14374
Foci VB 2010
  • 5c0rp330n
    #10686
    majd meglatjuk, mindenesetre sztem qrvaszarok a nemetek, es ahhoz kepest tul sokan szurkolnak nekik, komolyan nem ertem h mit latnak a "focijukban", ugy szanalmasak, ahogy vannak, semmi keresnivalojuk nincs a legjobb 8-ban sem, hihetetlenul tulertekeltek.
    ghana meg ma kiszop.
  • varax
    #10685
    Igen, ezeknél a kivárásoknál én is a hajamat téptem, simán születhetett volna még 1-2 gól szerintem...
  • Atys91
    #10684
    "bármikor bejöhet"
  • Murder3
    #10683
    Az igazat megvallva a hollandoktól msot eltudtam volna képzelni pár oyaln támadást mint amit a németek vezetni szoktak.
    A keresztlabdákat és a szélen lévő széthúzást amit az ausztrálok ellen csináltak, Robbenre lehetett volna építeniük, de sokszor inkább hátra adták mintsem próbálják üres területre bejátszani, lehetett sokszor látni h vannak üresen de nem indulnak be, vagy mint az első félidei támadásokra se zárkooztak fel, elég defensive játékot játszottak a hollnadok, ha az a nagy kapusbaki nincs akkor nem nyertek volna.
  • Solten
    #10682
    Minden lehetseges... A fociban minden lehetseges...
  • USAMEN POWER
    #10681
    Én már nem merek kijelentéseket tenni ez után a meccs után, szerintem te se tedd. (Reménykedj az Argentín győzelemben. )
  • varax
    #10680
    Szerintem:
    Holland-Uruguay
    Spanyol-Argentin :)
  • IXEMGabeo
    #10679
    egyes leülhetsz:D Deutchlandot sosem szabad leírni:) elődöntők:

    Holland-Uruguay
    Spanyol-Német

    szerintem és innen még bármi lehet Ghána nem fog nyerni, ha nincs Ayew, vagy Mensah
  • Narxis
    #10678
    Argentinoktól zakózni fognak ezek a mákos hollandok.
  • USAMEN POWER
    #10677
    Nem tudom mire ilyen nagy az arcod.
  • IXEMGabeo
    #10676
    Solten egy Spanyol-Holland döntőt nem bánnék, de az én vágyam ennek ellenére egy Spanyol-Uruguay döntő:D az mindenkinek az álmát felborítaná, de még összejöhet akár egy Ghána-Német döntő is xDDD
  • varax
    #10675
    nem a fenét nem szoktak össze. Szerintem épp ez az egyik óriási fegyverük, mintha látás nélkül tudnák ki hol van, és mit fog csinálni... Alig van náluk "sztárjátékos", mégis gyönyörűen játszanak. Nagy spílerek ők, félek is tőlük holnap :D
  • Murder3
    #10674
    Am az lenne a legirónikusabb ha a németek msot megtudnák nyerni a vb-tXD

    Megnézném a sok a németek mindig a könnyebb útat kapják emberkék véleményétXD

  • Gabe18
    #10673
    Ez egy igazán érdekes vélemény...
  • IXEMGabeo
    #10672
    Solten gratulálok:) amúgy Brazília tényleg visszavett...simán megverhették volna a Hollandokat, ha nem vesznek vissza, a Hollandoké a dícséret h kihasználták az adódó lehetőséget...második félidő az övéké volt és mivel 2 gólt lőttek megérdemelték a győzelmet...
  • Solten
    #10671
    Minden lehetseges... A fociban minden lehetseges.
  • Murder3
    #10670
    Nem úgy lesz az az argentinok is követik a brazilokat:)
    az európaiak vb-je leszz is majd Ghana még az afrikaiakat fogja képviselni oszt szevasz tavasz.
  • sadi57
    #10669
    a németekkel az a baj, hogy a fiatalok még nem szoktak össze. de én is nekik drukkolok, mert nem tetszik az Argentín lesgólok tömkelege.
  • Solten
    #10668
    Koszonom az egyuttmukodest.
  • Oziris666
    #10667
    Inkább Felipe Pélón megint megmutatta mekkora spíler:D::D:D::D:D
  • AntiHero
    #10666
    Jól van elmondtad ez már nem 1x. Megértettük köszi.
  • 5c0rp330n
    #10665
    igazabol a nemeteknek a negyeddontoben em volt mar semmi keresnivalojuk, meltatlan h csak ugyanabban a korben esnek ki mint a brazilok.
  • Solten
    #10664
    Az egy dolog hogy osszehord mindenfele zagyvasagot, de legalabb josolni se tud :))
  • Murder3
    #10663
    Hát ez a braziloknak Césáron ment el, sztem ha nem kapják azt potyát a hollandokba nem láttam volna sok midnent...
  • 5c0rp330n
    #10662
    majdnem biztos vagyok benne hogy nem igy lesz. az egyetlen kerdes hogy 2 vagy 3 gollal szopnak ki az argentinoktol.
  • USAMEN POWER
    #10661
    Elnézést kérek az eddigi véleményemért mindenkitől, tévedtem. Ez a VB nem úgy megy ahogy meg van írva, ettől érdekes, de remélem többet Afrikában nem lesz VB. Argentínát viszont a döntőbe, a király fociban elért sikerei után, remélem szöv. kapitányként is sokat ér el, megérdemli.
  • Solten
    #10660
    Ennyi. Tisztelettel kernem azokat a "szakertoket" akik a 10-ik percnel brazil gyozelmet jelentettek ki (a hollandokat szanalmas es egyeb jelzokkel illettek) hogy hagyjak el a topikot.

    Gy.k.: ~90 perc egy meccs. Nezzetek sakkot.
  • IXEMGabeo
    #10659
    jaja mint a Föld forog:D te is tévedhetsz:D
  • 5c0rp330n
    #10658
  • paly90
    #10657
    Ezaz!!Most már nics megállás az aranyig!!
    Brazilok azt hitték félidőben h már megvan a meccs,hát koppantak egyet!!
  • Murder3
    #10656
    Nem írom,de a németek mennek tovább:D
    06-ba is így volt most is így lesz:D

  • paj01
    #10655
    sneijder az 160 javal fejel golt lucioek melett..:Dmokas.
  • varax
    #10654
    HOLLAND - ARGENTIN DÖNTŐT
  • Murder3
    #10653
    Semmit nem csinált, sőt nagyon rosszul játszott.
    Ebből a holland csapatból nem volt aki jól játszott volna, talán kuyt, de ő is azért mert küzd mint az állat.
  • IXEMGabeo
    #10652
    hehe Dunga mehet haza:) meglepődtem bevallom és gratulálok Hollandiának mégha viccből az elején leírtam őket akkor is xD, de sebaj a döntőbe mostmár tudom h Spanyol-Uruguay lesz xD
  • sadi57
    #10651
    azért az szomorú, hogy miket hagytak ki a Hollandok a végén.
  • solo
    #10650
  • 5c0rp330n
    #10649
    sajnalom azert a brazilokat, de a hollandokat is sajnaltam volna ha kiesnek, ennek a meccsnek tenyleg kesobb kellett volna lennie.
    holnap ha a nemetek legalabb 3 gollal kiszopnak az argentinoktol, akkor a negyeddonto alig alakulhatna jobban :)
  • desigo
    #10648
    argentínokat ne írd le...
  • 5w0rdf15h
    #10647
    hát akkor most sírd ki magad :)