14374
Foci VB 2010
  • Gabe18
    #4157
    Vesszen a Vuvuzela nemzet.Uru győzelmet akarok...
  • geo91
    #4156
  • Murder3
    #4155
    Na majd Tchalalala vagy kicsoda szétgyalázza az uruk-haiok védelmét:D
  • Tyler1
    #4154
    de jól csinálták, a védelmet nagyon kitalálták, ha a kontrákat is jobban gyakorolnák, akk veszélyes lenne az a taktika :D
  • Burdi
    #4153
    akkor te minek mondanád a 11emberes védekezést. 3passzt nem tudtak megtenni, és rohantak is vissza a 16ig.. mert ennyit tudtak
  • Murder3
    #4152
    Jó az elfogult spanyol drukkereknek hát persze h igazságtalan h svájc nyert ilyen játékkal.
    Normális érveket nem hinném h tudnátok mondani.
    Mert a bunkerfoci,antifoci meg effélék azok nem azok....
  • karajjj
    #4151
    van amúgy "bunkerfoci" tegnap láttuk is a csíkszeműektől :D de én azt kifejezetten élveztem...

    egyébként igazad van
  • arsnl
    #4150
    Bafana Bafana!!!
    El lesznek picsázva az uruk:D Mphela és Modise gólokat akarok!
  • Zenszkij
    #4149
    Olvasgattam itt a legújabb hozzászólásokat. Le vagyok döbbenve. Ettől a bunkerfoci szótól rosszul vagyok. A legfontosabb a fociban a védekezés. A legnagyobb művészet 1-0-ra nyerni. A spanyol védelem gyengébb volt, mint a svájci. Ez a bunkerfoci meg marhaság!!! Iniesta helyzete, a svájciak kapufája...Persze, ha ezt a magyar válogatott érte volna el, most a "bunkerfoci" gyűlölők magasztalnák a csapatot. Javaslom a "bunkerfoci" anti híveknek írjanak egy petíciót a FIFA-nak, hogy a gyengébb csapatok ne állíthassanak ki védőt, sőt lehetőleg kapust se nevezzenek a meccsre. Nevetséges. TAKTIKAI győzelem volt, nem bunkerfoci. 1-0-ás taktikai győzelem. Nagyon örülök neki, hogy pofára esett Spanyolország. Nehogy már mindig a nagy csapatok nyerjenek! Unalmas lenne a sportág. Ezért szép a futball. Ez az öt perces hosszabbítás meg gusztustalan volt. Szégyelljék magukat. De még így se talált be a magasztolt spanyol csodacsapat!
  • WuFraZselic
    #4148
    szerintem senki sem isteníti Svájc válogatottját, csupán elismerik. mert kellett egy kiváló kapusteljesítmény, és néhány jól felépített kontra is. az meg hogy pique, meg még istentudja ki nem használja ki a ziccereit, megbosszulta magát.
  • Tyler1
    #4147
    jaaa azt én se vágtam h mire adott 5 percet. az biztos h nincs teljes pártatlanság a bírók részéről és ez nagyon látszik is.
  • Burdi
    #4146
    valahol azt írják hogy a Svájci gól le volt... nekem nem igazán esett le visszajátszásból sem..
  • karajjj
    #4145
    de az 5 perc nem :D
  • WuFraZselic
    #4144
    de nem az a +30mp-el van a gond, hanem magával az 5 perc hosszabbítással. mire fel?
  • Dean Winchester
    #4143
    az egy dolog de nem a hosszabbításban hoszabbítanak hanem rendes játékidőben! szóval még a 88.percig eltelt időt kellett néznie a sporinak és nem előrekalkulálnia hogy a ho-ban majd tuti 2 percet elkurnak ezért ho-k 5öt :D
  • Dean Winchester
    #4142
    ááá akkor befujt volna legalább 1 büntetőt.
    ennyi , villa csak esni tudott de gólt lőni nem :D
    megérdemelték volna a győzelmet? a faszt! svájctól azért az is szép volt h probált támadásokat végrehajtani egy egy szerzett labdából! csinálhatták volna azt is h a szögletzászlónál trükköznek az mindig szögletr visszik a labdát...
    lőttek 1 kapufat is! meg copatták spanyolországot :D
    azért az mindent elmond h spanyolok nemtudtak gólt lőni mig a csapatom igen.
    remélem továbbjutnak ^^
  • Tyler1
    #4141
    jó de a hosszabításból 1,5 perc elment időhúzással és cserével. jogos volt a +30 mp még.
  • Camelia
    #4140
    A színvonalas labdarúgás érdekében baromi gyorsan meg kéne találni a bunkerfoci ellenszerét..

    Azoknak meg, akiket lenyűgözött Svájc "labdarúgóképessége" csak gratulálni tudok. Hogy a fenébe lehet ezt a játékstílust favorizálni? Komolyan mondom aki ezzel elégedett, szereti egyáltalán ezt a sportágat? Vagy ennyire divat manapság azt a csapatot isteníteni amelyik csak arra törekszik hogy kinyírja a focit?? Mi lett azzal például hogy a fél világ a legszebb focit játszó Brazíliának szurkol? Kiment a divatból? Ja tudom, most az lett a menő hogy az az istenkirály csapat amelyik ilyen antifutballal pofára ejt egy nagy csapatot. Mert hogy ezek milyen fú de jó meccsek, ugye?
    Ez most a divat?? Mert más épkézláb magyarázatot erre nem találok.
  • karajjj
    #4139
    éééédesf*szom :D
    a hosszabítás nem azért van, hogy támogassa a jobban játszó csapatot, hanem azért, hogy pótolja azt az időt, amikor állt a játék a 45 perc alatt -.- szóval bíró ajándékba adott pár percet a spanyoloknak, de a FIFA helyében hivatalosan is nyomnék neki egy ejnyebejnyét indokolatlanul hosszú hosszabbítás miatt, mert a bírónak pártatlannak kell lennie, vagy lehet a spanyolokra fogadott, az mindent megmagyarázna
  • Immigrants
    #4138
    Ellenkezőleg!
    South Africa 4ever!!!444négynégynégy
  • WuFraZselic
    #4137
    lol. ez nem így megy, hogy "megérdemelik, hogy kiegyenlítsenek, húzzunk rá még 23 percet"
  • Amadeus
    #4136
    dél-amerikai foci powa! szal urugay győzelmét várom
  • Tyler1
    #4135
    xavikám a focit gólra játszák, és svájc szépen oldotta meg a védekezést. az meg már a ti hibátok h nem tudtátok áttörni a védelmet :) puszi
  • Banano
    #4134
    Attól függ melyik oldalról nézed.
    Svájc oldaláról igen..nem volt időhúzás,mindössze 1 gól volt, nem kellett volna 5 perc hosszabbítás.
    Spanyolo. oldaláról viszont- nem érdemelték meg hogy kikapjanak,főleg úgy ahogy Svájc játszott,szóval ha innen nézzük akkor igenis jogos a +5perc hogy legyen még lehetőségük.
  • vass17
    #4133
    A svájci kapus azért megoldotta a helyzetet...
  • karajjj
    #4132
    szerintem az 5 és fél perces hosszabbítás volt leginkább igazságtalan
  • IXEMGabeo
    #4131
    Xavi szerint, sztem is
  • ProGabe #4130
    Ronaldinho mégis ott van dél-afrikában
  • karajjj
    #4129
    kora, osan, vagy vuvuzela.hu
  • Amadeus
    #4128
    attól függetlenül hogy a spanyolok ma kikaptak, sztem simán hozzák a köv 2 meccsüket és könnyen továbbmennek. Chile erősebb csapat mint svácj, viszont ma látva Chile fociját, hasonló támadófocit játszanak, szal ott nem lesz betömörülés, és a spanyolok is jobban fognak tudni kontrázni, jo kis gólzáporos meccset várok tőlük.:)
  • IVU
    #4127
    tudja vki hol lehet Magyarországon vuvuzelát venni? nagyon szükségem lenne rá
  • Dean Winchester
    #4126
    halgassátok,mert fasza az oldal háttérzenéje :D
  • bakkerman
    #4125
    jah,azért nem fog játszani következő meccsen mert szinészkedett! ez az fiam!! végülis két embert támasztott,úgy jött le a pályáról...
  • IXEMGabeo
    #4124
    Jesus Navas?
  • IXEMGabeo
    #4123
    oké nekem még mindig más a véleményem, lehet másik meccset néztünk, vagy nagyon elfogult vagyok...sztem, ha a Spanyolok találtak volna 2 gólt, nem ezt mondtad volna...
  • sz4bolcs
    #4122
    Engem az USA-Spanyol konf. meccsre emlékeztetett. :)

    Jaj, meg Iniesta mekkora sárgalapos, Oscar-díjas műesét mutatott be. :D
  • sz4bolcs
    #4121
    Én nem is azt mondom, hogy svájc olyan jól játszott, hogy eldugta a spanyolok elől a labdát, csak annyit, hogy a ritka lehetőséget, mikor hozzájuk került a labda, azt megbecsülték, és teljesen kreatív (talán még a spanyol ma látott játékánál is kreatívabb) támadásokat építettek belőle.
    Bennem is van egy kis hiányérzet a spanyol játékot látva, amit még nem tudok hova tenni, talán még kreatívabb, gyorsabb támadó játékot vártam tőlük, talán pontosabb játékot, gólokat, hogy találják el a kaput többször. Nem tudom. A várt labdajáratás megvolt náluk, meg szerintem nem sokat jelet ez a vereség, még simán várom az elődöntőbe őket.

    Piqué azért sziporkázott, meg a 'legjobb nem-válogatott játékos' (nem ugrik be a neve) is nagyon durván kente. :)
  • Oziris666
    #4120
    Hát még arra se volt jó:D
    Sokmindenben meg lehet engem győzni de abban h egy Busquetsnek helye van a kezdőben abban tuti nem!
  • gabber_saviola
    #4119
    ezt a stílust itt ne, köszi.
  • stonesour
    #4118
    ? -.-