14374
Foci VB 2010
  • 5c0rp330n
    #10726
    hat, en azt nem maknak neveznem, ott annal sokkal durvabb dolgok tortentek. aztan rejtelyes modon eltunt a videofelvetel a meccsrol? gyalazatos, kimagyarazhatatlan bunda volt az, es semmi tobb, azt a vb-t magyarorszag nyerte.
    egyebkent kb en is ugyanezeket a csapatokat szeretem akiket felsoroltal. minusz nemetorszag :)
  • IXEMGabeo
    #10725
    Uruguay goal Diego Forlan 1-0 vége:) (bármi lehet ez csak tipp)
  • limperatore
    #10724
    melo elintézte a brazilokat szánalom...
  • USAMEN POWER
    #10723
    Egyet ne felejts el ! Egy fórumon, névtelenül, nem lehet égni (nem izgat hogy itt kinek mi a véleménye rólam) ! Továbbá nem zavar hogy kiestek a Brazilok, nem szurkoltam nekik, de nem értettem hogy mire fel istenítik itt páran a Hollandokat, mert a Brazilok jobbak. Mint tudjuk ez a VB teljesen kiszámíthatatlan, van akinek bejön az amit állít, van aki téved. Én tévedtem, továbbá elnézést is kértem, megalázkodtam pedig nem kötelező, de én így láttam perfektnek. Viszont ha valaki fölöslegesen játsza az eszét, és örül magának a semmire, akkor én is megtehetem hogy koptassam itt a keyboardot.
  • paly90
    #10722
    ja bocs...tényleg:D:D
    #10718:sztem Uruguay nyer 2-1re rendes játékidőben...
  • IXEMGabeo
    #10721
    1954-ben tényleg mákjuk volt az a mi vb-nk volt 8-3 ra vertük őket a csoportban....apám és a családom is ezárt utálta őket. Mivel az már múlt és utána is még 2 vb-t nyertek a Németek e mellett 4 x ezüstérmesek azért az önmagáért beszél...tényleg tudnak küzdeni és ez becsülendő dolog, úgyhogy én sosem fogom őket leírni éppen ezért a Spanyolok mellett ők talán a másik kedvenceim...mint már mondtam régen az Olaszokat is ezért csíptem, sőt még az Olaszokat bírom is, csak tudom h nincs náluk játékos:) jelenleg újratöltő üzemmódban vannak.

    Brazíl, Argentín, Holland, Portugál, Spanyol, Angol ->örökké ők a favoritok, egyedül a Brazílok közülök akik (régen) be is váltották a reményeket...de már unalmas, hogy mindig őket említik:) viszont remélem, h Spanyolország lesz a másik aki joggal kiérdemli h esélyesként vb-t nyer és azt lehetne mondani h igen favoritként EB győztesként vb-t is tudnak nyerni:) a többiek számára úgy látszik ez még álom
  • geo91
    #10720
    én is ezt mondtam, értelmezd újra mit írtam előbb. :D
  • chalezlopez
    #10719
    Nagyon csúnyán háromesélyes...
  • stonesour
    #10718
    Szerintetek Ghana Uruguayon ki fog nyerni? Esetleg hosszabbítás lesz?
  • paly90
    #10717
    hát de a többi holland közül sztem kiemelkedett....
  • 5c0rp330n
    #10716
    inkabb szanalmas h te meg azutan is indokokat fogsz keresni h a szeretett csapatod mondjuk 3-0-ra szopik ki messi-ektol, es meg leszel rola gyozodve hogy amit ezek csinalnak, azt focinak lehet nevezni :)
    #10689: a 4-1 nagyon jol hangzik, de te is pontosan tudod, hogy egy hazugsag. a mostani angliara pedig az sem lenne nagy szo.
    #10693: hat, en biztosan nem szurkolok nekik, es sztem nem is fogok soha.
    az 1954-et megemliteni meg gondolom ironiabol tettem, az sem eppen egy olyan meccs volt, amire buszkek lehetnenek a nemetek, a vilag egyik legnagyobb bundaja volt, undorito.
  • geo91
    #10715
    sneijder egy félisten volt ma! azért csak fél, mert tényleg sokat hibázott is...
  • AntiHero
    #10714
    Amúgy direkt buktak a Brazilok. Így 2014 Vb érdekesebb lesz:D (vicc)
  • paly90
    #10713
    nemtom,nekem tetszik Sneijder játéka sztem ma is jó volt...
    Kuytot meg nem csípem olyan nehezkesnek talaltam ma...
    amúgy Holland-Német döntőt várok
  • Murder3
    #10712
    De azé ezt a brazilok vesztették el.
  • pLau
    #10711
    Utálom mikor 10 pec után már azt irogatják hogy mekkora szr 1 csapat mert kap egy gólt, na ienkor röhögném pofán a sok értelmes embert. 10perc után nincs olyan h eldőlt....
  • IXEMGabeo
    #10710
    miért nem játszott Van der Vaart amúgy?:O

    #10700: igen, Kassai, az Argentín bíró, ez a Misimura meg a Howard Webb eddig a legjobbak sztem
  • AntiHero
    #10709
    Nekem innentől fogva már csak "öröm" VB lesz. Nem szurkolok igazából senkinek, csak az a lényeg, hogy jó meccs legyen.
  • Belkar
    #10708
    Na ez a meccs volt a legjobb az utóbbi 5-6 közül. Az első félidőben azt mondtam hogy megérdemelnék a Brazilok a győzelmet annak ellenére hogy végig a Hollandoknak szurkoltam. Aztán jött a Sneijder(!) gól és minden megváltozott. A Hollandoktól először a VB-n normális focit láttunk a Brazilok meg átmentek cigány fociba. Kb megye 2-ben látni ilyen mozdulatokat mint amit a brazilok csináltak a 2. gól után. Remélem otthon minimum megdobálják őket tojással... Hollandok innen meg már mennek a döntőbe és talán végre meglesz a VB cím is :)
  • Solten
    #10707
  • Murder3
    #10706
    Németeknek ebbe megegyezhetünk:)
  • IXEMGabeo
    #10705
    érdekes elmélet:)
  • AntiHero
    #10704
    Igazából még én is örülnék:D Nem tudom kinek kellene megnyerni most már.
  • Murder3
    #10703
    mért csinált bármit?
    ja egy fejes gól mert ő volt ott, de többet nem, Kuyt legalább megy mint az állat és ezért mondtam őt.
    Az egész holland csapat szar volt, nem támadtak inkább vissza adták mintsem előre....ha rajtuk múlt volna nem rúgnak gólt...
  • varax
    #10702
    spanyolokat öröm lesz nézni, mikor beégetik :D
  • JYeti
    #10701
    Hát, a németek bent vannak a 8ad döntőben. Avagy : az eredmények beszélnek, más (pl. Te) csak ugatás.

    Y
  • Daell Drow
    #10700
    orulok hogy a hollandok nyertek, a birok meg korrektek voltak.
  • AntiHero
    #10699
    Én Németeket szeretem. Jó volt nézni ahogy játszanak. Viszont Argentínának szurkolok igazából. De ha Németek nyernek annak is örülni fogok.

    Viszont innen fogva Spanyolok nyerik meg a VB-t.
  • IXEMGabeo
    #10698
    szerintem hosszabbítás lesz, utána 11-sekkel esnek ki az Argentínok 1-1 et jósolok... egyébként tudom baromság, de már a Polip is megmondta, hogy a Németek mennek tovább xDDD
  • paly90
    #10697
    Sneijder rosszul játszott?!
    Kuyt jól?!
    lehet h másik meccset néztünk:)
  • [HUN]FaTaL
    #10696
    Spanyolokat se.
  • 5c0rp330n
    #10695
    pedig azt meg meg lehet erteni h neki nagy az arca.. de h ahhoz kepest h meccs elott milyen faszsagokat mondtal es hogy beegtel, es hogy ahhoz kepest hogy van bor a pofadon kinyitni a szadat, na az tenyleg kurvanagy rejtely.
  • varax
    #10694
    Az argentinok nyernek holnap.
  • IXEMGabeo
    #10693
    nem nem a Németeket mindenki leírja aztán hirtelen mikor döntősök mindenki nekik szurkol:D más Fórumokon is a vb-k előtt kapásból leírják őket és az Olaszokat aztán a végén mégis ők nyerik a vb-t vagy ezüst, vagy bronzérmet nyernek...( Olaszok későn ébredtek Szlovákia ellen, tehát az is bejöhetett volna h továbbmennek)

    Németország küzdeni tudásból szinte felülmúlhatatlan, mégha nem is játszanak túl

    lásd 1954 (sajnos):(, 1974, 1986, 1990 vagy akár az 1996-os és 2008-as EB-n is bizonyították
  • Gabe18
    #10692
    Az a szánalmas hogy ha holnap esetleg nyernek az Argentínok,akkor a hülyeségedet még bizonyítottnak is fogod tekinteni...
  • varax
    #10691
  • Solten
    #10690
    Spanyolok verni fogjak Paraguayt papiron. A tobbi keteselyes szvsz. Remek csapatok maradtak versenyben, jol fogunk szorakozni...
  • Murder3
    #10689
    igaz az előző 4 világversenyből 3-on dobogósak voltak, de amúgy ja msot is a vb legfiatalabb kerete az övék és 4-1 re lőtték ki az agyon hypolt angliát, de majd meglátjuk h a másik szarrá hypolt csapat mit játszik ellenük.
  • AntiHero
    #10688
    Ezek után még Spanyolországot is meggondolom, hogy nyerhet egyátalán:D (persze nyernek amúgy, de ezek után...)
  • IXEMGabeo
    #10687
    Négy vágyam volt a vb előtt

    1. Essenek ki a Franciák a csoportkörből ->pipa
    2. Dungaféle Brazíl válogatott égjen le ->pipa
    3. a nagy edző Maradona égése, Argentína kiesése mondjuk hamar (pedig őket alapból szerettem, de Maradonát nem tartom edzőnek) még nincs pipa
    4. Spanyolország nyerje meg a vilábajnokságot még nincs pipa (egyelőre):)