14374
Foci VB 2010
  • chalezlopez
    #11329
    Annyira jó olvasni ezeket ez elmés megnyilvánulásokat. Szerintem ez így van, meg szerintem ez gól volt, meg miért nem adott gólt tegnap a bíró 11-es helyett, meg Tevez miért nem szólt, hogy leshelyzetből fejelt gólt, és CSALT, meg a fricc kapus miért nem ment oda a sporinak bevallani, hogy Lampard gólja bizony gólvonal mögött volt és hát nem szeretne CSALNI... Ilyeneket szerintem csak divatdrukker okoskodók mondanak, akiknek igazából semmi közük a profi focihoz. Kezd a színvonal az F1 topichoz hasonlóan lesüllyedni. Ott is túl sok a magát szakértőnek és félistennek kikiáltó topiclakó.
  • [HUN]FaTaL
    #11328
    Vagyis csak próbálkozott elvenni a labdát...
  • [HUN]FaTaL
    #11327
    Ilyen megtaposás és kézzel való labdaelvétel után? Azonnali piros...
  • sz4bolcs
    #11326
    Én tökre úgy látom, mint ha a labda felé nyúlna a brazil, és csak miután robben nem adja, utána fogja meg a karját.
  • IMYke2.0.0.0
    #11325
    Telesport.hu
  • redbull0304
    #11324
    Argentin német mecset lehet nézni valamilyen oldalon online? Ha igen valaki linkelje már be, nagyon fontos lenne! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #11323
    "szerencsétlen kezezés" - nem volt az szerencsétlen... a szándékos szót kerested.

    Felipe meg barom volt, vitathatatlan - de a kiállítás túlzás volt, sárga lap, rendkívül komoly ejnye-bejnyével bőven megtette volna.
  • Takezó
    #11322
    Nem el akarta venni, hanem előtte elborult egy pillanatra az agya, és aztán bocsánatot akart kérni, de már késő volt. El kell tiltani.
    (Pattogás még mindig van, látom, az uruguayi dolgon, úgyhogy segítek: azért más az eset, mert ez nem befolyásolta pozitívan a mérkőzés kimenetelét Brazília számára, sőt: ))
  • sz4bolcs
    #11321
    omg, az ilyen minek nem pankrátorkodik? :D
  • desigo
    #11320
    persze volt két előzmény holland gól
  • kaposi1
    #11319
    Jaj és milyen aranyosan kommentálta!

    "Ha sérülést akartam volna okozni neki, el kellett volna hagynia a pályát. Megvan hozzá az erőm, hogy eltörjem a lábát. Akárhányszor megkapta a labdát, már ugrott, és dobta magát a földre. Csak a labdát akartam megszerezni, és gyorsan indítani a kontratámadásunkat" – elevenítette fel saját maga kiállítását Felipe Melo."


  • sz4bolcs
    #11318
    Van ennek valami előzménye, hogy miért akarta így kikapni Robben kezéből a labdát??
  • Csirke4
    #11317
    Ebben a videóban hanyadik másodpercnél látszik, hogy a Ghánai lesen volt?:O
  • sz4bolcs
    #11316
    baaaazzz hogy megtaposta
  • desigo
    #11315
    tegnapi napon ez nekem sokkal undorítóbbnak tűnt mint a szerencsétlen kezezés

  • Zenszkij
    #11314
    Na zárjuk ezt a dolgot. Ma délutáni meccsről beszéljünk. Elég volt Ghánából.
  • Takezó
    #11313
    Igen, ezen én is meglepődtem, és nagyon tiszteletreméltó volt tőle. Riszpekt.
  • Gabe18
    #11312
    Attól mert a bíró elengedi les volt.Az lett volna "csalás" ha ezek után a 11-est belövi Gyan és kiesnek a 122. percben az Uruk...
  • sz4bolcs
    #11311
  • kaposi1
    #11310
    Úgy van!
    Teljesen egyetértek veled.
    Fantasztikus sportoló!
  • Nagylaci
    #11309
    "Nagyképű Gyan..."
    Ugye arról az Asamoa Gyan -ról beszélsz aki miután alaposan elpuskázta csapata azonnali továbbjutást érő tizenegyesét elképesztő bátran oda mert állni a lelkileg legnehezebb első tizenegyest rúgni és tökéletesen berúgta azt?! Na az egy gyönyörű pillanat volt. Nekem meg ez marad egy asszem' örök emlék erről a vb -ről. Ez a labdarúgás, erről szól a sport! A bátorságról, feltámadásról, soha fel nem adásról. Szerintem pedig ez a Ghánai csatár nagyszerű leckét adott mindenkinek abból, milyen egy igazi sportoló!
  • sz4bolcs
    #11308
    Erkölcsileg vajon melyik elítélendőbb? Középpályán hátulról becsúszni valakinek nyújtott lábbal, vagy egy kezezéssel hazaküldeni egy csapatot a vb-ről?
  • AntiHero
    #11307
    Ugyan az megy mint tagnap... -fav
  • IMYke2.0.0.0
    #11306
    Aha... akkor a két szerb is hős... meg mindenki más, aki a kapu előtt KÉZZEL legyilkolja a labdát/ellenfelet...
    Gondolkodj légy szíves!
  • Murder3
    #11305
    am nem volt les kétes szituknál a bírók segíthetik a támadó focit.
  • mflex #11304
    na...

  • kaposi1
    #11303
    Remélem az uruk a következő meccsükön kurva nagy pofonba futnak bele!
    Ennyi a mondandóm!
  • Murder3
    #11302
    Am nem az a gond h megtette-e vagy sem, emrt ok még én is megteszem abba a helyzetbe főeg ha nem vgyok elég higgadt tipusú.

    Az a leginkább gond h a FIFA által annyira hírdetett fair play itt kurvára nem jött ki....
    És h Ghána érdemelte volna a továbbjutást, uruguay nem csalt csak suarez, de nem tudom miért van még mindig ez a csalás téma itt.

    Jogtalanul jutott tovább uruguay Ghána érdemelte volna meg.
    Ghána meg sok szimpatizánst szerzett magának a hozzáálásával és játékával ezért hőbörögnek itt sokan.ennyi

    ezt a csalásos témát meg le lehetne zárni, mert nem sok értelme van erről vitázni:D



  • Takezó
    #11301
    "Cseppet sem bánom, hogy nem lehetek ott az elődöntőn a pályán. Ha nem ütöm ki a labdát, kiesünk, így maradt egy százaléknyi esélyünk, hogy Gyan kihagyja a büntetőt. És kihagyta. Felülről segítettek bennünket. 1986-ban Maradona mondta, hogy Isten keze segített, most én mondom. Amikor kiállítottak, és ballagtam le a pályáról, a kivetítőt néztem, és közben imádkoztam, hogy segítsen isten, és Gyan ne rúgja be. És meghallgatták az imámat"
    Csak gratulálni lehet Suáreznek...
  • kaposi1
    #11300
    Viszont a Német kapus Lampard góljánál tökéletesen látta hogy bizony az bent volt!
    Fotókkal bizonyították hogy látta amikor lepattan a labda!
    Mégis kussolt.
    Nincs itt már Fair Play!
    Ha akkor jelzi hogy gól volt egy világ ledöbben.
    Talán egy otthoni grundfocimeccsen meg is teszi.
    De itt ahol Euro milliókrol és a tovább jutásról van szó az ilyen cselekedet esélytelen!
  • Gabe18
    #11299
    Na de kit érdekel hogy mennyire volt les,ha egyszer les volt?A helyes ítélet mi?Szabadrúgás kifelé.
    Ehelyett majdnem az lett hogy ebből a szituációból megnyerte Ghána a meccset.
    A Suarez gyerek kiállítása is teljesen jogtalan,mivel a les miatt arra a kezezésre sor sem kellett volna kerüljön.Tehát most nem azon kéne vitatkozni hogy jaj szegény Ghána meg köcsög Suarez,hanem hogy jaj szegény Suarezt mér állították ki a "normális" les ítélet helyett.
  • Zenszkij
    #11298
    Na ezért nem kell sajnálni Ghánát. Lesgól lett volna, hagyjuk már. Meg milyen igazságtalan lett volna a 121. percben les gólt kapni. EZ TÖRTÉNT. SUAREZ JÓL CSINÁLTA. Nem ez a csalás. Szerintem hatalmas mozdulat volt. Én felnézek Suarezre. Egy igazi harcos, történjen bármi is, úgy védte azt a kibaxott kaput ahogy kell. Hősiesen!!, még a kezét is használva. Le a kalappal előtte. Csodálatos mentés volt, életem egyik legszebb futball élményét adta ezzel!
    Nagyképű Gyan meg bombagólt akart, rápacsázott. Aztán még volt képe 11-est rúgni. Micsoda nagyképű arc. Akkor se helyezte, bombázta. Nem sajnálom cseppet se. Megérdemelten estek ki. Örülök neki.

    Akinek meg nem tetszik, tehet egy szívességet :D.
  • rumkola
    #11297
    Auchanban van egy rahedli.
  • Takezó
    #11296
    Ugyan, csak Suárez (és nem Uruguay) lett a sportszerűtlenség megtestesítője...
  • Murder3
    #11295
    Komoylan elhiszem h Ghána magyar testvérország lett:D
  • mflex #11294
    Azért, mert a labda nem 30-40 méterről lett megrúgva és úgy "kezelte" le, hanem a kapu előtt, ki-be, ki-be alapon járt a labda, mint a villám, talán elképzelhetetlen, de még akár reflexből is odaemelhette a kezét. Na jó, engem a továbbiakban ez nem érdekel, abban helyzetben bárki kézzel hárított volna. GYAN-nak meg nem kellett volna bomba 11-est lőnie.
  • Nagylaci
    #11293
    Elvileg igazad van. Ellenben a leshelyzet akció közbeni megítélése pokoli nehéz. Valójában itt olyan lesről volt szó ami "valós időben" gyakorlatilag észrevehetetlen. Ez éppen a FIFA vaskalapos makacssága miatt tényleg benne van a játékban, a bírót, partjelzőt egy ilyen les "benézéséért" nem lehet hibáztatni.
  • Takezó
    #11292
    Wtf?
  • Takezó
    #11291
    Tulajdonképpen ez jelen helyzetben egy aranygól volt.
  • Takezó
    #11290
    ÁÁÁÁ, ne már:D:D hagyjuk, mondok mást: Tevezt el kellett volna tiltani a mexikói meccs után, mert sportszerűtlenül nem szólt a bírónak, sőt tiltakozott, amikor az el akarta venni a szabálytalan gólt.
    Give us hope, Joachim: )