14374
Foci VB 2010
  • Grenzjager
    #4278
    Rudi Völler
  • Tyler1
    #4277
    bazmeg de ez a zene hozzá :D tipikus ilyen német bundeszliga hajú énekesnek való a 80-as években :D nameg Balázs Palit :D:D
  • kaposi1
    #4276
    Szerintem Shakira száma helyett inkább ez legyen a VB hivatalos dala!!!
  • gercse
    #4275
  • limperatore
    #4274
    .ASD:ASD:
  • paly90
    #4273
    ez nagyon jó:D:D
  • sz4bolcs
    #4272
    bááááz xDDDDD
  • Voyager5
    #4271
    Itt egy Anglia-USA osszefoglalo ha valaki esetleg nemlatta :):)

  • sz4bolcs
    #4270
    Humorosból: :D:D:D:D
  • sz4bolcs
    #4269
    Teljesen igazad van, a svájciak nerm maguktól játszottak védekező focit, hanem mert a spanyol cspat ennyire hagyta őket. Az viszont mindenképp a svájciak érdeme, hogy ilyen beszorított helyzetben, mikor kétszer-háromszor hozzájuk került a labda, nem rúgdosták el, hanem képesek voltak eredményes és látványos támadást indítani.
  • [HUN]FaTaL
    #4268
    Mondom az előző VBnél volt érettségi.:D

    Diszkrét matek 2 amúgy :)
  • Banano
    #4267
    Huh tényleg nekem is van még egy német érettségim jövő héten valamikor.Készülni kéne.
  • IXEMGabeo
    #4266
    buksz? miből buknál? nem olyan nehéz az érettségi logikus ésszel ha nem tanulsz akkor is átmész:) emelt törit tök lazán le lehet tenni úgy, ha egyszer nézel át mondjuk 34 tételt, de az nem az a topik csak kíváncsi voltam bocsi az offért:)

    szval a focira visszatérve, a holnapi meccsek is jók lesznek az Argentínok megverik Dél-Koreát, Nigéria sztem egy unalmas döntetlent ér el a Görögökkel és a Francia-Mexikó meccs nagyon jónak ígérkezik, melyben az Amigos legyőzi a csigazabálókat
  • [HUN]FaTaL
    #4265
    Ehh 25-n vizsgázom, ha megbukok, akkor még 30 :/ Remélem meglesz, akkor már nyugodtan nézhetem a 8addöntőket :D
  • IXEMGabeo
    #4264
    jéé te Szigethalmi vagy? egykoron Csepelen laktam nem voltáá messze akkor
  • IXEMGabeo
    #4263
    június 26.án 16 órakor A1 vs B2
    este 20:30-kor pedig C1-D2 ezek a nyolcaddöntők június 29-ig tartanak utána július 2-től jönnek a negyeddöntők, július 6 első elődöntő, július 7 második elődöntő majd 10-én a bronzmeccs és 11-én a Grande Finale!!!
  • [HUN]FaTaL
    #4262
    Ebben van valami. Melyik ökör találta ki, hogy eb / vb a vizsga / érettségi időszakban legyen?:D

    A legutolsó VB pont az érettségi szünetemben volt :D
  • Tyler1
    #4261
    na majd vizsga előtt, azt mondom óó bárcsak inkább a szar vb-t nézhetném :D
  • USAMEN POWER
    #4260
    Nekem meg mostmár kezdeget összejönni egy könnyűgépkezelői meló, szal egyre kevesebb időm van kockulni... :D
  • [HUN]FaTaL
    #4259
    Tényleg a playoff meccsek mikor kezdődnek? Talán addigra vége a vizsgaidőszaknak :D
  • IXEMGabeo
    #4258
    majd a kieséses rendszer:)
  • [HUN]FaTaL
    #4257
    Megnézhetem felvételről is. Ilyen szar VB-nek úgyis tökmindegy :D
  • Tyler1
    #4256
    vizsgázni bármikor tudsz, de vb-t csak 4 évente látsz :D
  • IXEMGabeo
    #4255
    vb legszebb védése volt, amúgy eddig sztem a Nigériai kapus Enyema volt a legjobb
  • [HUN]FaTaL
    #4254
    Hát holnap valszeg én sem nézek meccset, lassan kéne tanulni a jövőheti vizsgámra :D
  • USAMEN POWER
    #4253
    Nekem holnap az első két meccs kilőve, :( de az estit szerintem megnézem.
  • Banano
    #4252
    Holnap nigéria győzelmet és francia gólt a népnek!
    Mert megérdemlem.
  • USAMEN POWER
    #4251
    Honduras - Chile találkozón, az egyik Chilei szabadrúgást követően micsoda fejest halászott már ki a kapus... Az védés volt.
  • Murder3
    #4250
    azt inkább a kóreai kapus tudta bevédeni...
  • USAMEN POWER
    #4249
    Brazil - É. Korea, a Brazilok első gólja milyen helyzetből érkezett, azta qrwa ... na ilyet is csak a Brazilok tudnak.
  • USAMEN POWER
    #4248
    A Spanyol - Svájc meccs jó lehetett ... megnéztem a fifa összefoglalóját.
  • Tyler1
    #4247
    nem volt rossz, de a gólnál maguk sem tudták hol voltak, a kapufáról nem is beszélve. és azért volt helyzete a spanyoloknak, nem is kevés, úgyhogy nem lehet azt mondani h nem hagyták őket a svájciak támadni. egyszerűen ilyen a foci és kész.
  • [HUN]FaTaL
    #4246
    A Chile - Honduras jó volt.
  • Banano
    #4245
    Hát azért azt nem mondanám hogy rossz lett volna a spanyol védelem..csak hát ha a kapuson kívül mindenki a pálya másik oldalán van mert betömörülnek a lámák egy helyen akkor mit lehet tenni...?:/
  • Tyler1
    #4244
    chile szép focit játszott, és megérdemelten nyert, a spanyolok erősen hajtottak végig, de jó volt a svájci védelem nem úgy a spanyoloké, urugay is szépen játszott és hozta a közelezőt.
  • USAMEN POWER
    #4243
    Köszi szépen, és unalmas meccsek voltak ? :)
  • Tyler1
    #4242
    gecc ezek a kommentátor jelöltek :D:D:D jót nevettem néhányon :D
  • Solten
    #4241
    Qrvaelet ez hatalmas... :DDDDDDDD
  • chalezlopez
    #4240
    én is pont ezért vagyok sík ideg. sztem felhívom fateromat, aki tuti nézi a meccset(Argentín - D. Korea), és mondom neki, hogy a telóját hangosítsa ki, tegye a tv elé, én meg hallgatom a meccset headseten...
  • Banano
    #4239
    Tovább se jutott még ,de minimum xD.De örülnék ha igazad lenne mert kellene még egy fogadásomhoz.