14374
Foci VB 2010
  • desigo
    #13014
    kíváncsi vagyok,hogy a döntő előtt beizzítják-e a polipot...
  • Zenszkij
    #13013
    Amennyiben Toni Kroos lövése bemegy 0-0-nál, akkor nem erről beszélünk. Hál'isten Iker kivédte hehe.
  • Solten
    #13012
  • argo001
    #13011
    Ezt nagyon remélem én is. :) Jól játszottak a VB-n, leszámítva ezt a mai teljesítményt.
    A döntőben pedig hajrá Hollandia. ;)
  • Solten
    #13010
    Jo lesz a Natonalelf, a kovetkezo EB-re biztosan. Fiatalok, jobban ossze kell szokniuk. Elottuk a jovo. A mai nulla meccsuktol eltekintve lenyugozott a teljesitmenyuk.
  • USAMEN POWER
    #13009
    Kemény ! :D
  • Zenszkij
    #13008
    Sajnálom azért, mert eddig jól vezetett, de ez a meccs nem volt az övé.
  • Tyler1
    #13007
    Kassai nem elég kemény az a baj. A durvább eseteknél is ritkán lapozik, és próbálja minnél gördülkenyebben vezetni a meccseket. De ha ezt látja, az ellenfél, akk többet fognak szabálytalankodni büntetés nélkül. Mint ahogy ez történt ma mindkét oldalon.
    Ha egy kicsit "Webbesebb" lenne, akk már az elején meglehetne szorítani az indulatokat.
  • Gabe18
    #13006
    Te észkombájn,a divtadrukkerség nem azon múlik hány VB-t láttál már idáig...

    A többi véleményed nem érdemes arra hogy válaszoljak rá.Nyomod ugyanazt a szemellenzős szöveget.Ezzel nem lehet vitatkozni,te eldöntötted hogy igy van,kész.
    Annyi igazad van hogy a 2006-os csapatban több önbizalom volt mint ma a spanyolok elleniben,de mivel tele van a csapat fiatal játékossal,ez érthető is.
  • [HUN]FaTaL
    #13005
    Én meg Özil esését nem mondanám 11esnek, de mindegy, szerintem nem lehet panasz a bíróra.
  • Zenszkij
    #13004
    Szerintem meg igen. Sebaj ezen nem veszünk össze.
  • Zenszkij
    #13003
    A másodikra nem vennék mérget. Elég rossz kameraállásokból ismételték, de benne van a pakliban. Egy szó, mint száz Kassai elvezette ezt a meccset.Özil esése meg tizenegyes volt, mivel összekoccant a lábuk, ezért elvesztette az egyensúlyát és elesett. Örülök, hogy nem fújta be :D.
  • 5c0rp330n
    #13002
    kb tokeletesen vezette Kassai. szo sem volt semmilyen buntetorol.
  • Jakuza001
    #13001
    Divatdrukker te langesz, jah en veled ellentetben mar a 78-as VB-t lattam. :D
    Ne viccelodjel mert ez a nemet csapat egyszer sem jatszott szepen max eredmenyesen.
    Az argentinok ellen is talaltak egy potyagolt a 4. percben es utana egy helyzetuk se volt a 76. percig.
    Igy lett utana 4:1.
    Ghana ellen jol jatszottak? Te biztos mas merkozest neztel, ott is makoltak. :D
    Angolok ellen ? Orulhetnek nem adtak meg az angoloknak a teljesen szabalyos golt, mert ugy megzavarodtak akkor, hogy siman ki is estek volna mar ott.
    Az argentinok ellen mar beszelte, egy vedo ellen konnyu kontrazni kinyilt vedelem ellen.
    Az eszuket es tudasukat ma bemutattak az agytalan ivelgetessel, amit utoljara a 80as evekben lattam a szigetorszagi focistaktol.
    Ez egy vicc nemet valogatott volt ennel meg a nemet VB-n jatszo csapatban is nagyobb celtudatossag volt es ami nem elhanyagolhato tenyezo nagyobb onbizalom is.
    Mint mar irtam ez egy gyava Nemet valogatott, ilyen gyava valogatottat en meg egyszer sem lattam, pedig en mar 78 ota sok nemet merkozest lattam. Lehet hogy a honositott kulfoldi jatekosok nem orokoltek meg a nemet mentalitast ?
    Nagyon ugy tunt.
  • [HUN]FaTaL
    #13000
    Büntető az épp volt a másik oldalon is.
  • Gabe18
    #12999
    Milyen büntetőt?Özil esése szerintem nem volt 11-es.
    Viszont Podolski letalpalása piros lap volt.Ha már Ribery BL elődöntős tök ugyanilyen esete piros lap volt.
  • Zenszkij
    #12998
    Kassai nem vezette jól ezt a meccset. Özilt buktatták, büntető volt, több lesállást is elnéztek, valamint nem fújt be tényszerű szabálytalankodásokat. Ennyi. Amúgy meg Spanyolország jobb volt, én örülök a győzelmüknek. EZt a Pedrot viszont sose engedném válogatott közelbe ezután. Ő kezdett Torres helyett, bizonyítani akart, ezért nem passzolta le Torresnek. Önző marha, az ilyen nem csapatjátékos, könnyen megszívhatták volna. Del Bosque nem véletlenül cserélte le azonnal. Inkább beküldte Silvát. Amúgy a németektől ez is nagy dolog volt, hogy idáig eljutottak, és játszhatnak a 3. helyért. Nem kaptak meg egy büntetőt, de ellenük se adtak meg egy full szabályos gólt (Ingleterra). Nem tudom őket sajnálni. Auf wiedersehn!
  • Gabe18
    #12997
    Mert te aztán megtudod.
    Én mondjuk sehol nem írtam hogy ez a német csapat lett volna a világ legszebben játszó csapata.De eddig a meccsig igenis szépen játszott.Ma nem tudott,egy rutinosabb,összeszokottabb ellenfél ellen.Plusz taktikai hibákat is elkövetett.
    A hozzád hasonló divatdrukkerek mániája ez a antifoci.Meg kapuba birkózás és stb...

    De veled minek vitatkozni?Ha Ghána ellen estek volna ki a németek akkor is szerinted neked lett volna igazad.Ha az angolok ellen akkor is.Ha Argentina ellen akkor is,most is és ha esetleg a döntőben akkor is.
    Tehát neked csak abban az esetben nem lett volna igazad ha a németek világbajnokok.
    Ja várjunk még akkor se,mert akkor jönnek az újabb aduk.Szerencse,bíró (hol volt a piros lap ma a spanyoloknak,erről persze senki se beszél),antifocis kontragyőzelem,stb...
    Hát nem mondom,igy elég könnyű nyert helyzetben érezni magad.De nem baj,legyél elégedett,nem a németek fognak nyerni.
  • 5c0rp330n
    #12996
    hat, viszlat nemetek. negyed annyi helyzetuk nem volt mint a spanyoloknak, 1-2 helyzetet kiveve kb kozuk nem volt a meccshez. a dontore kivancsi leszek :)
  • homeless
    #12995
    Nekem is az jutott eszembe a meccs közben, hogy ez a Löw lemásolta Murinho Barca elleni taktikáját. Hát be is szartam volna, ha a Barca után a spanyolokat is megszopatják ezzel a gusztustalansággal.
  • Zenszkij
    #12994
    LOL. Ahogy könnybe lábadt szemekkel kattingat, ahogy a németek kiszívtak. hehe
  • Digitman
    #12993
    Ha kicsit értenél a focihoz tudnád, hogy akkor próbálkozik egy csapat az ívelgetésekkel, amikor már hátrányban van és kevés idő van hátra a meccsből. Mivel ennél gyorsabban nem kerülhet a labda az ellenfél kapuja elé és a 16-on belül bármi megtörténhet. Szinte minden hátrányban lévő csapat ezzel próbálkozik.
  • desigo
    #12992
    dobnék egy hátast ha hétfőn becsöngetne xD
  • Jakuza001
    #12991
    Persze hogy uzennel, mert kiderult a valosag, meg az, hogy annyira nem ertesz a labdarugashoz, hogy semennyire es meg a jo focit se tudod megkulonboztetni a maker focitol.
    Ez egy beszari nemet valogatott , aki ha nem talal golt egy nagy nulla egy komoly csapat ellen, otlettelen, szintelen-szagtalan.
    Paraguay legalabb kuzdott ok ezerszer jobban megerdemeltek volna, foleg , mivel otletesebben is jatszottak nem egy bunkerfocit jatszva, hanem letamadva az ellenfelet mar a kozeppalyan, mig a nemetek a Mourinho fele antifocit akartak jatszani 15-20 meterre megszallva a 16-suk eloteret.
    Meg sem probaltak letamadni, hagytak a spanyolokatt ervenyesulni, annyira bevoltak tojva.
    Meg is latszott a klassziskulonbseg, mert neha csak nyomoztak a labdat mint Derrick felugyelo a sorozatban.
    Aztan mikor mar nem volt otletuk semmi, jott a tipikus nemet foci iveklgessuk aztan hatha megint lecsorog es belehet birkozni a kapuba.
    Na ez volt am a nagy szellemes foci ami jellemzi a nemeteket es akirol mindeki aradozott.
  • a.carkey
    #12990
    Kicsit olyanok, mint a 82es Olaszország. Kb. hasonló volt az útjuk is. Meg ugye Rossi. Erős ellenfelek, csak nem az NSZK lesz a döntőbeli ellenfelük, hanem Hollandia.
  • homeless
    #12989
    Azért, mert a spanyolok nem engedték őket játszani. Szinte mindig akkor táltosodtak meg a németek, amikor belőtték az első góljukat. Hát most nem lőtték be, és még a spanyolok se hagyták őket játszani, ezért érthető, hogy elment a kedvük.

    Ja és ma az is kiderült, hogy a németek szart se érnek ha van két világklasszis védő(Puyol, Piqué). Ha a Maradona elhozta volna Cambiassot és Zanettit, akkor a németek már ott elvéreztek volna.
  • Bercy #12988
    Lássuk a dolog pozitív oldalát, nem kell a következő VB-re vadiúj kupát csinálni, mivel ha a németek nyertek volna akkor harmadszor nyerik meg és végleg az övék lehetett volna...majd 2014-ben.
  • sadi57
    #12987
    lejön Mo.-ra? egyébként meg nagyon hiányzott a csapatnak Müller :(
  • Bercy #12986
    Grat a spanyoloknak! Jól játszottak. A németek nem sokat mutattak sajnos ezen a meccsen. Sajnálom, hogy kiestek a németek, de nem érdemtelenül nyertek a spanyolok.
  • Solten
    #12985
    "Kevés rúgott góllal, hat meccsen mindössze héttel döntőbe jutott Spanyolország. Ha betaláltak, akkor nyertek is, de csak egy meccsen rúgtak kettőt. A kiesés szakaszban három 1-0-t játszottak, igaz, mindegyik meccsen megérdemelték a győzelmet. Ezzel eldőlt, hogy biztosan új világbajnokot avatnak vasárnap, sem Hollandia, sem Spanyolország nem nyert még világbajnokságot. Ez a két csapat volt amúgy százszázalékos a selejtezőkben."

    (sportgeza)
  • Solten
    #12984
    Atyaeg, na, ez a vetkozos csajszinal is joval komolyabb...



    Sracok, lehet csatlakozni, ki ne maradjunk a jobol...
  • Voyager5
    #12983
    Mikor bejelentette akkor 5114 followere volt.
    Most 44937 van :DDDDDDDDD
    Ez a webmarketing! :D
  • a.carkey
    #12982
    Szintén 18+, de más miatt
  • sz4bolcs
    #12981
    A spanyolok amúgy majdnem megszívták azzal, hogy Pedronak ennyire jól ment. Ő már valahol egészen máshol volt, nem a pályán...
  • sz4bolcs
    #12980
    Olyan csúnya ez a Puyol, hogy elmehetne a Twisted Sister-be. xDDD
  • bodajoci
    #12979
    Könnyű a hispánokat fikázni a játékuk miatt, mikor még a "nagy" német válogatott is beáll ellenük bekkelni. De legalább akkor is begyötörnek 1-2 gólt.
  • Solten
    #12978
    #12971-72: ok, meggyoztetek.. :D Pali a haj-peldakep. Azonban: 18+
  • Gabe18
    #12977
    Nem Lőw-öt inkább azért rúgják ki (ha kirúgják),mert ez a meccs nagyban rajta ment el.
    A legnagyobb marhaság Boateng szerepeltetése volt,akiből 50 percig hülyét csinált a spanyol csapat.Mikor Jansen bejött,az az oldal is megoldódott,és ott se tudtak a spanyolok olyan gyorsan elmenni.
    A másik katasztrófa,amit már a VB előtt is sejteni lehetett Khedira volt.Gyakorlatilag mellőle fejelte a gólt a spanyol.
    Arról nem beszélve,nem értem mi volt ez a rohanás előre.Minden labdát elszórtunk,pedig mikor megtartották,akkor fel is tudták a németek vinni a spanyol kapuig.Csak hát ilyen nem volt csak 2-3... Azon kivül,labda megvan,rúgjuk előre ész nélkül.Mért?
    Azzal semmi baj nem volt hogy védekezésből indult ki a csapat,mert ezt a spanyol válogatottat,ami gyakorlatilag majdnem egyenlő a teljesen összeszokott Barcelonával,másképp nem lehetett volna kezelni.Na de a megszerzett labdát meg kellett volna becsülni...
    Hát meg persze német részről volt pár nagyon gyenge ember.Podolski,Özil főleg.Ez már nem fért bele...
  • Solten
    #12976
    Pontosan. Ezert sokkolt kicsit a dolog. A nemetek eddig egyszeruen keresztulgazoltak az ellenfeleken. Ma mintha az angol valogatottat lattam volna: unott, minden elkepezeles nelkuli jatekot produkaltak.
  • a.carkey
    #12975
    Nem, BP fia argentín. :D