14374
Foci VB 2010
  • Jakuza001
    #13054
    Aztan mitol erdemelne meg Hollandia a VB cimet ?
    Ezek a Hollandok csak oltek a focit egesz VB alatt. Raadasul alattomosan jatszanak fan bommelt mar kilehetett volna allitani legalabb 3 alkalommal.
    Brazilok ellen is csak szineszkedtek, meg oltek a focit , raadasul helyzetuk nem volt, ket maker golt talaltak.
    Uruguay ellen is a ket felido elejen talaltak egy-egy golt es az meghatarozta az egesz merkozest, de meg igy is megkoszonhetik, hogy a vege 3:2 maradt. mert ugy tunik amit a sors szerencsemalaca megadott eddig az albicelestenek, azt most elvette toluk.

    Raadasul a nemetek erosebbek voltak a Hollandoknal.
    Ezt a Spanyol valogatottat nem fogjak legyozni, mert lenyegesen jobb csapat naluk.
    Amugy is Paul mar megsugta, hogy a Spanyolok nyernek. :D
  • Unreal1942
    #13053
    A VB győzelmet Hollandia érdemelné meg inkább.
    Egyrészt már voltak döntőben máskor is. :D
    Illetve sokkal egyenletesebb teljesítményt produkálnak.
    A játékos állomány jobb ugyan a Hispánoknál, de nagyon össze kell kapniuk magukat.
  • IMYke2.0.0.0
    #13052
    Beteg vagy :)))))))
  • syberia2
    #13051
    Ha minden meccs olyan lett volna mint a tegnapi, nagyon örülnék
    Amikor néhány meccs végén "már mindkettőnek jó volt" az eredmény, és nem játszottak normálisan, kikapcsoltam a tv-t
  • Narxis
    #13050
    A focistáikból kellene pörköltet csinálni.... látszik mennyire határtalan az emberi hülyeség. Azt bántják akinek köze nincs a vereséghez...
  • syberia2
    #13049
    *Paulip

    :D:D
  • syberia2
    #13048
    lahm-lahm, a polipnak igaza lett...
  • USAMEN POWER
    #13047
    Annyira szarok a Spanyolok, hogy EB után több mint valószínü hogy világbajnokok is lesznek.
    Bár csak a Magyarok is ennyire szarok lennének.
  • Punker
    #13046
    lehet most a végén kéne fogadni, bár tegnap is fogadni akartam a németekre szerencsére nem tettem.
  • Punker
    #13045
    a spanyolok szarok, de a németek még szarabbul játszottak tegnap :(
  • sz4bolcs
    #13044
    ÁÁÁ, ebből a spanyol válogatottból nagyon hiányzik Leo Messi
  • Belkar
    #13043
    Egyébként nem tudja valaki ha VB elején megteszem a Spanyol-Holland döntőt az mennyit fizetett volna? :O
  • Belkar
    #13042
    POLIP +1
  • Marci0115
    #13041
  • homeless
    #13040
    Annyira jó nézni, ahogy a német drukkerek sírnak:D Ilyenkor örülök, hogy az argentín-német után visszafogtam magam, és nem jöttem ide siránkozni.

    0 játékkal?
  • Banano
    #13039
    Örülök neki hogy a németeknél nem kerültek szóba az apró bírói hibák!
    Átolvastam néhány német oldalt,és mindenhol elismerik h ,,passzív volt a német válogatott" és hogy ,,teljesen megérdemelték a spanyolok a továbbjutást".Kassairól csak annyit írtak h a 27. percben nyúlt először a sípjához,mert annyira fer volt a meccs.:)
  • ShaiHulud
    #13038
    mivel ozil kirakta a bal labat ramos ele, ofc osszeertek.
  • Tyler1
    #13037
    igen erre céloztam a mondat végével :D
  • Gabe18
    #13036
    Ja,csak míg Paul-nak volt esélye legalább jókedvre deríteni a gazdáit,addig Kálmán a marha,ha olyan marha lenne hogy a Magyar válogatott vályújából eszik,önön sírját ásná meg,mert hamar rájönnének hogy semmi jóstehetsége nincs...
  • Tyler1
    #13035
    nekünk is kéne ilyen jósállat. pl. Kálmán a varázsszürkemarha, 2 vályú közül választhatna, csak az a baj, h mi is gyorsan levágnánk szegényt xDD
  • [HUN]FaTaL
    #13034
    Szegény :(

    Inkább jósoltassanak vele a döntőre is :D
  • Neoncsoves
    #13033
    nem vagyok nagy állatvédő de szegény csórikámmal hogy kibasznak... eh :(
  • sadi57
    #13032
    én is azt mondom jó lesz még az a polip. nem lesz akkora a csalódás ha kikapnak.
  • Gabe18
    #13031
    Szegény.Pedig ő csak az igazat mondta...
  • Tyler1
    #13030
    hogy eltüntek a nagy olasz, francia, brazil zászlós emberek innen :D na mostanra látszik, h ki az akit érdekelt is a vb, meg ki volt, aki csak idejött nagyképűsködni csilivili zászlós logóval, aztán osztotta az észt a hülyeségéről.

    (bár a bolondoktól még most sem mente a topik ahogy látom)
  • sadi57
    #13029
  • argo001
    #13028
    De. A szerb meccset is beleszámítva, összességében véve nagyon szépen muzsikált a Nationalelf. Basszus, neked hiába magyaráz az ember...?
  • 5c0rp330n
    #13027
    es a VB egeszeben nem volt benne az a meccs? najo, inkabb hagyjuk.
  • USAMEN POWER
    #13026
    Durva, viszont nem egyértelmű szabálytalanságnál szerintem elég a sárga, vagy egy ejnye bejnye jobb esetben.
  • argo001
    #13025
    A VB-ről egészében beszéltem.
  • G_ArchAngel #13024
    Gratulalni szeretnek a spanyol csapatnak es a szurkoliknak, hogy nulla jatekkal legyoztek a megyei baszdmelle szintjere sullyedt nemeteket.
    Ennyire rossz meccset a csoportkorben sem lattam talan.
    Ami kedden volt, az ehhez kepest egy kivalo VB dontonek beillo talalkozo volt.

    A legdurvabb, hogy meg a spanyol drukkerek sem tudtak orulni, pedig parszazan voltak abban a pub-ban ahol neztuk...
  • Gabe18
    #13023
    Megvan.Hát lehet hogy nem ért pirosat,viszont a Ribery-s eset után minden nem Bayern szurkoló hangoztatta hogy jó döntés a piros,sőt a 2 meccs eltiltás is.
    Na most akkor vagy ott volt rossz döntés,vagy itt...
  • 5c0rp330n
    #13022
    mit forgatok ki? :S
    a szerbek elleni meccs nem volt a VB resze?
  • USAMEN POWER
    #13021
    Utolsó két mondatra azthiszem válaszoltam, nem olvastad el ezek szerint.
  • USAMEN POWER
    #13020
    "Özil esése meg tizenegyes volt, mivel összekoccant a lábuk, ezért elvesztette az egyensúlyát és elesett." ---> Szerintem hozzáértek, Özil két lába egymásba akadt, és elesett.
  • Gabe18
    #13019
    A szerbek ellen jók voltak.Legalábbis amennyire 65 percig 10 emberrel jó lehet egy csapat.
  • Gabe18
    #13018
    Igy van.Tegnap is írtam.Irreális lett volna ilyen ágon végig menni hogy Angol-Argentin,Spanyol-Holland,főleg ennek a félig ifi csapatnak.Sajnos bejött hogy lesz egy bukós meccs.
    De a jövő bíztató.A mögöttük lévő ifi válogatottak is EB-t nyertek,stb...
    Lesz itt még a következő 5-10 évben sok mákos,antifocis,bepaszírozott német győzelem...
  • argo001
    #13017
    Muszáj kiforgatnod a szavaimat? Azt írtam, hogy a VB-n jók voltak, jól játszottak.
  • 5c0rp330n
    #13016
    a szerbek ellen jok voltak? :)
    6-bol 2-szer voltak szarok.. nem olyan rossz, de ezzel tovabb nem is jutnak.
  • Gabe18
    #13015
    Ez az,sokkal több olyan megfontolt támadás kellett volna mint az.Nem a kapkodás.Sajnos nem sikerült...