14374
Foci VB 2010
  • barcames
    #4518
    ilyen nincsen argentinokat eltalálom urukat is teniszben meg h clijsters kikap és ez megy el ááááá nem igaz
  • [HUN]FaTaL
    #4517
    De játékon kívül, szerintem teljesen jogos volt.
  • Flashly
    #4516
    egyébként sztem kicsit túlzás volt a piros lap, szinte alig rúgta meg a görögöt... sőt...
  • IXEMGabeo
    #4515
    ha nincs a kiállítás Görögország nem lő 2 gólt:) tényleg nem szabad fogadni rájuk:D
  • zvaragabor
    #4514
    Nem ez az első ilyen hiba, szerintem ez a labda tényleg el van átkozva. :D Kell egy nekem! :D Vagy lőjenek vele nekem, én is kapus vagyok. :)
  • Flashly
    #4513
    nahtessék, az agyondícsért Enyeama... sokan röhögtek Green-en, hogy mekkorát bakizott, erre tessék... most akkor mivel van a gond? a kapusokkal vagy a labdával?
  • IXEMGabeo
    #4512
    sajnálom a kapust, amúgy ez a labda érdekes dolgokra képes nem véletlen, hogy nem bírta megfogni:O már megint a jedi erő működött? Görögöknél az erő?
  • SLICK
    #4511
    HAHAHA!!!!! Mégse vagyok fasz, hogy a görögökre fogadtam :DD Nyerjenek csak
  • Just B
    #4510
    De gyönyörűek ezek a lassítások.... Áhhhhhhhhh görög kecik :( X-en van a zsém
  • geo91
    #4509
    iksz kéne
  • IXEMGabeo
    #4508
    :( bukta, pedig milyen jókat védett Enyeama
  • geo91
    #4507
    ajjaj... :D
  • Monoton
    #4506
    franc :(
  • WuFraZselic
    #4505
    na és most meg mit ejtett ki
  • Monoton
    #4504
    Mit védett :O
  • WuFraZselic
    #4503
    mit véd ez az ember
  • SLICK
    #4502
    aki még mindig sír a Vuvuzela miatt az meleg!
  • Fabio Capello
    #4501
    de mit rinyál bazdmeg, nyertek, vagy nem?
  • IXEMGabeo
    #4500
    Mascherano szerint is
  • IXEMGabeo
    #4499
    hihetetlen mennyire megérzi Nigéria hogy emberhátrányban van:O
  • IXEMGabeo
    #4498
    a két kapus zseniális volt:)
  • Monoton
    #4497
    Mind1 mi az eredmeny csak a Görögök ne nyerjenek :D
  • Fabio Capello
    #4496
    OMG EZT HOGY LEHETETT KIHAGYNI BÁRMELYIKÜKNEK IS????? :ASGF:_SAF:Dasg
  • IXEMGabeo
    #4495
    egyelőre Isten bácsi már ha létezik velünk van xD
  • [HUN]FaTaL
    #4494
    Két ilyen ziccer :D
  • IXEMGabeo
    #4493
    LOOL:D
  • Monoton
    #4492
    MIEEEEEEEEEEZ perszebundaaa
  • WuFraZselic
    #4491
    aztapicsa
  • Unreal1942
    #4490
    Jó ez az X pénzem van rajta :D
  • Speed092
    #4489
    Na kezdődik, hajrá niggák!
  • Speed092
    #4488
    Ezen még így nem is gondolkodtam(de a forma 1ben Schumi nyert:D).
  • IXEMGabeo
    #4487
    2004 egy őrült év volt, Porto-Monaco BL döntő, Görög EB győzelem, Görögországban volt az olimpia, nálunk volt kapásból 2 doppingbotrány ááá olyan események amik szinte egyszer történnek meg, pl az Arsenal, Werder Bremen, Valencia bajnoki címe azóta sincs...ez volt 2004 kb
  • barcames
    #4486
    nigéria nyerjen...
  • Speed092
    #4485
    Hát én nem szeretem az ilyesfajta meglepetéseket.
  • IXEMGabeo
    #4484
    igazából nekem tetszett, meglepiként, hogy egy új győztes van, az a görög válogatott egy az egybe most tegnap Svájc volt, csak pirosban:) De talán a cseheken esetleg a házigazda portugálokon kívűl nem nagyon érdemelte volna meg más azt a tornát...Anglia még, de őket, mint mindig a 11-sek állítottak meg és Portugália...
  • IXEMGabeo
    #4483
    igen volt szó róla, Avram Grant az új edzőjük és rögtön kinézte magának a Nigériai kapust hozzáteszem a torna legjobbja eddig
  • Speed092
    #4482
    LOL, Greent váltaná:D
  • Zenszkij
    #4481
    Nah a feketékre sem szabad fogadni. Tök egyértelmű....
  • Speed092
    #4480
    Már amikor előrejönnek, mert az nem sokszor van, a piros lap előtt semmit sem műveltek. Felkúrja az agyam, hogy 2004ben nyertek véletlenül egy bekkelős eb-t, vagy esetleg bunda folytán, azóta pedig a FIFA előrébb rangsorolja őket, így kedvezőbb sorsolásokat kapnak, így azóta ebből élnek. Majd kijutnak a nagytornákra, ahol az anti focijukat porba alázzák. Remélem ma is ez lesz, meg Argentína ellen is.
  • IXEMGabeo
    #4479
    Enyeama megint védett egy nagyot a kényszerítő után (kinézte máris a West Ham United), a gólról nem tehetett...