14374
Foci VB 2010
  • Pio
    #13094
    Ezek a huncut magyar bírók!

  • Zenszkij
    #13093
    Nem utána olvasni kell, hanem megnézni egy meccset, és észlelni, hogy miket baxott el. Ne haragudj, de nekem van személyes megítélésem, nem a hülye "seggnyaló" szakértők, meg pár külföldi semmitmondó cikk alapján ítélkezem.
  • IMYke2.0.0.0
    #13092
    - 3 nemzeti válogatott nagyon nem a kedvencem [olasz, francia, német], miközben a történelmi és jelenkori nagyságaikat elismerem [bár tudnunk kell, hogy egy pöttömnyi ország - igen, mi - nem egyszer "elverte a szájukat" régebben :)]... és Uruguay-ra haragszom Ghána miatt.
  • hullabaloo
    #13091
    Azért nem volt ez akkor szégyen. Mindent megtettek és alulmaradtak ennyi. 11-es lehetőségről meg annyit, hogy második félidőben meg a spanyolok rúghattak volna egy 11-est. Persze ezzel nem kiegyenlített a játszma, se ettől függetlenül szerintem jobb, hogy így alakult.
  • fiorobolo
    #13090
    Szerintem a németeknek nincs miért szégyenkezniük, bárki mondhat bármit, jól játszottak, és mi az, hogy a kis csapatok ellen támadtak csak??? Argentína és Anglia mióta számítanak kis csapatnak??? Jah, bocs, most látom az idézőjelet :) Szóval a bronzt hazaviszik szerintem, és annak ellenére írom ezt a németekről, hogy sosem szerettem őket igazán, de most szimpatikus focit játszanak... szerintem :) És Kassai jól vezette a meccset, semmi nagy hibát nem követett el, ezt még a német lapok is írták, utána lehet olvasni ;)
  • Tyler1
    #13089
    igen, nyílván a spanyolok örülnek most, de ha véletlenül a németek nyernek, akk már hozták volna fel a Ramos elleni eseteket....
    amúgy megnézném, h a német sajtó hogy vélekedik a játékvezetésről.
  • Casillas
    #13088
    mókás ahogy a német-drukkerek Kassaira akarják kenni a kiesésüket :)
    vegyétek már észre, hogy még a külföldi lapok szerint is jól vezette a meccset, és nyugodtan össze lehet hasonlítani a többi bíróval, szinte minden meccsen volt vagy szabályos de meg nem adott gól, vagy pedig szabálytalan megadott gól....
  • [HUN]FaTaL
    #13087
    Ha jól emlékszem te is az Olasz, Francia válogatottakat utálod a legjobban, mint én :D
  • Falconer
    #13086
    Én meg most német drukkerként inkább a fűben lapulok, egyszerűen fel nem bírom fogni, hogy mi a fenét műveltek tegnap, szégyen volt az egész. Csak az utolsó negyed órában jöttek rá, hogy talán ki kéne találni valamit és megindulni a spanyol kapu felé

    #13072
    A 16oson belül Ramos felrugta Özilt asszem, pont az első félidő legvégén. Hátulról gyakorlatilag beletérdelt a combjába,köze nem volt a labdához, ez tisztán látszott, főleg a visszajátszáson. És akkor utána M1 studióban magyarázták, hogy a játékvezető nem merte megadni, mert nehogymár ez döntsön el egy meccset. Lol.
  • IMYke2.0.0.0
    #13085
    Olaszokat sem "szeressem" :)
  • G_ArchAngel #13084
    Szvsz mindenkinek megvan a sajat celpontja, en az olasz valogatottat nezem levegonek evek ota:)
  • G_ArchAngel #13083
    Azon sem csodalkoznek, ha valamelyik SG-s internationaleelfes irna ezeket a cikkeket:)
  • IMYke2.0.0.0
    #13082
    Azt hiszem, Én elég régóta utálom a németeket (is) ahhoz, hogy kajánul vigyorogjak a rinyáló német drukker cikkek olvasása közben...
  • Takezó
    #13081
    lol, Index... miért Uruguay-fanok írják? és miért nem újságírók?
  • G_ArchAngel #13080
    Azert jo, hogy az Argentin meccs utan a fuben lapulo anti-Nemet drukkereknek ujra van lehetoseguk pattogni
  • Jakuza001
    #13079
    :D Ott a pont :D
  • IMYke2.0.0.0
    #13078
    Spanyolok ellen nem mertek kitörni - talán tartottak tőlük. Egy "gyengébb" csapat ellen megint találnak/lőnek/bevágnak [és más szinonimák a rajongók kedvéért] egy gólt, és minden rendben lesz... amolyan (inter)nationalelfes...
  • ipari jani
    #13077
    Nem, hinném hogy a németek el akarnának menni érem nélkül. Meg most Müller is játszhat majd ami sokat lendíthet a Németek támadó játékán. Igaz ha a németek ott is ezt az antifoci szerű dolgot fogják művelni akkor Uruguay lefogja őket játszani a pályáról.
  • limperatore
    #13076
    milyen korrektek te miről beszélsz? teli volt hibával ha magyar ha nem...
  • G_ArchAngel #13075
    "A németeknek marad a bronzmeccs, amelynek talán inkább Uruguay az esélyese. A dél-amerikaiaknak legalábbis sokkal többet jelentene a harmadik hely, így nem lenne meglepő, ha ők küzdenének érte jobban."

    Index.hu

  • Zenszkij
    #13074
    Épp csak a sípját nem használta LOL.
  • kretyás
    #13073
    Meg lehetne már választani ki a VB legrosszabb játékosa? Tippeket várok, akár 1-3ig is

    nálam egyértelműen Cannavaro volt a legrosszabb a VB-n, eszméletlen h az olaszok bukdácsolásához kb ő járult hozzá a legjobban, eszméletlen mit össze botorkált a pályán az kabaré volt sztem
  • kretyás
    #13072
    sztem te másik meccset nézhettél... a vsszajátszások alapján korrektek voltak az ítéletei
  • G_ArchAngel #13071
    Hja, itt meg a 'jatek' szo hasznalata is tulzas, sajnos...:(
    De, hogy tobben is irtak, ilyen szerian vegigmenni gyenge meccs nelkul, szinte lehetetlen.
  • G_ArchAngel #13070
    Nekem egyik ismerosom sem sirt, igaz a nemet sracok eleg jol felvazoltak a lanyoknak az elso 20 perc utan, hogy miert fognak kikapni a nemetek.

    Ellenben nekem ez igy kicsit jobb, szar lett volna, ha vasarnap nem tudok valasztani. Igy legalabb van lehetoseg szombaton is drukkolni:)
  • Punker
    #13069
    a lényegen nem változtatott, csalódás volt nézni a németek ötlettelen játékát :(
  • LasDen #13068
    két lest nem vettek észre....a 11-ek meg határon voltak....
  • gercse
    #13067
    Egyetértek, voltak hibái, és ezt be is kell ismerni.
  • LasDen #13066
    nézni kell...:D
  • Zenszkij
    #13065
    Tipikus magyar mentalitás. Nem merjük felvállalni, hogy szarul vezette a meccset. Nem fújt be egy (Özilt felrúgták, nem a labdához, a lábához ért, ez nem vitás, a kitámasztott lábát koccantotta meg), de lehet két tizenegyest, több lesállást elnéztek, valamint túl engedékeny volt, ráadásul a meccs hajrájában nem fújt be egy olyan szabadrúgást a németeknek, ami kb 17 méterre szembe volt a kaputól. Totál szabálytalan megmozdulás volt. Nem vezette jól ezt a meccset, én ki merem mondani, nem fogok hasraesni attól, hogy hazánk fia. Drukkolok neki, de ha hibázik, be kell ismerni. És hibázott, többször is. Aki nem látja az vak, vegyen szemüveget, vagy nem ért a focihoz. Nem baj szerencsére a spanyolok jöttek ki jól a dologból :D.
  • Falkon
    #13064
    De ha a németek nyertek volna, más lenne a véleményed.....
  • IMYke2.0.0.0
    #13063
    Hát lássuk csak...


  • Falkon
    #13062
    Remélem félre nyeled! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #13061
    Lehet javítani a cikkeket...


    [Na, mégsem a Photoshop-om képét szúrom be]

  • zvaragabor
    #13060
    Szerintem a spanyolok megvehetnék, és maguknak jósoltathatnának vele mostantól. :)
  • a.carkey
    #13059
    Ok, de én a meccset néztem, nem söröztem és pötyögtem a cikket, mint ezek. :D
  • sb1
    #13058
    [URL=http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2010/kassai-bamulatosan-vezette-az-elodontot-2036193/]Kassai 'ítélete"[/URL]
  • a.carkey
    #13057
    Kassai szar volt. Amúgy korábbi meccsein is sokszor rosszul döntött.
  • G_ArchAngel #13056
    Hol lattal Te nemet drukkert sirni, mert en sehol...
  • poppe
    #13055
    az olaszok is a lenyűgöző szépségű focijukkal nyertek a múltkor