14374
Foci VB 2010
  • Tetsuo
    #13534
    Na ja. Meg siman lehet, h vhol masodosztalyban vannak latvanyosabb cselezesek, csakhat az nem minden..
    CR egy jo focista, de hogy ki a legjobb, foleg mindenidok legjobbja :), az nagyon szubjektiv.
    En meg mindig az angol-magyar 3:6-ot (A hires 6:3-at) tartom a legnagyobb leiskolazasnak, az Aranycsapatot meg a legjobb csapatnak, pedig egy mai top-csapattal nehezen vennek fel a versenyt..
  • ShaiHulud
    #13533
    na nekem meg forditva :D nekik szurkolok sok vb/eb ota gulitek, illetve casillas ota. szoval most nehez lesz eldonteni kinek is kene jobban szurkolni :D
  • bakkerman
    #13532
    jah xd magyar-portugálról nincs valakinek linkje? ott Juhász kb 3x szerelte úgy CR,mintha a grundon lennének
  • Gabe18
    #13531
    A hollandok előtt ott a tökéletes recept.Úgy játszva mint Paraguay jó esélyük van (sok zavarás,nem hagyni őket nyugodtan passzolgatni),úgy játszva mint Németország (túlzott védekezés,kapkodó támadások,rengeteg vesztett labda) valószínű kikapnak.
    Robben,Sneijder mint kulcsemberek jó formában vannak,ha végre Van Persie is úgy játszana ahogy tud,meglehetne a hollandoknak.
  • limperatore
    #13530
    ja csak sokszor nem ér vele semmit csak látványos :D
  • IMYke2.0.0.0
    #13529
    A klip jó, a zene szar.
  • Gaba94
    #13528
    Szerintem trükkök-cselek tekintetében senki sem veri Ronaldinhot.
  • bakkerman
    #13527
    az biztos,hogy trükkök-cselek terén CR mindenkit üt,van stílusa az tuti
  • USAMEN POWER
    #13526
    Nem rossz:

  • banok
    #13525
    nekem az a bajom ezzel a döntővel, hogy mindkét csapatot utálom ezért senkinek sem fogok szurkolni így csak abban reménykedem, hogy kiba... jó meccs lesz. Egyébként szvsz a spanyolok nyernek.
  • WuFraZselic
    #13524
    WTF? akkor ki? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #13523
    Elméletben... a végén nem ő volt.
  • sz4bolcs
    #13522
    Ibra is tud ilyet. :)
  • bakkerman
    #13521
    aztarohadt :O nem semmi a gyerek :D Mutu mivel csinálná,1 tabletta speed-el??
  • Tomy Lee
    #13520
    Biztos,hogy lesz gól Holland részről is de Spain vezetni fog 1-el mindig.Spanyoloknál több a jó játékos akik ha a maximumot hozzák akkor esély nem lesz,hogy kikapjanak.
    3-4 fok körüli hőmérséklet lesz,száraz talajon ha Spanyolok beindulnak és csatársoruk ésszel focizik akkor látni fogunk szép gólokat.
    Casillas-nak nagyon figyelni kell a sneijder féle bombákra és nem szabad hülyeséget csinálni Spanyol részről mert minden Holland szabadrugásban ott van benne a gól.
    Jó meccs lesz amit írtam abból ki is derül kinek drukkolok:P
  • sz4bolcs
    #13519
    A frászt unalmas. A Barca és a Spanyol válogatott játssza a világ legszebb játékát.
    A hollandok ugyanezt a csodálatos játékot játszották az előző nagy tornán, aztán jött Arsavin. :)
    De most eredményesebbek, és mivel a focit gólra játsszák, nekem egy holland győzelem sincs ellenemre.
    Csak lenne olyan jó meccs, mint a tegnapi...
  • IMYke2.0.0.0
    #13518
    És házilag sem nehéz: fázis invertálásra már majd' minden fapados hangszerkesztő [talán a legjobb erre, mert 1 klikk: Adobe Audition]

    Csak hogy mire képes ez a technika:


  • IMYke2.0.0.0
    #13517
    [...] mert egy hisztis 3.14csa..." - de még mennyire!
  • IXEMGabeo
    #13516
    Barcelona féle passzjátékra elég sok Forumozó mondta már, hogy unalmas és sajnos elvault is ezt beismerem. Ennek ellenére nekem tetszik, mert, amellett, hogy a focit gólra játszák akkor már játszák szépen is, nyílegyenes rövidpasszok nekem nagyon bejönnek, na de a beindulások, keresztpasszok, meg a résekbeindítás is bejön egyedül az utolsó passzokon, illetve az eredményességen (helyzetkihasználás) ezekben kellett volna a Spanyoloknak javulni és akkor talán ugyanúgy lőhettek volna 16 gólt, mint a Németek
  • Tetsuo
    #13515
    Ugyanott a vuvuzelarol is van cikk, ami durvan banalis.
    Brit tudosok. LOL
    Egy egyszeru hangtechnikus is tobbet tudna rola elmondani.
    A szuroszoftvert pedig jo lassan irtak meg, mellesleg hardveresen profibb megoldas lenne egy komoly EQ, egy FFT-s faziseltolassal.. ami hangstudioban megvalosithato.
  • IXEMGabeo
    #13514
    jaja, de Alonsot ne keverd a válogatottal;) nyugi én se bírom az "autósportban" a Spanyolokat, de itt akkor is ez a generáció a legjobbjuk ez már biztos...Hollandoknál nem érzem azt, hogy ez egy igazi nyerő generáció, röhej, hogy a sokkal jobb Holland válogatottak nem tudtak nyerni a múltban. ja csak tessék:)
  • G_ArchAngel #13513
    Ezt mar megint milyen hangok sugtak meg Neked?

    Majdnem ket evtizede a hollandoknak drukkolok, akkor engedtessek mar meg, hogy en is irjak valamit, ami nekem - es a tobbi holland drukkernek - tetszik.
    Vagy itt csak a spanyolok kommentelhetnek, mert akkor nyitok a egy masik VB topicot...

    (Alonsot sem azert utalom, mert spanyol, hanem mert egy hisztis 3.14csa...)
  • IXEMGabeo
    #13512
    nagggyon laza:D
  • IXEMGabeo
    #13511
    Alonso miatt utálja a Spanyolokat...jól játszottak az egy dolog, hogy 7 gólt lőttek a tornán, mindenki beáll ellenük bunkerbe szinte!!! tudom, hogy unalmas a "Barcelona" féle passzjáték, de sztem a Spanyolok ennek ellenére szépen játszottak, ők lőttek a legtöbbször kapura, egyik legsportszerűbb csapat is, ha megnyerik a vb-t nem lesz miről beszélni. Mindig hozták a kötelezőt, de az is biztos, hogy Németország játszotta a leggólerősebb játékot az újhullám, fiataljai miatt a Spanyolok már rutinból tolják, ugyanúgy ahogyan a Hollandok, és tulajdonképpen ez döntött, hogy ők ketten ott vannak a döntőben. Mindkét válogatottban hemzsegnek a Nemzetközileg is rutinos játékosok.
  • sz4bolcs
    #13510
    Ez a gülüszemű Özil gyerek olyan laza, hogy majd' szétesik. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #13509
    Jó, hát nem akarta összenyálazni a kezét...
  • sz4bolcs
    #13508


  • bakkerman
    #13507
    *Xavi
  • bakkerman
    #13506
    mondok jobbat
    spanyol-holland 2-0
    s: xavi,villa
    2010 aranylabda szavazás 1. helyezett Cavi Hernandez

    köszipuszi
  • bakkerman
    #13505
    húúúúú,spanyolok nyerik...EHHEZ MIÉRT KELLETTEK TUDÓSOK??? :DDD omg,nagy megállapítás
  • WuFraZselic
    #13504
    a polip eddig 100%os a vb-n, az EB-t is csak 80%osan hozta, ergo most is hibázni fog, és mivel már csak 1 meccs van hátra ...
  • Belkar
    #13503
    A focit nem passzra játszák...
  • sz4bolcs
    #13502
    Brit tudósok... :)
  • Tinka123
    #13501
    Polip is megmondta, a tudomány is megmondta, mikell még?:D(C.Ronaldo xD)
  • IMYke2.0.0.0
    #13500
    Tudományosan bizonyított, hogy nekem lesz igazam:



    :)))))))))))))))))))
  • paly90
    #13499
    sztem ha nem rúg gólt akkor is ő a legnagyobb esélyes..:)
  • WuFraZselic
    #13498
    Sneijder is vállajon egyet, legyen gólkirály, és akkor már egy karnyújtásnyira az Aranylabda :)

    amúgy 2 szimpatikus csapat játszik ma, de Hollandiának drukkolok, már ideje lenne nyerniük valamit :) szóval... hup holland hup! :D
  • gercse
    #13497
    Puyol akkorát bikáz a labdába felszabadítás gyanánt, hogy eltalálja Villát, és Cassilast becsapva a labda a jobb felsőben landol
  • Tinka123
    #13496
    Ezigyvan
  • Tyler1
    #13495
    kérdés h Villa h rúg öngólt, mert alapból sem híres h nagy védekező lenne, szögleteknél meg kivül helyezkedik egy esetleges kontra inditáshoz...

    szóval marad a kis tulipánoknak rúgott gólja, amivel nyernek a spanyolok és kész. nem kell ezt túlragozni :)