14374
Foci VB 2010
  • Pacal17
    #12292
    ki megy el a buziparádéra ha otthon lehet szívni is?
  • geo91
    #12291
    például így voltam az észak-koreaiakkal is. azért mert a vezető réteg utolsó kommunista szarházi, attól még a nép nagy része, (így a focisták is) nem azok, így drukkoltam nekik.
  • ProGabe #12290
    ennél többet én sem kívánhatok :)
  • Tomy Lee
    #12289
    Na hajrá ma Hollandok viszont ha Uruguay győz annak is fogok örülni.
    Két megérdemelten tovább jutott csapat küzd ma egymással Hollandok előnyben a távoli teknikás kapurarugásokkal:P
    Jó kis meccs legyen végig sportszerüen lejátszva!
  • Belkar
    #12288
    Jaja ezzel én is mindig így vagyok. Semleges meccsen ha kap az egyik csapat egy gólt annak kezdek szurkolni mivel az olyan jó érzés ha tudnak fordítani és nyernek :D
  • geo91
    #12287
    de attól még elég hülye érvek... :D ha pl. van egy számomra semleges meccs, én ott mindig a gyengébbnek drukkolok, nem kezdek el belemenni az adott országok politikájába meg ilyenek és nem hozok fel idióta érveket...
  • [HUN]Crassus
    #12286
    választani kellett:P
  • Takezó
    #12285
    lol, milyen érveket tudnak az emberek felhozni egy csapat mellett:D:D
    "egy korrekt katolikus ország":D:D:D
  • zvaragabor
    #12284
    Sz@rok a buziparádéra. Sz@rok a vallásra. Azok a focisták nem ezen két tényező érdekében fociznak.
  • geo91
    #12283
    meg az, hogy valaki a hollandoknak drukkol nem egyenlő azzal, hogy füvezik és/vagy támogatná a buziházasságot... én pl. ellenzem mindkettőt...
  • geo91
    #12282
    linkt, nem hiszem el... az lehet, hogy valami holland buziszervezet, de az meg kit érdekel...
  • geo91
    #12281
    hát kíváncsi leszek :D mindenesetre a holland-spanyol és holland-német is igazán pikáns döntő lehet. :)
  • [HUN]Crassus
    #12280
    LOOOOOL:D
  • [HUN]Crassus
    #12279
    A holland szurkolók átgondolták,hogy Hollandia a Budapesti Buziparádé kiemelt támogatója? vagy szurkolunk egy korrekt katolikus országnak az uruknak?
  • Voyager5
    #12278

  • banok
    #12277
    ma holland továbbjutást várok
  • WuFraZselic
    #12276
  • geo91
    #12275
    remélem gólparádé lesz ma este :P egy sneijder mesterhármas szép lenne. :)
  • horpeti
    #12274
    Ezeket a jellemzőket már ráhúzták pár csapatra. Vagy szerencséje, vagy feladja az ellenfél a meccset, vagy a bíró segít. :DDD Ezzel nem kell törődni.
    Én nem vagyok német párti (latinos foci párti), de tényleg jól nyomják. Most nem csak a német mentalitású hajtás van, hanem focizni is tudnak. Szóval esélyesek. De attól még a spanyolok is felpöröghetnek. :) Én a spanyoloknak drukkolok a bennmaradt 4 csapatból, ha holland-német döntő lesz, akkor meg a hollandoknak fogok. :D
  • HunnernesKonge
    #12273
    Akkor ma kiesnek a kedvenceim :(

    ()
  • gabi89
    #12272
    Ez komoly volt
    Én sem vagyok német párti, de nekem 8, hogy holland:német vagy holland:spanyol döntő lesz. Bízok a hollandjaimban a VB eleje óta :)
    Igaz nem megy annyira a szekér mint a selejtezők alatt de azért eredményesek továbbra is.
  • winman
    #12271
    ma Hajrá Uruguay lesz :))) nem szeretem valahogy a hollandokat , főleg a Sneidert nem :D
  • G_ArchAngel #12270


    (remelem nem rajtam fog mulni, de nem tudod nezni a holland meccset ma, se pub-ban, se itthon - mivel 6 utan jonnek a Sky-tol megnezni, hogy miert 1 mbit a net 16 helyett, net nelkul meg nincs stream)
  • Gabe18
    #12269
    Érdekes én 86 óta (90 óta aktívan) a németeknek szurkolok,és engem marhára nem érdekel hogy Adolf Hitler hova forog.
    Mert én nem a náci párt tagja vagyok,hanem a német labdarúgás szurkolója.
    De nem vagyok meglepve,hisz ha véletlenül a következő 2 meccset is 4 lőtt góllal megnyerve VB-t nyerne a csapat,az akkor is a többség szemében csak "szerencse" lenne.
    Mint tudjuk német csapat nem nyer joggal,csak szerencsével,bírói csalással,vagy ha ezek egyike se áll fent,akkor az ellenfél a gyenge,függetlenül attól hogy ki is az.Természetesen ugyanaz az ellenfél a következő meccsen már marha jó csapat,a németek elleni vereség csak kisiklás volt...
  • Tyler1
    #12268
    ennyit a németekről :D
    link
  • IMYke2.0.0.0
    #12267
    És, a két testvér közül az okosabbnak ezt üzenték: rossz útlevelet választott...
  • Mor3llo
    #12266
    Hát a mai Németország társadalmilag, agyilag lezüllesztett helyzetébe ne ebbe a topicban menjünk bele..:D
  • Mor3llo
    #12265
    Én viszont a többi válogatottról beszéltem. A németeknél IS jelenség, de nem csak náluk. Ez viszont állandóan csak a németeknél van felemlegetve, mert nincsen más nyomósabb érv ellenük. Mondjuk hogy eredménytelenek, nagyképűek stbstb..
    Ettől függetlenül nekem sem tetszik ez a színes Nationalelf...
  • Zenszkij
    #12264
    De figyelj már, pont a németek csinálják ezt? Akik annyira verik a mellüket a nemzeti öntudattól? Legnagyobb húzásuk Gerald Asamoah németesítése volt. LOOL Ott kezdődött a lejtő :D.
  • Solten
    #12263
    Nem is volt kerdes hogy ledobalja a ruhait...
  • Banano
    #12262
    Egy nagyon beteg vicc a német rádióban ..:

    -Mit csinál a francia,az angol,az argentín,és a brazil válogatott a reptéren?
    -Várnak a spanyolokra xDDDD

    Németek mondták..így érhető xD
  • Jacek
    #12261
    a te Nationalelfedrol volt szo nem masrol!:)
  • Zenszkij
    #12260
    Ebben nincs igazad. 1990-ben a németeknek drukkoltam és örültem is a győzelmüknek. 1996-ban az EB-n szintén. Nem náciztam. Möller, Hassler, Klinsmann, Reuter, Ziege, ezeket a játékosokat nagyon szerettem. De azóta az újabbaktól hányingerem van. Kezdődött ez Janckerral, meg a Tarnat, Jeremies félékkel. Mario Baslernél (ugyan 96-ban kerettag volt) unszimpatikusabb talán csak Stefan Effenberg (Svájnstájger egy klón én tudom)volt. Azóta csak nőtt az utálatom, ugyanis totál elnémetetlenedett a válogatott. Ennyi erővel mi magyarok is kiutazhatnák a Copacabana-ra és 11 brazil kölöknek adhatnánk magyar útlevelet, gyertek fiúk nyomjátok a válogatottban. A másik Boatengben legalább volt annyi puca, hogy elzavarta őket a fenébe. Erre verik annyira a nyálukat?
  • Mor3llo
    #12259
    Hát igen, a leggyengébb érv...
    De hogy egészítsük a képet:
    Angol válogatott:
    Ashley Cole (barbadosi), Aaron Lennon (jamaikai, Ír), SWP (jamaikai), Rooney (Ír), Defoe (Dominika-St.Lucia), Heskey (Antigua-Barbuda), Ferdinand (ír), Young (jamaikai), Walcott (jamaikai), Agbonlahor (nigériai-skót), Carlton Cole (nigériai-sierra leonei), Bent (jamaikai)
    Holland:
    1. Khalid Boulahrouz – (Marokkói-Holland)
    2. Edson Braafheid – (Surinamei-Holland)
    3. Giovanni van Bronckhorst – Olasz és Indonéz gyökerekkel is rendelkezik.
    4. Ibrahim Afellay – (Marokkói-Holland)
    5. Ryan Babel – (Surinamei-Holland)
    6. Eljero Elia – (Surinamei-Holland)
    7. Nigel de Jong - Surinamei-Holland
    8. Gregory van der Wiel - holland-antillai

    Portugál:

    1. Daniel Fernandes – portugál apa, cseh anya („csehszlovákként” a forrásban…), Kanadában született, 17 évesen került Portugáliába.
    2. Bruno Alves - brazil apa
    3. Rolando – zöld-foki szigetek
    4. Pepe – brazil
    5. Deco – brazil
    6. Liedson – brazil
    7. Danny – venezuelai születésű


    Tényleg ez a legnagyobb probléma?:)
  • IMYke2.0.0.0
    #12258
    De még mekkora...
  • Jacek
    #12257
    Nationalelf lol Özil:) Boateng:DDDDD Adolfnak habzik a szaja a pokolban:D
  • Jacek
    #12256
    De egyebkent hogy ne tunjek szemellenzos antinemet szurkolonak:) ez nem az a nemet valogatott amiert nem szeretem a nemeteket:) ezek fociznak nem ugy mint az eddigiek..
  • Mor3llo
    #12255
    Fradista is vagyok, szal buktad.
  • Gabe18
    #12254
    Még mindíg itt tartotok?
    Ha 11 tőzsgyökeres német lenne a kezdőben akkor meg te meg a hozzád hasonlók lennének az elsők akik a "mocskos náci banda" felkiáltással hőbörögnél.
  • Mor3llo
    #12253
    Felesleges erőlködni nekik. Ott vannak a tények, legalább elismerhetnék, hogy mindkét meccsen fölényben voltunk, amely az eredményben is megmutatkozik. De amíg Müller hosszú(?!) haját hozzák fel, meg Lampard meg nem adott gólját(teccettek volna többet lőni, amit megad a bíró is, idő volt rá) addig csak mosolyogni szabad.