14374
Foci VB 2010
  • WuFraZselic
    #14174
    legalább a top 16-ba?

    szerintem már az nagy siker lenne, ha egyáltalán pótselejtezhetnénk a VB-részvételért
  • zaki
    #14173
    lol :D
  • G_ArchAngel #14172
    ez loszar nem volt ahhoz kepest, mikor a nemet vedot ollozva alkapcson rugtak - ott latszott, hogy volt benne kraft, de itt a holland is hatraesett, nagyjabol nulla ero volt ebben a mozdulatban, ellenben latvanyos:)
  • G_ArchAngel #14171
    Irta a kapust, ott ul a cserepadon: Suarez
  • USAMEN POWER
    #14170
    Spanyoloknak szurkoltam, de szúrjuk be még vagy 100x ezt a jelenetet...
  • Tomy Lee
    #14169
    :DD
  • Pio
    #14168
  • Tomy Lee
    #14167
    Remélem én is nagyon,hogy mi legyünk ott a nagy tirpák szlovák Hamsikék meg sok keleti loser ország helyett.Hajrá Hungary!
  • USAMEN POWER
    #14166
    Összefoglalva az a véleményem, hogy részemről ez a VB az unalmas / fantáziaszegény meccsekről, a vuvuzeláról, és a játékvezetés kudarcáról szólt. Az meg hogy a nagycsapatok idő elött kiestek egyrészt elgondolkoztató, kellenek a változások néhány csapatnál (főleg a vezetőség terén), továbbá ez tette leginkább érdekessé ezt a világbajnokságot, végülis nem lehetnek a legjobbak közt mindig ugyanazok. Dél Afrika mint helyszín csodálatos volt, szép stadionok, viszont Brazilia szebb lesz majd. Én csak remélni tudom hogy 4 év múlva, a 2010 -es VB ellentétjét láthatjuk majd, és hogy Hungary bejut legalább a top 16 -ba.
  • Tomy Lee
    #14165
    Ja annyira nem érdekel főleg,hogy megy az Angol bajnokságba ahol padozhat majd a gülü lol
  • Tyler1
    #14164
    rágóval volt oszt.társam is tudott dekázni, úgy hogy utána bekapta :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sőt, ha felé köptem az enyémet azt is a szájába dekázta a hülye:D
  • sz4bolcs
    #14163
    Nézd meg a németek utolsó gólját, hogy az a majom milyen labdát ad a társának. :)
  • IXEMGabeo
    #14162
    basszus, azért az nem semmi, hogy a rágóval is tud dekázni, azért az nem rossz technikailag:D:D amúgy mázlisták a Németek, hogy nem a Törököket választotta, Arda Turannal pedig miket alkotna a szélen...
  • IXEMGabeo
    #14161
    tudom sajnos nem fér be mindenki akit szeretnénk, vagy reálisnak látunk:D

    146 gól volt a vb-n, ha jól számoltam, ez eggyel kevesebb, mint a 2006-os vb-n!!! ez nem rossz ahhoz képest milyen kevés (25 gól) volt az első csoportkörben
  • Tyler1
    #14160
    sztem örülnél ha csak negyed annyira lennél tehetséges mint a majom türkey, aki csak jó labdákat kapott lol :)
  • IXEMGabeo
    #14159
    Schweinit is oda tehetjük még a cserepadra:D, de sztem neki az Argentín meccs volt a csúcs...
  • ShaiHulud
    #14158
    vedoknel pique is szamitasba johet, eleg jo votl vegig.
  • Neoncsoves
    #14157
    hm, köszi szépen a linket.

    név szerint PM-ben meg tudnál név szerint említeni pár külföldi torrentoldalt?
  • Tomy Lee
    #14156
    Ja és persze Lahm..
  • Tomy Lee
    #14155
    Szerintem Klose,Müller és S.steiger vitte a csapatot ez a majom türkey özil csak jó labdákat kapott néha
  • WuFraZselic
    #14154
    4-4-3-ba játszol? minek is a kapus


    Forlán lett a VB legjobb játékosa
  • USAMEN POWER
    #14153
    Mellesleg meddő vita, azon filózni hogy melyik csapatban volt több szabálytalanság. Spanyolok jogosan lettek világbajnokok ez nem kérdés, a bíró semmiképp se döntötte el a meccset. A meccset Iniesta gólja döntötte el, a két csapat között nem volt sok különbség, de győzött a jobbik.
  • IXEMGabeo
    #14152
    vaciláltam:) sok is lett amúgy mert 4-4-3 at írtam... Özil vagy Müller mindkettő jó volt Müllert a góljai miatt tettem oda, talán Özil, Mensah, Robben, Vittek, Ayew, Suarez esetleg a cserepad;)
  • Narxis
    #14151
    Espana 4ever!!!!!
  • Matthew Prosac
    #14150
    külföldi torrentoldalak. esetleg innen az m1 rippeket, de ezek annyira nem kíváló minőségűek
  • IXEMGabeo
    #14149
    lol Portugália +6 gólkülönbséggel:D
  • Tyler1
    #14148
    Özil? számomra az egyetlen német aki mutatott is vmit.
  • USAMEN POWER
    #14147
    USA 12 -ik ? Hm nem annyira rossz hely, ráadásul több nagycsapat elött.
  • IXEMGabeo
    #14146
    ja és a legjobb edző nálam Tabarez
  • IXEMGabeo
    #14145
    ki volt a legjobb kapus? nálam Enyeama, Kingson, Casillas a vb legjobbja hármójuk közül valamelyik:)

    vb álomcsapat?

    védők: Van Bronckhorst, Friedrich, Puyol, Ramos
    középpálya: Iniesta, Xavi, Sneider, Müller
    csatársor/támadók: Forlan, Gyan, Villa

    egyéni vélemény:)
  • Neoncsoves
    #14144
    van ötlet hogy honnan lehet leszedni a VB összes meccsét jó minőségben?
  • Romel
    #14143
    Írj a FIFA-nak :) Amúgy igen, ideje lenne valamit tenni vele, mert már nagyon túlnőtt magán a sportolók színészi teljesítménye.
  • Solten
    #14142
    A spanyolok lenyultak a csajszit is:





    link
  • sz4bolcs
    #14141
  • G_ArchAngel #14140
    Kb. nekem is Casillas, a masik oldalrol Stekelenburg, akik szimpatikusak voltak.
    Valamit ki kell talalni egyreszt a durva szabalytalansagok, masreszt a folyamatos, indokolatlan fetrenges miatt.
    De ez mar legyen a FIFA dolga...
  • IXEMGabeo
    #14139
    ja Braafhed xDDD egyszer játszik de máris egy csomó ember megismerte, mert az télleg röhej volt xD
  • DeerHunter01
    #14138
    jaja, remélem Casillas véd a 2014-es vb-n is bár szerintem ez nem kérdés.
  • IXEMGabeo
    #14137
    xDDD Futball Combat
  • IXEMGabeo
    #14136
    Blanco és Irhan Mansis csele mai napig bennem van:) hiányoztak ezen a vb-n a technikás játékosok

    nekem személyszerint: Barrera, A. Sanchez, Jesús Navas, David Villa, Robben, Elia, Hernandez, Luis Fabiano, Lucio talán ő tőlük láttam szép cseleket
  • zaki
    #14135
    mekkora volt... :D
    braafheid fejére esett a labda amúgy