14374
Foci VB 2010
  • Monoton
    #6370
    Valószínűleg a Mexikó-Uruguay meccset Kassai vezeti.
  • Tomy Lee
    #6369
    Na ma hatalmas kivetítőn nézem meccseket haverokkal sok sör az biztos közrejátszik np:D
    Lényeg,hajrá Portugal+Chile!!
  • Tomy Lee
    #6368
    Nem valami sok.Kis zsebpénz nekik..
  • bakkerman
    #6367
    na ez a lényeg
  • mikiking
    #6366
    tyüü.az szép summma
  • Monoton
    #6365
    Na akkor most becopyzom mi is az igazán lényeges a csapatoknak:

    A világbajnokság 32 résztvevője között mindösszesen 420 millió dollárt osztanak szét, 61%-kal többet, mint 2006-ban.

    Minden résztvevő 1 millió dollárt kap felkészülési költségként. A világbajnokság csoportköre után kiesők egyenként 8 millió dollárt kapnak. Az egyenes kiesés szakaszban körönként a következők szerint alakulnak a jutalmak:

    9 millió dollár – Nyolcaddöntő
    18 millió dollár – Negyeddöntő
    20 millió dollár – Elődöntő
    24 millió dollár – Második helyezett
    30 millió dollár – Győztes

    Emellett a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) 40 millió dollárt különített el a játékosok klubcsapatai részére. Minden klubcsapat 1600 dollárt kap labdarúgónként és mérkőzésenként, melynek labdarúgója szerepel a világbajnokságon.
  • Voyager5
    #6364
    Oke, de most nem ez a prioritas.
    Az a fo prioritas, hogy tovabbmenjenek.
    Senki nemfog kockaztatni semmit, mert az eredmeny mindkettonek jo.
    Ettol fuggetlenul nembiztos, hogy x lesz, szerintem egyik csapat se banna, ha nyerne. Tehat pl. ha megitelnek egy 11-est akkor azt nemfogjak mellerugni :D
    De orult roham a gyozelemert nemhiszem, hogy lesz.
  • bakkerman
    #6363
    szerintem meg mindkét együttesnek célja volt a top16,és ha már ilyen közel vannak hozzá,nem fognak azzal foglalkozni,hogy most az Argentínokat kapják-e vagy sem...
  • Monoton
    #6362
    Azt hiszem az idei Afrika kupán a Tunézia-Angola meccs volt hasonló.
  • G_ArchAngel #6361
    Bar nem ertek hozza es nem is kedvelem a latinokat, de az Argentinokat szerintem mindenki szeretne elkerulni es azt kivanja, hogy a dontoig jutva se talalkozzanak veluk...
  • bakkerman
    #6360
    végre,valaki rájött a dolog lényegére,hogy miért lesz döntetlen a meccs!
  • Voyager5
    #6359
    Senkit nemerdekel se Franciaorszag, se Argentina.
    Az erdekli oket, hogy tovabbmenjenek.
    Utanna mar ugysincs konnyu ellenfel.
  • bakkerman
    #6358
    2008-as EB
  • G_ArchAngel #6357
    Elképzelem a beszélgetést:
    - Srácok, hozzuk ki döntetlenre, mert akkor kiesik egy nagy csapat, ráadásul a csigazabáló franciák!
    - Jó lenne, de akkor nekünk az Argentinokkal kellene játszani és biztos kiesnénk...
    - Kit érdekel, a rajongók azt akarják, hogy a franciák essenek ki és ne Ti jussatok tovább...
    - De Ti akkor könnyebben...
    - Ne ezzel foglalkozz, az SG-n is megmondták, hogy nem a könnyebb ágra kerülés és továbbjutás a fontos, hanem a franciák hazaküldése!

  • zvaragabor
    #6356
    Franciák mióta "zülöttek le" ennyire?
  • Fabio Capello
    #6355
    amennyire szétesett a francia csapat (anelka lelépése, senki nem edz, lemondott valami csapatfőnök), úgy kicumiznak dél-afrikától hogy öröm lesz nézni....
  • gercse
    #6354
    ez benne van :D
    de 0-0-ás, helyzetek nélküli döntetlen tuti nem lesz
  • bakkerman
    #6353
    bazze,nem hiszem el...nem fogjátok fel,hogy iksz lesz az a meccs,mert akkor kiesik egy nagy csapat??? mekkora öröm lesz az mindkét tábornak,hogy egy 0-0-val ejtették ki a "nagy" franciákat
  • Monoton
    #6352
    És ezért lesz X
  • gercse
    #6351
    ezért akar majd nyerni mindkettő :D
  • G_ArchAngel #6350
    Bocs, de miért játszanának döntetlenre?
    Egyfajta presztizskérdés számukra, hogy ki a jobb latin-amerikai csapat...
  • bakkerman
    #6349
    jó,nem akarnak,de ha meg kinyílnak,akkor még akár gólt is kaphatnak,és akkor már nem az argentínokkal kell foglalkozniuk,hanem hogy egyáltalán továbbjutnak-e...nyílt titok,hogy döntetlen lesz az a meccs,hacsak nem Platini ad némi pénzt a Mexikó kapusnak...
  • Monoton
    #6348
    De biztosra is szeretnek tudni a tovabbjutast :)
  • Grenzjager
    #6347
    Henry "kezeskedett"
  • gercse
    #6346
    attól hogy top 16 volt a célkitűzés, még nem akarnak Argentínával játszani, de ez csak saját vélemény :)
  • Grenzjager
    #6345
    na igen Henry "kezedkedett" róla, hogy az írek ne jussanak ki...

    akkor?
    azt érdemlik a franciák, amit megérdemelnek...
    illetve azért még egy vereséget, egy jogtalan tizenegyessel vagy kezezés góllal :):
  • bakkerman
    #6344
    egy döntetlennel a káposzta is megmarad,meg a kecske is jóllakik...Mexikónak célkitűzése volt a top16,egy ikszel meglenne...Uruguay pedig egy ikszel csoportelső
  • gercse
    #6343
    szerintem nem akar egyik sem Argentínával találkozni
  • bakkerman
    #6342
    márpedig iksz lesz :)) de nem fogja kiverni a balhét Paltini,mert akkor neki meg az eszébe juttatják,hogy igazából Írországnak lett volna helye abba a csoportba...a sors igazságosztása az volna,ha nyerne Dél Afrika 1-0-ra,így a frankok rúgott gól nélkül esnek ki,de viszont Dél Afrika is legalább szerez egy győzelmet
  • Monoton
    #6341
    Én biztos vagyok az X-ben :)
  • gercse
    #6340
    ennyi örömük legalább van, kár, hogy csak ennyi, íreket csíptem volna, ha kijutnak
  • Grenzjager
    #6339
    Írországban nemzeti ünnep a francia válogatott szereplése :)))))))
  • Voyager5
    #6338
    En meg majd a holnapi Mexiko-Uruguay-ra leszek kivancsi.
    Ha ott lehozzak az X-et akkor Platini tuti kiveri a balhet amekkora barom.
  • bakkerman
    #6337
    hát,remélem a mai Chile-Svájc meccs iksz lesz,a spanyolok meg ugye hozzák Honduras ellen,és akkor uccsó körben dől el az első hely kérdése! Portugálok nem fognak taktikázni,ma nyernek,brazilok ellen meg egy laza 0-0,és akkor bra 7,por 5,drogba 4, észak 0
  • G_ArchAngel #6336
    ...és egy mesterlövész 10 percenként lelőne egy játékost, ha nincs gól:)
  • paly90
    #6335
    legyen újrajátszva az összes meccs inkább:D:D
  • paly90
    #6334
    mondjuk az is igaz....2x is kezezett a gólnál
  • limperatore
    #6333
  • G_ArchAngel #6332
    Franciaországot simán el kellene tiltani a nemzetközi focitól:)
  • G_ArchAngel #6331
    Szerintem újra kellene játszani, mert egy gól erősebb tévedés, mint egy sárga lap...