14374
Foci VB 2010
  • gabi89
    #13494
  • Falkon
    #13493
  • gercse
    #13492
    +1, lője azt a gólt inkább Van Persie Villa helyett (amúgy nem csippantom annyira hollandokat, Bergkamp, Davids, F. De Boer, Kluivert, és még sorolhatnám korszakban szerettem őket, de azóta csak Van Persiet bírom, de a spanyolokat meg soha nem szerettem, és nem is fogom)
  • desigo
    #13491
    korrekt
  • Tinka123
    #13490
    pff xD
  • G_ArchAngel #13489
    spanyol-holland 1:2
    (s:Xavi - h:Villa (OG), Robben)

  • Tinka123
    #13488
    +1
  • Tyler1
    #13487
    spanyol-holland 2:1
    (s:Villa, Xavi - h:Robben)
  • Belkar
    #13486
    +1
  • Falkon
    #13485
    +1
  • paly90
    #13484
    na akkor ma hajrá Hollandia!
  • trogi
    #13483
    A hollandusoknak szurkolok, de jóval fontosabb, hogy új világbajnok legyen.

    A németeknek nem szurkolok (1954 miatt), de bevallom elég szépen és eredményesen játszottak. Érthetetlen, hogy miért feküdtek le a spanyoloknak... :(

    Aminek viszont tényleg nagyon örültem, hogy kihullottak a franciák és az olaszok, éppen a megfelelő időben. :)
  • sz4bolcs
    #13482
    Ha a döntő fele ilyen izgalmas lesz, mint a tegnapi bronzmeccs az már jó...

    Semleges nézőként a végén azért drukkoltam, hogy Forlan lője be a szabadrúgást, akkor láthattunk volna még 30 percet ebből a remek meccsből. :)
  • USAMEN POWER
    #13481
    Szintén késve, de jó.
  • USAMEN POWER
    #13480
    Picit késve, de van néhány fail vélemény... :D
    Ez is utolsó volt a sorban, mikor az agyat osztották... :DD "Mit jelente a piros lap ? >>> Kiállítanak valakit. >>> Hol, múzeumban ?" ---> Fail.
  • Takezó
    #13479
    Suárez egyébként mi a tökömet keresett a pályán??? Szánalmas...
  • USAMEN POWER
    #13478
    Azt hogy a Spanyolok úgy lefocizzák majd a narancsokat a pályáról hogy még az ezüstöt is megkapják, oranje meg kulloghat át a szavannákon hazafelé.
  • geo91
    #13477
    ááá, paella lesz a polipból, a hollandok nyernek.
  • [HUN]FaTaL
    #13476
    spanyol
  • Tetsuo
    #13475
    Mit josolt a polip a holnapira?
  • IXEMGabeo
    #13474
    Muslera szegény nem élete meccse volt, azért 2 gólban vastagon benne volt
  • G_ArchAngel #13473
    Azt azert jegyezzuk meg, hogy a korai nagy karogas ellenere az elso harom helyen most mar biztos, hogy europai csapat fog vegezni:)
  • IXEMGabeo
    #13472
    jaja szép volt:) és az már biztos, hogy a Németek lőtték a legtöbb gólt a vb-n:P
  • Gabe18
    #13471
    Nem volt rossz meccs.Még gondolom semlegesként sem.Én mondjuk jobban örültem volna ha simább ugyanezzel a kimenetellel...
    De az Uruk nem adták könnyen magukat.2-2 után szerencsére egyre növelték a németek a nyomás,és a Spanyol meccstől eltérően most Lőw jó érzékkel cserélt.Kießling behozatala jó döntés volt.
    Ki gondolta volna hogy Khedira gólja fogja végül az érmet hozni...
    Müller meg a jövő nagy német játékosa lehet.
  • USAMEN POWER
    #13470
    Szerintem Uruguay megérdemelte volna a bronzot, az utolsó fűszálba kapaszkodva jutottak el idáig.
    Azt remélem holnap hiteles lesz Paul tippje, akkor nagyon jófej lesz a szememben. :D
  • G_ArchAngel #13469
    Vegig mutattak a Richardot?
  • G_ArchAngel #13468
    Azt mondtak, hogy a VB-n nyujtott jatekuk miatt erdemlik meg.
    Amugy a meccs elejen Suarez-t kezilabda jatekosnak hivtak - szerintem nem egyhamar fogja lemosni ezt a Ghana elleni kezezest magarol:)
  • 5w0rdf15h
    #13467
    úgy legyen :D:D
  • Különc
    #13466
    Vajon hány százalékban állapodott meg önrészül Paul a polip a fogadóirodákkal?
  • Pio
    #13465
    Na igen, ez most a nagy kérdés.
    Félelmetes, hogy az összes német meccset eltalálta.
    Az index jósai közül bezzeg van, amelyik 12-ből 3 meccset talált csak el. :D
  • Fabio Capello
    #13464
    amúgy én tudom a cselt. A polip eddig mindent pontosan megjósolt, ezért mindenki bátran megtolja sportfogadásban, amit a polip mond. Most a döntőben pont az ELLENKEZŐJE fog történni, és mivel mindenki hitt a polipnak, a fogadóirodák egy rakat pénzt nyernek, a fogadók meg cumiznak :D
  • a.carkey
    #13463
    Minden meccsén mebotlott. :)
  • desigo
    #13462
    nagyon remélem,hogy csak a német meccseket vágja...
  • Molnibalage
    #13461
    Miért is? Mert a nagy izgalomban néha megbotlott a nyelve? Olyan unalmas és szar meccsek után amiket láthattunk nem is csoda az izgalom...
  • n003
    #13460
    hehe ha tudná szegény hogy pengeélen táncol nem örülne annyira annak a kajának :D
  • a.carkey
    #13459
    Mikor Köpkéről azt mondta, hogy "cserekapus", hangosan felröhögtem. Még a gyerek is felébredt ... :D
  • a.carkey
    #13458
    Egy biztos: Faragu Ríhárdot ilyen szarul közvetíteni, mint ezen a vébén még nem láttam. :)
  • Casillas
    #13457
    sőt, még a gólokat is :D
    ráment a németekre (1-0), átmászott uruguayra (1-2), aztán vissza a németekre (3-2), és akkor ette meg a kajáját :D
  • Molnibalage
    #13456
    A VB összes gólgazdag és jó meccséről lemaradtam. Végre egyről nem. :)
  • Mephike
    #13455
    NEm igaz, hogy az éremátadást nem lehet megnézni a stúdióban látható sok okoskodás miatt... A döntő után se lehet majd látni majd? :S