14374
Foci VB 2010
  • Monoton
    #4318
    Ezt nem hiszem el :D
  • Speed092
    #4317
    színvonal bazdmeg megint megvan
  • Voyager5
    #4316
    na gól Amolyan 2010-es VB-s.
  • DeerHunter01
    #4315
    öngól :D
  • kaposi1
    #4314
    Látom azért a vér nem válik vízzé!
  • Oziris666
    #4313
    hát eddig nem ugy néz ki ,megint tűzel ki a stadionból:D
  • Voyager5
    #4312
    Higuain akaszt ma egy duplat.
  • IXEMGabeo
    #4311
    Argentína-Dél Korea hajrá foci mostantól:)
  • IXEMGabeo
    #4310
    lol honnan szerzik ezeket a kommentátorokat?
  • IMYke2.0.0.0
    #4309
    Az engem is érdekelne...
  • IXEMGabeo
    #4308
    legalább szorosak a meccsek ahhoz kétség nem fér, csak legyenek élvezetesek és támadásokkal teli, mint a Chile-Honduras, Spanyol-Svájc esetleg a Német-Ausztrál meccs, ne pedig helyzet nélkül a közzéppályán labdázgatás..
  • beatngu
    #4307
    Hali!

    Nem tudja valaki mi annak a számnak a címe amit a meccsek félidejében szoktak adni, amikor lassítva mutatják az első félidő eseményeit?
  • tenkenorman
    #4306
    így van, szép játék volt. az idei vb nekem nagyon tetszik.
  • dragon11
    #4305
    ok kösz:d
  • kaposi1
    #4304
    Megnéztem már párszor!
    Telitalálat!
  • Banano
    #4303
    Én,mert nagyon valószínű hogy nyerni fog..és usenka továbbjut a csoportból,ez nem kérdés.
  • monkeymajom
    #4302
    ez komoly kérdés?:D
  • IXEMGabeo
    #4301
    ez nagyon ott van xDDD
  • dragon11
    #4300
    Ki mondja azt, hogy USA nyerni fog?
  • kaposi1
    #4299
    Erről van szó!
  • bakkerman
    #4298
    ehhe :DDD
  • G_ArchAngel #4297
    Revenge of '54
    (drama, sport, documentary)
    starring: Germany, Switzerland
    director: Victor Kassai
    writer: The Hungarian Football Federation

    IMDB: 8.3/10

  • kaposi1
    #4296
    Ideje lenne törleszteni 1954-ért!

    2010 VB döntő: Svájc - Németország
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Játékvezető:Kassai Viktor
  • Speed092
    #4295
    lesz ez még így se
  • monkeymajom
    #4294
    írhattam volna más hasonlatot is...de ha egyszer ez az igazság...ez az igazság...
    csak azt nem tudom,hogy ki volt a nem normális aki elhitte,hogy ha a vb Afrikában van akkor az jó lesz!?
    Én a focit csak a világbajnokság ideje alatt nézem...CSAK....erre várok 4 évet egy ilyenre!?köszi FIFA
  • Speed092
    #4293
    Szép lenne ez a válogatott...:D Megteremtenék a piroslapos potyaöngól fogalmát
  • Voyager5
    #4292
    Green, Poulsen, Ghezzal
  • a.carkey
    #4291
    Ha Bráner bukik, már megérte.
  • mirakon
    #4290
    hát azért ha az első meccsen ennyire gyenge szereplést nyújtanak akkor nem fűznék hozzájuk nagy reményt. Tény hogy volt már olyan aki ennek ellenére megnyerte, de azért ne feledjük, hogy többen vesztették el a VB-t mint akik megnyerték.
  • monkeymajom
    #4289
    ez a göndör hajú csávó nem a stohl buci!? próbál külföldön új életet kialakítani

    amúgy ez az üres lelátók....ez is az idei vb-t tükrözi....ez amit eddig láttunk és ami eddig történt a stadionban a pályán és a pályán kívül felháborítóan [email protected] eddigi idők legpocsékabb
    világbajnoksága...komolyan mondom semmi kedvem nincs nézni...

    ...

    szórakoztatóbb...
    csalódtam az afrikai vb-ben.....

    - moderálva -
    - következő burkolt reklámnál repülsz a haverjaiddal együtt -
  • Oziris666
    #4288
    Sztem meg Higuain,Govou meg Heskey :P
  • bakkerman
    #4287
    eddig ha játékosokra bontjuk le,akkor Messi,Forlán,Schweinsteiger hármas játszott véleményem szerint eddig a legjobban a tornán.
  • Monoton
    #4286
    Üresek a lelátók
  • tikim
    #4285
    hát azért én erre nem építenék, hogy majd az utolsó pillanatban... Nem túl esélyesek, lássuk be, bármilyen tippelős, statisztikás oldalt nézek, az olaszok eléggé a végén kullognak, viszont poén, hogy csomóan lionel messi-t tippelik a legjobb játékosnak és a gólkirálynak is.. csak azért mert most ö az aranylabdás?
  • G_ArchAngel #4284
    nem tudom, de nekem ebben a videoben gyanusan sok a narancssarga mez - nem tudom megkulonboztetni a nemetet a hollandtol, de lehet...:)
  • mikiking
    #4283
    Nézd meg az Inter idei szereplését a BL-ben, a csoportból is az utolsó pillanatba lőtte tovább magát,kinkeservesen,aztán megnyerték a BL-t
  • gercse
    #4282
    egy meccs alapján azért még ne ítéljünk
  • mirakon
    #4281
    Mondjuk ha a Spanyolok így folytatják akkor nem tudom hogy nyerik meg a VB-t. Pedig vannak szavazások ahol az emberek legalább 21% pl őket jelölik meg esélyesnek.
  • bakkerman
    #4280
    jó volt a tegnap esti meccs,Dél Afrika full színvonaltalan játékot mutatott be,Algéria játékában több fantázia mint ezekben...Uruguay lehet csoportelső lesz,szerintem ma nyer Mexikó,két Giovanni góllal :P
  • kaposi1
    #4279
    Na akkor ezt még olvasd el mennyire igaz az amit leírtál!!

    "Elkészült például a Vuvuzela Song című alkotás a La Vida Loca tánccsoport feldolgozásában, bár ebben csak körülugrálják a dél-afrikai trombitákat, szerencsére nem szólaltatják meg azokat. Nem úgy a holland Gebroeders Ko: a testvérpár 80-as évekbeli David Hasselhoff-gagyislágerekre emlékeztető nótát hozott össze „profi” videoklippel, és ebben már nem ússzuk meg a vuvuzela-parádét sem!"