14374
Foci VB 2010
  • desigo
    #13174
    loool és tényleg xD
  • Banano
    #13173
    Mit kell látni benne?Nem látom.
  • DeerHunter01
    #13172
    +1 :DD
  • geo91
    #13171
    facepalm fail :DDDD
  • Mor3llo
    #13170
    kurvára kár volt ezt megosztani :DDDDDDDDDDDDD most én is csak ezt fogom benne látni:D
  • robotnyk
    #13169
    :DDD mostmár ezt fogom csak látni benne
  • miilann04
    #13168
    Vb 2014: bemutatták a brazíliai világbajnokság logóját

    csak én látom úgy, mintha egy nagy facepalm lenne? :D zöld haj, sárga kéz :D

  • Dean Winchester
    #13167
    remélem igy örülnek amikor a hollandok megnyerik a döntőt!
  • Belkar
    #13166
    http://img691.imageshack.us/img691/7919/germanyproblem.gif
  • Belkar
    #13165
    http://www.break.com/usercontent/2008/10/The-important-thing-is-to-participate-580893.html
  • LasDen #13164
    amelyik a tv-ből nézte....
  • Tyler1
    #13163
    végülis ezen a vb-n melyik bírónak volt hibátlan meccse? egyiknek se.
  • USAMEN POWER
    #13162
    Nem voltak elégedettek, de azért a 6,3 -at megkapta. Ok ! (Akkor maradjunk abban hogy Kassai ezen a meccsen átlagosan teljesített, szvsz.)
    Viszont az összes többin pedig kíválóan !
  • a.carkey
    #13161
    A worldreferee.com nem volt elégedett a játékvezetéssel
  • Tyler1
    #13160
    az állatok nem hazudnak. próbáld ki te is akármilyen állattal, ha a spanyol kajából eszik a nyertest tippeli meg, ha a holland kajából, akk meg a vesztest

  • ManoNegra
    #13159
  • Monoton
    #13158
    Ez de jó kép :D

  • USAMEN POWER
    #13157
    +1
  • geo91
    #13156
    hagyjuk máááár... :D
  • Tyler1
    #13155
    max a vesztest tippeli meg.
  • [HUN]FaTaL
    #13154
    +1 :D
  • Zenszkij
    #13153
    Lapozz már. Nekem ez a véleményem, neked meg az. Az életbe nem fogjuk egymást meggyőzni, speciel én nem is akarlak. Szerintem ebben a fórumban még az életben senki nem győzött meg senkit. Kár ide véleményt írni :D.
  • geo91
    #13152
  • Belkar
    #13151
    +1
  • fiorobolo
    #13150
    Akkor ezt még megvárom a fogadással, én biztosan nem értek annyira a focihoz, mint a polip :D
  • USAMEN POWER
    #13149
    Szerintem pont hogy te vagy szemellenzős. Ugyebár könnyebben észre lehet venni hogy valaki eleset, és mivel volt mellette még valaki akkor az már szabálytalanság. Hogyne ! Kassainak legalább van esze, és különbséget tud tenni egy kamu, és egy valódi esés között. Nyugodtan beletörődhetsz abba hogy nincs igazad. Én inkább Özilnek adtam volna sárgát műesésért / színészkedésért. Ha minden meccset a Kassai trió vezetne, a videóbíró is max csak a leshelyzetek miatt lenne szükséges.
  • desigo
    #13148
  • desigo
    #13147
    höhö xD

    pénteken tippel a döntőre ha nem lesz túl fáradt...
  • desigo
    #13146
    azt se feledjétek,hogy a bírók megjegyzik maguknak a szabálytalan játékosokat és nem mindig elsőre megy a sárga/piros

    a tegnapi meccsen alig volt szabálytalanság,full normálisan játszott mindkét csapat
    míg a francia,angol,olasz meccseken folyamatos felrúgások,becsúszások,undorító megmozdulások voltak...
  • varax
    #13145
  • Takezó
    #13144
    Ez egyébként így van, szvsz egyik sem volt szándékos. Ribéry nagy lendülettel érkezett, de akárhányadszorra nézem vissza, nekem úgy tűnik, a labdát szerette volna megszerezni (videó).
  • Gabe18
    #13143
    Egyértelműen ugyanolyan.
    Mindkettő a labdára ment,mindkettő elkésett,és mindkettő megtaposta a másikat.Csak a kiosztott ítélet nem ugyanolyan.
    Én nem véleményezem hogy ez piros vagy sárga vagy semmi,de hogy valahol nem jó ítélet lett az biztos...
  • Takezó
    #13142
    Mindkettő egyértelmű sárga nálam. A piros messze túl erős volt szerencsétlen Riberynél, Ramos meg... no, várjunk, a zsírhaja miatt lehet, mégis pirosat érdemelne
  • BarackHUN
    #13141
    Remélem mindkettő otthoniba :)
  • miilann04
    #13140
    hollandok narancsba lesznek, spanyolok sötétkékbe.
  • JohnnyNapalm
    #13139
    üdv
    azt lehet majd előre tudni, hogy a csapatok home vagy away színekben játszanak majd?
  • fiorobolo
    #13138
    Szerintem lassan érdemes lenne a következő meccsről beszélni, mert úgy látom, ez a vita nem vezet sehová... de nem biztos :D Szóval polip ide vagy oda, szerintem a bronz a németeké lesz, fogadni nem mernék rá, nem tudom, mennyire törte le őket a vereség, de remélem mindent beleadnak...
  • Banano
    #13137
  • Banano
    #13136
    Aki még bírói vitába akar kezdeni.:

    "Néha már sajnáltuk a magyar játékvezetőt" - írja a CBS - "mert egyszerűen nem adtak neki esélyt a játékosok, hogy belefújjon a sípjába, hogy szereplőjévé váljon a mérkőzésnek."

    CBS News tudósítója a következőt írja: "Tizenegyes volt? Természetesen! Bizonyos napokon, bizonyos bíróknál. Ramos térde találkozott Özil lábával. De a magyar játékvezető úgy gondolta, nem történt semmilyen szabálytalanság, legalábbis nem olyan súlyú, hogy ez döntse el a mérkőzést."

    goal.com.:
    "A visszajátszás azt mutatta, hogy az eset a tizenhatoson kívül történt. Azaz Kassai abszolút a helyzet magaslatán volt és jól ítélt. Az érintkezés minimális volt, és egyáltalán nem szándékos. Annak a játékvezetőnek, aki egy ilyen kiegyensúlyozott vb-elődöntőben egy ilyen esetért büntetőt ítél, sokkal több kritikával kellene szembenéznie, mint annak, aki továbbot int, ahogy a magyar játékvezető tette."

    Podolski-Sergio Ramos esete.:
    "A visszajátszás újfent Kassait igazolta"
    "A német játékos ugyanis azt követően érte el Ramos lábát, hogy a spanyol játékos már elrúgta a labdát, így hiába reklamált hevesen büntetőt, az egyáltalán nem járt neki."

    A Goal.com szerint, bár néhányan úgy vélik, hogy Kassai túl engedékeny volt egy-két sárga lapot érő szabálytalanság megítélésénél, az "igazán fajsúlyos helyzetekben rendre jó döntést hozott, és csak ez számít".
  • ShaiHulud
    #13135
    "Tizenegyes volt? Természetesen! Bizonyos napokon, bizonyos bíróknál. Ramos térde találkozott Özil lábával. De a magyar játékvezető úgy gondolta, nem történt semmilyen szabálytalanság, legalábbis nem olyan súlyú, hogy ez döntse el a mérkőzést."

    "A visszajátszás azt mutatta, hogy az eset a tizenhatoson kívül történt. Azaz Kassai abszolút a helyzet magaslatán volt és jól ítélt. Az érintkezés minimális volt, és egyáltalán nem szándékos. Annak a játékvezetőnek, aki egy ilyen kiegyensúlyozott vb-elődöntőben egy ilyen esetért büntetőt ítél, sokkal több kritikával kellene szembenéznie, mint annak, aki továbbot int, ahogy a magyar játékvezető tette."