14374
Foci VB 2010
  • WuFraZselic
    #12172
    és mit szólnának akkor, ha a magyar csapat játékosa tette volna ezt?!
  • Micsu
    #12171
    amúgy is lesgól lett volna de sebaj
  • Tyler1
    #12170
    persze 1 évre eltiltják nem? xD egy focistát, aki ebből él. pályafutása kb. ott törne derékbe, mehetne labdaszedőnek.
  • Banano
    #12169
    És ki fogja eldönteni hogy szándékos volt e vagy csak "véletlen"?Pl ott volt az ausztrál kezezés,nem is tudom asszem Ghána volt ott is az ellenfél de lehet hogy tévedek,mindenesetre volt egy tizi az biztos,a kezezés viszont nem volt olyan egyértelmű mint suarezé szándékosság szempontjából,viszont ugyanúgy megakadályozta hogy bemenjen a labda a kapuba.A tizit egyébként bebombázták szóval ugyan ott vannak, azzal a különbséggel h elbúcsúztak egy ausztrál játékostól mert azonnal pirosat kapott.Esetleg még kapjon mellé egy év eltiltást is?Küldjük fizetés nélküli szabadságra vagy mi? xD
    Nem is tudom hogy ebben a helyzetben ti,vagy bárki hogyan viselkedne...120. perc,ha bemegy a labda akkor búcsú van,vagy esetleg kivéded kézzel,mivel úgyis tudod h bement volna,és azt is hogy pirosat fogsz kapni érte,de legalább még mindig megvan rá az esély hogy továbbjusson a csapat,annak ellenére hogy a következő meccsen biztos h nem leszel ott.
  • [HUN]FaTaL
    #12168
    1 évre? nemhinném, főleg ha nem kapna fizetést
  • gercse
    #12167
    nem biztos, most így az mondjuk igen, én is azt mondanám, de eleve, ha lenne ilyen szabály, és nem most vezetnék be, hanem mondjuk 20 éve lenne már, akkor eleve belerögzülne a játékosokba, hogy nem szabad belenyúlni, mert kampec...
  • [HUN]Crassus
    #12166
    VB-n? ilyen helyzetben? DE
  • gercse
    #12165
    Suarezt nem lehet hibáztatni, max. a FIFÁt, amiért nem ad súlyosabb büntetést ilyen esetben, szóval át kéne gondolni, mielőtt felnégyelnénk egy játékost

    ha tudja, hogy a kezezés miatt egy évre eltiltják a focitól, nem biztos, hogy belekap
  • [HUN]Crassus
    #12164
    120 euró vagy 105? azthiszem én azért ellenék napi 25 ezerből:D
  • [HUN]Crassus
    #12163
    természetesen túloztam,DE neked nem nagyon ajánlok csapatsportot megnézésre.....
    egy vizilabda meccsen ha lenne kamera a vízben sztem te befordulnál a látottaktól!és a látszattal ellentétben a kézilabdába is brutál pofonok csattanak ám....
  • Banano
    #12162
    Mért lenne aljasság?Én még nevettem is rajta :D.Kapura rúgta a ghánai,suarez kivédte-->egyértelmű kezezés--> 11-es.

    1.a) más helyre rúgja a ghánai/ suarez nem kapcsolt volna ilyen gyorsan akkor gól,és afrikai csapat van a top 4-ben..
    1.b) két lehetősége volt a ghánainak hogy berúgja,sőt három is,mert volt közte egy fejes is azt hiszem,aztán suarez védése,utána egy 11-es...az összes kimaradt-->megérdemelték a továbbjutást? --> attól függ honnan nézzük,én is szívesen láttam volna őket a 4 között,de helyzetek sorát puskázták el,aztán a 11-es párbajban valljuk be szarok voltak..ennyi, Uruguay a továbbjutó teljesen megérdemelten.
  • LasDen #12161
    6 órával keresett 11 millát...én 200+ órával 76000-t...fuck yea....de ez má off....
    szerintem Németek simán nyerik a vb-t....mosmá így látom....
  • Oziris666
    #12160
    Az átlag magyar kisembernek meg 10-11évi fizuja kb.
  • LasDen #12159
    és ha megkérdeznénk, Kassai is azt mondaná, hogy jó pénz...főleg, hogy itthon mit keres....
  • kaposi1
    #12158
    Kinek mi a nem túl sok!
    Nekem majd 2 évi fizetésem amiért keményen megdolgozom!
    Félre ne értsd nem irigylem tőle,de nekem igen is szép összeg
    ennyi idő alatt megkeresve!
  • cvsnl
    #12157
    koromnál fogva elég sok meccset láttam. már a 70-es években kijártam meccsekre, amikor még volt nálunk is miért, meg lehetett látni egy-két külföldi csapatot is, mert nem egyszer voltak magyarok a BEK-ben, ami csak később lett BL. és kb. 40 éve drukkolok minden vb-n a braziloknak. én értem, amit gondolsz, de nem fogok ezzel soha egyetérteni. mellesleg nem írtam azt, hogy ez csalás lenne, ami történt. szerintem aljasság. az megint más. de bízom benne, hogy mindenki azt kapja, amit megérdemel, és ez a dolog is elnyeri jutalmát, ha nem is a FIFA-n keresztül...
  • ProGabe #12156
    he?

    szabálytalankodott, ennyi. amikor valaki becsúszik utolsóként, hogy azzal megakadályozza a gólt, azt is kiállítják

    megkapta a méltó büntetését, ő is, a csapat is. Gyan nem tudott élni a lehetőséggel, ez meg már az ő baja

    gondolom te még nem láttál több száz, sőt, akár több ezer meccset, mert akkor ezen nem akadnál ki

    ha tudnád mennyi olyan sunyi, már-már meccset eldöntő dolog történik egy meccsen, amit még az a kismillió kamera sem lát...

    szerk a #12155 miatt: most már látom, hogy Te ezt sosem fogod megérteni. az én szememben pl. az nem igazi sportoló, aki nem akar mindenáron nyerni. igen, ebbe éppúgy beletartozik a szabálytalankodás (nem csalás!!! csalás az, ha valaki nyugtatót tesz a másik csapat frissítőjébe) is, ilyen és ehhez hasonló szituációkban
  • cvsnl
    #12155
    ne keverjük a dolgokat. te a háborúról beszélsz, én meg a fociról. az ember (mégha az egy csapat is, egy ország) tudjon veszíteni, és ne akarjon ilyen módon (mindenáron) nyerni. ezt utáltam már régen is. gimiben is volt olyan gyerek, aki tornaórán fociban szinte ütni tudott (bárkit), ha nem nyert. nem ez az élet. és itt nem az életükről van szó. lehet, hogy egyik-másik karrierjéről, de nem lehet mindig a csúcson sem lenni.
  • [HUN]Crassus
    #12154
    így képzeld el: mondjuk megölik a gyereked ha nem ölöd meg azt aki rád támad! bár tisztában vagy vele a gyilkosság iszonyatos bűn,de abban a szituációban nem tétovázol lelövöd azt aki a gyerekedet akarja megölni!

  • Punker
    #12153
    Puhl keményen rákapott a whisky-re ahogy öregedett.....
  • Solten
    #12152
    Nem sok, lol... Ebben meg nincs a szallas+kaja amit ugye szinten a FIFA all... Szoval kifizetodo egy Del-Afrikai nyaralas...
  • cvsnl
    #12151
    akkor miért hagyta rá? vagy neki volt elég?
  • LasDen #12150
    pff bazmeg....én örülnék ha ennyit keresnék 90 perc futkározásér....
  • LasDen #12149
    ráhagyta...2000-ben vezetett utoljára asszem...:D
  • limperatore
    #12148
    hát ez nem vmi sok
  • cvsnl
    #12147
    ühüm. értem. ráhagyta. igaz legalább nem kell annyit futkorásznia.
    okosakat meg így is mondhat mindenhol. merthogy ért hozzá.
    mégis az lesz a jövő, hogy klónozzák a Kassait és összehozzák valami jó kis videó szerkezettel. akkor nem lesz probléma.
  • LasDen #12146
    nem látott meg egy szabálytalanságot (durvát) és eltiltották félévre...aztán meg ráhagyta...
  • cvsnl
    #12145
    úgy, hogy lehet akármilyen jó játékvezető, ha nem passzol bele a képbe, mehet a süllyesztőbe. vagy miért is hagyta abba, kiöregedett?
  • LasDen #12144
    a lábán....

    amúgy írtad Puhlt és azé kérdi....nem tuggya....me nem élt még....a barátnőjét se ismeri....(wiki)
  • Voyager5
    #12143
    Most ez, hogy jon ide vagy mivan? :) nemertem :)
  • LasDen #12142
    egy tál babgulyásba...:D
  • LasDen #12141
    dehogy fogják emlegetni a nevét....100 év múlva megszűnik a bíráskodás, mivel Kassaitól még a halála előtt DNS mintát vettek és klónozták több millió példányban...így minden meccset Kassai vezet....videóbíró...kell a faszomnak, ha van Kassai :D
  • cvsnl
    #12140
    nem sokáig tartott. bár én nem is láttam. inkább az futott át a fején, hogy elveszítik a 11-essel.
  • cvsnl
    #12139
    és Puhl mibe is bukott bele?
  • Immigrants
    #12138
    De azért kifelé látszott, hogy bőg, hogy ilen hülyeséget csinált!
  • Voyager5
    #12137
    Es utanna majd 100 ev mulva is felemlegetik a nevet :D
    Akkor majd a magyar futball 4 kulcsszobol fog allni: 6-3, aranycsapat, Puhl, Kassai :DDDDDDDDDDD
  • cvsnl
    #12136
    lehet, hogy igazad van. legalábbis abban, hogy sokan ezt csinálták volna. én azon vagyok kiakadva, hogy ez szinte senkit nem háborított fel. és akkor még mutatták, ahogy ment kifelé a kiállított játékos, és nagyot ugrott örömében, hogy kihagyta a ghánai. legalább viselte volna "méltósággal". persze mit várhat az ember egy ilyen embertől? méltóságot??
  • geo91
    #12135
    az új Puhl :)
  • LasDen #12134
    Kassai most VB elődöntő....2 év múlva EB döntő....aztán VB döntő...majd szép lassan meghívják az Arany Kupa, Copa America és az Ázsia Kupa döntőjére is bíráskodni....aztán ő lesz a bíró atyaúristen a világon :D
  • Unreal1942
    #12133
    Bárki más is ezt csinálta volna ott abban a pillanatban. Túlreagálod.