14374
Foci VB 2010
  • cvsnl
    #12132
    péntek óta magam alatt vagyok, hogy ez megtörténhet (az uruguayi kezezés Ghána ellen), és nem hogy különösebb büntetést vonna maga után, hanem az emberek többsége még igazat is ad ennek a ...-nek. hogy lehet ilyet csinálni? tegnap este a Zuhanyhíradóban is ez volt a "nagy szakértők" véleménye. egyszerűen siralmas. eddig még csak egy embert olvastam egy másik fórumon, aki hasonlóképpen érzett ezügyben. egy jó alapos eltiltás kéne neki. min. 1 év. mellesleg meg kellet volna adni a gólt. lehet, hogy ez amatőr megjegyzésnek tűnik, de nem vagyok nő, csak felháborodott. mit szólnának akkor, ha a magyar csapat járt volna így. leszámítva azt, hogy ezt most elképzelni is nehéz, hogy lenne egy ilyen csapatunk, mint a ghánai. gyerekkoromban is voltak ilyen g... gyerekek emlékszem. talán ez volt az egyetlen szituáció, amikor nem bírtam magammal, mert egyébként nem érdekelt soha, hogy veszítek, csak nem mindegy, hogy hogyan. ezt ki kellet írnom magamból.
  • Grenzjager
    #12130
    http://worldcupgirls.net/
  • desigo
    #12129




  • desigo
    #12128






  • pajti
    #12127
  • kaposi1
    #12126
    Én meg ezt tippeltem!

    Hollandia
    Németország
    Spanyolország
    Elefántcsontpart

    Majdnem telitalálat!
  • Unreal1942
    #12125
    VB előtt ezt tippeltem végső sorrendnek.

    Hollandia
    Németország
    Spanyolország
    Argentína

    Baráti VB játékban vezetek is :)
    Ennek alapján Hollandia, de én egyik csapatot se látom reménytelennek. Még Uruguay is okozhat meglepetést.
    Tény, hogy a forma alapján viszont Németország lehet a befutó.
  • Grenzjager
    #12124
  • icciri
    #12123
    hát a döntőben tuti, hogy hollandia lesz és németország, a kérdés csak az, hogy melyik nyer!?:D:D
  • gercse
    #12122
    de ha Hollandia holnap nyer, akkor már tuti a "történelemírás"
    ha nem, akkor még várni kell
  • Unreal1942
    #12121
    Maradonát ünnepelve fogadták!
  • pinnacle
    #12120
    és csak Hollandia európai a lentebb felsorolt 3 csapatból?

    A döntőbe 1 európai csapat mindenképp lesz, ez lehet Spanyol-Német v. akár a Holland.

    ergo azért nem csak Hollandia írhat történelmet.
  • gercse
    #12119
    a holland meccs van előbb, azért ez a fogalmazás :)
  • Solten
    #12118
    "Hollandia esetleges sikerével történelmet írhat: európai válogatott még sohasem nyert vb-t más földrészen – márpedig Uruguay búcsújával kizárólag európai gárda maradna versenyben."
  • pinnacle
    #12117
    Korrekten Hollandia, Spanyolország és Németország irhat történelmet...
  • Solten
    #12116
    Hollandia történelmet írhat Európa számára

    "Ha az oranje nyer, biztossá válik az öreg kontinens végső diadala, márpedig ilyesmi Európán kívül még nem történt"
  • Solten
    #12115
    Mi van, nem is irtok a legnagyobb szamu UK-bevandorlokrol?? :D Lengyel nok kozt egyszeruen gyonyoru teremtesek vannak. Litvan csajok is szepek.
  • ShaiHulud
    #12114
    "jelkepes"
  • G_ArchAngel #12113
    kapnak valamennyi napipenzt is, bar az jelkepes, talan 100 USD...
  • kaposi1
    #12112
    Akkor már boldog lennék!

    Azért Kassai sem jár rosszul anyagilag magyar viszonylatban!!
    Info
  • [HUN]FaTaL
    #12111
  • Tyler1
    #12110
    áá mi sajnos az elődöntőben kiesünk :/
    xDD
  • Neoncsoves
    #12109
    Ugyan, kérem. Ez a válogatott?
  • Grenzjager
    #12108
  • kaposi1
    #12107
    Van kizáró ok is!
    Sajnos ha a Magyar válogatott játszaná a döntőt nem vezethetné!
  • kaposi1
    #12106
    Bravó!
    Ennek nagyon örülök!
    Ezzel már elismerték és díjazták a VB-n nyújtott teljesítményüket és munkájukat!
  • G_ArchAngel #12105
    "A FIFA bíróvezénylésénél a legfontosabb szempont, hogy az adott játékvezetőnek ne legyen nemzeti érdekeltsége, illetve hogy a csapatok és a bíró ne azonos kontinensről legyenek: nemzetközi szövetség ez utóbbi szempontot Kassai kijelölésénél figyelmen kívül hagyta."


    Ha nem ront el semmit, akkor 5 even belul a bolygo elsoszamu jatekvezetoje lehet ilyen karrierrel...
  • Tyler1
    #12104
    na akk az EB döntő az övé lesz
  • G_ArchAngel #12103
  • G_ArchAngel #12102
    Kassai vezeti a német-spanyol elődöntőt
    Kassai Viktor vezeti a Németország–Spanyolország elődöntőt a dél-afrikai labdarúgó-világbajnokságon. Erről a Magyar Labdarúgó-szövetség hivatalos honlapja, az mlsz.hu adott tájékoztatást.
  • Gaba94
    #12101
    http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2010/kassai-vezeti-a-nemet-spanyol-elodontot-2035760/
  • Boci001
    #12100
    tudom h nem idevaló téma de valaki játszik a partypokeren??
  • kaposi1
    #12099
    Azt nem tudtam hogy a Szerb urnára is rámászott!
  • IMYke2.0.0.0
    #12098
    Még szép, hogy német győzelmet... különben polip-kar leves lesz belőle...
  • Tyler1
    #12097
    halott, de nem azért mert gyengék a játékosok, vagy mert nincs utánpótlás. nézd meg a keretet, lehetne akár világbajnok névsor is(bár számomra érhetetlen, hogy miért nincs Rooney-n kivül normális csatár).
    egyszerűen az angolok, nem tudnak válogatott szinten összekovácsolódni sztem, és gondolom a bajnokság is közre játszik, ami a világ legerősebb és legkeményebb bajnoksága.
  • gercse
    #12096
    és ezek szerint az olaszok körül forog a világ :DDD
  • [HUN]FaTaL
    #12095
    Érdekes kép :) Ráadásul az 1966 England és 1998 France is összeköthető, mindkettő hazai pálya :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #12094
    No de akkor mi a helyzet azzal, amikor a szerb urnára mászott rá? :)
  • WuFraZselic
    #12093
    jó ez most olyan, hogy a dortmundi fizikus a németeket hozta ki végső győztesnek :D most mégis kit hozni ki győztesnek egy német?! a franciákat? :D
  • kaposi1
    #12092
    Új név kerrül a görbébe!
    A polippal kapcsolatban meg azon gondolkoztam hogy nem lehet hogy annak a szerencsétlen állatnak egyszerűen jobban tetszik a német zászló, mint bármelyik másik amit idáig mutattak neki?

    "Bár az állat gondozói nyilván abban érdekeltek, hogy a polip a németekre tippeljen, de állítják, semmilyen trükköt nem alkalmaznak jósoltatásnál: a küzdő felek zászlóival megjelölt két urnát a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) által előre meghatározott pályaválasztói sorrendben teszik egymás mellé, s azokban egyforma táplálék, kagyló van.

    A többi Paul dolga... "