14374
Foci VB 2010
  • bakkerman
    #3717
    egy nb3-as meccsen is van csetepaté a szögletnél,nagy a feszültség ilyen helyzetekben,ennyi. De azért az megint jó,hogy pár nappal a meccs után veszik elő :)) éljen a fair play kedves FIFA
  • Reyes
    #3716
    USÁkokat a jedik segítették!

  • gabber_saviola
    #3715
    Igazat kell hogy adjak a szervezőknek és a többi hivatalosan, súlyos pénzeket költő cégeknek, mivel ezek a hölgyek nem véletlenül mentek ugyanolyan promóciós ruhában, hanem direkt. Amúgy a világon minden stadionban van házirend, amiben benne van, hogy bármikor kivezethető az a személy, aki nem felel meg (pl. ingyenreklám) a rendezvény szervezőjének.
  • Punker
    #3714
    a niggersíp használata:

  • hedonist
    #3713
    ezek mennyire hülyék, mintha a magyar rendőrség volna:D
  • a.carkey
    #3712
    Jaja. Idióták gyülekezete. Bár itt szerintem az országgal volt a legnagyobb bajuk, nem a csöcsökkel, meg a márka "reklámozásával". Ha ugyanezt bolíviai vagy venezuelai sörmárkával csinálják, esetleg kubaival, fel sem merült volna, hogy kivezessék őket a stadionból. Sajnos a britek és a hollandok sok helyi szemében szálka.
  • Tyler1
    #3711
    hát de miért kellett volna fizetniük? szurkolni mentek, nem az adott sörgyár reklámemberei voltak...

    ha 10 olasz szurkoló véletlenül ugyanolyan kék nike pólóban szurkol, akk őket is kivezetik, mert az reklám? :S
  • Fabio Capello
    #3710
    mit ad isten, az egyiket pont maradona szerezte :D:D:D
  • Unreal1942
    #3709
    De nem kell videó bíró.
    Bőven megérdemelték a 3 pontot. Ennél sokkal szabálytalanabb gólok is születnek.
  • sb1
    #3708
    Ha maradona így készül, csak meglesz a győzelem :) :)


  • Cat 02 #3707
    De az, csak ők nem fizettek a szervezőknek, de ez tényleg nagyon gáz :s
  • Fabio Capello
    #3706
    csak olvastam egy külföldi oldalon, gondoltam megosztom :D
  • Monoton
    #3705
    Katt
  • bakkerman
    #3704
    ez hogy jön ide,vagy MIVAN??!!
  • Tyler1
    #3703
    mert amúgy a vb nem egy mocskos marketing-kampány persze.
  • Lacee86
    #3702

    De a vuvuzela az bezzeg maradhat...
  • hedonist
    #3701
    hát kvára megéri az árát,h nincs falfirka... pff
  • Fabio Capello
    #3700
    szabálytalan volt heinze gólja nigéria ellen... :]
  • Cat 02 #3699
    Azok színészek.
    Pl É-Koreában tök zsír autópályák is vannak, az más kérdés, hogy 10 autó ha van az országban.
  • gabber_saviola
    #3698
    BANNERBAN: "Továbbá, ez nem az a topik, ahol politikáról/más nép elleni gyűlöletről kell diskurálni, aki ezt megteszi, azt büntetőponttal jutalmazom."
  • zvaragabor
    #3697
    Mert mindenki fél, hogy nagyobb büntetést kapna, mint amekkora bűnt követett el. :)
  • isi
    #3696
    érdekes módon szar dolog ez a kommunizmus és társai, de abban az országban valóban rend van, egy fal firka sincs a metró alagútban,se szemét a városokban :)))))))))))))
  • warnjames
    #3695
    azt adom! :D nem bírom a fetrengő lowakat, lesérült halálosan aztán 2 perc múlva a pálya ördöge lesz -.-' biztos taktikai húzások :D
  • a.carkey
    #3694
    Borzasztó
  • a.carkey
    #3693
    1966-ban már 3-0-ra vezettek az Eusebioval felálló Portugálok ellen (akik rajtunk 3-1-el gázoltak át a csoportmeccsek során), és a Portugálok csak kínkeservesen tudták megverni őket, amihez a csúcsformában lévő Eusebio 4 gólja is kellett. (Megj. az volt a 66-os VB legjobb meccse ...)

    Én nem csodálkoznék, ha meglepetést okoznának, bár ez a 3 fok sem kedvezett a baraziloknak, meg az első meccsre mindenki felkészül, és legjobb hite szerint vágja a másik taktikáját.
  • bakkerman
    #3692
    tegnap megtettem a kommunistákat 100 FT-al,hogy hendivel iksz lesz,és nyertem 800 forintot :DDDD amúgy,azt kell hogy mondjam,amelyik csapaton nem tud full hajtással átgázolni egy Brazíl válogatott,az megérdemli,hogy ott lehessen a világ legjobb 32 válogatottja közt!
  • Belkar
    #3691
    1:58-nál mindenki kedvenc hangszere
  • zkas
    #3690
    bassz :D hát ez kivette a szóközöket :D

    mind1 :D a vége spanyol győzelem az argentinok ellen :) a harmadik helyért pedig hollandia fog a németekkel játszani :)
  • zkas
    #3689
    sztem ez lesz a csoportmeccsek után:
    Francia - Nigeria -> Francia - Argentina
    Argentina - Uruguay -> Argentina - Német

    Anglia - Ghana -> Anglia - Német
    Német - USA -> Spanyol - Argentin

    Holland - Paraguay -> Holland - Italy
    Italy - Dánia -> Holland - Spanyol

    Brazil - Svájc -> Brazil - Spanyol
    Spanyol - Portugal
  • IXEMGabeo
    #3688
    csinálok majd egy vb továbbjutók tippet, hogy én hogy gondolom hogy fog kinézni...
  • IXEMGabeo
    #3687
    én sztem az A, az F és a G az ami halálcsoportnak számít esetleg meglepő továbbjutókkal szolgálhat...
  • Banano
    #3686
    Uruguay a franciák ellen az első félidő feléig nem volt rossz..utána leült a játék.De nem tudom elképzelni h itt megint egy 0-0 legyen,vagy hogy esetleg pont a dél afrikaiak verik meg őket.
    Viszont a Dél Afrikaiak is tudják hogy vagy most nyernek vagy kiestek,mivel a franciák ellen nem fognak nagy valószínűséggel,de Urunak sem mindegy hogy csoportelsőként vagy másodikként megy tovább.Másodikként Argentínával fog összefutni,elsőként pedig Nigériával valszeg.
  • IXEMGabeo
    #3685
    a vb-n eddig talán 2 bíró idegesített amúgy semmi gond nincs velük eddig arra leszek kíváncsi, hogy Uruguayt mennyire fogják hátráltatni
  • Firerock
    #3684
    nem feltétlen a helyiek fújják ezt a fost,hanem a sok divatbuzi,bár ha ottlennék,biztos énis vennék 1et:D
  • Banano
    #3683
    Ha kiesnek a braziloknak fognak szurkolni szal nincs gáz.
  • IXEMGabeo
    #3682
    szia Uruguay 1-0-ra nyer sztem és Forlan lövi a gólt...
  • Gabe18
    #3681
    Azt nem tudom,de remélem nyernek az Uruk,a Dél Afrikaiaknak meg a torkukon akad a Vuvuzela,mikor rájönnek hogy jó eséllyel most estek ki.
    Bár ezeket a meccs nem is érdekli csak fújhassák...
  • IXEMGabeo
    #3680
    Artúró Vidal, Mark Gonzalez, David Pizarro meg az a Tello gyerek jól tolja:)
  • karajjj
    #3679
    már csak Gary Medel miatt is megnézem Chilét :D

    a hondurasi válogatottban meg ottvan Palacios, meg Suazo
  • Tyler1
    #3678
    ja csak honduras is megjátsza a spártai védelmet, mint chile. de chilében nincs meg az a skill amivel áttörjék. aztán csak passzolgatás lesz belőle.