14374
Foci VB 2010
  • sadi57
    #12051
    még a Holland - Uruguay meccset vezethetik, de a Spanyol - Németet szerintem nem.
  • G_ArchAngel #12050
    Kassainak is véget ért?

    A vb magyar játékvezetője, az eddig kiválóan teljesítő Kassai Viktor nem járt jól, hiszen a FIFA egyik alapelve, hogy lehetőleg egy földrész csapatainak ne a földrész bírói vezessenek. Mivel lehetetlen olyan párosítást alakítani, amelyben ne legyen európai a hátralévő négy meccsen, elképzelhető, hogy neki is véget ért a vb. Hacsak a FIFA más elvei, lobbijai nem érvényesülnek, hiszen az angol Howard Webb is valószínűleg kap még egy meccset.

    index.hu
  • G_ArchAngel #12049
    Ott a gyapjas szarvasmarha (azaz yak), ami Tibetben is kibirja a minuszokat - amit az kibir, azt az eszkimo sem, csak az a kulonbseg, hogy Tibetben van mit legelniuk...
  • Solten
    #12048
    Ja de tarthatnanak mangalicat:



  • Dean Winchester
    #12047
    hát szarvasmarhára nem is vadászhat XD
  • sz4bolcs
    #12046
    Azok a köcsögök fókára vadásznak.

  • IMYke2.0.0.0
    #12045
    Hajrá eszkimók - tőlük aztán semmi félnivalónk sincs...
  • Tetsuo
    #12044
    En Liberianak szurkolok, toluk meg nem kaptunk ki semmiben.. kar, hogy nincsenek is ott, semmiben. :)
  • Zenszkij
    #12043
    Jól mondod. Mindegy, igaz, ennyi erővel senkinek se drukkolhatunk. De nekem ez a nagy, más népnek való túlzásba vitt, örömőrjöngő ujjongás nem szimpatikus. Egyesek komolyan mondom úgy nézik a meccseket pubokban, mintha életük csapata játszana, vagy ott ülnének a stadionba. Én is szimpatizálok párral, meg lehet drukkolni, de nem így. Mikor a Fradi bajnok, meg bl szereplő lett, nah akkor őrjöngtem én is, vagy amikor a magyar válogatott leikszelt a finnekkel egy öngóllal. De egy Németországnak nem fogok tiszta szívemből drukkolni, max szimpatizálni velük, mert nem vagyok német. Ezt szerettem volna kihangsúlyozni. Részemről innentől kezdve hajrá Uruguay, de nem fogok eret vágni, ha a hollandok lesznek világbajnokok.
  • Amadeus
    #12042
    Amugy nem tudom ti hogy vagytok vele, de ahogy eddig a németek játszanak, és ha folytatni tudják ezt a remek játékot, akkor itt úgy gondolom hogy nem nagyon maradnak kérdések a tekintetben, hogy ki fogja megnyerni a VB-t, és ezt tényleg annak ellenére mondom, hogy én az argentinoknak nagyon drukkoltam. Spanyolok is nagyon szimpatikusak, és rájuk férne már tényleg egy VB cim, de nem hiszem hogy egy ilyen hatékonyan gólhelyzeteket kihasználó németekkel tudják majd tartani a lépést. Amúgy meg hajrá mind a 4 csapat!
  • IMYke2.0.0.0
    #12041
    Gonosz gondolat cikázott át a fejemen...
  • geo91
    #12040
    az hát :D
  • G_ArchAngel #12039
  • LasDen #12038
    csak a kispest??? :D

    én már egyik csapatnak se szurkolok.....kiesett az egyetlen jó csapat....szar ez a vb....:D
  • varax
    #12037
    Ezek a képek meg nagyon faszára sikerültek, mondjuk ehhez az alanyok is jócskán hozzátettek
  • varax
    #12036
    Ó micsoda flém áradat volt itt amíg én szalonnát pörgettem :D

    Argentina vesztett, Diego Armando leszerepelt, további sok sikert a Német válogatottnak!
    A magyarok meg nem tudom hogy jöttek ide, de ez a post mehetne a BestOf-ba is akár.


    [mondom ezt úgy, hogy Argentinának és Hollandiának szurkolok mióta az eszemet tudom]
    Get over it.

    És én még elgondolkoztam azon, hogy írok egy kis fogalmazást arról, hogy szerintem mik voltak az argentinok legnyilvánvalóbb hibái.
  • sz4bolcs
    #12035
    xDDD
  • Murder3
    #12034
    Akkor szurkolj annak az országnak ami személyesen taszít a sírba....
    Szánalmas....
  • Mor3llo
    #12033
    Hát jah...rohadt ütős "érvek"
  • banok
    #12032
    Drukkoljunk csak annak a Németországnak, akik megverték Puskásékat, mert nem adtak meg egy szabályos gólt, vagy akik bealáztak minket itthon 0-3-al. Vagy Hollandiának, aki megalázott minket 6-1re....

    ezzel az erővel senkinek sem szurkolhatnánk mert már egyszer valamikor, valahol, kikaptunk tőlük...
  • G_ArchAngel #12031
    Latom Neked sem ment a reszletek feldolgozasa...

    Pl. parszor leirtam anno, hogy lassan 20 eve drukkolok a hollandoknak, az Ajax volt az egyetlen klubcsapat az eletemben, amiert tudtam szoritani, azota vagyok Oranje fan...

    Amikor az Ajax hullamvolgybe kerult es mar nem volt kedvem kovetni a bajnoksagokat, akkor hagytam abba a labdarugas nezeset - azota csak EB/VB illetve Afrika Kupa (pl. a Konfoderacios nem erdekel) - ezert nem vagyok up-to-date, az angol focirol meg ohatatlanul is tudok dolgokat, mert itt kapod az arcodba rendesen...

    Azt is leirtam, hogy nem ertek a focihoz, a baj, hogy az idejarok 98%-rol ez ugyanugy egyertelmu, csak nem ismerik be...

    Ott vegkepp kiderult, hogy szartal rendesen elolvasni, amit irtam, mikor felhoztad a magyar valogatottat.
    Irtam, hogy a magyaroknak fogod drukkolni az Olimpian? Igen, magyaroknak, akik olyan szinten muvelnek egy sportot, hogy nemzetkozi esemenyen vegyenek reszt.
    Ez a kozeljovoben nem fog mukodni a magyar labdarugo valogatott eseteben.
    Egy holland-nemet dontoben meg nem fogok magyar zaszlot lengetni.
  • Tyler1
    #12030
    Diegot kicsit felhergelték a németek :D

  • geo91
    #12029
    aláírásom csekkold
  • G_ArchAngel #12028
    Mi van???
    Reading fail?
    Oda van irva, hogy a hollandoknak drukkolok, ami kurva nehez am egy nemet-argentin meccsen.
    Ha valaki Clijsters-nek drukkol, akkor bamban nezzen egy Henin-Williams osszecsapast, vagy vagy oly kegyes, hogy megengeded es szurkolhat valamelyiknek...
  • zvaragabor
    #12027
    Holland-német döntőt! Győzzön a jobbik.
  • Mor3llo
    #12026
    jöhetnek a spanyolok is..........
  • Murder3
    #12025
    Na vajon a spanyolok kapnak-e 4-et a németektől?
    Én azt mondanám kizárt, de kb az argentinok ellen is ezen a véleményen voltam, gondoltam szoros lesz és remélem a németek továbbmennek, de ezek után én már azon se lepődnék meg ha a spanyolok is megkapnák a 4-esüket.

    Remélem lesz vagy 4 mert akkor nem hinném h kiesnénk:D
  • Tetsuo
    #12024
    Az eleg vicces, hogy azert szurkolsz vmelyik csapatnak, mert a barataid is.. a zenei izlesed is ilyen? Kopirozott? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #12023
    Például: http://www.proreferee.com
  • zaki
    #12022
    mikor lehet megtudni, hogy kap-e még meccset Kassai?
  • sz4bolcs
    #12021
    -international language vuvuzela :)
  • sz4bolcs
    #12020
    "bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz" xDDDDDDDDDDDDDD
  • miilann04
    #12019
    hup holland
  • IMYke2.0.0.0
    #12018
    Google Translate...


  • Belkar
    #12017
    Lenne egy kérdésem: mi a Viva Espana vagy a Forza Italia holland megfelelője? :O
  • szabii98
    #12016
    VIVA ESPAÑA! Somos los campeones!
  • mflex #12015
    Én is leszedtem az Argentin logót, ugyanis direkt úgy képzeltem el, hogy addig lesz kint, amíg a VB-én ki nem esnek. Attól függetlenül, hogy bejöttek a tippjeid, és egyelőre azok nyertek, akiket mondtál, (a helyedben mindegyikre fogadtam volna), néha akkora baromságokat tudsz összehordani, amiből nyilvánvalóan látszik, hogy közöd nincs maga a focihoz, csak éppen megy a VB és valami értelmesnek látszó szösszenetet prezentálj, a saját önnön szolipszizmusoddal.
    Qrvqa nagy LOL!

    Nekem is vannak szerte a világban barátaim, a keresztanyám az USA-ban lakik, szinte félévente ott vagyok, a párom Kanadai, a legtöbb meg Német és Olasz rokonok, ettől függetlenül, ha az idióta Magyar válogatott kikerül volna, akkor nekik szurkolok, minden más esetben az argentinoknak

    Ki a szart érdekel, hogy kinek, hol milyen barátai vannak, nem ez alapján fogom eldönteni, hogy kinek a "farkát szopjam" a VB végéig. Ettől függetlenül, gratula a németeknek, tegnap annyian voltak minden elcseszett sörözőben, hogy már a legtöbb magyarnak is tele volt a tökük velük.

    Na, ezt nem azért írtam, mert bajom lenne veled, csak az "állömlegés", ami folyik ki a szádból, már nagyon unalmas.

  • Mor3llo
    #12014
    Most keltem fel a nagy ünneplésből...:D

    AUF GEHT'S DEUTSCHLAND!!!!!!!!!

    4-0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAHAAAAAAAAAAAAAAAA
  • Zenszkij
    #12013
    Az a fej. Ez egy elmebeteg :D. Nagyon szerettem! Igazi takarító, söprögető védő volt.
  • Zenszkij
    #12012
    Jól megmondtad .