14374
Foci VB 2010
  • [HUN]FaTaL
    #12212
    Még hányszor rakod be a szar reklámot?
  • lerik
    #12211
    Abszolút egyetértek. Nem hinném, hogy túl sok gól születik a meccsen, hiszen Hollandia sem játszott kiemelkedően jól, Uruguay pedig nem egy gólerős csapat. Jön valaki europarkba meccset nézni? Csocsó is van.
  • G_ArchAngel #12210
    A sportban tenyek vannak, nem utolagos 'ha', 'mi lett volna', 'esetleg' es hasonlo magyarazkodasok.
    Az angolok meccset az impotens jatekvezeto cseszte el, errol a nemetek legkevesbe sem tehetnek.
  • gercse
    #12209
    erre szokták mondani, hogy jó csapatnak van szerencséje...

    egyébként meg adott volt a többi csapatnak is a gólszerzés (és az angol 1. ill. bírói hibás 2. gól kivételével), nem ment senkinek...főleg nem elsőként betalálni
  • G_ArchAngel #12208
    Argentína 4:0 .: 2. percben a hajával befejeli...szerencse ? Nem. Rossz vedekezes.
    Ha a 45. percig nincs gól másképp alakult volna a meccs? Golt kell rugni, nincs ra szabaly, hogy az elso felidoben csak egy csapat szerezhet es csak egy golt. Lasd brazilok.
    Mivel akkor nem 80 emberrel kell támadni az argentínoknak,és 1000x nehezebb megszerezni az első gólt,mint utána még berúgni 3-4et úgy hogy a fél argentín válogatott a német kapunál tanyázik.
    A labdarugas egyben taktikai sport is, vannak csapatok, akik nem adjak fel a vedelmet, hanem egyensulyt tartanak fenn a strategiaban. Az argentinoknak nem volt semmilyen elkepzelesuk, mondjuk ez nem a jatekosok hibaja. Kispadra nem egy lelkes szurkolot kellett volna ultetni, hanem egy edzot.
  • Banano
    #12207
    Mit éreznék?Azt hogy 3 lehetőségből az egyiket olyan helyre kéne rúgni ahol nincs uruguayi játékos...esetleg a 11-est sem árt berúgni a 120. percben..és esetleg a 11-es párbajt nem kellett volna ennyire elszúrni.
  • Banano
    #12206
    Hogyne lehetne beszélni szerencséről?
    4:1...ok 2:2 mellesleg...aztán megnézem h hogyan vágnak olyan helyzetben még kettőt az angoloknak,örüljenek hogy nem kapnak ki,mert 2perc alatt kiegyenlítettek ,és az adott volna nekik egy bizonyos "löketet"...

    Ghánai meccs 1:0? 5Ghánai ziccerből egyik sem ment be..szerencse? Igen.

    Argentína 4:0 .: 2. percben a hajával befejeli...szerencse ? Igen.
    Ha a 45. percig nincs gól másképp alakult volna a meccs? Igen.
    Mivel akkor nem 80 emberrel kell támadni az argentínoknak,és 1000x nehezebb megszerezni az első gólt,mint utána még berúgni 3-4et úgy hogy a fél argentín válogatott a német kapunál tanyázik.
  • [HUN]FaTaL
    #12205
    2-0
  • zvaragabor
    #12204
    3-1
  • lerik
    #12203
    Hollandia-Uruguay, Mit tippeltek?
  • Takezó
    #12202
    jáj, de uncsi már: persze, mit éreznél, ha a magyarokkal csinálták volna ugyanezt? na?...
  • G_ArchAngel #12201
    Mindenki megnyugodhat!
  • WuFraZselic
    #12200
    tudom :D

    csak érted mindenki azzal jön hogy "gondolj bele hogy mit érezhettek ghánában" meg "mit szólnál ha ellenünk csinálta volna ezt?" stb. abba senki nem gondol bele, hogy mi lett volna, ha a mi játékosunk csinálná ezt (bár megértem, hogy abba bele se mer gondolni senki, hogy bármilyen világversenyen ott leszünk)
  • Micsu
    #12199
    4:1nél + 4:0nál beszélsz szerencséről te szerencsétlen?

    spanyolok makkoltak meg színészkedtek eddig normális foci nélkül, a németeknek legalább azért lehet szurkolni mert fociznak, szépen játszanak és nem a színészkedésen van a hangsúly mint a félcigóknál, a sok nagyképű oláh inkább színésznek mehetett volna mint futballistának

  • gercse
    #12198
    kezdődik...de én nem folytatom az tuti, mert már a #12187-n is sírva röhögök
  • Takezó
    #12197
    egyrészről nem tudom, hogy jön az ide, másrészről azon a VB-n kizárólag a spanyolok elleni meccs volt szörnyű, csak a média fújta úgy fel
  • Tetsuo
    #12196
    Es a multkori?! A vegig csalo birok, Del-Koreanak?
  • Jacek
    #12195
    igen gyenge szinvonalban ez a VB errol ennyit, birok tettek rola, de talan varhato valltozas:(
  • Banano
    #12194
    Azért egyébként az is szánalmas hogy az előbb a német rádióban megint az argentínokokról volt szó egy olyan aláfestő zenével h ,,bááááj bááááj argentiiiiinieeeeen...maradooonaaa" bla bla bla..most már nagyon remélem h kiszopnak a spanyolok ellen,de jobb lenne egyébként a döntőben hollandia ellen,az jobban fáj szvsz.
  • Banano
    #12193
    Így van,és mivel van még két meccs,ezért nem lehet végig szerencséjük.
  • Tetsuo
    #12192
    Mi lett volna, ha..? LOL
    De nem az lett, hanem ez.
  • Tetsuo
    #12191
    :D Azert Materazzin kivul van egy par jatekos, aki szidja az ellent.. akar a taktika reszekent es miert ne? Zidannak elgurult a gyogyszere, ennyi.
    Mas sportagakban is megvan ez.
  • geo91
    #12190
    98 azért mégiscsak 12 éve volt és nem 4 éve... franciákról meg annyit, hogy domenech egy idióta...
  • Tyler1
    #12189
    most megmutatkozott. ja. igaz, h a 3/4 keret már nem a 06-os de nem baj. a franciák is véletlenül nyertek 98-ban, most meg me is mutakozott a tudásuk. a brazilok meg az 5 vb győzelmükkel menjenek kávét termeszteni, mert most aztán meglátszott az igazi tudásuk.
  • G_ArchAngel #12188
    A fogadoirodak a spanyolokat varjak vegso gyoztesnek, mondjuk en nem ertem miert, de nem is ertek ehhez az egeszhez jobban, mint egy atlag magyar (azaz semennyire...).
  • G_ArchAngel #12187
    Az a gond, hogy a vilag nagyobb resze arra a kocsogre emlekszik, aki mentalisan eltavolitotta Zidane-t a palyarol. Materazzit egy fejlettebb vilagban azonnal agyonlottek volna. Amit csinalt az a Fair Play sarbatiprasa volt, meghozza tehenszaros csizmaval.
  • Banano
    #12186
    Igen..végig...negyeddöntőben,elődöntőben,a döntőben a kupát meg csak úgy hozzájuk vágták,esetleg le sem játszották,csak ,,computeres grafikával " volt megcsinálva az egész.
  • geo91
    #12185
    2006-ban végig szerencséjük volt a taljánoknak. most mutatkozott meg az igazi tudásuk. megérdemeltem estek ki.
  • Banano
    #12184
    C-c-c...kíváncsi lennék h hogyan alakult volna a meccs ha nincs a második percben egy mákgól,amibe a német csatár a 10centis hajával még bele tudott piszkálni...és arra is h mi lett volna ha megadják az angolok találatát (megsúgom-2perc alatt 2 gól= 2:2 )..és arra is hogy mi lett volna ha az 5 Ghánai ziccerből legalább 1 bemegy...
    Remélem a spanyolok elkenik őket^^,ha nem ők akkor a hollandok lényegtelen xD.
  • Tyler1
    #12183
    bazmeg miért SZAR edzőként Maradona? a negyeddöntőig vitte az argentínokat, egészen odáig gyöngyörűen játszottak. nem értem ezt a sok buta embert itt, akiknek a focihoz közük sincs, csak utálatból beszélnek 90%-a látta 5 meccsen dirigálni a válogatottat, de azért mindenki megmondja a frankót h szar edzőként. hát gratulálok kedves mélyen tisztlet szakértő társulat!!!
    (ezt mind nem argentín drukkerként)

    Lippi is szar edző, mert 2 ponttal csop.utolsók voltak az olaszok? 2006-ban meg biztos sok kávét ivott mi??-.-
  • sadi57
    #12182
    Maradonanak nagy volt a pofája, ez nem kárörvendés, csak szépen oda rakták ahova ő edzőként való.
  • G_ArchAngel #12181
    Ahhoz focizni is kellene, bar amekkora makos csapat, lehet nekik igy is osszejon...

    Lehet kicsit gusztustalan amit a nemetek csinalnak, de az eremnek mindig ket oldala van - Maradona nagyon durvan lesajnalta a meccs elott a nemeteket...
  • Tomy Lee
    #12180
    Nagyon rossz.Meg a sok Német kárörvendés.Remélem Spanyolok jól elverik őket
  • G_ArchAngel #12179
    ezert raktam be a feliratost, amugy mielott megint nekem esik Arpad vezer valamelyik fia, szolok, hogy magyar oldalon talaltam: link
  • Tyler1
    #12178
    gusztustalan egy nyelv ez pfúújj sorry :)
  • G_ArchAngel #12177
  • Murder3
    #12176
    bocs azé ne vessük el a sulykot.
    min 1 év:D VICC

    Nem volt fair a ghánaiakkal szembe és és én ezért nem tartom megérdemeltnek az uruk továbbjutását.
    max 1-2 meccsre el lehetne ez után tiltani de egy év azt szem te sem gondolhatod komolyan.
  • Count Adyn
    #12175
    sőt Henryt a pálya szélén kellett volna felakasztani az írek ellenni meccsen ugyebár?:D
  • Oziris666
    #12174
    Maradjmá magyar játékos ki se tudott volna védeni egy ilyet::D:D::D:D:D
    Túl lassúak ahhoz fejben meg amugy is:P
  • gercse
    #12173
    nem én hoztam fel az egy évet, csak folytattam cvsnl analógiáját,
    egyébként szerintem is sok, de az is biztos, hogy reformokra lenne szükség a szabályok terén, és személy szerint engem annyira a kezezés téma nem is érdekel, inkább a rengeteg színészkedés, időhúzás, és persze a les-gól/nem gól szituációk, amelyek terén változás kellene