14374
Foci VB 2010
  • LasDen #10766
    jah...

    fuck yea...dábül post...:D
  • desigo
    #10765
    lol Mucsi elkezdene káromkodni mekkora lenne xD
  • AntiHero
    #10764
    Kinek mi az
  • LasDen #10763
    hú de vicces....
  • AntiHero
    #10762
    Amúgy az egyik gól öngól volt..
  • AntiHero
    #10761


    :DD
  • banok
    #10760
    én szomorú vagyok a brazilok kiesése miatt :( Nekik szurkoltam leginkább. Így viszont maradtak a németek.
  • benőmenő
    #10759
    MUCSI FOR PRESIDENT!!
  • banok
    #10758
    soccerpulse.com/forum
  • Gabe18
    #10757
    Nem lehetetlen,mert szerintem is szoros meccs lesz,ami végül bármelyik oldalra eldőlhet.
  • stonesour
    #10756
    arra tettem, hogy 10,5 től kevesebb szöglet lesz, első félidőben döntetlen az állás, végül Ghána nyer. szerintetek?
  • atila4
    #10755
    Én Uruguay-ra, sztem ők győznek :D
  • stonesour
    #10754
    Ghánának mennyi esélye van szerintetek? Rájuk fogadtam.
  • szabii98
    #10753
    Jaok:D
    Akk nem tok
  • geo91
    #10752
    láttam a meccset nem az a gond, le kell szednem, hogy kivágjak egy-két jelenetet. :D
  • szabii98
    #10751
    Fennbírsz maradni 11ig?
    Mert akkor lesz ismétlés:)
    állítólag...
  • G_ArchAngel #10750
    Legyen jo meccs sok gollal, keves szabalytalansaggal - gyozzon a jobbik*

    (*az a csapat, aki a dontoben ki fog kapni Hollandiatol)
  • IXEMGabeo
    #10749
    neked mi bajod van? szóltam hozzád 2 rossz szót? mellesleg igazságtalanul kaptam:) ne ez alapján ítélkezz
  • varax
    #10748
  • Zenszkij
    #10747
    Hmm. Nem szeretem a németeket, mert mindig mákjuk van. Nem mondom ez a török gyerek jól játszik, a ghánai jól cselez, de a lengyelek nem találják a helyüket elöl. Klose (született 1978-ban Opoly, Lengyelország) nem egy világsztár. Podolski (született 1985-ben Gliwice, Lengyelország) meg egy nagy csalódás eddig. Holnap a pubban véget ér a 15-ös sorozatod, egyszer minden nagy menet megszakad. Árgentíná, Dundiegó !!! Olé :)
  • G_ArchAngel #10746
    asszony hazament Mo.-ra, 18 napig szabad vagyok
  • varax
    #10745
    2 német csajjal?
    látom jól megy a sorod :D
  • ProGabe #10744
    Dunga meg eltakarodik

    remélem visszatér a Joga Bonito!
  • geo91
    #10743
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valaki nem tudja honnan lehet letölteni a mai holland-brazil meccset? sehol sem találok teljeset, csak első félidőt...
  • Zenszkij
    #10742
    Látom nem volt elég a 2 büntetőpont...LOOL Minek reklámozod itt ezt a xart...
  • IXEMGabeo
    #10741
    Westend tetőn volt valaki?
  • pLau
    #10740
    Sztem Ghána nyeri Gyan lő 1 golt,de 2-1 lesz.
  • G_ArchAngel #10739
    Kurva jo volt pub-ban nezni:)))
    Iszonyat hangulat volt, ahogy egyszer a nezok fele ugrott fel, aztan a masik:)

    Sajnaltam a brazil fan-okat, de ez van, golra jatszak...

    Ellenben eddig az osszes csapat, akiknek pub-ban szurkoltam, mindig nyert - holnap nemet pub-ba megyek ket nemet csajjal, ugyhogy a statisztika szerint (ami kb. 15-bol 15 alkalmommal mukodott a VB alatt) egy argentin bucsumeccset lathatunk majd:)))

    A labdarugas europai sport, okori gorogok is jatszottak, az angolok emeltek fel. A latin szinhaznak remelem vege....
  • LasDen #10738
    kicsit sajnálom hogy kiestek...na mindegy...este remélem továbbjutnak a Ghánaiak...jó lenne őket a döntőbe látni :D
  • varax
    #10737
    capello marad az angol kapitány
  • USAMEN POWER
    #10736
    Pipa vagyok a fekákra, mert kiütötték az USA -t. Uruguay győzelmét várom.
  • AntiHero
    #10735
    Hát ha nem vettek volna vissza akkor nyertek volna. A 2. félidőbe nem is ők jöttek vissza.
  • IXEMGabeo
    #10734
    be kell látni ez nem a 2002-es válogatott:) nehezen hiszem, hogy mostanság lesz meg az utódjuk...
  • limperatore
    #10733
    egyébként braziloknál csoda lett volna ezzel a kerettel vb-t nyerni
    az is szép h egy ilyen erős holland csapat ellen jól nyomták sőt nyerhettek is volna ha nincs felipe pelo
  • IXEMGabeo
    #10732
    3x vb győztes
    4x ezüstérmes NSZK néven
    3x bronzérmes

    elfogadnám ezt az eredménysort ennél márcsak az Olaszoké meg a Brazíloké jobb:D
  • IXEMGabeo
    #10731
    én max Spanyol, Német, Olasz ha mi is kijutnánk természetesen MO lenne az egyetlen akinek szurkolnék, dehát így választani kell:(

    egyébként Mexikó és Uruguay játéka nagyon bejött a vb-n
  • Gabe18
    #10730
    "inkabb szanalmas h te meg azutan is indokokat fogsz keresni h a szeretett csapatod mondjuk 3-0-ra szopik ki messi-ektol, es meg leszel rola gyozodve hogy amit ezek csinalnak, azt focinak lehet nevezni"

    Természetesen.Mivel én 20 éve minden világeseményen a németeknek szurkolok,igy én akkor is szeretni fogom a német futball-t ha esetleg holnap 6-0 lesz az Argentínoknak.
    Ez az általad "nem focinak" tartott németország tízszer végzett a VB-ken dobogós helyen,úgyhogy a mi foci meg mi nem,arról ne nyissunk vitát...
  • geo91
    #10729
    köszönjük, ez egy igazán velős vélemény.
  • chalezlopez
    #10728
  • geo91
    #10727
    szvsz az uruk ma meglepő fölénnyel fognak nyerni 2-3 góllal akár.