14374
Foci VB 2010
  • Jacek
    #12252
    Magyar focinak meg nem lehet szurkolni mert nem letezik ebben egyet ertunk:)
  • Jacek
    #12251
    Ez tudod mit jelent? Nationalelf ??:D
  • Murder3
    #12250
    ezé nem kell a magadfajta véleményét figyelembe venni.
  • Mor3llo
    #12249
    Na figyu töki!
    NEm fogok itt pont neked sokáig magyarázkodni, de azért röviden megteszem. Én a Nationalelfnek nem azért drukkolok mert németnek érzem magam, és megtagadom a hazámat. Elsősorban vagyok magyar, a többi nem érdekel. Egy magyar - németen nem kérdés kinek szurkolok. De mivel a mi drága aranylábúink évek óta képtelenek az áttörésre, így nem fogom érdektelenül végignézni ezeket a tornákat. Mivel Bundesligát nézek legtöbbször, a külföldi kedvenc csapatom pedig a Bayern, így adott nagyjából, hogy a németek a legszimpatikusabbak. Ha tetszik, úgy szurkolok nekik, mintha klubcsapat lennének. Így nagyon örülni fogok, ha esetleg világbajnokok lennének. És nem azért, mert identitás-zavaros vagyok, és nem érzem magam magyarnak.
    Ha ez nem tetszik, tehetsz egy szívességet..........
  • Murder3
    #12248
    Bocs egy nem megadott gól sztem nem kizáró ok arra h ne tudjon 1 csaapt gólt lőni.
    Másik mi lett volna ha és mivel e tükrébe beszélünk erről és az angolok nem szereztek gólt a 2. félidőbe így ez ugyan olyan mintha azt mondnán h lehet többet rúgnak a németek és 6-2...
  • Zenszkij
    #12247
    Drukkolok Uruguaynak, de pénzt a hollandokra tennék.
  • Banano
    #12246
    MÉLYTOROK!!!!:DD
    Holland meccsről beszéljünk inkább,ki fognak szopcsizni?
  • Jacek
    #12245
    igen? nem ertem az ilyen embereket! probaltam javasolni ha ennyire bejonnek neked a nemetek, logod, irasaid alapjan, talan elmehetnel nemetorszagba melytorkozni nekik!
  • Solten
    #12244
    slut! :)
  • Zenszkij
    #12243
    1. Az angolok két gólt rúgtak, és a németek ezerszer nem biztos nyertek volna.

    2. A szerbektől meg jól leszívtak. Gólt se bírtak rúgni. Csodálatos Podolski (aki lengyel születésű) még büntetőt se tud értékesíteni. Kontrába jók ennyi, de hátrányból már ők se vigéckednek.
  • Mor3llo
    #12242
    Ja. 180 perc, 8 rúgott, 1 kapott gól. Hát tényleg jól megnyomták a németek...
  • Zenszkij
    #12241
    Bla bla bla. A németeket mindig nyomják és mákjuk is van. Ezért utálom őket és kész.
  • WuFraZselic
    #12240
    lol :D szerinted ha 2-1 után 2-2, és lélektani előnybe kerülnek az angolok, akkor ugyanígy agyatlanul kitámadnak 2. félidőben? nem a végeredményhez kéne hozzáadni azt az elvett gólt
  • Mor3llo
    #12239
    Parancsolsz?
  • Murder3
    #12238
    á szóval az h a németke már világversenyek óta folyamatosan érmet szereznek az csak véletlen és persze csak szerencsével teszik mert gyenge elelnfelek jöttek, most h már az angolok,argentinokat gyalázták ki a pályáról dupla 4-essel, már erre nem lehet fogni ezért itt a szerencsére kell ezt fogni amit normális ember egy ilyen eredmény után nem igen foghatna.
    Angolok ellen nem megadott gól mi lett volna ha....4-2 nem sok különbség nem?
    argentinok ellen 4-1 miről beszélünk?
  • Murder3
    #12237
    Tehát a legelső vb-jén 20 évesen úgy h még korosztályos válogatottba sem játszott előtte, a vb legjobb játékosai közé sorolják és olyanok teszik akik nálunk picit jobban értenek a focihoz.
    Másrészről meg ha észrevennéd Müller nem csatárt játszik, hane középpályás és inkább kiszolgáló szerepe van és emellet van neki 4 gólja.
    Müller nálam is inkább jó passzaival tűnik ki és nem azzal h most ő hány gólt rúgott.
    Mellesleg ha ő szabadabb szerepet kapna még több gólt is szerezhetne.
    Emellet érdekes h msot szépen elmeszelték a spanyolok ellen teljesen jogtalanul, nagyon nagy hiányzó lesz, bár Kroos vagy trochowski helyetesíti majd remélem Kroos fogja.
    Kroos sztem felér müllerel a középpályán.
  • Banano
    #12236
    Nem,csak nem szurkolok senkinek,és egy csapatnak sem nyalom a seggét,mert semmi közöm hozzájuk...:P
  • limperatore
    #12235
    ezért nem lesz messi v rooney sose egy ronaldo, mert az az ember spanyol és olasz bajnokságban és válogatottban is ugyanúgy vágta a gólokat!
  • limperatore
    #12234
    miért rooney mit bizonyított a válogatottban?:D
  • Murder3
    #12233
    szánalmas vagy...
  • Tyler1
    #12232
    ez ilyen. ha vki jól kapja el a vb-t, akk hip-hop felmegy az ára. aztán majd meglátjuk, h hullócsillag lesz, vagy egy Ballack utód.
  • Murder3
    #12231
    Maradona nem is edző mivel a két segítője dolgozott mögötte edzőként, maradona meg csak a látszatnak volt ott.
  • Falconer
    #12230
    Hmm, valóban, összeraktam a holland szlovákot a mexikó argentinnal, másnaposság suxx Szóval maradjon a mexikó - argentin verzió
  • Banano
    #12229
    Jaaa he...max úgy hogy ő fizet 30millát hogy ott üljön a kispadon nem? xDD
  • Jacek
    #12228
    ez mar annyira sulyos!! hogy nem akarsz kikoltozni nemetorszagba????? itt senkinek nem hianyoznal!!! ott meg szivhatod a cerkajukat napestig!!!!
  • Zenszkij
    #12227
    Na ez a legnagyobb átverés. Kijött neki a lépés a vébén a csapattal, attól még nem egy Messi vagy Rooney. Eddig mit bizonyított? Angolok ellen mák (nem megadott gól), argentinok ellen okés, de ez csak egy meccs. 30 milla? 10-et nem ér....
  • [HUN]FaTaL
    #12226
    Spanyolokat választotta? Úgy legyen :D
  • Zenszkij
    #12225
    Végre a polipnak is megjött az esze! Drukkolok a spanyoloknak, ideje lenne már, hogy az internationalelf bukjon. Nagyon érik nekik.
  • Tyler1
    #12224
    Müller ára már most 30 milla körül van :D milesz itt ha vb-t nyernek a németek... :DD megy a Realba xDD
  • Banano
    #12223
    Nem utáljuk,csak bebizonyítom hogy szerencse xDD Ugyanis 1 teljesen szabályos gólt nem adtak meg,és hajvégekkel nem ér fejelni főleg nem a második percben xD.
    De paul a polip is mellettem van,ugyanis a spanyolokat választotta,nem véletlenül.
  • S4sa
    #12222
  • Mor3llo
    #12221
    Hát ez nevetséges...180 perc alatt 8 gólt lőtt a Nationalelf - miközben csak egyet kapott - a "húdenagyonerős" Angliának és Argentínának..és még valaki ilyenkor is azzal vergődik, hogy ez csupán szerencse, meg mi lett volna ha:DAS:D:ASd

    Lehet a németeket utálni, de legalább úgy tegyétek már, hogy közben a józan gondolkodású emberek ne nézzenek hülyének, és nevessenek ki titeket:)
  • Banano
    #12220
  • limperatore
    #12219
    te meik vb-ről beszélsz most?:D
  • Takezó
    #12218
    olyan nem is volt
  • Falconer
    #12217
    Szerintem ha már szerencséről beszélünk, akkor sokkal közelebb áll az argentin-szlovák meccs. Itt tisztán látszott, hogy a németek mind technikailag, mind taktikailag sokkal jobbak voltak. A szlovákok elleni meccsnél ezt nem lehetett elmondani az argentinokról, szerintem örülhetnek, hogy nem ott estek ki, eléggé égő lett volna.
  • Takezó
    #12216
    Persze
  • G_ArchAngel #12215
    Figyelj, ertem, hogy csalodott vagy, de van egy sipszo - onnantol lehet golt rugni, akar 30 masodpercen belul is. Az argentinoknak is megvolt a lehetoseguk. A nemetek jobban jatszottak a palya minden negyzetmeteren. Nem kicsit.
    Sok csapat tud gyorsan bekapott gol utan forditani. Az argentinok nem. Es nem azert mert gyorsan kellett egyenliteni. Hanem mert csak azt akartak. Ellenben vedekezni is kell, tamadast felepiteni, labdat tartani.
    Hiaba vannak nagyobb egyenisegek, mint a nemeteknel, a labdarugas csapatsport. Csapatta meg egy jo edzo es csapatkapitany tudja kovacsolni az adott valogatottat.
    En azon csodalkozom, hogy 4 gollal megusztak az argentinok. Ha a nemetek kicsit bevallalosabbak es pontosabbak, akkor 8-0 is lehetett volna.
    Egy argentin csapatnak a 3. percben kapott gol nem okozhatott volna problemat, vagy semmi keresnivalojuk nem lett volna a legjobb 8-ban. Tisztaban voltak vele, hogy 90 perc a meccs es az O kapujuk sincs befalazva. Egyszeruen 11 kivaloan kepzett MI6 ugynokot lathattunk bevetes kozben, akiknek nem volt radiokapcsolatuk az operacios osztallyal.
    Es ez nem a sracok hibaja volt a palyan, hanem aze az embere, akinek ilyenkor strategakent kellene gondolkodnia es tologatni a 'katonakat' a poziciok kozott. De ez az ember a harmadik perctol csak banatos pofakat tudott vagni es morzsolgatni a rozsafuzert.
  • Banano
    #12214
    Ez csak elmélkedés...de azért a 4:0 nem tükrözi reálisan a két csapat közti különbséget,mint ahogy a 4:1 sem,ezért mondom hogy végig nem lehet "szerencséjük".Vagy a spanyoloknál lesz stop vagy a hollandoknál.
  • Banano
    #12213
    Nincs rá szabály persze,csak 1-0 után a félidőig megint csak nem volt gól,aztán a szünetről úgy kellett visszajönniük hogy nagyon de nagyon gyorsan gólt kell szerezniük h még meg legyen az esélyük a továbbjutásra,az első 10-15percben rajta is volt a dolgon,aztán egy német kontra 2-0, még egy 3-0,még egy 4-0...ebből az következik hogy 1-0nak köszönhetik hogy még utána tudtak 3-at vágni,mert akkor nem 2 emberből meg a kapusból állt volna a védelem...persze itt azt is fel lehet hozni hogy a német védelemnek lehet köszönetet mondani hogy közel 50percig tartani tudták az eredményt az argentínok ellen,az is nagy szám...de mindenesetre más meccset láttunk volna ha nincs az a korai gól,és nem lett volna belőle 4-0...mint ahogy az angoloknál sem lett volna még 2gól ha megadják a szabályosan szerzett második találatot.