14374
Foci VB 2010
  • Narxis
    #4117
    Remélem Svájc - Észak-Korea döntő lesz... XD
  • SLICK
    #4116
    kicsi voltam, de szemtelen sosem! Vegyél vissza kicsit...
  • WuFraZselic
    #4115
    ebben egyetértek. bár szerintem a mai két meccs sokkal élvezhetőbb volt, mint az eddigiek
  • kabel15
    #4114
    Dél-Afrika Uruguay mecsről mit mondok?
    Szerintetek mi lesz a vége?
  • stonesour
    #4113
    -moderálva-
  • SLICK
    #4112
    elég szépen megcsappant a mixem a spanyol meccsen. Tiszta szégyen ez a Vb eddig.
  • WuFraZselic
    #4111
    ha továbbjutnak, akkor mindenki azt mondja, hogy ez a minimum
  • WuFraZselic
    #4110
    ja, csak most nem színészkedett busquets, és nem kellett egy órát emberhátrányba játszania Svájcnak
  • Tyler1
    #4109
    mindenképpen összejönnek ha még nyolcadban nem esnek ki.
  • IXEMGabeo
    #4108
    Hitzfeld tud valamit, amúgy pedig a meccs esküszöm a Barcelona-Inter meccs alapján készült...még az sincs kizárva, hogy Hitzfeld a Mourinhotol "lopta" a taktikát, mert tudta, hogy a Spanyol válogatott ugyanazt játsza, mint a Barcelona
  • stonesour
    #4107
  • paly90
    #4106
    ok köszi:D
    vkinek kilehet emelni a játékát vmelyik csapatból??
  • bakkerman
    #4105
    így van,nincs mese,Chilet,Hondurast verni kell,és TALÁN meglehet az első hely...bízzunk abban,hogy Chile leikszel Svájccal,és akkor megint nyílt az első hely kérdése! amúgy nem mondtam,de én gratulálok a svájci csapatnak,nem semmi védekezést mutattak be,minden elismerésem Hitzfeldé,most is bizonyította mekkora edző! csak miért ellenünk tette?? :((
  • IXEMGabeo
    #4104
    rendben...mostmár az a jó, hogy lehiggadott mindenki, kíváncsi leszek majd, ha továbbjutnak akkor vajon mit mondanak a Fórumosok...amúgy pedig, ha csoport másodikok lesznek a Spanyolok akkor Brazíliával könnyen összejöhetnek
  • vass17
    #4103
    Nem is lett volna baj a mai formával, kivéve a befejezéseket. Elég sok helyzetet teremtettek, de mindig valami közbejött, elbénázták a kapu előtt pl. Torres kiugratásai...
    A következő meccsre remélhetőleg összekapják magukat, talán jót is tesz egy ilyen vereség:)
  • Voyager5
    #4102
    Svajc vegig vedekezett, Spanyolok vegig tamadtak. Svajc bemakolt egy golt. Kb ennyi :D
    Nem oltek a jatekot amugy, taktikusan jatszottak es szerencsejuk is volt.
  • IXEMGabeo
    #4101
    második félidőben igen...első félidőben alig volt náluk a labda. megszámoltam 7 jó passzuk volt abban a félidőben az volt a max összjátékuk...második félidőben maximum a gól után, amit véletlenül hoztak össze utána volt a kapufás helyzet esetleg annyit elismerek, hogy támadást is építettek, de csakis a gól után...rendben nem bunkerfoci, de akkor is jogtalanul szidják a Spanyolokat abba senkinek nincs igaza...bunkerfocit hirtelen idegességembe mondtam...
  • chalezlopez
    #4100
    Amúgy meg egyátalán nem játszott antifocit Svájc, simán lehetett volna 0-2 is, nagyon szépen védekeztek, abszolút nem éreztem, hogy a Spanyolok blokád alá helyezték volna őket. Jobbak voltak ugyan a Spanyolok, de ma nem jött össze a gól nekik. Nekem is volt ifikoromban nem egy olyan meccsem, amikor a jóval gyengébb ellenfél nem állt be védekezni, ki is tömtük őket 10 felett. Olyan is volt viszont, amikor 11 emberrel bekkeltek, és én mint söprű is 30m-re voltam az ellenfél kapujától utolsó emberként, mégsem tudtunk gólt rúgni, ami akkor csodának számított, mert a bajnokságot elhoztuk kb 30 29 1 0 150-10 stattal. Remélem mindenki érti... Ez kurvára benne van a játékban, a Svájciaknak kb életük meccse volt az esélytelenek nyugalmával, a Spanyolok hátán meg volt nem kis teher már a VB előtt is. A fejekben kéne náluk irtózatos módon rendet rakni, mert Chilével meggyűlhet a bajuk.
  • paly90
    #4099
    nem láttam a meccset annyit emg nincs kedvem visszaolvasni:D:D,miylen volt a játék??
    Svájc nagyon ölte a góluk után??
  • sz4bolcs
    #4098
    Én abszolut spanyol drukker vagyok, mert szeretem a támadó focit, de nem értem, miért beszéltek bunkerfociról. A svájciak teljesen kultúrált játékot játszottak, nem ültek az eredményre, abban a kevés esetben, mikor hozzájuk került a labda nem adogatták haza, nem rúgdosták el a labdát, hanem próbáltak támadást építeni, és kreatívan játszani.
  • Unreal1942
    #4097
    Végre történik valami említésre méltó a vuvuzelán kívül. Semleges szurkolóként örülök ennek az eredménynek.
    A Spanyolok csak azt hozzák amit szinte minden VB-n Ettől még korai lenne leírni őket. Szerintem ez a botlás felrázza őket és simán a 4 közé jutnak.
  • Oziris666
    #4096
    Én mondtam nincs Senna az a baj:P
    Könföderációra se vitte meg is lett az eredménye ottis:D
  • stonesour
    #4095



    LOL
  • Murder3
    #4094
    csak az a baj h ilyenkor elveszik az érdemet a győztes csapattól.
  • IXEMGabeo
    #4093
    rendben több mint 30 meccses veretlenség után, USA verte meg őket egyszer, azonkívűl pedig most ez az első vereségük a 2006-os vb (Fro-Spanyol) óta...
  • bakkerman
    #4092
    nem akarok káromkodni,de egyszerűen nagyon csalódott vagyok...:(( küzdött,hajtott a csapat,Init kétszer is lerúgták,szegény másodjára "már nem élte túl"...óriási helyzeteink voltak,nem éltek vele a srácok,ennyi...szomorú vagyok nagyon,haverokkal néztük fent a belvárosban,de mindannyian nagyon csalódottan mentünk haza...a gólig 6 sört ittunk fejenként,de mint egy józanitó arconcsapás,úgy esett az a gól...:SSS áhh...nem találok szavakat!
  • IXEMGabeo
    #4091
    Az meg megint egy röhejes kiejelentés h Svájc jobban játszott maximum annyit lehet mondani, hogy nyertek csoda módon kész itt le van zárva a téma...10-ből 8x nyertek volna a Spanyolok, dehát ez van el kell fogadni...
  • Murder3
    #4090
    De ha bemegy a svájc kapufája akkor meg 2-0-ett volna.
    elég hülye hozzáállás ez az antifoci,elég egyértelmű h ha nekem azért nem ronaldinho reinkarnációból van 11 a pályán h nem a támadás mint az állat taktikát választom egy olyan Spnaol ország ellen ahol ha a középső védők elindulnak még ők is lecseleznek 3 embert meg ahol egy elindulás felér egy góllal.
    AZ lenne az antifoci ha a spanyolok csinálnák ezt,
    svájcnak nincs egy olyan kerete mint a spanyoloknak, nem azt kell várni tőlük.
    Persze aki csak azt akarja látni h a spanyolok majd 5-0-al végig mennek midnennen annak ez antifoci...
  • pinnacle
    #4089
    de milyen szitkozódás?

    egyszerűen mindenki többet várt a spanyoloktól, mert ők voltak az esélyesek, Eb győztesek, tehát joggal csalódott az egyszerű szurkoló, hogy nem sikerült még egy gólt se rúgniuk.

    Svájc pedig hozta azt ami elvárható volt, sőőt még többet is mert nyertek.
  • IMYke2.0.0.0
    #4088
    A hozzászólást nem én írtam :))) SG.hu bug. Csirke4 volt az, aki a gondolatait megosztotta velünk.
  • vass17
    #4087
    Meghatotta őket az elszántság:D
  • IXEMGabeo
    #4086
    mindenkinek más a véleménye a dolgokról, tudtam, hogy, ha meglesz az első vitatott meccs itt fog szitkozódni mindenki...
  • cuatlangs
    #4085
    Mintha csak a szívemből szóltál volna =)
    Nagy Grat Svájcnak !!!
  • karajjj
    #4084
    neked Nobel-díjat kéne adni, ekkora hülyeséget is régen olvastam már :D
  • IMYke2.0.0.0
    #4083
    Én nem voltam sehol, amikor "épphogy bejutottak" - Dél-Koreáról tudtam, hogy szerepelni fog.
  • vass17
    #4082
    Az első forduló lehet, hogy így volt, de később ez változni fog, az is biztos. Remélhetőleg az élvezhetőbb játék irányába...
  • IXEMGabeo
    #4081
    könyörgöm az 1. meccsük volt...Chile és Honduras meglesz verve, utána mondj véleményt...esküszöm egy szót nem fogok szólni ha kiesnek a csoportból, de addig teljesen jogtalan bármiféle pesszimizmus
  • pinnacle
    #4080
    mit vársz egy kiscsapattól, aki épp a világ egyik legjobbja ellen játszik TÉTMECCSET?

    támadtak, rúgtak gólt ( AMI A SPANYOLOKNAK NEM SIKERÜLT) és lehozták a meccset 0-ra.
  • Gabe18
    #4079
    Igen,ha pontozásos sport lenne,biztos a Spanyolok nyernek.Csak nem az.
    Svájc nevetséges gól?Hát a Spanyolok örültek volna egy kétszer olyan nevetségesnek is már a végén...
  • gercse
    #4078
    Egyetértek, én azért tiszta szívből örülnék :D