14374
Foci VB 2010
  • IMYke2.0.0.0
    #6330
    A francia bíró a szakma szégyene - ez nem vitás.
  • IMYke2.0.0.0
    #6329
    Tudom, ezt olvastam is - azért kérdeztem rá, hogy az MTV nem válaszolt-e már azóta, megtudták-e ki követte el a mjúzikot...
  • paly90
    #6328
    hát ha van eszük...Kaka kitette a könyokét ami elérte Keita mellkasát az me godakap az arcához...nevetséges
    Torna elején nagyon szar meccsek voltak a bírok viszont egész jók,a tendencia most kezd megfordulni:D
  • kaposi1
    #6327
    Hátrább olvastam hogy valaki írt nekik,de ők sem tudják mert kintről kapják az anyagot.
    Nem ők teszik alá a zenét!
  • kaposi1
    #6326
    Nagyon jó lenne ha így döntenének!
  • paly90
    #6325
    nem volt rossz ez a tegnapi meccs....
    ez a bíró egy vicc....remélem h Kaka eltiltását eltörlik Keitanek meg adnak...
  • IMYke2.0.0.0
    #6324
    Még mindig nem tudjuk, hogy ki az előadója a lassítás-összefoglaló klipek zenéjének?
    MTV nem válaszolt?
  • Zenszkij
    #6323
    Tedd meg akkor, eddig úgyis minden a papírforma szerint alakult :D.
  • USAMEN POWER
    #6322
    Párszor volt már ma.

    Y
  • JYeti
    #6321
    EZ a kemény.

    Y
  • [HUN]FaTaL
    #6320
    Emenya A:SD:ASD:_AS:D:AD

    Enyeama, te. :D
  • Banano
    #6319
    Olasz és német továbbjutásra 2.5-ös szorzó van.Mármint együtt..nem rossz nem rossz...
  • IXEMGabeo
    #6318
    Svájcon akkor fogok nevetni, ha megint kapott gól nélkül 11-sekkel esnek ki, az aztán a röhej kategória lenne, ki tudja milyen meccset nyomtak volna az Olaszokkal, Ukrajna helyett...
  • MrSpock
    #6317
    Emenya is miket fogott mégis lepkézett.A kapus akkor véd jól ha nem lövik be labdát a hálóba.:-)Nagy bölcsesség,de ha kihagyunk mindent persze,naggyá lehet tenni 1 kapust,meg kicsivé is.Ez a támadó csapaton múlik,meg hogy potyázik e.Most nem fog majd mindent,remélem:-)
  • HunnernesKonge
    #6316
    Hát azért a svájci kapus nagyon durván fogott mindent a Spanyolok ellen, nem fogadnék rá hogy Chile mattolja :)
  • MrSpock
    #6315
    Chile nem fog kikapni!:-)Egyszer volt Budán kutyavásár!
    Remélem a dél-amerikaiak bedarálják őket.
    lehet nem sk helyzetük lesz de belönek 3at és kész.Spanyoloknak nem ment az első meccsen,talán ők is javítanak,de Hondurast sem szabad félvállról venni. Portugálok meg..hmm nehéz lesz nekik,de talán hozzák a meccsüket,bár korea szívós.Ha nyernek utánna brazilokkal már leixelnek és kész,2tesó továbbment.Bár nem biztos mert lényegesen jobbak Kakáék.
  • G_ArchAngel #6314
  • dave9004
    #6313
    dél-amerika oktat eddig. 2 forduló és ha holnap Chile nem kap ki, akkor mindenki veretlen. Ez a szép dolog!
  • matyi0323
    #6312
    Ilyen meccsek után holnapra mit mernétek fogadni?
    Milyen bíró lesz, esetleg sárgákra vagy netán egy kiállításra merjek tenni?
    Arra, hogy ki nyer, már egy forintot se nagyon bízok..
  • [HUN]FaTaL
    #6311
    Akkor nem szóltam :)
  • tenkenorman
    #6310
    a fairplay mintapéldáját láhattuk ezen a meccsen és gondolok itt mindkét csapatra, na meg a bíróra...
  • AntiHero
    #6309
  • Tomy Lee
    #6308
    :DD
  • G_ArchAngel #6307
  • rage
    #6306
    Főleg, ha Svájc lesz a csoportelső, s a spanyolok a másodikok.
    Akkor a portugál-brazilon nagy harc lesz a második helyért
    :-D
  • Solten
    #6305
    Itt "csusztatja" tovabb a beivelest Gilardino..:

  • Solten
    #6304
    Most nezem a BBC-n, nem ert hozza a pali... :) Pontosabban egy olasz ert hozza, hajjal... De Rossi-nak a muesese miatt kellett volna kapnia egy sargat szerintem (11-esnel).
  • IXEMGabeo
    #6303
    ő maga is beimste
  • IXEMGabeo
    #6302
    amugy is lehetetlen volt azt kiszúrni...
  • [HUN]FaTaL
    #6301
    Beleért még egy új-zélandi.
  • Solten
    #6300
    Ez az utolagos biraskodas nem is hangzik hulyen... :)
  • Solten
    #6299
    Az nem volt les, beiveles volt, "melyrol indult" a golszerzo, Cannavaro-rol pattant ele.
  • [HUN]FaTaL
    #6298
    Persze, hogy belefért, nem is problémáztam, csak az elméletet cáfoltam :)
  • Dean Winchester
    #6297
    jó de azt te igy "fentről" láthattad ,sokkal könyebb volt de ugyis nehéz volt kiszürni h éppencsak beleért. a sporinak sokkal nehezebb lett volna észrevennie :) ennyi belefért!
    egyébként a videóbíró segítségével nem lenne kicsit lassabb a játék? érte most les. akkor várjuk meg a visszajátszást döntsük el :S sok idő elmenne vele a játék nem tudna pörögni.
    les - ok szabadrugás. a srác már végezné el mert siet de nemtudja mert megkell várni a visszajátszást!
    szal ezért is szar az.

    szerk.: előttem íróval egyetértek , lenne X db videó használai lehetősége a bírónak h döntsön és kész.ezt akkor használja el amkor akarja és ha ugy látja h nem bíztos a dolgában (partjelzővel együtt) akkor kéri ezt a fajta segítséget.
    de itt meg akkor az lenne a gond h ha pont akkor állítja meg mikor az ellenfél vezet akkor a másik oldal hívei meg nyomnák a szöveget ("biztos bunda mert pont most állítja meg " ...stb)
  • Magnum PI
    #6296
    én a szinészkedés kiszorításásra bevezetném az utólagos büntetést. Mint a forma-1-ben. A játék állásán nem változtatnék, de pl sárgát vagy pirosat adnék utólag és igy ki kellene hagynia a következő meccset, vagy esetleg a következő 3at. A videóbíró azért nem lenne jó mert akkor minden öt percben videóbiráskodni kéne. Bár mondjuk ha korlátoznák a videó nézést mondjuk 2 alkalomra és mondju egyből piros lapot adnának a szinészkedésért lehet működne...
  • IXEMGabeo
    #6295
    érdekes elmélet, de sztem leixel a két csapat, nem hinném hogy lenne miért erőltetni a Brazíloknak...így is úgy is Spanyol-Brazíl nyolcaddöntő szagot érzek főleg, ha Svájc nyer, mert akkor nagy lépést tesz a csoport elsőség felé...Spanyolország csak akkor lehet csoportelső, ha Chile megveri Svájcot, Svájc utsó meccsen Hondurast, Spanyolok Chilét és akkor 3-an lesznek 6 pontosak és a GK dönt majd...hmm ebben az esetben elkerülik a Brazílokat, de a többi eset eléggé valószínűtlen...ehhez persze nyerni kell holnap Honduras ellen
  • [HUN]FaTaL
    #6294
    Dehogynem az új zélandi gólnál.
  • Oziris666
    #6293
    mennyé bálnátszopni:P
  • G_ArchAngel #6292
    viszont a 'zsindexrol' latszik, hogy mast igen...
  • limperatore
    #6291
    zsindexet nem olvaso :D