14374
Foci VB 2010
  • Gabe18
    #4478
    Hát ez az.
    Lényeg hogy félidőbe le kell vágni egy kabala csirkét mert ebből se lesz afrikai győzelem...
  • IXEMGabeo
    #4477
    azért van egy félidő még:), de azt hogy lehet, hogy másodszorra teszel 20000-et? ha veszítesz most akkor visszautalják neked a pénzt? nehogy már
  • SLICK
    #4476
    kapus szopni ment be a kör közepébe? :D
  • Fabio Capello
    #4475
    ne veszekedjünk ezen, kiállították, kiállították. evvan
  • IXEMGabeo
    #4474
    de lol a legnagyobb hangulatemberek a görögök, akkor megy a foci nekik, ha történik valami váratlan:) múltkor is, mintha nem akartak volna Dél-Korea ellen nem ment valamikor, ha meg jönnek előre akkor meg megállíthatatlanok:D
  • ProGabe #4473
    ha mindig így játszanának a görögök, vagyis alkalmaznánk a támadásnak nevezett csodafegyvert (dokumentálva van, hogy ebből születik a legtöbb gól ), akkor nem utálnám őket, mint a szrt^^
  • Gabe18
    #4472
    Hát ugy nézem alapvetően másképp értelmezzük a dolgokat.Szerintem teljesen jó ítélet volt.Stoplival combot talpalni az ellenfelet (még ha nem is találta telibe) ,mikor a labda játékon kívül van,az nálam nem az a szint mint mint egy kis lökdösődés...
  • Speed092
    #4471
    persze a piros sem volt feltétlen jogos, csak szimplán elvesztette Kaita a fejét, de a kivitelezése nem volt maximális.
  • Speed092
    #4470
    Kaita nagy faszságot csinált, a görögök így sem érnek szart se, nem nagy tornákra való csapat.
  • IXEMGabeo
    #4469
    kiállítás jót tett Greece-nek...jó meccs lett
  • limperatore
    #4468
    keci rohadt görögök :@ :D
  • Fabio Capello
    #4467
    GYÁÁÁ

    de ez is milyen gól volt már :D:D:D:D
  • WuFraZselic
    #4466
    1-1
  • Fabio Capello
    #4465
    "a Nigéria meg rátalpal a Görög combjára."

    Azér ettől nagyon messze voltunk... Sárgát kellett volna adni, de pirosat nem ért ez az eset, akkorsem... ennyi erővel ha egy szabálytalanság után kicsit koccannak a mellek és megy a szembepofázás, az is piros lap...
  • WuFraZselic
    #4464
    milyen zsugát adott a görög tag :D ezt bekúrja, még a fordítás is meglehetne
  • ProGabe #4463
    nem láttam a kiállítást

    mivót? mivót?
  • Gabe18
    #4462
    Annál inkább piros,mert nem játék szituáció...
  • Fabio Capello
    #4461
    ühümm, ha a pályán vannak. de baromira nem ott voltak, és baromira nem játékban.

    olyan szintű kakaskodás volt ez, mint amikor megpróbálják megakadályozni azt, hogy az ellenfél bedobja a labdát.
  • IMYke2.0.0.0
    #4460
    Miközben a görög ugye játéktéren kívül...
  • Gabe18
    #4459
    A szabály nem arról szól hogy csak akkor piros lap ha keze-lába törik az ellenfélnek,hanem a sportszerűtlen szándékot bünteti.Az meg teljesen megvolt,mivel a labda már régen játékon kivűl,a Nigéria meg rátalpal a Görög combjára.
  • Fabio Capello
    #4458
    LOL XD
  • Juhiii
    #4457
    kakaskodott a nigériai :D
  • Fabio Capello
    #4456
    Hol? hozzá nem ért, a combját súrolta a lába épphogy...

    maximum sárga, de inkább csak figyelmeztetés...
  • AntiHero
    #4455
    Na jó akkor innen döntetlen lesz...
  • Gabe18
    #4454
    Teljesen mindegy mekkora színész,jogos piros lap.
  • IMYke2.0.0.0
    #4453
    Bíró bekaphatja.
  • Fabio Capello
    #4452
    bah, elsőre durvának tűnt. Másodjára kapja be a görög a brét :D
  • WuFraZselic
    #4451
    mekkora műesés volt bazz
  • limperatore
    #4450
    ezt a színészt úristen, remélem kikapnak :S
  • Fabio Capello
    #4449
    na ennek most mi értelme volt tisztelt nigériai sporttárs???
  • Fabio Capello
    #4448
    kabalacsirkék BMEG :D:AS_FASD:AS_F:AS_D
  • limperatore
    #4447
    martins jól küldte múltkor, nem értem miért nem kezdő
  • IMYke2.0.0.0
    #4446
  • Gabe18
    #4445
    Én pl. a Real-t is gyűlölöm,meg az Argentinokat is Maradonástól.
    De ha valaki egy VB meccsen 3 gólt lő,három akciógóllal,azon nem hinném hogy magyarázni kéne bármit is...
  • Camelia
    #4444
    Nekem már röhögnöm kell azon ami itt megy. Szerencsétlen Higuain lő 3 gólt, erre úgy szidják itt néhányan mint a bokrot. Ha nem lőtt volna egyet sem akkor meg az lett volna a baj. Mégis mit csináljon akkor a szerencsétlen? :) Érdemeit nem elismerni meg hülyeség, a bajnokságban közel annyi gólt lőtt mint az agyondícsért Messi. A focit meg úgy tudom gólra játszák, és az említett csatárok pont erre törekszenek. Ja, mondhatom ezt olyanoknak, akiket lenyűgözött tegnap Svájc futballtudása.. :P
  • limperatore
    #4443
    aha, 2xorra :D egyszer már 64 bejött, találni kell egy embert aki nem ért hozzá és a kártyáját használhatod :D
  • Monoton
    #4442
    OMG :) Jól van akkor :)
  • mflex #4441
    Sokan nem is tudják, hány 80-as alapú sláger zenéből "lopnak", hogy sikere is legyen!
  • kaposi1
    #4440
    Nem lenne ahhoz már egy kicsit későn fogadni??
  • IMYke2.0.0.0
    #4439
    Hangulatos, de én maradok az eredetinél: