14374
Foci VB 2010
  • Tyler1
    #4077
    milyen antifoci bazdmeg? majd kitámadnak pont a spanyolok ellen-.-
    ha kicsit is értenél a focihoz akk tudnád, hogy ez taktika baszod, hogy ne legyen 20:0 a spanyoloknak....
    mert tudod nem azért mentek ki dél-afrikába h kikapjanak mint a szar. de látom ilyen okosoknak lehet magyarázni. fifázzál még kicsit többet aztán majd egy szépen napon rájössz.
  • Rundstedt17
    #4076
  • Banano
    #4075
    Na majd most Uruguay... hozzáteszem hogy ez már a második "forduló" itt már nincs spórolás.Ha kikapnak akkor valszeg vége.
  • chalezlopez
    #4074
    Meg a pitsába is, ha az antifoci az eredményes, akkor miért nem állt be 10 emberrel bekkelni Spanyolország? Na vajon miért? Azért, mert az az egy gól bizony benne van a pakliban, és ennyi. Valószínű 10 meccsből 8-szor nyernének, de ma így sikerült. Nem kell őket leírni, sem Brazíliát sem Olaszországot, sem Angliát.

    Amúgy meg VAMOS Argentína!
  • IXEMGabeo
    #4073
    Az a gond, h úgy lehordták a Spanyol válogatottat, hogy ezt nem lehetett hagyni és nem vagyok kisgyerek...
  • Rundstedt17
    #4072
    lol bezzeg amikor épphogy bejutottak szidtátok az észak-koreiakat,most meg hirtelen szurkolók bukkantak fel :D

    pf a fene ebbe a divatdrukkerségbe
  • pinnacle
    #4071
    Svájc védekezve állt fel és nem bunkerfoci volt, mert támadtak, gólt lőttek és nem rögzített helyzetből veszélyeztettek.
  • IXEMGabeo
    #4070
    azért SPO jobban játszott sztem, mint Anglia, helyenként még Brazíliánál is jobban tolták ám...ha a Brazílok kikaptak volna tegnap ugyanez a pofázás lenne, bármikor bejöhetett volna a váratlan passz, ha bemegy Xabi Alonso kapufája nem lenne ennyi szidás...szemét antidrukkerek túl magas az elvárás feléjük...Svájc meg egy nevetséges gólt lőtt, a kapufa volt a másik szép támadásuk, amúgy nudlik voltak...
  • Oziris666
    #4069
    Mi nem tudunk ilyet,0ra sose hozna le meccset egy magyar válogatott:D
  • Mephike
    #4068
    Kisgyerek, én még láttam az 1986os magyar-orosz meccset. Szóval egy ideje látok mérkőzéseket.
    Amit Te csinálsz az nem drukkolás... hanem fanatizmus.
    Amióta az eszemet tudom Olasz és német drukkernek vallottam magam. De ha idén az olaszok nyerik meg a VB-t, akkor annak nem fogok tudni szívből örülni, mert szerintem a mostani olasz válogatott gyengus, és nem érdemelnék meg a győzelmet (ez saját vélemény).
    De Spanyolország a mai kép alapján gólképtelen... aki pedig gólképtelen nem érdemli meg a világbajnoki címet.
  • Murder3
    #4067
    Persze antifoci.........
    LOL

    Ugyanúgy része a támadás, mint a védekezés.
    Szánalmas hozzáállás ez.
    Attól h te jobban szeretted volna azt látni h a spanyolok nyernek 4-0 ra attól még ez nem azt jelenti h antifocit játszott svájc.
    Ők is támadhattak volna mert annyi potenciál van bennük csak akkor 99% h simán kikapnak hiába rúgnak akár 2 gól.
    Szarul játszott spanyol ország.
    Ennyi erővel az összes szerzett gólra rá lehet fogni h védelmi hiba.
    szarul játszottak mert ennyire hagyták őket....ennyi.




  • Gaba94
    #4066
    ja ok, az "antifoci" jó. akkor nem kell minden meccs után megjegyezni, hogy nagy kalap szar a VB -.-
  • IMYke2.0.0.0
    #4065
    Én is aszondom, a "bunkerfoci" csak azoknak a "kis" csapatoknak lehet alternatíva - érdekes, akkor nekünk is ki kellett volna jutnunk, mi is tudunk ilyet -, akik felmérték, hogy szart se kezdhetnek a nagyobb csapatok legképzetlenebb védőjével sem...
  • IXEMGabeo
    #4064
    Spanyolok jól tolták labdabiztosak voltak, csak egy ilyen antifocival még a Brazílok se tudtak volna mit kezdeni, Észak-Korea azért sokkal gyengébb, mint Svájc álljon már meg a menet
  • limperatore
    #4063
    ahhoz képest svájcnak több veszélyes helyzete volt mint a spanyoloknak -.-
  • chalezlopez
    #4062
    Bazz holnap nem látom az Argentin meccset, mert melózok. Azaz sofőrködök... Valamit ki kéne találni. Az ideg szétbasz, amekkora gauchó drukker vagyok!
  • IXEMGabeo
    #4061
    Tudjátok mit lemerném fogadni, hogy a Spanyolok akiknek szurkolok 8 éve ott lesznek a döntőben és elkussol a sok antidrukker

    Gaba és Progabe ti legalább igaz drukkerek vagytok
  • Gabe18
    #4060
    Még ha 0-0 lett volna se nagyon állna meg amit mondasz,de igy hogy Svájc nyert,nem tudom milyen "antifociról" van szó?
    Mikor a nagy agyonsztárolt csapatok nem nyernek egy "kicsi" ellen,mindig előjön ez a bunkerfoci téma.Mért mégis mit kéne csinálniuk?Ja tudom,4 csatárral felállni,aztán ha kikapnak 5-0-ra a csodálatos ellenféltől,akkor minden ok,szép volt.
    Teljesen jól csinálták a Svájciak.Sokkal többre ők ennél nem képesek.Abból főztek amijük van.
    A labda vagy 70%-ban a Spanyoloknál volt,mért nem lőttek gólt?Náluk vannak a nagy csoda játékosok,nekik kellett volna alkotniuk.Hát most nem sikerült...
    Ettől még simán továbbmehetnek,de Honduras meg Chile se fog ellenük mást játszani,az szinte biztos.
  • IMYke2.0.0.0
    #4059
    Szok kici korejai lever majd :)
  • IXEMGabeo
    #4058
    erről van szó az egyik legkorrektebb győztes válogatott volt és sose voltak nagyképűek...ezt csak azok mondják akik irigyek rájuk
  • Tomy Lee
    #4057
    Korea drukkerek LOL:DD
    Remélem élesbe nem találkozok ilyen egyénekkel VB ideje alatt:-))
  • Tyler1
    #4056
    gratulálok te is a sportág szakértője lehetsz-.-
  • Mephike
    #4055
    Ugyanmár! Ezt Te sem gondolod komolyan, ezek szerint akkor aki ilyen focit játszik, az legyőzhetetlen. Szóval mindenki erre áll át, és csak 0-0-ás meccseket fogunk látni. Nevetséges!
    Nem, egyszerűen arról van szó, hogy nem érzem azt a tüzet egy ilyen Spanyol, Olasz, vagy Angol csapatnál, amit más kisebb csapatoknál látni.
    Rúgják a bőrt, és próbálkozgatnak. Ennyi, ide nem elég a próbálkozgatás (majd Rúní berúgja...), mert akkor lehet pofára esel.
  • Murder3
    #4054
    Nem értelek végre itt egy izgalmas meccs, erre mindenki szarozza.
    Mit vártok h majd a nagy csapatokat engedik nyerni mert az nektek jobb vagy mi??????
  • IXEMGabeo
    #4053
    sok itt a divatdrukker ti vagytok szánalmasok hogy szarozzátok őket sokkal jobban tolták, mint Svájc csak a gól nem jött össze van ez így...a Barcelánál is előfordult...sajnos most az antifoci a nyerő
  • IMYke2.0.0.0
    #4052
    Egy Argentína - Brazília döntőt néznék szívesen :)
  • Belkar
    #4051
    Ja és GOGO KOREA
  • gercse
    #4050
    erre csak egy dolgot lehet mondani, a focit gólra játsszák...
  • mflex #4049
    Ha Messi belövi a villámgyors megmozdulásaival a helyzeteit, akkor nem lesz probléma az Argentinok menetelésével.
  • Belkar
    #4048
    4 sárga a Svájciaknak amiből 3 nem volt semmi! Legalább 5 spanyol műesés amiért szabad rúgás járt! 5 perc rekordhosszabbítás! A lényeg hogy a bíró pártatlan volt!
  • Gaba94
    #4047
    egyetértek. mindenki itt szidja a spanyolokat, közbe meg talán a legjobban, legszebben futballozó csapat a világon. ilyen undorító, antifocit játszó csapatok ellen nem lehet mit kezdeni. sajnos ez a baj a mostani labdarúgással, hogy nagyon divatba jött ez a 11 emberrel való védekezés -.- a sok okos meg itt veri magát Svájc győzelmére, ráadásul egy ilyen játékkal elért győzelemre. nem tudom, hogy náluk mi számít focinak, de ha ilyen alacsonyan van náluk a léc, akkor csak gratulálni tudok nekik, hogy ez a kibaszott antifoci ennyire elnyeri a tetszésüket. lehet itt szidni/szarozni a spanyolokat, brazilokat etc. de mégis ezek a válogatottak azok, amelyek a szép, látványos focit játsszák és akiknél érdemes leülni a TV elé. de mégegyszer mondom, az ilyen betömörülő, undorító focit játszó csapatok ellen nem lehet mit kezdeni, még a legnagyobbaknak sem.
  • Brolly
    #4046
    Azért Anglia is pofára esett, persze nem annyire, mint a spanyolok, de azért ott is nyerniük kellett volna a sok "agyonfizetett majom sztárnak".
  • IMYke2.0.0.0
    #4045
    Hajrá Észak-Korea!
  • ProGabe #4044
    de én nem a divatdrukkereknek szóltam be (utálom is őket), pont a divat-ellendrukkereknek. persze értem mit akarsz mondani, át is lehet szépen alakítani a hsz-ed anit-drukkerekre :)
  • AntiHero
    #4043
    Én is.
  • Tomy Lee
    #4042
    Hajrá Dél Amerikaiak!!
  • ProGabe #4041
    mi ez a nagy "szélesarcú", "nagypofájú" stb. jelzők itt mindenkitől?

    MIÉRT LENNÉNEK AZOK?

    kérek konkrét interjúkat, ahol valamelyik spanyolnak nagy a szája! elárulom, nagyon nehéz lesz ilyet találni, mert én egyet sem olvastam, pedig aztán minden szart elolvasok a spanyol válogatottról
  • Tyler1
    #4040
    csupán csak túl hypolt válogatott, a szurkolóik 50%-a meg divatdrukker. itt is látom a spanyol zászlókat a logókban, de bazmeg focimeccset még nem látott fele sem szerintem.

    tény h nem szarok, de ilyen becsúszhat nekik, nem istenek, sem ők sem a brazilok. ilyen a foci(aki gyakrabban nézi nem csak 4 évente 1 hónapra az tudja is h miről beszélek).
  • mflex #4039
    Már hallom :/
  • Mephike
    #4038
    Testvér, nincs igazad. Itt nem a svájciakkal volt a hiba. Tették amire képesek, védekeztek és a minimális helyzeteikből egyet kihasználtak.
    Azonban a széelsarcú spanyolok, akik már ezer éve veretlenek, képtelenek voltak gólt rúgni. Azt hiszem nem svájc volt itt a gyenge.
    Én lennék a legszomorúbb, ha ilyen impotens (értsd gólképtelen) csapat lenne a világbajnok. mondom ezt úgy, hogy szeretem a Spanyolokat...