14374
Foci VB 2010
  • IXEMGabeo
    #4438
    bőven elég ha 1 ember egyetértett a HSZ-emmel Monoton szavára azért nem adok, mert tudom, hogy Real Madridos:)
  • IXEMGabeo
    #4437
    betclic akciód vetted igénybe?
  • Gabe18
    #4436
    Elképesztően gyenge a Görög csapat...
  • kaposi1
    #4435
    Sok alkalmad már nem is lesz rá,max egyszer még!
  • Voyager5
    #4434
  • kaposi1
    #4433
    Ezt én sem értettem!
  • IXEMGabeo
    #4432
    jézusom megint pontrúgásból kapitulált Görögország:( hát többet nem szabad rájuk vagy a döntetlenjükre fogadni vb-n:)
  • kaposi1
    #4431
    Köszi a videót!
    Most már én is láttam!

    Ez az eredmény tökéletes nekem!
  • limperatore
    #4430
    igen, higuain is jó játékos, csak militonak nem kell annyi helyzet és az idei teljesítmény alapján megérdemelné h a kezdőbe legyen, akár higuain mellet
  • Fabio Capello
    #4429
    a görög kapus lepkét látott, vagy mér ugrott a másik irányba? :D:D:D
  • AntiHero
    #4428
    Mondtam:)
  • limperatore
    #4427
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #4426
    Ugye nem csak nekem tűnt fel, hogy a szakértőink enyhén "meleg" ruházatban virítottak a képernyőn?
  • Voyager5
    #4425
    Szerintem te ossze-vissza beszelsz :)
    Mondjuk nemertek annyira a focihoz mint itt egyesek, de szerintem Milito es Higuain kb ugyanazt jatsszak, kb ugyanolyan golokat rugnak, es kb ugyanannyit :D
  • Monoton
    #4424
    Ez a különbség köztünk, mert ha Messi-nél van hasonló szituáció és megemelem előtte a kalapom. :)
  • nagy hős
    #4423
    akkor nyiss egy Higuain utálók klubja topikot, én meg igenis örülni fogok a mesterhármasának akár elismered a játékos akár nem. gondolom ha heinze lőtte volna mind a hármat most nem lenne pampogás.
    arról meg hogy milito 30 évesen került először normális klubba, pláne nem ő tehet. az egyetlen korrekt hsz ForzaIntertől jött az inter topikban ezzel kapcsolatban, még úgyis hogy milito felé húz a szíve.
    én befejeztem ezt, hajrá nigéria.
  • kaposi1
    #4422
    Nem láttam még a végeredményt de így készült!
  • harizoli
    #4421
    itt lehet fogadni, hogy az esti szabadtéri meccs nézést elmossa-e az eső ? :D
  • AntiHero
    #4420
    De mivel Angliának szurkolok ezért:

  • IXEMGabeo
    #4419
    én nem panaszkodtam, csak nem bírom Higuain pofáját ennyi:) vuvuzela tetszik is, a góloknak örülök h beindultak szval nincs itt gond
  • AntiHero
    #4418
  • Monoton
    #4417
    Az a szégyen meg a szánalmas ami itt megy. Egyszer az a bajotok hogy vuvuzela így meg úgy, aztán meg szarok a meccsek, kevés a gól. Erre jön egy jó meccs és abba is bele tudtok kötni. Gratulálok.
  • IXEMGabeo
    #4416
    2. csoportkörben eddig 8 gól esett:D:D lool 2 meccs alatt majdnem elérték a 25-ös álomhatárt
  • WuFraZselic
    #4415
    majd Odemwingie betalál
  • IXEMGabeo
    #4414
    se Martins, se Kanu nincs a kezdőben:)
  • IXEMGabeo
    #4413
    hát igen és az, pedig hogy olyan könnyed góljai voltak, kis gyenge spanyol csapatok ellen, de amikor nagycsapatnak kellett volna gólt lőni vagy akár a BL-ben a Lyonnak sehol nem volt Higuainka...Militó a Barcának is és a BL döntőben is betalált az én szemembe ő egy igazi csatár...
  • AntiHero
    #4412
    Szerintem Nigéria beszenved 1-et.
  • IXEMGabeo
    #4411
    hát én egy 0-0-ra fogadtam ezt a meccset...bár ki tudja...lehet neked lesz igazad
  • WuFraZselic
    #4410
    én most nem akarom senki pártját se fogni, mert elfogult lennék, de azért nem elég bátor dolog összehasonlítani, hogy Milito 22évesen hány gólt lőtt argentínában, vagy hogy egy kész, pontrekordot beállító realba hány gólt lőtt Higuain
  • limperatore
    #4409
    az kéne még, :D most tolok rá 20.000-t nigériára :D
  • IXEMGabeo
    #4408
    köszönöm hogy egyetértetek:) nagy hősnek úgy látom nagyon tetszik az isteni Higany:) se baj most jöjjön egy kis Nigéria-Görög meccs ami X lesz:)
  • WuFraZselic
    #4407
    aha, csak nézzük meg hogy a genoában és a zaragozában hány gólt szerzett, neki 22 évesen nem toltak a segge alá egy real madridot
  • limperatore
    #4406
    az Isteni Milito idén 30 gólt lőtt, megnyerte az Inter neki köszönhetően a bl-t a kupát és a scudettot, 3 meccs alatt 4 gólt lőtt
    simán övé lehetne az aranylabda idén ha maradona megadná neki a lehetőséget, nem szerencsétlenkedné el a helyzeteket
  • Tyler1
    #4405
    bazki lemaradtam :S
  • mflex #4404
    arról meg miért nem beszél senki, hogy messi hány lehetőséget töketlenkedik el? :D

    Én, erről tépem a szám! :D
  • zaki
    #4403
    most volt az m1en
  • nagy hős
    #4402
    az isteni milito 22 évesen 35 meccsen lőtt két gólt, igen kettőt. Higuain idén 32 meccsen 27-et szintén 22 évesen. a többit meg majd meglátjuk ki mire viszi ugye.
    arról meg miért nem beszél senki, hogy messi hány lehetőséget töketlenkedik el? :D
  • Tyler1
    #4401
    olyan is van? :O
  • zaki
    #4400
    jaja, sztem poén :)
    remélem youtubeon vagy vhol meg lehet majd nézni
  • AntiHero
    #4399
    Nem is lett szar a magyar Waving Flag:)