14374
Foci VB 2010
  • Grenzjager
    #6850
    Korea nyerni fog, érzem.

    A Latinoknak meg ikszelnek jót és au revoir. Szétesett mentálisan a francia társaság, már majdnem csapatot írtam, de most ők nem azok.
  • LasDen #6849
    eleve milyen hülye gondolat má, hogy a franciák 3 gólt rúgnak :D
  • gercse
    #6848
    akkor lenne jó, ha Mexikó nyerne 2-0-ra, Franciák 3-0-ra :D
  • bgreg
    #6847
    gólkülönbség számít. mexikónak most 3-1. uru tegyük fel elveri őket 3-0ra francia dél afrit meg 3-0ra franc megy tovább
  • Voyager5
    #6846
    A FIFA szabályzata a továbbjutásra:
    1. A csoportmérkőzéseken szerzett pontok száma
    2. A csoportmérkőzéseken elért gólkülönbség
    3. A csoportmérkőzéseken szerzett gólok száma

    Ha két vagy több csapat esetében ezek megegyeznek, a következők döntenek:
    4. Az érintett csapatok egymás ellen szerzett pontjainak száma
    5. Az érintett csapatok egymás ellen elért gólkülönbsége
    6. Az érintett csapatok egymás ellen elért góljainak száma
    7. Sorsolás
  • G_ArchAngel #6845
    Ezt most nem ertem:

    Franciak mondjuk nyernek, de...
    Uruguay legyozi Mexikot, de Mexikonak ugyanannyi pontja lenne, mint a galloknak, ellenben egymas elleni meccset nezve a Mexikoiak jobbak voltak. Vagy a golok szamitanak?

    Tehat a Franciak egyetlen eselye, ha Mexiko nyer es Ok elverik nagyon RSA-t, mivel a FRA-URU dontetlen volt?
  • G_ArchAngel #6844
    Mi lesz itt ma...:)

    Latinok x-elnek, akkor Franciak mennek haza, ha valamelyik latin nagyon kikap es Franciak vagy RSA nagyon megveri a masikat, akkor meg ok is tovabb mehetnek...

    Argentinok valoszinuleg megverik a Gorogoket, de lehet Nigeria is nyer, igy a Gauchok biztos 9 pontosok es mogottuk harom 3 pontos csapat lenne:)
  • bakkerman
    #6843
    nem mindenkinek érhető el,hálistennek nekem magentás van,és ott van kép a képben
  • LasDen #6842
    mer ilyen mindenkinek van.....
  • bgreg
    #6841
    lol. srácok feltalálták a kép a képben lehetőséget a tévénél ilyen helyzetekre hogy ne kelljen kapcsolgatni:) tudjátok, elfelezi a tv-t és látod mindkettöt:)
  • gercse
    #6840
    pedig ezt nem most találták ki
  • IMYke2.0.0.0
    #6839
    A "technika híján" ezeket értettem:
    - nincs két tévém
    - nem tudom az m2-őt nézni
    - nincs otthon netem

    Sebaj, ezentúl még többet fogok munkahelyeken netezni a témában :()
  • bakkerman
    #6838
    amelyik jobb meccs,azt nézed...én ma szentem csak az rsa-fra,meg a gre-arg meccset nézem
  • zaki
    #6837
    2 tvt egymás mellé teszel, oszt helló :D
  • USAMEN POWER
    #6836
    Online megoldható, kettéosztod a képernyőt. Én szerintem azt fogom tenni, habár csak az esti meccseket nézem majd.
  • chalezlopez
    #6835
    Ha elég gyorsan kapcsolgatsz, még talán ez a probléma is megoldható!
  • IMYke2.0.0.0
    #6834
    Tudom, hogy miért csinálják így, de akkor is rohadtul idegesít, hogy technika híján nem láthatom az összes meccset. Fákk.
  • [HUN]Crassus
    #6833
    nah leXelnek a dél amerikaiak?:D France goto home?:)
  • bakkerman
    #6832
    nem lehet spekulálni,max meccs közben xd
  • mflex #6831
    Jó, ok én baxtam el, látom, hogy az m2-ön megy a többi meccs!
  • LasDen #6830
    és szerinted az m2-n mit fognak adni??? :D
  • mflex #6829
    Sorry, de a port.hu-n, csak ezt a két meccset látom:

    Dél-afrikai Köztársaság - Franciaország
    Görögország - Argentína

  • jAsOn VoOrHeEs
    #6828
    Rosszul nézted.

    June 22
    16:00 Mexico ? - ? Uruguay
    16:00 France ? - ? South Africa
    20:30 Nigeria ? - ? Korea Republic
    20:30 Greece ? - ? Argentina
  • LasDen #6827
    akkor rosszul látsz :D
  • mflex #6826
    Ma viszont csak kettő lesz, ha jól néztem :)
  • gercse
    #6825
    hogy ne tartson a végtelenségig a torna...
    napi kettő is lehetne, de akkor még 8 nap rámenne mire vége a csoportoknak, így viszont elég 4

    és azért kell egy időben lenniük, hogy a csapatok ne számolgassanak a csoport másik meccsének végeredményét már tudva, ezzel éles marad a 3. forduló is
  • Zoli007
    #6824
    Az most miért jó, hogy napi 4 meccs lesz?
  • bakkerman
    #6823
    tegnap csak nyert az Armada,de annyi helyzete volt Xaivéknak,hogy az már fájt...a realitás az 4-5 gól lett volna...így viszont még mindig továbbmehet Svájc is,de viszont mi csak akkor lehetünk csoportelsők,ha verjük Chile-t,és Svájc maximum 1 góllal veri meg Hondurast...necces lesz,de meglesz az érzem!!! Viva Espana!!!
  • mflex #6822
    Hatalmas, aki ezt a szöveget kitalálta! :D
  • LasDen #6821
    Az edzés során három részre osztották a bírókat, akik Kassaihoz hasonlóan a csoporkör utolsó fordulójának első napján vezetnek, azok átmozgató edzésen vettek részt, akik három napon belül vezetnek, azok egy ificsapat segítségével meccsszituációkat gyakoroltak (leshelyzetek, lerántások a 16-oson belül), a többieket pedig rendesen megfuttatták.

    azé egy ilyen bíró edzést megnéznék...direktbe lesek meg lehúzások?? érdekes :D
  • Tomy Lee
    #6820
    Breki,Vienman jöttök legközelebb szólok majd

  • Tomy Lee
    #6819
    Chile is nyert Spain is hozta amit kell nagyon szépen.
    Ázsia+Afrika haza gyorsan.Svájc pff Dél A.foci ellen semmik
  • Tomy Lee
    #6818
    Portugália mit játszott lol:D
    Valami embertelen amit csináltak,nagyon vad főleg Ronaldo gólja omg best
  • USAMEN POWER
    #6817
    Qrwa jó paródia ! :) Itt a feliratos: (Remélem nem volt !)

  • Tyler1
    #6816
    franciák 5 gólós hátrányból indulnak, ez az egyik! a másik h mexikó pont hajtani fog h elkerüljék argentínát, uruguay meg ezt nem fogja szó nélkül hagyni. úgyhogy ott meccslés lesz, de nem is kicsi, remélem mexikó javára :)
  • [HUN]FaTaL
    #6815
    :DD
  • IXEMGabeo
    #6814
    állítom, hogy nálunk ugyanilyen balhé volt mikor Gera összeveszett Koemannal, csak mivel nem vb-n történt, ráadásul mi eltusoltuk a világsajtó elől a Franciák meg nyíltan megmondták, így nem lett nagyobb botrány, bár ki tudja mi van a Magyar válogatott hátterében is:S nekünk is csak egy normális edző kéne aki összefogja a csapatot...
  • USAMEN POWER
    #6813
    :DD
  • G_ArchAngel #6812
    Az a baj, hogy egyik kiesese sem erdekel, bar francia barataim vannak es kicsit sajnalom oket, mert aterzik a csapat szegyenet...
    Ellenben a spanyol es olasz bucsunal kimondottan orulni fogok:)

    (no offense: a spanyolok kiesese egy uveg JD-t jelent, az olaszokat meg minden sportban utalom...)
  • USAMEN POWER
    #6811
    Pár érdekesség: