14374
Foci VB 2010
  • kaposi1
    #11207
    Spanyol- ? döntő kemény lesz!!!!
  • Falkon
    #11206
    Helyesbítek:
    -argentin , +német
  • limperatore
    #11205
    spanyolok?:D hagyjuk már :D
    német holland döntő kemény lesz :))))))
  • Takezó
    #11204
    amiből Ghánának semmi haszna nem volt... de rendben, ha eltiltják 10-20 meccsre, elégedett leszek
  • Takezó
    #11203
    bocsánat, így egyetértek
  • kaposi1
    #11202
    Azért az vicces volt hogy amikor a bíró felmutatta Suarez-nek a pirosat még egy pillanatra meg is lepődött majd hogy nem kikérte magának hogy, neki miért?
  • Takezó
    #11201
    okés, nem mondom el újra, tanulj meg olvasni
  • [HUN]Crassus
    #11200
    PIROS lapott kapott a szabálytalanságért ha nem tévedek......
  • Nagylaci
    #11199
    Már bocsánat, de ez azért neked is be kellene látnod, hogy egy orbitális baromság! Tizenegyeshez juttatta Ghánát?! Persze csak úgy, hogy "mellesleg" egy biztos gólt akadályozott meg szabálytalanul. Sok mindenen el lehet vitatkozni DE AZ TÉNY, hogy ha a fair play tökéletesen be lett volna tartva akkor Ghána a továbbjutó. Ergo Uruguayt egy szabálytalanság juttatta tovább sajnos. Amit Suárez kiütött nem lehet, hogy gól volt hanem biztos. Egy tizenegyes meg csak lehet, hogy bemegy, de koránt sem biztos...
  • Belkar
    #11198
    Most te mégis milyen csalásról beszélsz? :O Kézzel beleért a labdába ezért megkapta a büntetést piros+11es+eltiltás ez így teljesen korrekt. Az hogy Gyan kihagyta a 11-est már nem Suarez hibája és az sem hogy az Uruguayi kapus kifogott két 11-est.
    Ghánának elég sok lehetősége volt a meccs folyamán a góllövésre egyszer sem jött össze úgy ahogy Uruguaynak sem. Szóval ha az utolsó percben megad a bíró egy lesgólt (mint ahogy lentebb írták) akkor most mindenki Ghánát szidná. Nem ennek a meccsnek 11-eseken kellett eldőlnie és abban bizony kétségkívül az Uruguayiak voltak a jobbak. Ghána örülhet hogy idáig elszenvedett főleg a siralmas csoportmeccsek után míg a másik oldal eddig jobban szerepelt. Meg az amúgy is elmond mindent hogy négy meccsből kettőt 11-essel nyertek meg nem hiányzott egy harmadik...
  • [HUN]Crassus
    #11197
    ja és még annyi ha azt a 11-est belövi Ghána Suaréz kb idegösszeomlást kap....
  • kaposi1
    #11196
    Jaj bocs nagyon félreérthetően fogalmaztam tényleg!
    Nem szimpatikusabb lenne hanem talán kicsit csitítana háborgó lelkemen ha ezt nyilatkozná.
    Utálok mindenféle szabálytalanságot, csalást, és minden olyan dolgot ami a másik csapat kárára történik a meccsen.
    Maradona kezezése ,Henry és most már Suarez kezezése is a foci "megbecstelenítése!
  • [HUN]Crassus
    #11195
    nem értem miért a vita Suaréz cselekedetén! Miután ÖSZTÖNÖSEN kézzel kiütötte a labdát láthatta mindenki,hogy SÍRT mint az állat,mert tudta marha nagy hülyeséget csinált hiszen 11-es hez juttatta Ghánát az utolsó percben ami valljuk be 99% sakk/matt.........
    az,hogy a Ghánai kihagyta kb. ISteni közbeavatkozás volt:P a kamera mutatta is,hogy mekkora megváltás volt csóri Sueréz gyereknek az a kapufa,mert akkor már TUDTA a hülyesége most az egyszer kibebaszott hasznos volt!:P
  • Takezó
    #11194
    bármiféle szimpátia? anyám, nem értem... Henryt mindenki szidta (teljes joggal), a dél-amerikai csalókat meg mindenki még ajnározza is...
  • Takezó
    #11193
    Abszolút így van, és egyfelől nyilván Suáreznek nehezebb volt megállnia, másfelől épp a tét miatt könnyebb, mert az erkölcsnek is erősebben kell dolgoznia, ha a tét nagy (értsd: nyilván ellopni a könyvtárból egy könyvet kevésbé okoz lelkiismeret-furdalást, mint egy nénitől elvenni az ötvenezres nyugdíját, pedig ebben az esetben is nagyobb a haszon az utóbbi esetben)
    zsotesz: nem látod át a helyzetet, mert azt mondod, "hatalmas esélyt adott ezzel az ellenfélnek". Ugye tudjuk, hogy gól lett volna, azaz 100%. Most ő ugye elvett, ahogy előbb is írtam, úgy 20%-ot, amit, ha a meccs felénél történik ez, ugye azzal kompenzál a bíró, hogy kiállítja. Jelen esetben az ő kiállítása semmilyen haszonnal nem járt Ghánának.

    Solid Snake: akkor még igen picike voltam, úgyhogy nem láttam: ) de egyébként igaz, ez ahhoz mérhető piszkosság volt, Maradonát is utálom:D
  • LasDen #11192
    és szerinted ki az a hülye, aki ilyen sztorit elhinne neki...plusz elég rizikós döntés hisz nem tudhatja, hogy kihagyja....ez baromság :D
  • kaposi1
    #11191
    Suarez most isten nem vitás.
    Pedig ha jobban belegondoltok rohadtul nem tudta felmérni ennyi idő alatt hogy mi is fog történni.
    Egyszerűen belekapott a labdába a gólvonalon.
    Nem gondolhatta ő végig a láncreakciót.
    Megtette volna akár a 70-ik percben is mert ösztönös volt.
    Gondold el jön felé a labda és ezalatt végig gondolja hogy kiütöm, ergó kiállítanak+ tizenegyes a Ghánai majd kihagyja plusz esély a továbbjutásra mert a 11-es párbajban úgyis mi leszünk a jobbak mert lelkileg ez összetöri őket.
    Na neeeeeeee!
    Suarez biztos így fogja elmesélni a napokban annak a rengeteg újságírónak aki megkérdezi az esetről de nekem szimpatikusabb lenne ha csak ennyit mondana!
    Ösztönös volt a mozdulat csak góltól akartam megmenteni a csapatot nem gondoltam én akkor semmi másra.
  • USAMEN POWER
    #11190
    :) Ha olvastad volna az eddigi hozzászólásaimat, akkor ezt most nem írtad volna ide. Természetesen nem pozitív értelemben írtam, az agyakat sem, búrkoltan kifejeztem hogy nevetséges ami itt megy időnként.
  • Solid Snake
    #11189
    "Ennyire gusztustalant még nem láttam futballpályán" Pl. ez is az volt. :)
  • zsotesz
    #11188
    Miért kéne eltiltani? Hatalmas esélyt adott ezzel az ellenfélnek. Ha belőtték volna akkor továbbmennek és kész. Egy vb elődöntőhöz pont az ilyen kiélezett helyzeteket kell tudni megoldani. Gyan kihagyta ennyi.
  • G_ArchAngel #11187
    Kemeny lenne egy Paraguay-Uruguay finale
  • LasDen #11186
    ezek??? :D pff....Para amúgy is kiesik....
  • Immigrants
    #11185
    Azért én Suarez-t is megértem valamennyire! Menj el a barátaiddal focizni állj be a kapuba úgy hogy nem te vagy a kapus (tehát mint Suarez)alig fogod tudni megállni, hogy ne nyúlj hozzá! + Suarezen az a súly is rajta volt hogy ha elugrik kiesik a csapata! De persze valamilyen szinten igazad van!
  • G_ArchAngel #11184
    Agyak osszecsapasa?
    Az SG-n!!!???

    Jol van, Ketteske... Kuldom a noverket a gyogyszereddel, ugy tunik Neked meg nem esett le, hogy az SG az uj Lipotmezo...
  • szabii98
    #11183
    Álmodj ;)
    Paraguaynak esélyt se kell adni!:)
  • Takezó
    #11182
    A foci szégyene, ami tegnap történt. Legalább akkora botrány, mint amekkorát az uruguayi bíró meg Rosetti csinált a minap. A labda gól lett volna, ez a mocskos Suárez pedig megakadályozta. A 121. percben nyilván eldöntött volna mindent a dolog, a tizenegyes pedig egy ilyen kiélezett helyzetben mennyire biztos, hogy bemegy? Nyolcvan százalék? No, akkor pontosan húszat lopott el Ghánától. Remélem, eltiltják úgy tíz meccsre ezért az abszolút sportszerűtlenségért. Ennyire gusztustalant még nem láttam futballpályán.
  • USAMEN POWER
    #11181
  • Zenszkij
    #11180
    De lesz megnyugtatlak. Argentína, Paraguay, Uruguay, Hollandia :D.
  • dave9004
    #11179
    Uruguaynak szurkolok 2002-es vb óta.
    És örülök hogy továbbmentek. Csalásról szó sincs, a vb legjobb meccse volt ez be kell látni. mindenkiben felszöknek az érzelmek. a koleszban néztem a meccset 6-od magammal és mindenki Ghánának szurkolt, én nem.
    A végén mégis megtapsoltuk a két csapatot meg a meccset.
    Ezért szép a foci. Reménykedjünk benne, hogy nemsokára a magyar válogatott is játszik ilyen felfokozott hangulatú meccset.
    üdv mindenkinek
  • LasDen #11178
    ah sajnálom ghanat....spanyolokon kívül nem lesz egy normális csapat az elődöntőbe...
  • limperatore
    #11177
    te mit szívtál ember?
    vb végén remélem mindenki vissza megy xboxozni
  • USAMEN POWER
    #11176
    Jaja nem volt itt semmiféle csalás csak sokan Ghanat várták továbbjutónak, nem jött be, azt itt elszállt néhány séró.

    Én itt erőlködtem tegnap délután, márpedig a Brazilok fognak győzni, erre a nagy szart. De viszont a Brazilok első gólja egy olyan gól volt, amivel a Spanyolok továbbjutottak Portugália ellen, nekik megadták, a Braziloknak befújták a lest. Az állás 2 - 2 lehetett volna, esetleg Brazil győzelem. Ez inkább nevezhető csalásnak, de felháborodás helyett elnézést kértem a társaságtól. Ha én eltudom fogadni az eredményt, akkor másnak nem értem miért nem megy, elvégre nem bírói fail volt. Hiába játszott jobban Ghana, lehetőségük meg volt hogy nyerjenek, nem nyertek. Mindig az a jobb aki nyer, a végeredmény számít.
  • Gabe18
    #11175
    Arról nem beszélve hogy les volt...



    A lenti,lesen lévő 10-es Ghánai fogja rárúgni a vonalon álló védőre a labdát,tehát innen az egész akció,a kétszeri vonalról mentés,igy a kezezés is tárgytalan.
    Tehát nem hogy "csalás",hanem még a kiállított játékos reklomálhatna...
  • Gabe18
    #11174
    Nem tudom milyen csalásról van itt szó?Van már olyan szabály hogy a gólba tartó labdát kézzel kiütni az egyenlő azzal mintha gól lett volna?Mert szerintem nincs.
    A helyes ítélet a 11-es és kiállítás,mindkettő megtörtént.Hogy a Ghánai játékos kihagyta a 11-est,az már az ő saját baja...
  • [HUN]FaTaL
    #11173
    Tök lényegtelen úgyis kikapnak a Hollandoktól:D
  • AntiHero
    #11172
    ja
  • Pretorian
    #11171
    Végre kiestek a kapafogúak.
    Németek végigtolják a blitzkrieg-et, hazavágnak mindenkit.
  • IXEMGabeo
    #11170
    :D USA-ért nagykár azt hittem ők lesznek a fekete ló...eskü fociba szimpi volt az amerikai válogatott annak ellenére, hogy nem ez a nép sportjuk...
  • Tomy Lee
    #11169
    Argentínok hazaküldik Németeket,ez lesz holnap
  • Tyler1
    #11168
    csak a vb-re gondoltam :D

    #11164: de jó neked, ha újra gyerek lehetnék, én is fogni szeretném a focisták kezét xD