14374
Foci VB 2010
  • Pio
    #11167
    Most nézem én is, eddig csak belepillantottam. A végén már Obamát fikázza, mert focivébére jár az ország. Hatalmas! :D
  • USAMEN POWER
    #11166
    Na ja, erőszakos meccsre számítok, és az ilyen meccsek ide a fórumra is kihatnak, szal a találkozót az agyak összecsapása követi majd itt, ebben biztos vagyok. Mi lesz majd a döntő után, aztaqrwa...
  • IXEMGabeo
    #11165
    ja dübörög az intelligencia belőle
  • AntiHero
    #11164
    Ja elírtam:D Én voltam az egyik kisgyerek:D
  • WuFraZselic
    #11163
    én ma láttam először a VB-n, a brazil meccsen
    de ha arra gondolsz, volt már rá példa a világtörténelemben :D
  • chalezlopez
    #11162
    Ki ez a hajléktalan?
  • Tyler1
    #11161
    te? melyik csapatban voltál? xD
    amúgy volt ilyen eddig is? mert én nem emlékszem ilyenre.
  • USAMEN POWER
    #11160
    Az utóbbi 100 hsz -ben, mert több mint valószínü hogy volt annyi a meccs végétől idáig, többször hangozott el trágár kifejezés, személyeskedés jópár embertől, (pedig nem is olvastam el az összes hszt, nem tudok ennyire gyorsan olvasni) az hogy sikerült nekem is csatlakozni a klubba az én hibám mert nem tudok, és nem is fogok megtanulni egy szabályt, az utóbbi meg lényegtelen hogy a további személyeskedést elkerüljem. Így jártam.
  • chalezlopez
    #11159
    Na beszéljünk inkább holnap 16.00-ról. Az milyen meccs lesz bazz? Argentína-Németország... Egyik sem fogja olcsón adni a bőrét az ziher.
    Remélem az eddigi legjobb meccsen nyer Argentína!
  • Pio
    #11158
    Meg is van:

  • IXEMGabeo
    #11157
    jó volt még a Dél-Korea-Nigéria, Görög-Nigéria, Spanyol-Svájc, Brazíl-Holland, Ghána-Ausztrál, Új-Zéland-Olasz és persze a Német-Angol meccs is bejött...
  • Narxis
    #11156
    A tizenhatoson belüli kezezésért még mindig 1 meccses eltiltás jár. Tök mindegy, hoy utána mi történt.

    Ezt azoknak írom leginkább akik több meccses eltiltásban reménykednek.
  • IXEMGabeo
    #11155
    ja aznap bowlingozni voltam...

    jaja egyetértek

    1. Kamerun-Dán meccs
    2. Mexikó-Francia
    3. Ghána-USA illetve az Olasz-Szlovák meccs
  • Pio
    #11154
    Isten ments ( :D ) hogy valami vallás flame-et indítsak be, csak ez most ide vágott. :D
    Mindjárt elő is keresem a videót.
  • Pio
    #11153
    Eleve nem hinném, hogy ez a személyeskedős, sértegetős stílus jót tesz a topikban, zárni is szokták sokszor miatta, szóval nem biztos, hogy ez akkora baj... ;-)
  • WuFraZselic
    #11152
    pedig az USA-Szlovénia igen jó meccs volt! bár nekem még mindig a Kamerun - Dán az egyik kedvencem, sok védekezési hiba (-> sok helyzet :D), nyíltsisakos játék... tetszett :D
  • IXEMGabeo
    #11151
    jaja hagyjuk már Isten nem létezik:D mese mese, amit az ember örökké bevett a történelem folyamán az egyház is ebből él meg
  • chalezlopez
    #11150
    Elmondták, hogy utálják a rasszizmust. Asszem.
  • AntiHero
    #11149
    Ja én minden meccset láttam. Igaz volt olyan, hogy az utolsó 20 percet vagy első 20 percet nem láttam vagy csak hallgattam.
  • USAMEN POWER
    #11148
    "a foci szabályrendszere szerint szándékosan szabálytalankodott, amiért a foci szabályai szerint piros lap jár, esetleg később a fifa még valami egyéb retorziót is odaítél neki." ---> El se hiszem ide írod a frankót, akkor még mi a jófrancról beszélsz ? Nincs olyan csalás, amolyan csalás, meg még amolyan, ez szabálytalankodás !

    Viszont nekem ez az utsó hsz -em a témában, kezdenek a síkagyak dühíteni.
  • Pio
    #11147
    Azt a videót amúgy láttátok, amikor valami amcsi csávó magyarázza, hogy a foci a Sátántól való, mert egyrészt a kezdőbetűje (Soccer) a Sátán (Satan) kezdőbetűjével megegyezik másrészt pedig azért, mert nem használhatjuk benne a kezünket, pedig a kéz Istentől való?
    Az a csávó most tuti Isteni beavatkozást érez a dologban, Isten megmutatta, hogy igen is kell az a kéz ebben a sportban is. :)
  • AntiHero
    #11146
    rasszizmus ellen ebszéltem
  • WuFraZselic
    #11145
    ha délutáni meccsből indulok ki, akkor rasszizmus elleni küzdelemre hivták fel a figyelmet a csk-k.
  • Tomy Lee
    #11144
    Sok az új üzenet nem is olvasom vissza csak annyi,hogy nagy gratuláció Hollandoknak,még mindig nem hozták a maxot és kiejtették Braziliát ez igen
    Uruguay elképesztő szerencsével jutott tovább,hogy Gyan kihagyta.

    Tökéletes a további párosítás és ilyet,hogy Brazil nincs ez szánalmas.Szevasztok Brazilok lol
  • IXEMGabeo
    #11143
    Van itt olyan aki minden vb meccset megnézett? én az USA-Szlovén, Svájc- Honduras és talán Kamerun-Holland, Japán-Dán meccseket nem láttam azokon a napokon nem igazán voltam otthon akkor abban az időpontban!! viszont a többit láttam minden percét és gólját!

  • Tyler1
    #11142
    amúgy a meccs elején milyen beszédet mondtak, vagy mivolt az? mert kocsmába néztem és nem is hallottam, meg csak félszemmel láttam.
  • Casillas
    #11141
    ja alap, néhány kapus elbújhatna mögötte, olyan szépet vetődött, megérdemelték a védést ketten együtt :D
  • Pio
    #11140
    Én nem a "csalás"ról, mint valami foci szakzsargonról beszélek, hanem arról a csalásról, ami szándékos szabályszegést jelent bármilyen játékban, sportban, törvényben, akármiben.
    De ha Neked úgy jobb, akkor így írom:
    a foci szabályrendszere szerint szándékosan szabálytalankodott, amiért a foci szabályai szerint piros lap jár, esetleg később a fifa még valami egyéb retorziót is odaítél neki.
  • gercse
    #11139
    igaz, kár erőlködni,
    csinálnék szívesen egy statisztikát, hogy egy évben ki hány perc futballmeccset néz meg :)
  • IXEMGabeo
    #11138
    xD nagy mázlija volt azért az uruknak az nem vitás, de Ghána is elmehet a búba hogy a 121. percben akarnak eldönteni valami nem szeretem az ilyet ez volt a jogos h 11-sekkel dőljön el
  • AntiHero
    #11137
    Na a lényeg, hogy: 11-s is bement, de KIJÖTT!
  • chalezlopez
    #11136
    a 4-es játékos Fucile is ki akarta nyomni mindenképpen, de ő a fejes+kezezés+repülés combot választotta, de nem jött be. suarez már nem nagyon választhatott...
  • WuFraZselic
    #11135
    akik most a vb-n látnak először focit (már tisztelet a kivételnek, de a hozzászólások minősége néhány meccs után erre enged következtetni), azoknak villoghat ezerrel, nem ér semmit
  • USAMEN POWER
    #11134
    Látom azért is bele csempészed a mondatodba a csalás -t mint szót. Suarez szabálytalankodott, ha nem kap lapott, és Ghana 11 -est az meg csalás lett volna ! Felfogtad ?


    Amúgy ezekről nincs infó a foci szabálykönyvben ? Biztos benne kell hogy legyen, esetleg ha valaki belinkelne valami erre utalót akkor vége lenne a vitának.
  • 5c0rp330n
    #11133
    na igen, a nemetekre mar inkabb lehet mondani, hogy csalassal jutottak tovabb, de az is igazabol a jatekvezetok csalasa/balfaszsaga miatt volt.
  • Oziris666
    #11132
    Hagyjátok már abba ezt a sok szart!
    Az is csalás volt h Káin verte agyon Ábelt és nem fordítva...:D
  • gercse
    #11131
    Bannerba kéne egy villogó: csalás =/= szabálytalanság
  • WuFraZselic
    #11130
    ez szabálytalanság volt még mindig. csalás az, amit dél koreában műveltek a bírok a hazaiakat támogatván
  • Pio
    #11129
    Lol, úgy áll ott az az ember, mint aki eltévesztette a pályát és a szomszédos kézilabda meccsen kéne játszania. :D
  • Murder3
    #11128
    simán bement volna és ezt lecserélte egy yoalnra mi nem biztos h bemegy így jobb?