14374
Foci VB 2010
  • bakkerman
    #13334
    fasza,vezetnek a németek...
  • Solten
    #13333
    Jaj de szep volt.

    (remelem valami okostojas majd megint elemzi 3 oldalon keresztul hogy "mekkora les volt", mert Muller laba 10 cm-el a vedo mogott volt.. :DD)
  • Mephike
    #13332
    Az de szép bomna volt! :)
  • Molnibalage
    #13331
    Hajdú B. kint sincs?
  • miilann04
    #13330
    gundel
  • Molnibalage
    #13329
    A holnapi döntőt melyik kommentátor közvetíti?
  • Mephike
    #13328
    Nem kellene ez a sok sárga a németeknek...
  • Solten
    #13327
    Szegeny nemet kapus jopar szovicc alanya lesz majd...

    Go Germany!
  • Mephike
    #13326
    Hajrá Németország, érdekes ez a kezdőcsapat!
  • USAMEN POWER
    #13325
    Ja, az utsó dél amerikai csapat. Habár a polip már tippelt, valószínüleg a Németek nyernek. :/
  • G_ArchAngel #13324
    Angol kommentatorok most mondtak, hogy az eltiltas utan visszaterhet a masodik uruguayi kapus, igy ujra ketten orizhetik a kaput
  • desigo
    #13323
    nah akkor hajrá Uruguay
  • USAMEN POWER
    #13322
    Pedig a nénik is keményen tolják:

  • Tyler1
    #13321
    "Összeszámoltam, alig valamivel több ember vezetett vb-döntőt, mint amennyi a Holdon járt, előbbiből Howard Webb lesz a tizenkilencedik, utóbbi esetében úgy tudom, tizenkettőnél állt meg a számláló. Úgyhogy ez egy nagyon kiváltságos dolog, és amikor tizenhat évvel ezelőtt Puhl Sándor vezette az olasz-brazil döntőt, azt mondtam, soha senki nem fog a közelébe kerülni a magyarok közül, ehhez képest csak egy lépésre voltam tőle. De nincs bennem hiányérzet, hiszen végig itt maradhattam, miközben sok olyan bíró hazament már, akiknek szintén komolyabb tervei voltak. A döntőre azért nem gondoltunk, mert tudjuk a helyünket, nincs még akkora tapasztalatunk, de a korábbi három meccs jó belépő volt az elődöntőhöz, és az is jól jött, hogy két európai csapat került össze. Nagy dolog, hogy ide eljutottam, de azért ne higgyük, hogy innentől minden nagy torna döntőjében én leszek a játékvezető" - mondta a 34 éves Kassai, aki szerint a sikeres vb-szereplésük növeli a magyar bírók külföldi presztízsét, és pozitív hozadéka lehet, hogy a jövőben többen jelentkeznek majd játékvezetőnek.
  • IMYke2.0.0.0
    #13320
    Sajnos, mindegyik gebe modell... kirakatnénik.
  • Solten
    #13319


  • sz4bolcs
    #13318
    Call on me
  • sz4bolcs
    #13317
    Ne legyen. xD
  • USAMEN POWER
    #13316
    Beállnék szívesen egy szál fa..ba focizni közéjük. :DD Halál béna tyúkfoci, de jó sunák mind.
  • Atys91
    #13315
    bocsánat,akkor legyen olyan színvonala mint a "férfié"-.-
  • Monoton
    #13314
    Van női VB
  • Atys91
    #13313
    Női VB-t a népnek!!

  • USAMEN POWER
    #13312
    Pedig reménykedtem benne hogy Kassai vezeti esetleg, de majd 4 év múlva.

    #13309: Félreértettél.
  • IXEMGabeo
    #13311
    ő vezette a BL döntőt is (Inter-Bayern) meccs
  • IXEMGabeo
    #13310
    lol
  • mflex #13309
    Az a kopasz! :D
  • USAMEN POWER
    #13308
  • IXEMGabeo
    #13307
    Howard Webb
  • USAMEN POWER
    #13306
    Na ja, ki vezeti a döntőt ?
  • IXEMGabeo
    #13305
    Magyarország nyeri;)
  • LasDen #13304
    az a csapat fog nyerni, amelyik 11 játékossal áll ki a pályára....
  • Fabio Capello
    #13303
    spanyolok, a polip megmondta :D
  • Lackoooo
    #13302
    Szerintetek ki nyeri a VB-t? Ill. 11-essel lesz vége?
  • IXEMGabeo
    #13301
    erre mondják azt, hogy blokk...azért 2006-ban a Portugálok, utána az EB-n Oroszország is rendesen lefocizta őket teljesen jogosan estek ki...viszont sztem a 74-es esetleg a 78-as vb k közül (egyiket se láthattam) egyet tutira megérdmeltek volna ezt nem vitatom...

    1974: Holland-NSZK döntő volt, aki látta csak az tudna vitázni azon melyikük játszottak jobban...NSZK nyert, pedig Hollandia 11-esből szerzett vezetést, aztán az NSZK is 11-esből egyenlített majd megnyerték a meccset és asszem Müller 2 góljával, nem láttam a meccset, nem tudom megállapítani ki játszott "szebben", de akkor is az NSZK nyert és ez tény
  • Cabell
    #13300
    Hát lehet, hogy ilyen konkrét évszámokkal most meg fogsz fogni, de azért a "foci egy olyan játék, ahol..." mondás elsősorban nem azért híresült el, mert a németek mindenkit lejátszottak a pályáról, hanem azért, mert ha őket játszották le, akkor is ők nyertek, valahogyan.

    A hollandok pedig pl. legutóbb, az EB-n is bombafocit játszottak, de már 2006-ban is durván tolták, csak aztán az eredményeken ez nem látszott meg.
  • IXEMGabeo
    #13299
    a lényeg én sztem mindkét válogatott szépen játszott akár a közelmúltból, akár a rég múltból, mindig is jó játékosok alkották a keretüket, de azért az eredmények akkor is az NSZK, vagyis Németország mellett vannak...
  • IXEMGabeo
    #13298
    nem tudom megint más a véleményem, én a Németekre régebben is úgy emlékszem, hogy szép focit játszottak pl (98-ban a 2-2-es Yugoszláv meccs), 2002-es vb-n is szépen játszottak akár Kamerun, Szaúd-Arábia ellen és sztem a Törökök ellen is...2006-ben rögtön a nyitómeccsen jól nyomták Costa Rica ellen 5-2, a Lengyelek és Ecuador ellen is 4 gól, Svédek ellen 2 szép játékkal, Argentínok ellen is jól nyomták ott 11-sek döntöttek...

    Hollandok a 70-es években játszottak szépen max az egy szuperválogatott volt a Cruyfék

    volt még egy 80-as évekbeli EB győztes csapat a Van Basten féle éra, egy 90-es évekbeli (nyeretlen) Bergkamp, Davids, Overmars, Kluivert, F. De Boer, Cocu féle generáció ők játszottak szépen, de a mostani "modernvilág" Hollandjai nekem nem jönnek be főleg ezen a vb-n...2008-as EB-n szépen játszottak igen a csoportban:) ennyi
  • IXEMGabeo
    #13297
    más meccset néztünk 1-1 nél hirtelen jött egy Holland gól a semmiből, Van Bronckhorst mentésére nem is emlékszel? Forlan szabadrúgására se? nyomtak az uruk és erre jön egy lesgyanús mákos Sneider gól...a 3. gólnál már tökmind1 volt, mert hirtelenjében omlottak össze a játékosok utána meg már egy mind1 mind1 alapon lőtt szabad után (Pereira) bármi lehetett volna, beszorultak a Hollandok is...lehetett volna 5-1 akár 3-3 is...Hollandok lőttek egy 35 méteres gólt a semmiből utána meg egy röhejes Sneider gól ami lesgyanús volt mindkétszer a semmiből jött hihetetlen azért... Robben fejes gólja az szép volt legalább...nem szép, hanem eredményes és valjuk be kicsit mázlisták a Hollandok, hogy találnak gólt a Spanyolok százszor szebben nyomják mégis 1-0-ra hoztak minden kiesési szakaszt...a döntőben meglátjuk ki nevet a végén.
  • Cabell
    #13296
    A hollandok és a németek szerepet cseréltek erre a VB-re.

    A németek lettek az atomfocit játszó szimpi, de vesztes csapat, a hollandok a szar focit játszó, mákos, nyertes csapat.

    De a modern fociban leginkább az ilyen csapatok nyernek...sajna.
  • G_ArchAngel #13295
    Hja, eleg nagy makjuk volt az uruknak, ezt a holland edzo is megjegyezte - ellazultak a meccset 3-1-nel kis figyelemmel 5-1 is lehetett volna.

    Szerintem ez lesz a hollandok veszte, jatszottak egy halom edzomeccset, most mar nem biztos, hogy fel fognak tudni porogni.
    Bar talan a nemet meccsbol sokat tanultak, raadasul szakertok szerint a hollandok jatszak az igazi nemet focit ezen a VB-n...