játékadaptációs filmje:
    Minden idők egyik legjobb arcade autós játéka: Flatout 2
    Minden idők egyik legjobb modern kori háborús játéka: CoD4, ebben kiegyezünk :D
    Minden idők egyik legjobb második világháborús játéka:
    Minden idők egyik legjobb RTS-e: Dungeon Keeper
    Minden idők egyik legfélemetesebb játéka: Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth
    Minden idők egyik legjobb folytatásos játéka: Monkey Island sorozat
    Minden idők egyik legjobb "kattingtatós" Hack N'Slash játéka: Sacred
    Minden idők egyik legjobb rpg-je: Arcanum(Fallout2 0,0001%al lemaradt)
    Minden idők egyik legjobb kalandjátéka: Curse of Monkey Island vagy Sam & Max Hit the Road & Grim Fandango. Egyaránt fantasztikusak
    Minden idők egyik legjobb KOMMANDÓS játéka: Rainbow Six: Vegas(Ebben is egyetértek, de nem vagyok annyira otthon a témában)
    Minden idők egyik legjobb lopakodós játéka: Hitman Blood Money
    Minden idők egyik legjobb körökre osztott rtse: Ilyen kategória nem létezik. Vagy körökre osztott vagy real time stratégia. De értem én és: Civilization 3
    Minden idők legjobb kiegészítője: W3: Frozen Throne

    Amit meg kihagytál:
    Egyik legjobb...
    FPS - System Shock 2
    TPS - MDK
    "tycoon"(gazdasági építgetős) - SimCity 2000
    űrszimulátor - Privateer 2
    Platformjáték(ugrálós, mászkálós) - Psychonauts

    Hirtelen ennyi jutott eszembe
  • Prince23
    #206
    No mikor nyítottama témát, nem voltam tisztában néhány pc-s műfajbeli fohalmakkal: pl a kaland játékot kevertem az rpg-vel. szal most Update van:

    Minden idők egyik legjobb játéka: CoD4 (MoHAA)
    Minden idők egyik legszínvonalasabb játéka: CoD4
    Minden idők egyik leglátványosabb játéka: Crysis
    Minden idők egyik legjobb pc-s karaktere: Cpt. Price (CoD-ok)
    Minden idők egyik legjobb játékadaptációs filmje: Resident Evil
    Minden idők egyik legjobb arcade autós játéka: Need for spedd Most Wanted
    Minden idők egyik legjobb modern kori háborús játéka: CoD 4
    Minden idők egyik legjobb második világháborús játéka: MOHAA
    Minden idők egyik legjobb RTS-e: Medieval TW 2
    Minden idők egyik legfélemetesebb játéka: CONDEMNED
    Minden idők egyik legjobb folytatásos játéka: Splinter Cell!
    Minden idők egyik legjobb western játéka: Call of Juarez szigorúan
    Minden idők egyik legjobb "kattingtatós" Hack N'Slash játéka: Titan Quest (dio fanok kiméljenek)
    Minden idők egyik legjobb rpg-je: Mass Effect
    Minden idők egyik legjobb kalandjátéka: Fahrenheit
    Minden idők egyik legjobb focis játéka: Fifa 07
    Minden idők egyik legjobb kosaras játéka: NBA Live 2006
    Minden idők egyik legjobb képregényadaptációs játéka: Spider-man 3
    Minden idők egyik legjobb KOMMANDÓS játéka: Rainbow six VEGAS!!!!
    Minden idők egyik legjobb lopakodós játéka: SC: Chaos Theory
    Minden idők egyik legjobb körökre osztott rtse: Heroes 5
    Minden idők egyik legjobb modernkori háborús rtse: szigorúan WORLD IN CONFLICT
    Minden idők legjobb kiegészítője: Mtw 2: Kingdoms

    Minden idők egyik legnagyobb csalódása minden téren: Medal of Honor AIRBORNE!
    Minden idők egyik legrosszabb "gta" stilúsú játéka: Just cause (bár az eleje kifejezetten hatásos)
    Minden idők egyik legrosszabb folytatásos játéka: NBA 08
  • Prince23
    #205
    Topikot átneveztettem
  • Kicsikiraly
    #204
    teljes orange box :D
  • Bence94
    #203
    Half Life széria .
  • Rundstedt17
    #202
    jah igen az örkös kedvenc lemaradt a return to castle wolfenstein
  • Kicsikiraly
    #201
    ezzel vitatkoznék, a portal az egy teljesen új ötletet boncolgatott, és a története is 10ből 20 pontos volt.
  • Qwerty4
    #200
    Ne filozofálj...
    A minden idők fogalomba beletartozott akkor a 2007 és a legújabban megjelent játékok is.Szóval kár a gőzért, mert azok is "indultak" a legjobb címért minden kategóriában.
  • Prince23
    #199
    Lehet szólok, és töröltetem :D
  • tarti19
    #198
    az a baj a topic címe nem jó... vagy ha jó akkor mit keres itt 2007-es játék?
    mert egy super mario-nak van múltja, mai szemmel ugyan nevetségesnek tűnik de akkoriban:)
    noha immáron 08-t írunk egy tavalyi játék sem tudott még lerakni írtózatosan maradandót::) persze ettől ami msot jó sokak szemében az későbbiekben is megfog maradni jónak:)
  • Prince23
    #197
    Aki akar jöjjön:D

    Egy jó kis site

    ha regizni akarsz, akkor katt a Fórum-ra
  • milk41
    #196
    Kedvencek:
    Outcast - életembe nem vittem végig de élvezet volt vele játszani:D
    Jagged Alliance 2 - haverommal ezt toltuk állandóan
    Screamer Rally - emlékszem hogy akkoriban ez volt a kedvenc autós játékom (sőt még arra is emlékszek hogy mentés nélkül vittem végig az egészet)
    Thief - egyszerűen gyönyörű és káprázatos grafikája volt akkoriban
    Half-Life - ki ne játszott volna még vele:)
    Call of Duty - "csak" 3 évemet vette el a játék
    Need for Speed:Porche - a kormányom mellé kaptam ezért az nem volt kérdés hogy jó pár hónapig mivel fogok játszani
    Delta Force:Blackhawk Down - első "rendes" FPS játék amivel játszottam és még most is játszok vele
    Multi Theft Auto:Vice City - netes "karrieremet" ezzel a játékkal kezdtem

    kicsit hosszúra sikeredett a listám ,de ez van
  • Prince23
    #195
    Na, akkó: 2007 Év játékai! Nálam + a voksolás ez lesz

    2007
    ÉV JÁTÉKA: CALL OF DUTY 4

    év tps: Gears of War
    év rts: World In Conflict
    év kiegészítője: egyértelműen a Kingdoms
    év Rpg-je: Jade Empire vagy Witcher? Nálam itt nagyon nehéz lesz a döntés, sajnos:(
    év fps (2.): Crysis
    év csalódása: Medal of Honor Airborne!!!!!!

    szevasz, ennyi.
  • zbundy
    #194
    A Wow-val egyet értek!
  • Prince23
    #193
    leglátványosabb pc rpg/rts-s összeállítása: Wow, warhammer, Witcher



  • kenderzen
    #192
    Silent Hill még a jokis pixelháboruban psx-en iijjj de zuzott ,de csak leirásbol tudtam végig tolni . Ha már a kegyetlenkedésnél tartunk meg a japánoknál akkor ott a szerintem legiszonyatosabb amit eddig játszottam az a fatalframe másnéven a project zero elsö része volt /ps2/ na az rendesen megijesztett , pedig nemszoktam berosálni holmi horror játékoktol ,de az rendesen pszihologiai horror :D Semmi zombi nincs benne vagy szörnyek csakis szelemek de iszonyat odacsapnak'
  • Dragooon #191
    minden idők legidiótább hozzászólása
  • bakvarnyu
    #190
    nem rossz ez
  • kenderzen
    #189
    GamePad powa .... gáz hogy kurva kevés game támogatja pc-n , na meg ha nem
    x360 kontrollered van még kevesebb , ismét microfos xD.
  • Prince23
    #188
    Ugye-ugye:DDDD
  • NeoMaN
    #187
    Minden idők legidiótább topikja....
  • Kicsikiraly
    #186
    mostmár megértem a topiknyitót hogy miért tetszik neki a CoD4 :)
  • bakvarnyu
    #185
    Akkor ess neki a harmadik résznek, én is csak azt láttam.
  • Qwerty4
    #184
    Nincs gamepadom és nem is lesz.
  • wedge31
    #183
    Nem tudok róla ,de ha van gamepadod nem fog hiányozni az egér ebböl a játékból.
    Egyébként én is az egeres irányitás hive vagyok.
  • zbundy
    #182
    A Silent Hill-nek én csak a 4. részével játszottam, de nagyon bejött! Bár nekem a belsőnézet kicsit nem tetszett, szerintem nem volt annyira szép, de külsőnézetben nagyon bejött.
    De egyébként olvastam az előző részek történetét és szerintem azok jobban kitaláltak voltak.
  • Qwerty4
    #181
    És van neki esetleg egér patch, mint a RE4-nek?
    Mert érdekelne a játék, ha annyira beteges és dark... :)
  • wedge31
    #180
    A Sacred nekem a szabadon bejárható hatalmas terület miatt kedvenc az összes többi hack n slashben csak a kijelölt többnyire elég keskeny uton haladhatsz.