14374
Foci VB 2010
  • Voyager5
    #7130
    Allitolag Milito, Aguero csatarparossal kezd Argentina.
  • arsnl
    #7129
    A focit nem érdemre játsszák
  • Voyager5
    #7128
    E tekintetben Blanc sem lesz kulonb :)
  • Neoncsoves
    #7127
    Szerintem a nagy csapatok hanyatlása, abszolút a nagyképűségüknek köszönhető. Az elmúlt 2 VB-n lazán túljutottak ezeken a csoportszakaszokon és inkább a Nyolcad-negyed-elő-döntőre koncentráltak. Most is így álltak hozzá, csak sajnos azt elfelejtették, hogy a kisebb csapatok nagyon hajtani fognak hogy végre elpicsázzák a nagyképű nagycsapatokat. Azt sajnálom, hogy nincs ott a VB-n Magyarország, de szerintem csak idő kérdése (majd 4 év múlva! :D )
  • kaposi1
    #7126
    De most őszintén mi oka lehetett rá???
    Amúgy hihetetlen sportszerűtlen dolog!
  • desigo
    #7125
    pont elég meggyőző,hogy fegyelmezetten fociznak
    nem pedig 2 percenként felrúgnak valakit mint az olaszok,angolok stb...
  • kaposi1
    #7124
    Breki !
    Holnap adom fel a postán amiről beszéltünk!
  • vass17
    #7123
    Eddig egyik se volt meggyőző, ilyen teljesítményre még biztos nem adnék vb címet...
    mondjuk úgy, hogy a legkevésbé rossz csapatok lesznek a döntőben:)
  • desigo
    #7122
    igazi méltó befejezés
    remélem sose látjuk többet az életben...
  • Monoton
    #7121
    Uristen ez az ember nagyon szanalmas :(
  • Breki33
    #7120
    például ettől



    http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2010/video-domenech-nem-fogott-kezet-parreiraval-a-merkozes-utan-2033839
  • desigo
    #7119
    kár érte :/
  • 5w0rdf15h
    #7118
    sajnos nem mert ha jól néztem az ágrajzot már a 8 között összefutnak :(
  • Grove4
    #7117



    Ha volt már, bocs.
  • barmi
    #7116



  • [HUN]FaTaL
    #7115
    Minek? Hogy Máltától kikapjunk 5-0ra?:DDDD
  • miilann04
    #7114
    Messi 1000x jobb nála akárki akármit mond

  • SLICK
    #7113
    Nem tom mitől voltak nagyképűek, semmi olyat nem tettek vagy mondtak... Legalább ész érvekkel fikáznátok egy csapatot, ha már utáljátok.
  • Tyler1
    #7112
    aha mert te azt hiszed h csak egyetlen ember lehet a futball világ istene és az Messi, aki mást mond az meg hülye, és nem ért a focihoz. én érzek csak itt hatalmas ürességet a sportágbeli szakértésed terén?
    nem tudom egyátalán miért próbálod te rivalizálni a 2 játékost, mintha vmi boxolók lennének.
    más téren jobb Messi és más téren Ronaldo. az meg h műember meg majom, meg nemtudom miket találsz még ki róla...hát nagy vicc! ez tényleg az a felszínes dolog, amit az ilyen divatdrukkerek találnak ki.
  • gercse
    #7111
    ha brazilok és hollandok is nyerik a csoportot, valamint jól néztem meg az ágakat, és továbbjutnak a nyolcaddöntőben, akkor már a negyeddöntőben találkoznak
  • Attis38
    #7110
    Megérdemelték a franciák,hogy kiestek,szánalmas focit nyomattak végig,arcuk bezzeg volt!Főleg az ex-kapitány Domenechnek,aki egy tehetségtelen loser.Most jöhetne Kúman helyére,olcsóért megszerezhetjük
  • desigo
    #7109
    butaságokat beszélsz
    Alonso tavaly a gyenge versenyképtelen autójával is küzdött,hajtott,akart.
    Nem állt be vonatozni mint a többi noob

    de nem offolok

    Hollandia,Brazília döntő lesz :)
  • Attis38
    #7108
    Ezzel valahogy én is így vagyok/így érzek.Elismerem mindkét sportceleb tudását,dehogy a legjobbak,legtehetségesebbek lennének saját sportágukban,hát,khm,khm...enyhén szólva is véleményes
  • IXEMGabeo
    #7107
    ha úgy ítélik meg legfejjebb őt is eltiltják, mindkét játékos vitatkozva ment be az öltözőbe, számtalan ilyen esetet mondjuk figyelmen kívűl hagytak már...
  • G_ArchAngel #7106
    C.Ronaldo nalam mar-mar Becks fele futball-celeb, csak a kulonbseg az, hogy az angolon latszik az elete minden pillanataban, hogy szereti a focit...
  • WuFraZselic
    #7105
    ja, és hogy ha ő ütött előbb, akkor villa tette már jogos is volt :DDDD értem
  • IXEMGabeo
    #7104
    rendben szeressed Ronaldot, de ne aggitálj felé...Messi 1000x jobb nála akárki akármit mond, egy műember az egész!!!

    G_Archangel: Alonso-s állításoddal egyetértek:)
  • IXEMGabeo
    #7103
    rendben, a FIFA szerint is a hondurasi ütött először olvass utána aztán irogass h Villának jár a piros
  • G_ArchAngel #7102
    Aki az F1-ben agyatlanul tul van sztarolva az Alonso - egy kezdo is helyre tette az elso eveben, Trullit kivettek mellole, mert lenyomta, bemakolt egy VB-t, mikor a McLaren szetesett a finn alatt.
    Most meg nemreg azt olvastam, hogy a Ferrarinal beismertek, hogy az 'alkesz' beallitasait kell hasznalniuk, mert ez a ket pojaca meg ott sem tartana, ahol vannak...
  • miilann04
    #7101
    nem kell meghatódni, elégg lenne beismerned, hogy hülyeséget írtál, nem ismered egyáltalán cr-t, csak elfogadod azt a felszínességet, amit a média nyújt neked, ennyi. ha valóban raikkönen lenne a legjobb a forma1-ben, akkor nem hagyta volna ott. az, hogy szerinted meg nem cr a legjobb, egyéniszocproblem.
  • IXEMGabeo
    #7100
    nem hatódtam meg tőle...akkor is undorodom tőle...kb akkora a felhajtás ennél az embernél, mint Kimi Raikkonennél a Forma1-ben, holott tudásilag nem ez a két ember a legjobb, abban a sportágban amit űznek, de nem lovagolok többet ezen.
  • Tyler1
    #7099
    az már most eldőlt sztem h a világbajnok spanyol anyanyelvű lesz :D (esetleg portugál)
  • bakkerman
    #7098
  • Gabe18
    #7097
    Hát én attól félek nagy lesz a "nyomás" holnap hogy Gáhna továbbmenjen,mert a többi afrikai a kiesés szélén.És ha Gáhna nem,akkor könnyen összejöhet hogy egy Afrikai se marad a 16-ra...
  • Banano
    #7096
    Ezt én is hallottam tök jó volt:DDDD pedig én az ilyeneket nem veszem észre:DD
  • IMYke2.0.0.0
    #7095
    Messi-nek tényleg jól jönne egy bizalomerősítő gólocska, mert bár osztogat, mozog, próbálkozik, de a végén még elfelejti milyen is az igazi gólöröm :(
  • G_ArchAngel #7094
    Igaz..., spanyolok talan meg maradnak egy fordulora:)
  • G_ArchAngel #7093
    Argentina nagy esellyel elveri a gorogoket, Nigerianak marad az esely, hogy Koreat kitomve 3 ponttal bejusson elso afrikai csapatkent a kovetkezo korbe...
    Utolso kor jora sikerult minden csoportban:)
  • Tyler1
    #7092
    chile még nem jutott tovább, spanyolokkal fognak játszani, sváj meg hondurassal. szóval még svájc lehet a csoportelső is.
  • Gabe18
    #7091
    Azért a Spanyolok még valószínű nagy játékerőt fognak képviselni,az első meccses bukdácsolásuk ellenére.