14374
Foci VB 2010
  • Banano
    #3677
    Holnapi uruguay meccs lesz az érdekes számomra! xD Mi lesz?elemzést kérek..:D
  • gercse
    #3676
    Chile szerintem nem lesz olyan rossz, ők tudnak focizni ha kell, Brazília mögött egy ponttal lemaradva jutottak ki a vb-re.
  • Keroz1n
    #3675
    Mobiltelefonálásért halálbüntetés forevah!
  • Gabe18
    #3674
    Ha nem nézzük biztos 5-4 lesz...
  • Tyler1
    #3673
    holnap honduras-chilét nézi vki? :D nekem azt hiszem az már betenne az eddig látottak után.
  • IXEMGabeo
    #3672
    ne is mond...:S
  • mflex #3671
    Ez a Somos, tud néha akkora baromságokat mondani, hogy a fejemet fogom.
  • Narxis
    #3670
    Észak-Korea 4ever!!!!
  • Solten
    #3669


  • Solten
    #3668
    Ha rohogni akartok egy jot, sportgeza: link :DDD

    "1. félidő (szünet)

    Tesze óriási figura, levette a mezét, ahogy ment be az öltözőbe, azt hittük, már cserélne, de csak a karizmait akarta megmutatni.
    Sixx azt követeli, hogy Csányi Sándor most azonnal hívja fel a koreai edzőt és szerződtesse le a magyar válogatott mellé. Mert fegyelmet tartana. Mindenkinek bilifrizura, tetkókat leégettetné lézerrel, lenne fegyelem. Gólt meg sose kapnánk.
    Sajnos foglalt Kim Dzsong Hun. A Kedves Vezető most hívta a csapatot, hogy a játékosok családjának a felét kiengedték."
  • IXEMGabeo
    #3667
    nem nyitsz egyet?:) végre egy jó meccs, örülök még több ilyet, North Korea nem vallott szégyent
  • sz4bolcs
    #3666
    Szerintetek lenne akkora arcuk az elvtársaknak, hogy otthon azt híreszteljék, hogy 2-1-re verték a brazilokat? :D:D:D::D
  • limperatore
    #3665
    na ték elek megnyitotta teljesen feleslegesen :D ma írtak volna 10en 1 hét múlva már senki
  • Solten
    #3664
    LINK

  • FZoleee
    #3663
    jóvan, akkor nem nyitom meg :D
  • Monoton
    #3662
    Úgy, hogy azzal kezded hogy Már ilyen is van.

    Egyébként meg divatból ne nyisd meg.
  • Tyler1
    #3661
    na így már csak nem lesz börtönbe zárva a koreai szöv.kap :D amúgy pontot érdemeltek volna, hogy szivatták brazilkákat :D
  • limperatore
    #3660
    minek? felesleges
  • FZoleee
    #3659
    miért, hogy lehet nem normálisan megnyitni? :)
  • Solten
    #3658
    ...csaba hogy a kapus elbalfaszkodta az elsot.. Most elemzik a meccset, kis hijan az alapvonalrol rugta Maicon...
  • Monoton
    #3657
    Ha meg nyitod normálisan nyisd meg.
  • sz4bolcs
    #3656
    Persze, hogy elintéznének, amúgy eddig egy rakat Koreainál sokkal rosszabb csapatot láthattunk ezen a vb-n.
  • FZoleee
    #3655
    megnyitom :D
  • Csirke4
    #3654
    Bennünket a hollandi 6-1es meccs után ki nem verne meg? Komolyan nem lepődnék meg ha idejönne valami sváziföldi-tonga junior válogatott és hülyére picsázná a magyar válogatottat...
  • sz4bolcs
    #3653
    "észak-koreában amúgy is csak egy tv adó van, amiben megy egész nap a kommunista bullshit :D"

    -Aha, Goldstein, meg a 'Big Brother' :D
  • karajjj
    #3652
    pont ezt mondtam faternek, hogy ezek minket elintéznének
  • Bandee1987
    #3651
    Nem baj, elefántcsontpartot és portugáliát legyőzik az elvtársak és bejutnak az egyenes kieséses szakaszba
  • karajjj
    #3650
    valaki nyisson észak-koreai válogatott topikot :DDDD
  • arsnl
    #3649
    Himnusz alatt is sírt :D Jong Tae-Se for president!
  • isi
    #3648
    szimpatikus csapat ez a koreai.. és mindezektől függetlenül úgy érzem bennünket megvernének..
  • Csirke4
    #3647
    Hallod 3-1-re tippeltem a végeredményt. :DDDD
    Még 1 gólt kellett volna a Braziloknak nyomni...
    Szerintem ahhoz képest, hogy ők a "brazilok" szarul játszottak. :C
  • sz4bolcs
    #3646
    Lol. Asszem a 4 éves terv így is túl lett teljesítve 1270%-kal, de pozitívat csalódtam ebben a koreai válogatottban, szereztek egy fant. :D
  • karajjj
    #3645
    esküszöm, ha nem kéne tanulnom, írnék egy kommunista összefoglaló cikket a meccsről XD
  • Mor3llo
    #3644
    Fú ez a 9-es csatársrác rohadtul nagy átszellemült elvtárs lehet:D

    Minden mozdulata az elhivatottságról árulkodik
  • F E R I
    #3643
    hoppá a koreaiak integetnek, úgy látszik egy gól miatt már ezt is megtehetik felsőbb utasítás nélkül :D
  • arsnl
    #3642
    ÉSZAK-KOREA
  • FZoleee
    #3641
  • precision
    #3640
    de mér fújtad le... volt még 1 perc...
  • Monoton
    #3639
    dee miért lövi rááá :(
  • Hegi90
    #3638
    _DAS:_DAS:ADS