14374
Foci VB 2010
  • Tetsuo
    #12011
    Angliaban pedig minden atlagos no baromi jonak szamit. ;)
  • sz4bolcs
    #12010
    Ezzel búcsúzom ma a nagy Messitől, és a fociistentől. :/
  • sz4bolcs
    #12009
    Ha már Argentin "fikázás":

    "Sing you fools, but you got it wrong
    Enjoy your prayers because you haven't got long
    Your queen is dead, your king is through
    And she's not coming back to you"

    :-)
  • Tyler1
    #12008
    ja hogy te csináltad a képeket...[irigy] :D
    az még oké h jó csaj, de a jócsaj+fociszerető a tökéletes párosítás :D hmm férfiálom :)
  • G_ArchAngel #12007
    Az elso mondatom az volt, hogy 'I wish I were single':D
    En sem gondoltam volna, hogy ennyi jo nemet csaj van Londonban.
    Amugy pont panaszkodtak is a lanyok, hogy tobb a jo csaj a nemetek kozott (ergo nagy a konkurencia), mint jokepu srac...

    Ha megint megyunk, akkor viszek rendes gepet, csak akkor meg nem ihatok... [confused]
  • Tyler1
    #12006
    ezek milyen képek? mert asztapicsakurvaélet, hogy én sosem látok ilyen jó szurkoló csajokat :D értük megtanulnék németül is xD
  • Voyager5
    #12005
    Post of the day.
  • G_ArchAngel #12004
    Azert azt megkerdeznem, hogy Te miert drukkoltal a kek-fehereknek es miert takaritottad le ilyen gyorsan a logodat?
    Ha lenne egy kis tartasod, akkor a VB vegeig hagytad volna...

    De inkabb ne is valaszolj.
  • Zenszkij
    #12003
    Semmi közöm hozzá kinek drukkolsz. Ebben igazad van, és nem is akartalak megsérteni. Légy boldog az életeddel, azt kívánom. Szurkolj, akinek jólesik. Jóéjt boldog ember.
  • sadi57
    #12002
    van valami remény, de ezt legközelebb másfél év múlva fogjuk megtudni, hogy tényleg sikerül valamit letenni újra
  • Solten
    #12001
    Utanpotlas a lenyeg (egy belinkelt remek cikk is ravilagitott), kovetni kell a holland, nemet peldat... Kivalo utanpotlas-neveles nelkul tovabbra is kb. Malta szintjen fogunk bohockodni a jovoben.

    Az Ajax focisuli kinevelte Davids, Seedorf, Kleivert nevezetu emberkeket... BL-t nyertek, levertek a Milan-t a dontoben. Vilagtornakra jutottak ki. Az apro Hollandia a vilag labdarugas-elvonalaban van mar 40 eve.
  • G_ArchAngel #12000
    Azert nem haragszol, hogy en dontom el kinek szurkolok?
    Hollandoknak elsosorban, a lanyok a barataim.
    Dednagyapam nemet volt, anyam csaladi neve meg mindig Biber, unokatesomek 'nagymagyarok', megvaltoztattak Hodosira (Biber=hod)
    Zimmerferiztunk evekeig, tudom hova tegyem a nemeteket, ugyanugy vannak koztuk parasztok es normalis arcok, mint a magyarok kozott.
    Egy evet dolgoztam osztrak cegnel, Ok sem jobbak vagy rosszabbak.

    Nem szeretem a nemet autokat, nem drukkolok nemet pilotanak az F1-ben, fingom sincs mi megy a Bundesligaban. Egyszeruen boldog vagyok, hogy a barataim boldogok es kurvara nem erdekel, ha Ok lesznek a boldogabbak a nemet-holland donto utan.
    Azert mert a barataim.
    Es szarom le, hogy ki mit csinal es hogyan magyarkodik, nem fogok az F1-ben Baumgartnerert sirni - kb. ez a szint a magyar foci.
    Ellenben ott leszek a londoni Olimpian es lengetni fogom a vizilabdazoinknak es evezoseinknek a magyar zaszlot.
    De drukkolni fogok a jovoben a sved jegkorongosoknak vagy akarkinek, akinek jol esik. Azert mert azontul, hogy magyarnak szulettem, az EU allampolgara vagyok es ezt rohadtul erzem is a londoni mindennapokban.
    Es kurva jo erzes, hogy a nemetek, spanyolok, franciak, japanok akik a haverjaim, barataim - de van koztuk argentin, brazil, mexikoi es venezuelai ugyanugy drukkolnak egymas csapatanak vagy egymas ellen egy asztalnal ulve soha nem kerdezik meg egymastol, hogy 'Te miert nem szurkolsz Brazilianak a Hollandok ellen, ha Del-Amerikai vagy?'
    Azert mert civilizalt kulturakban az ember elfogadja es tiszteletben tartja a masik valasztasat.
  • sadi57
    #11999
    és??? labdarúgásban meg azt se tudják kik vagyunk, mert 24 éve úgy eltűntünk mint a szürke szamár a ködben. az MLSZ csak egy nagy "pénznyelő" majd ha felmutat valamit a Magyar válogatott akkor kell majd támogatást adni.
  • Gabe18
    #11998
    Nem tudom mért neked kell szabályozni hogy én pl. kinek mennyire szurkoljak...
    Tegnap még a rúgtok négyet meg csak az a kérdés kettő vagy három lesz-e a különbség ment.Most meg már nem számít,meg senki ne szurkoljon senkinek "mert mi magyarok vagyunk".
    Csak kicsit fals így osztani az észt hogy a te csapatod zúgott ki,mert sose derül ki hogy ha ti nyertek akkor is ez lenne-e a szöveg...
  • Tomy Lee
    #11997
    Sakktáblát a Magyaroknak úgyvan:DD
  • desigo
    #11996
    legalja MLSZ akkor sem érdemelne egy petákot sem
    mintha a Dunába szórná az állam a pénzt
    szégyen
  • Zenszkij
    #11995
    Az olyan sportokra, amire a világ totál nem kíváncsi...
  • sadi57
    #11994
    "Vagy Hollandiának, aki megalázott minket 6-1re"

    én inkább a gyenge Magyar válogatottat szidnám, akitől az összes támogatást elvenném, és a vízilabdának meg a sakknak adnám + az összes többi jó eredményt elérő sportnak.
  • sadi57
    #11993
    Kassai valószínűleg az Uruguay - Holland meccset vezeti
  • Solten
    #11991
    Most ezekre azt mondanam hogy huhaqrvajo stb, de mivel "szakmai artalom" esete all fenn Nalad, nem mondok semmit... De tenyleg jol neznek ki a kepek (+ a csajok ).
  • sz4bolcs
    #11990
    de milyen szépen szerelték a támadókat..
  • Murder3
    #11989
    Azért az durva volt h a paraguayiak 2 passzt nem tudtam normálisan végrehajtani:D
  • G_ArchAngel #11988



    A szoke Joana, a voros Johana - es a szoke vezetekneve Kelenburg, 'Ste' nelkul:)
  • Solten
    #11987
    Es a gyonyoru csusztatas...:



    Masik, hogy nem szabadrugasbol lotte Sneijder hanem akciobol... De aki nezte a meccset az tisztaban eme apro tennyel is.
  • LasDen #11986
    vagy Stekelenburg igazából Sith.....
  • Solten
    #11985
    Kiderult hogy a meccset se nezte, szerinte vallal tovabbitotta a labdat a haloba a brazil jatekos:



  • LasDen #11984
    akkor nézze a kő-papír-olló vb-t...:D
  • G_ArchAngel #11983
    FAIL

    Miert akarsz olyannal sakkot nezetni, aki a focit sem erti?
  • LasDen #11982
    azt azért megnézném, hogy Maradona egy klubcsapatnál meddig bírná...:D
  • LasDen #11981
    azok a figurák (egy része) a német szövetségből voltak....:D
  • Solten
    #11980
    Ha mindig megtalalnak, azt jelenti hogy mast is zavar az a sok hulyeseg amit kibofogsz. Nem ok a majmok hanem te.

    Hogy lehet akkora okorseget irni hogy a csapat gyozelmet a masik gyengesegenek koszonheti?? Utalsz forumozni, helyes ne tedd, egy ujabb onjelolt okostojas szakertovel kevesebb. Nezzel te is inkabb sakkot.
  • JYeti
    #11979
    Az Angela Merkeles dolog kemény volt amúgy :P

    1. gól : AM körbenéz, aztán nagy nehezen elkezd tapsolni (mint valami fogyatékos amúgy, nemtom, ez a diplomáciai etikett vagy mi ?:P)
    2. gól : AM a többiekkel együtt tapsol.
    3. gól : AM feláll, és tapsolva tesz egy kört.
    4. gól : AM feláll, tapsolva tesz egy kört, és lekezel egy rakás öltönyös figurával (biztos fogadtak egy csokiban vagy nemtom :P)

    Y
  • G_ArchAngel #11978
    Nekem nagyon furcsa volt, de nemetek ugyanugy tapsoltak es eljeneztek, mikor Andrea Merkel-t mutattak, mint mikor a Nationalelf-et...
  • desigo
    #11977
    loller xDDDDDDDDD
  • JYeti
    #11976
    Ezért utálok fórumozni, mert mindig megtalálnak az ilyen személyeskedő majmok, ha nem tetszik a véleményem, arra lehet ám normálisan is válaszolni, de ha nem tudsz, akkor inkább maradj csöndben, ahelyett, hogy mindenféle odaképzelt dolgokra válaszolgatsz.

    Továbbra is az a véleményem (hozzáteszem, sem a braziloknak sem a hollandoknak nem szurkolok), hogy a hollandok a brazilok ellen gyengén játszottak (ahogy ezt a legtöbb orgánum meg is állapította), és az első gólt beszerencsétlenkedték.

    Igazság szerint marhára nem érdekel a flémed, érdemben nem is tudtál reagálni a véleményemre, innetől kezdve tárgytalannak tekintem a vitát (?).

    Y
  • sadi57
    #11975
    :DDDDDD
  • G_ArchAngel #11974
    Amugy a legnagyobb pillanat az volt ma, mikor a meccs utan kb. 500 nemet egyszerre enekelte a Don't cry for me Argentina-t...


  • Belkar
    #11973
    LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL /FAIL
  • Solten
    #11972
    Nem qrvara mind1? Gol volt, biro megadta. Brazilok csomagolnak haza te meg sirhatsz rajta meg 3 napig es elemezheted feleslegesen a sajat szad ize szerint. Golt kell rugni, ezt a jatekot golra jatszak.

    Nincs ket egyforma meccs, az is lehet hogy a spanyolok felszivjak magukat es lezuzzak a nemeteket. Benne van a pakliban.
  • Tyler1
    #11971
    na jólvan akk egy fasza előrehozott döntő lesz a német-spanyol, de utána sztem mindenidők legszarabb igazi vb döntője lesz.
    elnézést minden holland v uruguay fantól, de elég szomorú, ha európában és dél-amerikában csak e két csapat tudta megállni a helyét ilyen világtornán. minden tiszteletem a csapatoknak, mert szépet játszottak tényleg, de valljuk be, h egyiksem akkora futball hatalom, mint amekkorák itt idő előtt távoztak.

    no offense, ebbe nem kell belekötni, ez saját véleményem :)