14374
Foci VB 2010
  • banok
    #13574
    a VLC-sek szoktak szakadozni. De neked ott a csatornán túl a hivatalos stream ajánlott. Egyébként van/lesz IP korláttól független m1 stream. Ezt nem csak neked hanem minden határon túl élőnek írom.
  • IXEMGabeo
    #13573
    megértem, ha elfogult vagy hisz a Manchesternek szorítasz, de bezzeg nem sorolsz egy érvet se
  • IXEMGabeo
    #13572
    mikor játszott CR jól a Chelsea ellen? Arsenal odavissza verte a Unitedet 2009-ben is...talán 1 Liverpool meccsen, ha jól játszott akkor is 11-esből talált be...BL elődöntő 2008-ban a Barca ellen kihagyta a 11-est az 1. percben és a döntőben simán ő volt a negatív hős szintén kihagyta a 11-est csak utána Terry elcsúszott az esőben:(...
  • Tyler1
    #13571
    xDDDD
    néztél te valaha is Man Utd meccset mikor még CR ott játszott? sztem nem nagyon, ha ezt komolyan is gondoltad.

    off vége
    Hajrá Spain!!!
  • Tetsuo
    #13570
    Nem minden sved szoke, de azert mondhatjuk, hogy a svedek szokek, a nemetek visszafogottak, a spanyolok hevesek, stb.. ezek szterotipiak, ami nem mindenkire igaz, de altalanossagban nepcsoportokat jellemeznek, nem veletlenul alakultak ki..

    De ez nem olyan fontos, mert a focit jatszani kell v nezni, pont az emberek es nepek sokszinusege az, ami szeppe teszi..
  • Tetsuo
    #13569
    pl raklikkelek a vlc-s linkre es le akarja tolteni folyamatosan, de nem jon ossze neki.. lehet, h csak nalam van igy? :S
    De elleszek a BBC-vel is. ;)
  • ShaiHulud
    #13568
    na baz rossz topic :D
  • ShaiHulud
    #13567
    ja futam utan visszanezve tenyleg jogos volt alonso buntetese, bar azert eleg necces, de weber leirta szepen a helyzetet.
  • IMYke2.0.0.0
    #13566
    Nem minden cigány pofázik, rinyál, "cigánykodik"...
    Nem kéne ám szuper-általánosítani.

    Exem Madridban él - német/sváb gyökerekkel - és az elmúlt közel 6 év alatt több árnyalatnyit barnult, és hangosabban beszél, mint tette itthon.
    Akkor már cigány?

  • bakkerman
    #13565
    Quaresma az egyedüli jobb nevű focista,akiről köztudott,hogy 100%-ig roma származású,mindkét szülője roma,és ha nem ismerném,azt mondanám,hogy borsodban lazán megállná a helyét
  • IXEMGabeo
    #13564
    pont jó negatív példát hoztál fel:D:D de mondjuk Nani se piskóta, sőt én még a Manchesterből azt a Valenciát se nagyon bírom, ezek tényleg állandóan pofáznak és hisztiznek:D na ők tényleg cigány mentalitás:D
  • banok
    #13563
    pl. melyik nem működik?
  • Takezó
    #13562
    jézus, mi vagy te??
  • Tetsuo
    #13561
    Hat van ra pelda, pl. CR.
    Mellesleg nem nem a femlopasra kell erteni, hanem a vermersekletre, egyszeru emocionalis megnyilvanulasra, hozzavetoleges ertekrendre, stb.. amit nem feltetlenul negativ ertelemben ertek.
    Hozzateve azt, hogy kivetelek mindig vannak, nem mindenki egyforma, csupan altalanos nepi jellemzokrol, sztereotipiakrol van szo, nem pedig rasszizmusrol.

    Termeszetesen nem kell teljesen komolyan venni, ha pedig szarmazasilag neznenk, akkor max az indiaiak es a romanok es del-spanyolok lennenek veluk kapcsolatban, meg mar bizony a magyarok is..
  • IXEMGabeo
    #13560
    mondom, ha hasonlóságot kéne venni alapul még inkább a Románok, Ciprusiak, Görögök, Bulgárok, Olaszok tartoznának oda...Spanyoloknál több a fehér bőrű azért fel is soroltam a neveket akik még véletlenül se sötétbőrűek és nyugodtabbak is:D

    Xavi, Pedro, Capdevila, Jesús Navas még talán rajtuk látszik a sötét bőrűség, de akkor se cigányok:D:D:D
  • IXEMGabeo
    #13559
    háát állítólag az Olaszok pofáznak a Spanyolok ordíbálósabbak,de sztem mindkettőre igaz:D:D, dehát akkor már a Törökök, Görögök, Ciprusiak is olyanok lennének...cigány akkor s egy külön nép, vándormadarak nem nagyon van "állandó" otthonuk...de ez nem etnikai topik:D

    Spanyol - Holland döntő lesz,

    ha meg mondjuk Német - Uruguay döntő lett volna arra meg azt mondják, hogy a nácik - latincigányok ellen:D most melyik a jobb logikusan
  • Casillas
    #13558
    tök jó lehet ilyen hülyének lenni
  • Tinka123
    #13557
    Ezen hangosan szakadok :D A mediterrán népek cigányok xD
    Nem tom hogy a Román, Bulgár és ezeket a balkáni népeket, hogy a fenébe lehet összekeverni pl a Spanyolokkal...
  • Tetsuo
    #13556
    Angliaban a BBC One honlapjan erdemes kovetni, az iTV nezhetetlen.
    Sok stream-link meg egyszeruen nem mukodik.
  • bakkerman
    #13555
    szerinted egy profi sportoló,aki mellesleg futballista,úgy fog viselkedni,mint egy roma? aha,oké
  • Tetsuo
    #13554
    Minden mediterran cigany, nem feltetlenul kineztre, hanem viselkedesre.
    A drogos/buzi kultura meg alapbol kartekony..

    De azert nezni lehet a meccset. :)
  • bakkerman
    #13553
    hidd el,aki ért a focihoz,annak 1-2 teljes meccs,felvételről,bőven elég ahhoz,hogy felfedezze a régi kor sajátosságait. Amúgy,ha láttam volna élőben az Aranycsapatot,most nem itt fórumoznék,hanem egy nyúgdíjas otthonban enném a krumplipürét,és vakarnám a seggem a fogammal
  • IXEMGabeo
    #13552
    hogy lehet ilyen nevet adni vkinek, hogy Socrates?:D mint a görög filozofus lool
  • IXEMGabeo
    #13551
    jaja nagy a rakás:)
  • banok
    #13550
    ha valaki neten nézné a mai Spanyolország-Hollandia labdarúgó-vb döntőt...
    streamek a mérkőzéshez minden mennyiségben
  • bakkerman
    #13549
    igen,Barcásként nekem is az a szívem csücske,de én a régmúltról beszéltem :)

    #13537: meleg van,mi? feküdj le,igyál valami hideget,klíma on,és hidd el lenyugszol :)
  • homeless
    #13548
    Elég nehéz megállapítani, hogy melyik a valaha volt legjobb csapat, úgy hogy egyetlen mérkőzésüket se láttad élőben, de még felvételről is csak 1-2-t láthattál. Nem is érdemes összehasonlítani a mai top csapatokat a régi nagyokkal.
  • IXEMGabeo
    #13547
    sajnos bár utálom őket, de a 99-es Manchesteri csapat, és a Francia válogatott 1998 és 2000-es generáció jó volt, ami még 2006-ban is vb döntőt játszott...és még a listába belevenném a 70-es évekbeli NSZK és Holland válogatottját...
  • IXEMGabeo
    #13546
    Spanyolok hol cigányok neked?:D:D

    Iniesta, Llorente, Casillas, Ramos, Pique, Puyol, Xabi Alonso, Silva, akár Torres és Villa neked hol néz ki cigánynak?:D:D:D
  • Gaba94
    #13545
  • IXEMGabeo
    #13544
    jaja

    1. 2009-es Barca
    2. 1954-es Aranycsapat (bár nem láttam)
    3. ha világbajnokok lesznek akkor a 2008-2010-ben nyerő Spanyol válogatott
  • IXEMGabeo
    #13543
    te bolond vagy, mindenkinek szíve joga kinek szurkol..."hazaáruló" ezen nevettem egy jót:D:D
  • Tinka123
    #13542
    Vagy csak nézzük a Spanyol-Portugál meccset itt a vb-n megpróbált egy darab cselt, az sem jött be...
  • Gaba94
    #13541
    Nálam pedig a 2009-es Barca a világ valaha volt legjobb csapata :) (lehet mondani, hogy elfogult vagyok, de 6 kupából 6-ot begyűjtöttünk, ami eddig csak nekünk sikerült a labdarúgás történelmében, ráadásul emellé szórakoztató, látványos támadójáték párosult. Azt pedig csak zárójelben, hogy több topcsapatot (Real Madrid, Manchester United stb.) is lefociztunk)
  • IXEMGabeo
    #13540
    egyetértek a zselézett hajú trükkjeit nem sokan eszik már meg, Ronaldinho emlékszem 2x úgy megszivatta a Real védelmét, mint a pinty még 2006-ban. Ronaldotol még nagycsapat ellen nem láttam jó teljesítményt, akár Chelsea, akár Arsenal, akár Liverpool ellen. ez a különbség kettejük közt jócskán...
  • Gabe18
    #13539
    Szerintem neked megártott már ez a nagy meleg...
  • IXEMGabeo
    #13538
    Ronaldinhot sose...
  • FSpofon
    #13537
    szánalmas hogy ebbe a topicba írva van a tegnapi meccs után még

    drogosok vs. cigányok a döntőben, gratulálok minden rohadt hazaárulónak! aki bármelyiknek is szurkol és támogatja az ilyeneket azzal hogy növeli a nézettséget
  • IXEMGabeo
    #13536
    ne nekem mond, hanem a többi Fórumozónak akik utálják a Spanyolokat pont emiatt...(nem ezen a Fórumon)
  • bakkerman
    #13535
    minden kornak vannak nagyszerű egyéniségei,csapatai,edzői. Nekem 3 top csapat van,amibe szerintem MÉG egyetlen csapat sem fér bele:
    1.az Aranycsapat
    2.a Maradona féle argentín válogatott
    3. a Pelé,Socratis féle brazil válogatott

    kluboknál szerintem a Puskás féle Real Madrid volt a világ valaha volt legjobb csapata(mondom ezt "ős" Barcásként)