76
Koenigsegg luxusautók
  • Wolfsnack
    #76
    innen letölthető: http://ncore.cc/torrents.php?action=details&id=752464
  • Wolfsnack
    #75
    ez mi a foss? ne szennyezétek az amúgy is halott topikot
  • Klemice
    #74
    De miért kamionsegg a topik neve?
  • TomSolberg
    #73
  • Wolfsnack
    #72
    Gyáróriásokban? a héten volt/van
  • Katun
    #71
    Én mindig így mondtam ki:
    Königszedzs
    Amúgy nagyon pofás darabkák :)
  • Matthew Prosac
    #70
    itt Pesten a márvány utcában szokott néha parkolni egy Ferrari, a tulajdonosa nem szívbajos... (biztos hogy utcán nem parkolnék vele, csak garázsba, de legalábbis biztonságos helyre)
  • Kmarha
    #69
    Nem rossz pénz.. ha már ennyiért megvenném, akkor viszont világ szerte lenne luxus villáim is.. biztos nem idehaza használnám. Egy trópusi paradicsomba el tudnám képzelni :P
  • Matthew Prosac
    #68
    ha leperkálsz kb 125 millát viheted.
  • Matthew Prosac
    #67
    óvoda arrébb van. (kicsit unalmas már hogy minden 5. hozzászóló a seggen akad fenn)
  • Kmarha
    #66
    azóta megtanulta, hogy ne nyisson több felesleges topicot :)

    Csak hogy kérdésem is legyen.. mikor tolnak a seggem alá egy ilyent? :D (csak hogy végre nekem is KoenigSeggem legyen)
    Gondolom a Jézuskától vagy Miki apótól ne nagyon várjak.

    Az rendben hogy van ember, aki idehaza ki merne menni egy ilyen csodával.. no de, akármilyen neves bulira is ezzel menni csajozni? Kiszállni sem mernék, nehogy agyonverjenek a kocsi kulcsokért, nem hogy leparkolni...
  • Szabi1991
    #65
    pár mobilos kép :D




    (kár hogy ien hue fény vol :S )
  • Gibor
    #64
    mivan itt? mindenki a SEGG-en lovagol?
  • ColdFire
    #63
    hahaha segg, hahaha
  • Szabi1991
    #62
    +fav
  • zsolesz92
    #61
    rossz helyre jársz locsolni:D
  • Super Saiyan
    #60
    lol azt hittem a segg-ről hogy vmi hülye nyitott megint vmi abnormális topicot x)
  • ngcsnet
    #59
    csoda ide vagy oda, nem vágyom ilyenre az biztos
  • Vogel
    #58
    egyszerüen "királyi hátsó"
  • bujcsik555
    #57
    ez az autojol néz ki kivüröl de belül az utastér kurvaszük . autokiallitason be lehetet ülni és én alig fértem bele a fejem le kellett huznom:S
  • Darukezelő
    #56
    Biztos nagy poén ez a "segg" része a márkának, kíváncsi vagyok ki írja be negyediknek, de ahogy hallottam a videóban, a második g-t nem ejtik ki, és z-vel ejtik nem s-el, szóval "Königzeg"
  • Benny04
    #55
  • cucmalajmc
    #54
    óhhh
    mikor megláttam a topic címét ilyen jó csajokra gondoltam. könig=király segg az meg ugye segg.
  • caseih9400
    #53
    Koenigsegg XD
  • Reyes
    #52
    Nekem meg nem tetszik, de ha a seggem alá tolnák, kibérelném a hungaroringet, rodeoznék vele egyet, és ha még egyben van a végére, adnám is el:)
  • davos80
    #51
    Én is gondolkodtam topiknyitáson.Nem egyszerű gép.TDU-ban benne van,ott fogott meg,eszméletlen...
  • csupaA
    #50
    Nem, azzal a Dodge Viper rendelkezik XD
  • Andr3j
    #49
    Gondolom sokan láttátok már:
    Koenigsegg baleset...
    A hiba javítva :)
  • rotator
    #48
    Állítólag az egyik legrosszabb úttartással és vezethetőséggel rendelkezik... A lóerő nem minden.
  • Emmegki
    #47
    Ez g*cijól néz ki!

    Veszek egy ilyet, szereltetek rá vonóhorgot és lesz mivel húzni a betonkeverőt...
  • DJ BP
    #46
    épp azt mondom, ez nagyon kevés :)
  • Matthew Prosac
    #45
    Ja, egész pofás kis lokó ^^
  • csupaA
    #44


    Ez meg egyszerűen isteni... :D
  • csupaA
    #43
  • [Walaki]D`Lair
    #42
    haGYjuk...;))
  • csupaA
    #41
    Most nézzétek meg: ennyire nem vigyázni erre a gyönyörűségre...

  • csupaA
    #40
    habár ezt kocsi nélkül is el tudom még érni :)


    pffff :D
  • Matthew Prosac
    #39
    azért ha nőm elé begurulnék egy ilyennel fix beázna a bugyija.. (habár ezt kocsi nélkül is el tudom még érni :))
  • csupaA
    #38
    Nem is annyira nagy... Terepjárók jobban kenik :D De hát ez biztos nem padlógázos teszteken volt... :D
  • Matthew Prosac
    #37
    Nagy az Isten tárhelye, elfér benne ez a topic is. Ez miatt nem tudom miért kell sírni.