14374
Foci VB 2010
  • chopin42
    #13134
    Ezt a meccset nem a bíró nyerte, hanem a Spanyolok...egyszerűen jobbak voltak. (mielőtt nekem estek, Németeknek szurkoltam...)
  • Zenszkij
    #13133
    Igazad van, kár mit vitázni ezen, rá is hagyom. Ez a jó a fociban, mindenkinek van véleménye, ezt tiszteletben kell tartani.
  • Banano
    #13132
    Nem,de 80millió német hallotta a kommentátort aki azt mondta h ,,össze esett",az újságok azt írják hogy korrekt volt/nem volt vele gond/megérdemelt spanyol továbbjutás.Akkor mi a lófasznak kell belekötni?
  • ShaiHulud
    #13131
    jaja ezt mondom enis, hogy ozil rakta ramos ele a labat es nem forditva. ezert nem kapott erte szabadrugast sem, mert a vetkes bizony ozil volt.
  • ShaiHulud
    #13130
    kezezes az mas eset. a nem szandekos akkro fordul elo, ha eleve nem egyertelmuen tartja a kezet a vedo. nem tudom figyelted e a spanyol vedoket beadasoknal, midnig leszoritottak a kezuket a testukhoz/moge.
  • IMYke2.0.0.0
    #13129
    Mindenkinek adott az esély - töltse le a meccset és lehet kockázni, lassítani, fejet ingatni... - de a meccs véget ért, Spanyolország nyert és... német jövevényszóval: punktum.
  • Banano
    #13128
    Persze hogy összeért,nem tudta lekezelni a labdát,aztán szépen kinyújtotta a lábát Ramos elé,logikus...így is meg lehet nyerni egy meccset..
  • Zenszkij
    #13127
    Tán beszéltél az összes némettel? . Shai, sok kezezés nem szándékos, mégis büntető jár érte....
  • LasDen #13126
    Kassai szarul vezetett 4-ből 1 meccset....voltak sokkal rosszabbak ezen a vb-n....
  • Banano
    #13125
    Nagyon "szeretheted,tisztelheted" ha a németek is azt mondják hogy minden okés volt,de te MAGYARKÉNT -gondolom- belekötsz 2db centis lesbe meg két db NEM tizenegyesbe...
  • ShaiHulud
    #13124
    pedig tenyleg osszeert ramos es ozil laba, viszont nem ramos miatt es nem olyan erovel, hogy emiatt elkene esni.
  • ShaiHulud
    #13123
    hat mivel egymas melett futottak es egyszercsak ozil kirakta a bal labat ramos ele, ramos nem tudott mast csinalni mint lekoccolni. azert erzed, hogy az nem szandekos volt. ha megadta volna erre a szabadrugast az nagyobb hiba lett volna.
  • Banano
    #13122
    Azért mert össze esett mert nem tudta normálisa lekezelni A LABDÁT MIT NEM LEHET EZEN ÉRTENI? HA 80 MILLIÓ NÉMET AZT MONDJA H ÖSSZE ESETT AKKOR NE TE MONDD MÁR MEG H MI 11-ES ÉS MI SZABADRÚGÁS.
  • Zenszkij
    #13121
    Olvasd el a hozzászólásom utolsó mondatát, és rájöhetsz, szó sincs erről. Amúgy én kihangsúlyozom örülök a spanyoloknak, de a játékvezetés nem volt toppon. Szemellenzős!
  • Banano
    #13120
    Jó,akkor majd a következő vb-n szívesen látnálak egy elődöntőben.Kíváncsi lennék h 20méterről a másodperc tört része alatt hány szabálytalanságot,illetve 11-est fogsz befújni...ja de bocs odáig el se fogsz jutni.Ok akkor nézd otthon a plazmádon és 30 szuperlassítás után döntsd el hogy mi volt szabálytalanság és mi nem,aztán mondd el minden ismerősödnek hogy milyen nyomorék ez a kassai....
  • Zenszkij
    #13119
    De azt se fújta be.
  • IMYke2.0.0.0
    #13118
    [...] akinek nem tetszik, [...]

    Bocsánat, hogy szólok, de hát, a meccsnek már vége, a németek sem írtak elmarasztalásokat, a külföldi és a magyar sajtó is látta, leírta a két lest... és a német sajtó is elfogadta, hogy a "11-es" nem az volt[/b]... még valami?
    Blogistákat meg felejtsük már el!
  • Falconer
    #13117
    Abszolut igy van, de akkor is fura volt nekem, h sem a német sem pedig a spanyol oldalon nem fújta be.
  • ShaiHulud
    #13116
    ozil fele eset a 16-on kivul kezdodott, szoval nem lett volna 11es.
  • Banano
    #13115
    Akkor az volt így jobb?Csak idéztem a németektől...De légy szíves ne te mondd meg hogy mi volt a 11-es és mi nem,ha még a kommentátor is csak annyit mondott hogy ,,Egy összeütközés volt,és egy rossz labdakezelés Öziltől,szóval nekem ez nem 11-es,akkor is ha másképp szeretném" vége lemaradt....
  • ShaiHulud
    #13114
    ramos fele ralepes rengeteg volt ezen a vbn, neha sarga lap lett a jutalom, neha sima szabadrugas.
  • Zenszkij
    #13113
    Nincs olyan, hogy talán be lehetett volna fújni. Be kell fújni ami szabálytalan vagy 11-es. Mondom a meccs hajrájában se fújt be egy olyan szabadrúgást a németeknek, ami 17 méterre volt a kaputól. Erre mit léptek? Két, de szerintem három totál leshelyzetet benéztek. Attól nem vezeti jól valaki a meccset, mert nem fúj a sípjába, meg nem ad lapot, nem fúj be két EGYÉRTELMŰ büntetőt, amire még a kommentátor is azt mondta az lett volna. Hanyagoljatok már az elfogult, tipikus parasztvakító, mert magyar mentalitással. Nézze meg a meccset még egyszer aki nem ért egyet. Szerintem nem vezette jól, mert nem vezette jól, és ki merem mondani, akinek nem tetszik, már sokadjára ezen a fórumon tehet egy szívességet. Olyan nincs, hogy valamit be is lehet fújni, meg nem is. Ami szabálytalanság, az szabálytalanság, ami gól, az is gól. A spanyolok persze nem szidják, hisz ők jutottak tovább jobb játékkal, a németek meg csak maradjanak csendben a nem megadott angol gól után. Ennyi. Voltak sokkal nagyobb hibák is a vébén, de ez a meccs nem volt az övé. Azért pár lapot is ki kellett volna osztania, ennyi. Szeretem tisztelem, becsülöm, drukkolok neki, de ez az igazság!
  • Casillas
    #13112
    te komolyan úgy látod, hogy ez a két szabálytalanság ugyanolyan?...
    mondjuk így legalább már értem, miért vitatkozol Kassai döntéseivel, és egyben feleslegesnek is látom a további külföldi vélemények megosztását is, úgyis hiába mondunk/írunk bármit
  • ShaiHulud
    #13111
    ribery-e merfoldekkel durvabb.
  • Grenzjager
    #13110
    "lehet"....


    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááá

    Fociban nincs olyan hogy "lehet"
  • Banano
    #13109
    A blogon található videóból néhány idézet.:
    ,,Lehet h szabálytalanság volt,de még a 16-os előtt"
    illetve
    az utolsó komment azoknak akik azt írták h ,,be kellett volna fújni".:

    ,,Egyértelmű volt h valami okot találnotok kellett...A német csapat is úgy vélte h a spanyolok jobbak voltak,ezen a 11-es sem változtatott volna semmit".
  • zsotesz
    #13108
    hát szerintem a két eset csak látszatra azonos, Ramos "csak" a lábfejére lépett Podolskinak, Ribery viszont igen durván a bokáját taposta meg a lyoni játékosnak
  • Grenzjager
    #13107
  • IMYke2.0.0.0
    #13106
    Bizony.

    Özil esése a "mesterségem címere" játékban is kétesélyes lenne...
  • Tinka123
    #13105
    +1
  • Banano
    #13104
    Nem,én inkább azt nevezném "TIPIKUS MAGYAR MENTALITÁSNAK",hogy egy elődöntőig jutó bíró triósban,CSAK és KIZÁRÓLAG magyarok találnak hibákat..Mindenki leszarja hogy az ÖSSZES német és spanyol lap elégedett a teljesítményével,mindenki leszarja hogy már 3 meccset vezettek előtte,mindenki leszarja hogy korábban 2méteres leseket adtak meg a bírok,de nektek azért valamibe csak bele kell kötni,mert hát magyarok.Nevetséges,EGYSZERŰEN NEVETSÉGES amit nemzetisportonline-on is írnak a kommentelők néhány idézet.: ,,remélem ezek se vezetnek több meccset" ,,nagyon bénák voltak..." ,,végül is csak 2tizenegyest meg 3lest néztek el"... Erről ennyit.
    Hozzáteszem.: Özil "11-ese" 16-oson kívül volt,ezt a németek is mondták még a szünetben,mert átkapcsoltam a német adóra mert kíváncsi voltam h mit mondanak...Másik oldalon meg talán be lehetett volna fújni,de kinek kell az hogy 200millió ember arról olvasson h ,,spanyolok 11-esel nyertek"?
    Mindegy,kész,korrektül vezette,27. percben fújt először,észre se lehetett venni hogy ott van,lehetett volna ítélni egy két szabadrúgást,de nem baj,legalább nem fújta szét a meccset,aki meg attól is össze esik hogy hozzáérnek,az meg álljon fel és legyen férfi ennyi.Azt is hozzátenném hogy nála azért nem voltak fetrengések,se reklamálások,mert a játékosok is rájöttek h ezzel nem fognak kiharcolni semmit,ha nem egyértelmű az eset úgysem fogja befújni.
  • IMYke2.0.0.0
    #13103
    Akkor ez melengetni fogja a szíveteket: Özil fouled Spain gets win with referee assistance - természetesen, ez egy blog.
  • Zenszkij
    #13102
    Erről beszéltem. Lehet itt a levegőbe beszélni. Nem vezette jól és kész. Örüljünk, hogy a nemzetközi sajtóba ez nem kapott hangot. Meg annak, hogy a spanyolok mentek tovább :).
  • Gabe18
    #13101
    Kassai meg a csodálatos.Aha.Akkor már csak azt kéne eldönteni hogy az alábbi szituáció

    Szabadrúgás,piros lap,és 2 meccs eltiltás:


    vagy egyszerűen csak szabadrúgás:


    Csak az az érdekes hogy a meccs után mindkét ítélet zseniális ezek szerint.Vagy ez úgy van hogy úgy zseniális ahogy a német csapatnak rossz?
  • desigo
    #13100
  • Mor3llo
    #13099
    A döntőben természetesen hajrá van Bommel és Robben, hajrá Oranje!:D
  • IMYke2.0.0.0
    #13098
    Mert megérdemli/eljük - szerintem:



  • Mor3llo
    #13097
    Először is gratulálok a spanyoloknak, a továbbjutás megérdemelt!
    És persze nagyon nagy taps ennek a fiatal, lendületes Nationalelfnek! Tegnap sajnos nagyon passzív volt jópár ember a kezdőben, ezért nem is sikerült az áttörés. De elnézve 1-2 német meccset, nagyon bizakodó vagyok a következő EB-t, illetve VB-t illetően. És annak is örülök, hogy a német válogatott kétségkívül az utóbbi évek egyik legkiegyensúlyozotabb, legsikeresebb nemzeti tizenegye a világ elitjében is!
    Auf geht's Deutschland!
  • Grenzjager
    #13096
    Jók a németek, de még fiatalok, lesznek még jobbak is.
    a spanyoloknál meg elképesztőek a passzaik pontossága és a labdatartásuk szenzációs...

  • IMYke2.0.0.0
    #13095
    Jó kép :)
    Keresgéltem, és """érdekesség""" [szándékosan tripla idézőjel]: