14374
Foci VB 2010
  • kaposi1
    #11247
    Mondasz valamit!
    A bíró úgy is dönthetett volna hogy azt mondja Suarez amikor beleért kézzel már bent volt a labda teljes terjedelmében a kapuban.
    Persze ez is csalás lett volna!
  • Zenszkij
    #11246
    Erkölcs? Hol élsz, Te templomban? Erkölcs ebben a világban? Na ne röhögtess. Mit szidod itt Suarezt, nem is ismered milyen ember. Egy ilyen nagy semmiért lehordod itt a sárga földig. Nézz magadba, vizsgáld előbb a saját morális világodat, ha neked ez erkölcsről szól. A sportban minden a győzelem, minden...Állítsd le szépen magadat. Menj és mormolj el 10 miatyánkot. Ezt követően menj el dolgozni a szegedi Csillag börtönbe. Megtudnád mi az, hogy erkölcstelen. Ezzel a Fifa-s dumával meg ne gyere. Akik semmit nem lépnek arra, hogy Angliának egy full szabályos gólt nem, az argentinoknak meg egy full szabálytalant megadnak. Amúgy meg minek tiltanák el? Nem ölt embert, nem rúgott szét senkit, nem volt bunkó, nem törte össze a másik lábát. Jól megfingatta Ghánát, ez igaz. Mindjárt megszakad a szívem. Tudod mit, mondj el Ghánáért is 10 miatyánkot. LOOOL
  • desigo
    #11245
    az meglepő lenne jah
  • chalezlopez
    #11244
    Na most ezt te sem hiszed el... Ott a helyszínen agyonverik, + a Fifa is eltiltja...
  • IMYke2.0.0.0
    #11243
    Okos bíró esetében már a kezdőkörre is lehetett volna mutatni...
  • zsotesz
    #11242
    Ja egyébként ha ezt mondjuk ugyanebben a szituációban egy Magyar játékos, mondjuk Dzsudzsák csinálta volna meg, akkor őt is lecsalóznád? Biztos vagyok benne, hogy akkor más véleményen lennél.
  • Kandurex
    #11241
    Pofátlan Panenka :))
  • ZsilKEANE
    #11240
    teljesen jogos. meg kellett csinálnia. benne volt, hogy utána kihagyja a ghánai. kihagyta. bejött a dolog.
    az mondjuk más kérdés,hogy ha messi üti ki kézzel, lehet le se fújják -.-
  • paly90
    #11239
    kegyetlen meccs volt....igazi futballhorror!
    A kezezésről meg annyit h nem tudom miért kell Suárezt szidni,ő ezt az országáért tette(minden igazi hazafi megtenné sztem),Ghánának megvolt az esélye,nem éltek vele, ennyi
    a fociban pedig kár igazságosságről beszélni...ezért olyan szép sportág
  • sz4bolcs
    #11238
    Ezt nem tudom, honnan veszed. Suarez 100%-os gólt mentett 11-esre az utolsó utáni percben, ha Ghána belövi a 11est, ugyanúgy kiesnek, mint ha nem nyúlt volna a labdáért.
  • chalezlopez
    #11237
    Állítom, hogy a focisták 99.9%-a megtette volna amit Suarez is csinált! És ha pl utolsó emberként szándékosan szabálytalankodsz, ráadásul úgy, hogy a kapusod is verve van akkor az is csalás, mert az üres kapupa begyalogolni igyekvő emberkét te leterítetted? Jégkorongba hányszor van, hogy eltolják szándékosan a kaput, csak nehogy becsorogjon a korong egy kis tömegnyomor után? Az is csalás? Aki itt csalózik, az egy dilettáns laikus idióta. Nem személyeskedésnek szántam, akinek nem inge...!
  • zsotesz
    #11236
    iwiw-en játsza valaki a tippelős játékot?
  • Neoncsoves
    #11235
    örülök hogy kiestek a brazilok, valahogy nagyon nagyképűnek látszódott az egész csapat. azért örülök, mert a legellenszenvesebb játékos is a brazilokkal együtt kiesett (Felipe Péló). Német-Argentín szerintem hosszabbításos meccs lesz :P
  • Abruzzi
    #11234
    Fél világ azt mondja németek jutnak tovább, a másik fele hogy argentinok. Már várom...vagy kurvanagy meccs lesz vagy nagyon unalmas.
  • gercse
    #11233
    Amúgy Kewell volt Ghána ellen?:DD
  • zsotesz
    #11232
    Az oké, hogy a kiállításból nem profitáltak, cserébe viszont ha belőtték volna a tizenegyest, akkor továbbjutnak mert valszeg akkor is lefújta volna a meccset a bíró, tehát esélytelen lett volna már az egyenlítés.
  • [HUN]Crassus
    #11231
    ha Ghána belövi azt a 11-est most is 8 agyturkász kezelné Suaréz-t és ha 1 hét után megbírna szólalni már jó eredményt értek volna el...
  • WuFraZselic
    #11230
    nem tesznek különbséget szabálytalanság és szabálytalanság között. nem emlékszem pontosan, a vb talán 1. fordulójában az egyik meccsen a vonalon kezezett a játékos, ugyanúgy megkapta a piroslapját, és az ellenfél a 11est. nem szabadna különbséget tenni amiatt, mert ez a 120. percben történt. szabálytalankodott, megkapta érte a jogos büntetését
  • sz4bolcs
    #11229
    Nekem Ghána felé húz a szívem, és nagyon örültem volna, ha ilyen jó támadó játékkal továbbjutnak, de megértem Suarez kezezését, talán én is ezt tettem volna. Vállalta a negatív hős szerepet, hogy játékban tartsa a csapatát.
  • kaposi1
    #11228
    A FIFA sajnos csak anyagilag erős!
    Nem lesz semmi más szankció csak amit a meccsen kapott!
  • [HUN]Crassus
    #11227
    jó akkor 20 évre elemezzék ki az összes kezezést és mindenki kapjon utólag büntetést!
  • Forza Italia
    #11226
    Srácok egy kis segítség kellene. A VB kabalafiguráját plüssbe hol tudom megvenni??? Tesómnak kellene szülinapjára de sehol se találom a neten ahol kapható. Előre is köszi a segítségett
  • Takezó
    #11225
    Idézet Suárez wikipedia-szócikkéből, és ez itt a lényeg:
    On 2 July 2010, during the quarter-final tie against Ghana, Suárez intentionally handled on the line in the last minute of extra-time and denied Ghana a winning goal.
  • Takezó
    #11224
    Nem torolták meg eléggé. Remélem, meg fogják. A FIFA-nak van lehetősége arra, hogy komolyan megbüntessék. Kérdés, megteszik-e.
  • Takezó
    #11223
    például azért nincs pampogás, mert senki nem éljenzi a brazilt (és mindenki egyetért az eltiltásával), míg ti valamiért ajnározzátok Suárezt...
  • [HUN]Crassus
    #11222
    számomra sokkal gusztustalanabb volt a Brazil Holland meccsen az a Stoplival belatalpalás a Holland combjába.....miért nincs pampogás,hogy 83529 meccsre tíltsák el a Brazílt ne "csak" egy pirosat kapjon?
  • kaposi1
    #11221
    Te nagyon tévedsz!
    Én nem szurkoltam Ghánának!
    Számomra közömbös volt ki jut tovább mert én Spanyolországért szorítok!
    Egészen a 119-ik percig nekem tök mindegy volt ki jut tovább!
    Viszont akkor történt valami ami miatt a hosszabbításban Ghánának kellett volna továbbjutnia!Tudod még a tizenegyes előtt egy kapuba tartó labda!
  • [HUN]Crassus
    #11220
    MEGTOROLTÁK olvasd már el a kibaszott FIFA szabálykönyvet!
  • gercse
    #11219
    Nem a játékost kell hibáztatnia az biztos, hanem a szabályokat(büntetés mértékét), vagyis a Fifát
  • sz4bolcs
    #11218
    "nuanda üzenete:
    figy
    youtuberol töröltek minden kaka kiállitásos vidit mert az a fifa szabályzat nemtom lofasz
    ez most mi?
    "

    Valaki tud válaszolni erre?
  • G_ArchAngel #11217
  • Takezó
    #11216
    miből gondolod, hogy hozzátok (nagy Uru-fanokhoz) hasonlóan mi is ilyen tisztességtelenek lennénk? ; ) megmondom őszintén, Dél-Korea szurkolóként, ha Pák Dzsi Szung tette volna ezt, örültem volna magának a tettnek, de én követeltem volna először, hogy eltiltsák vagy 20 meccsre. Mert PISZKOS dolog volt, ennyi.
  • Takezó
    #11215
    továbbra sem érted... nem szurkoltam túlzottan Ghánának, csak a tisztességtelenség és az a tény, hogy nem torolják meg, zavar...
  • [HUN]Crassus
    #11214
    különben is a Ghánaiak Kokszgépek menjenek csak el egy doppingtsztre és tárgyaljuk újra ki milyen sportszerütlen....
  • limperatore
    #11213
    spanyolok ezzel a játékkal amit eddig csináltak biztos nem kerülnek döntőbe
  • [HUN]Crassus
    #11212
    persze,hogy kevés ,mert nem nekik szurkoltál,de ha nekik szurkolsz akkor meg TE/és hozzád hasonlóan gonolkodó társaid/ lennél legjobban felháborodva ha mondjuk 20 meccsre eltíltják és már linkelnéd is a WIKI-ről a foci idevonatkozó szabályát....na ne röhögtessük már egymást ok?
  • G_ArchAngel #11211
    Szerintem befejezhetnetek, teljesen mindegy, hogy a Narancsok az Etcsokikat vagy a Tejcsokikat faljak fel:D
  • kaposi1
    #11210
    "megkapta a büntetését kiállították,nem játszhat kövi meccsen"
    Na ez az ami kurva kevés!!!!!!
    Még akkor is ha szabálykönyv ennyit ír elő!
  • Belkar
    #11209
  • [HUN]Crassus
    #11208
    de ha berugja akkor ,meg itt ugrándoznátok!
    Én is Ghánának szurkoltam,de ez szánalmas ahogy mondjátok a hülyeségeket Suaréz-el kapcsolatban jóhogynem már összesküvés elméleteket kezdtek gyártani,hogy előre megtervezte,hogy a meccs uccsó percében ezt teszi!
    VAgy mondjuk volt egy időgépe előző nap előre utazott az időben és megnézte mikor kell majd kiraknia a kezét ha jön a Ghánai labda.....

    megkapta a büntetését kiállították,nem játszhat kövi meccsen Ghána pedig megkapta az őt illető lehetőséget amit SAJNOS kihagyott...