14374
Foci VB 2010
  • Solten
    #13374
    Most elemzik az elso felidot az ITV-n, ez a kib@szott Jabulani szinte megfoghatatlan... :D Erosebb lovesnel a kapusok kb. 90%-a ejtette ki a kezebol a VB soran, ahogy most is az uruguayi.
  • Molnibalage
    #13373
    Szokták mondani, hogy a mai világban csak a győzelem számít. Viszont ennyi erővel az ezüstöt is el lehetne törölni...
  • USAMEN POWER
    #13372
    Képgaléria ! -- A jelenlegi Bronzmeccsről.
  • Neoncsoves
    #13371
    Ki Tud Előbb Lest Inteni? című játékkal lehetne eldönteni.
    Vagy: Ki Tud Több Gólt Érvényteleníteni?
  • USAMEN POWER
    #13370
    Na ne viccelj.
  • USAMEN POWER
    #13369
    Nem tudom hogy a 3 -ik helyet mivel lehetne még eldönteni, biztos nagy koponya lehet aki felvetette az ötletet.
  • Molnibalage
    #13368
    Ki az a hülye, aki szerint a bronzmeccset el kellene törönli? Talán az EB-n is be kellene vezetni szerintem...

    (kommentátor kommenje alapján)
  • Tinka123
    #13367
    Lószart!
  • Mephike
    #13366
    Holnap nyernek a Hollandok ;) Ennyi
  • a.carkey
    #13365
    Az uruknál Suarez volt a kulcs, a németeknél pedig Müller. Mindkettő jeleskedett a támadásoknál,gólokat rúgott. Egyik sem volt ott az elődöntőben. Amikor Almeida-t lecserélték a gól előtt a portugáloknál, utána épkézláb helyzete nem volt Portugáliának a spanyolok ellen, nemhogy egyenlítettek volna.

    Amikor lejött Robben, a hollandoknak volt pár kemény percük.

    Ez van.
  • USAMEN POWER
    #13364
    Suarez... :/
  • sadi57
    #13363
    félidő után már vízilabda lesz nem foci :D
  • Solten
    #13362
    B+ mit hagyott ki...
  • desigo
    #13361
    rendesen locsolják őket fentről
  • bakkerman
    #13360
    *Özil
  • bakkerman
    #13359
    azt a két csapatot úgy lefocizták,mint annak a rendje,minden bejött nekik,a spanyolok ellen nem,ennyi...Amúgy meg ott volt Özül,Schwinsteiger,Klose stb...
  • Solten
    #13358
    Beneztek a "remek" jatekvezetok egy nem-lest... Gratula...
  • bakkerman
    #13357
    És az miért baj ha egy ember lőtte a gólokat?(am 3,Villa,Ini,Puyi). Szerintem meg becsülendő,hogy egy olyan vereség után talpra álltak,és az egyenes kiesésesben minden meccset uraltak,a játék is szép volt,csak kevés góllal párosult,ennyi.
  • sadi57
    #13356
    ez olyan, mintha a döntőben, Puyol vagy David Villa nem játszhatna. képzeld el az elődöntőt Puyol nélkül
  • a.carkey
    #13355
    És szerinted miért nem ment úgy a németeknek, mint az angolok vagyaz argentínok ellen? :)
  • Solten
    #13354
    Na igen... :DD Lathatolag Muller meghatarozo tagja a nationalelfnek, remek jatekos, de hogy a hianya miatt nem jutottak tovabb.. No meg ha a palyan lett volna es hasonlo eredmeny szuletik.. Utolag konnyu okosnak lenni.
  • Molnibalage
    #13353
    Most nézem, hogy gyak. az összes spanyol gólt egy ember szerzte? Biztos magamra haragítom a spanyol fanokat, de vicc a spanyol válogatott. Alig jutott tovább a csoportból - hogyan, az a Svájc verzte meg, aki asszem Luxemburgtól is kikapott... - aztán meg meccsenként rúgtak szinte mindig egy gólt. Ennyi.

    Hát ez vicc, hogy ennyivel lehet VB döntőt játszani. Nekem mindig is szimpatikus volt a Holland csapat minden tornán. Remélem jól átgázolnak a spanyolokon. :)
  • a.carkey
    #13352
    Rikta unalmas döntőt fogunk holnap látni. Egyik sem nyert még, és most mindkettőnek ott a lehetőség. Egyik sem fog kockáztatni, és szerintem! holnap dupla 0-0 lesz, és tizenegyesek fognak dönteni.
  • USAMEN POWER
    #13351
  • bakkerman
    #13350
    akkor szerinted végülis a spanyolok azért jutottak be,mert nem volt Müller?! Láttad a meccset? A kapuralövési mutatatókat? A labdabirtoklást? A játék képét? SZERINTEM NEM
  • sadi57
    #13349
    bizony-bizony
  • USAMEN POWER
    #13348
    Spanyolok fölöslegesen nem erőltetik meg magukat, csak annyit lőnek amennyit muszáj. (3 - 2)
  • Solten
    #13347
  • a.carkey
    #13346
    Suarez és Müller hiányzott az elődöntőből. Nem véletlen, hogy ez a két csapat esett ki ...
  • G_ArchAngel #13345
    Holnap is hozzak a csapatok a szokasos golatlagukat: spanyolok egyet, hollandok kettot :)
  • Mephike
    #13344
    Szép gól volt...
  • Solten
    #13343
    Nah, remelhetoleg ez a meccs se lesz golszegeny... :)
  • Tinka123
    #13342
    Ennyi
  • USAMEN POWER
    #13341
    Cavani !!
  • G_ArchAngel #13340
    Ez meg altalanos iskolai testneveles oran is gaz lett volna:)
  • Narxis
    #13339
    muhahahahahaha
  • desigo
    #13338
    háhá 1:1
  • miilann04
    #13337
    nincs
  • G_ArchAngel #13336
    Hja, Sneijder is nyomhatna mar egy hat-tricket holnap:)
  • bakkerman
    #13335
    és pont Müller-nek kellett lőnie...így ő is 5 gólos,holnap muszáj Villa-nak betalálnia :/