14374
Foci VB 2010
  • IMYke2.0.0.0
    #14214
    Már adtam korábban a linket, azt hittem, a fanatikusok sűrűn nézik azt az oldalt. :))
    http://www.mysoccerplace.net/
    Ingyenes regisztráció után lehet tőtikézni a full (720p, 1080p HD) közvetítéseket.
  • IMYke2.0.0.0
    #14213
    Gondolom, a hosszabbításbeli gólig többször leizzadtál... :)
  • Neoncsoves
    #14212
    honnan ha szabad kérdezni? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #14211
    Téves ítélet?
    Hollandok csak ne szóljanak semmit - ha Webb nem "feledékeny", akkor csak 8 mezőnyjátékosuk rohangált volna a pályán...
  • IMYke2.0.0.0
    #14210
    Én most töltöm le a BBC-féle közvetítést, utána a spanyolt is. Meglátjuk, mi maradt ki :)
  • Jacek
    #14209
    Jol emlekszem angol lapok huztak le Karsait? nem tuti de mindegy is.. ehez kepes egy istenseg:D amit a vegen muvelt egy viccel volt egyenlo:)
  • limperatore
    #14208
    hát meg lehet érteni őket, egy vb döntő ne egy téves bírói ítéleten menjen el, már pedig ez azon ment el..
  • mflex #14207
    A meccs után, a Holland balhézásokat nem mutatták, pedig neki akartak menni a bíróknak az idióták. Kíváncsi vagyok, mikor kerül ez fel a netre...
  • limperatore
    #14206
    egyre romlik a vb színvonala, Magyarország kijutna, simán nyerhetne is csak bár kamu ítélet kéne
  • IMYke2.0.0.0
    #14205
    Véleményem a döntőről: grundfoci
    Még hogy taktikázás?!
    Örülök, hogy a spanyolok győztek - amúgy ki is kaphattak volna, ha nincs egy mázlista és ügyes kapusuk - de ilyen "küzdelmes" meccs után nincs meg bennem a hiányérzet egy újabb World Cup 2010 meccs után...
  • IMYke2.0.0.0
    #14204
  • LasDen #14203
    Jimmy Jump se normális, hogy ezeké megéri neki a büntetéseket fieztni :D
  • LasDen #14202
    vagy ha más nyeri, akkor olyan lesz min anno uruguay....fű alatt gyorsan átadják a kupát aztán mehethnek az öltözőbe, nehogy meglincseljék őket :D
  • Matthew Prosac
    #14201
    Szegény Jimmmy...
  • Matthew Prosac
    #14200
  • USAMEN POWER
    #14199
    Nemsemmi a fénytechnika, valaki esetleg nem lelt rá a képre normális méretben ? Itt meg egy Magyar zászlós szalag.
  • USAMEN POWER
    #14198
    Viszont aminek örültem hogy az USA ismét bejutott a legjobb 16 közé, remélem 4 év múlva meg tovább jutnak / érnek majd mint 2002 -ben. :)
  • Tomy Lee
    #14197
    Na kösz,hogy együtt szurkolhattam veletek egész VB alatt(Breki jól sikerült a döntő:)
    Spanyolok megérdemelték szép focit játszanak

    FORZA ITALIA!!
  • Tetsuo
    #14196
    Aztan Vatikan var be 6 golt a magyar haloba es megszegyenulten, de boldogabban mennek haza jatekosaink, mint a jelenlegi Eszak-koreaiak, mert otthon meg igy is sajat jakuzziuk varja oket a tobbszintes hazukban, egy koreai rutin-halalrakinzas helyett.
    Nehany nap pihenes utan a csapat talalkozik egy luxus kuplerajban, majd felszivjak megerdemelt kolajukat es jol erzik magukat tudva, hogy Kozep-Europa legsikeresebb bankja tol egy kis bonuszt a szamlajukra..
  • Tomy Lee
    #14195
    Legnagyobb esély náluk lesz,így van.Még ki tudja de lehet,hogy Ronaldinho és Pato+Robinho csatársorral remekelnek majd.
  • USAMEN POWER
    #14194
    Nem nyernek ! [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1195997994&no=14187](#14187)[/URL]
  • Gabe18
    #14193
    4 év múlva Brazíliában a Brazilok nyernek.Vagy maguktól,vagy Fifástól,de ott mást nem tudok elképzelni.
  • sz4bolcs
    #14192
    Ez így volt kiszámolva.
  • geo91
    #14191
    de mielőtt még sortűz általi halra ítélnétek
  • geo91
    #14190
    röviden, tömören a döntőről: máker banda a spanyol...
    többet nem mondanék, nem vágyom büntipontokra.
  • Tomy Lee
    #14189
    Brazilok új edzője nagy klasszis lesz ahogy néztem a Scolari-Leonardo-vagy Menezes jelölteket(nem tudom ki lesz pontosan).
    Németeknél Loew csapata marad Braziloknál viszont lesz változás.
  • [HUN]FaTaL
    #14188
    Nagyon jó tippek, kár, hogy ki sem fogunk jutni, mert a selejtezőkben 5-0-ra kikapunk Máltától. Ez annyira lelombozza a csapatot, hogy San Marinotól is kikapunk 3-0ra.
  • USAMEN POWER
    #14187
    Ok akkor én is tippelek egyet.

    2014 döntő: Hungary vs. Brasil -->
    90 -ik percben Torghelle szabadrúgás góljával vezetést szereznek a magyarok (1 - 0), és ezzel eldöntik a meccset, nyernek.
    Németország 3 -ik lesz ismét, Argentínok ellen fognak nyerni 4 - 3 -ra a Bronzmeccsen csak mert Paul a poli betippeli őket.

    Ui.: Hollandok meg még a csoportból se jutnak tovább.
  • sz4bolcs
    #14186
    Haverral épp tanakodtunk, hogy milyen lesz 4 év múlva a vb, erre mivel túl sok X-aktákat néztünk mostanában, összenéztünk, és egyszerre mondtuk: "Nem lesz."

    (2012. 12. 22.) xDDDD
  • IXEMGabeo
    #14185
    bármi lehetséges ez csak tipp, a Brazílok a hazai pálya előnye miatt jutnak odáig az tuti, a Németekben látom a legtöbb potenciált, persze bármi lehet, pl, ha összekerülnek már a negyeddöntőben akkor bukta:D:D
  • FSpofon
    #14184
    esélytelen, az egyik résztvevő biztos MO lesz.

    csányi elintézi
  • Tomy Lee
    #14183
    múlvai?Németország?FAIL:)))
    Olasz-Argentín
  • IXEMGabeo
    #14182
    rendben 4 múlvai tipp?

    2014: döntő

    Brazília - Németország;)
  • Pio
    #14181
    Tanulságos visszalapozni a topikban néhány oldalt, ott is ugyan így megy a "sz*r vébé volt omgomgomg" hiszti. :D
  • USAMEN POWER
    #14180
    Azt hiszem ez a srác tévedett 4 éve.
  • Pio
    #14179
    Sokan kérdezik, hogy honnan lehet leszedni a meccseket. Ha nem fontos a magyar kommentár, akkor a svéd kalózhajó rakományában megtalálható az összes meccs jó minőségben.
  • sz4bolcs
    #14178
    Haverom mindig emlegette, hogy szlovákoknál játszik valami Zabagyík.
    Aztán kiderült, hogy Zabavník-ról van szó. xDDD
  • IXEMGabeo
    #14177
    szerintem a kieséses szakaszban több jó meccs volt, mint 2006-ban ott volt sok az unalmas 1-0 meg egyoldalú Olasz-ukrán, fertelmes Svájci Ukrán meccsek tömkelege...ettől függetlenül nagyon bejött a 2006-os vb és Németország remek rendező volt...itt a kieséses szakasz jó volt nagyon 1-2 kivételtől eltekintve, viszont sztem a csoportok igazán kemények voltak a korábbi évekhez képest...számomra nagyon jó vb volt az 1. csoportkör csalódás volt, de utána már nagyon is bejött a vb és kellemes perceket szerzett és most megint 4 évet kell várni:(

    nos akkor amiket láttam eddig: a legjobb vb

    1. 1998
    2. 2006
    3. 2010
    4. 2002
  • Pio
    #14176
    Ez egy új meme, ezzel lesz tele az internet 2 hétig, szokj hozzá.
    Ez nem arról szól, hogy Hollandia, Spanyolország, foci, vébé, ez egy valami, ami elég érdekes/tréfás/idióta ahhoz, hogy pár hétig lekösse az internetet.

    ArchAngel, hát persze, annyira semmiség ez, ilyet kérek karácsonyra! :D
  • LasDen #14175
    már pedig ez lesz most az új meme :D