14374
Foci VB 2010
  • AntiHero
    #8621
    Hát ez az. A kapuson is látszott, hogy ez bent van. De nem el kell csalni/baszni a VB-t ilyenekkel.
  • WuFraZselic
    #8620
    hát nem tudom, én már az élő kép idején üvöltöztem a haverokkal és örültünk :D lehet csak az én látóképességeim más dimenzióbeliek :D
  • LasCar16
    #8619
    jobbak a dojcsok csak bealudtak 3 percre, ha angolok átmentik ezt a lendületet a 2 félidőre akkor lesznek még nagyobb izgalmak, de szerintem németek egy gólt mínimum szereznek még, és akkor nincs miről beszélni
  • Kandurex
    #8618
    jaj, sírámka, nincs a világon olyan játékos aki maga ellen ítél...hol láttál labdarúgást eddig?
  • Totti5
    #8617
    Angol kapus sem mondaná.
  • Tyler1
    #8616
    hopp egy focit csak startlapjátékokról ismerő fórumtag xD
  • Csirke4
    #8615
    Ma már kb 3D-ben lehetne a HD-nál bőven sokkal jobb minőségben elemezni miliméter pontosan, hogy hol volt a labda, ki kihez ért hozzá, de nem lehet mert akkor a színészkedő nagy csapatok nem jutnának sehova...
  • desigo
    #8614
    nem mert NGA-nak van rövidítve...
  • Tetsuo
    #8613
    Koszi a linket!!
  • S4sa
    #8612
    miért is?
  • Cabell
    #8611
    Ne beszéljünk már férre, ezt elsőre látta a világon mindenki, Capello sem véletlenül örült, Gundi sem véletlen mondta, hogy 2-2.

    Kár, hogy itt nincs szabályzatban, hogy ne írjunk sablonos dolgokat...
  • Voyager5
    #8610
    de ez nem igy mukodik, hogy ott se adjak meg akkor itt se kell :D
  • Zenszkij
    #8609
    Fair play. A német kapus látta bent volt, szólhatott volna, de nem. Fair play...na ez az amit a németek nem ismernek, ezért utálom őket.
  • WuFraZselic
    #8608
    omfg, most már tényleg #8573, mielőtt hosszútávú lelki sérüléseket okozol a topik látogatóinak
  • Gabe18
    #8607
    Innen akkor is lehetne reklomálni ha 5-1 lesz,mert 2-2-ről teljesen más a meccs mint most 2-1-ről,amikor tovább kell támadni az angoloknak.
  • S4sa
    #8606
    Tudom hogy gól volt csak felhoztam egy másik helyzetet.. -.-
  • zaki
    #8605
    semmi, akkor GER-NIG lett volna :P
  • AntiHero
    #8604
    Szerintem is:D Ez le ír mindent:D 2010 BEST VB COMMENT!
  • S4sa
    #8603
    Dél-Afrika mit vársz? :D 2006-ban Németországban különbebb felszerelés volt :) Már akkor FULL HD volt minden meccs + minden les gól stb közlei lassítással lett levetítve.
  • Voyager5
    #8602
    lol.
    Te most szivatsz minket, vagy tenyleg fogalmad sincs a szabalyokrol?
  • Solten
    #8601
    #8573
  • 5c0rp330n
    #8600
    szerintem azt aranyozott betukkel tegyuk ki a bannerbe
  • WuFraZselic
    #8599
    hogy is van ez a win7 felhasználói topikosok kommentjeinek eltüntetése script?! :D
  • S4sa
    #8598
    hopp még1 angol szurkoló xD
  • USAMEN POWER
    #8597
    "Az egy dolog hogy bepattan de kijött" ---> "Gól az, amikor a labda teljes terjedelmével áthalad a kapuvonalon a kapufák és a keresztléc között ... A játékvezetői síp csak akkor szükséges, ha nem egyértelműen haladt át a labda a gól vonalon."
  • Monoton
    #8596
    "Az egy dolog hogy bepattan de kijött"

    A hónap kommentje
  • 5c0rp330n
    #8595
    segg vagy. ha egy kulonbseggel nyernek ezekutan, akkor gyakorlatilag csalassal jutnak tovabb. egyebkent egyertelmuen szarabbak.
  • Csirke4
    #8594
    De miértnemlehetmár videóbíró?
    Az istenverjemeg, a 21-ik században élünk minden ember zsebében ott van a lassan HD kamerával ellátott mobil és egy világbajnokságon nem lehet használni...
    Nc...
  • WuFraZselic
    #8593
    vagy csak olyanok, akik nem a call of duty topikban töltik a napjukat
  • AntiHero
    #8592
    Csak, hogy kicsit lenyugodjunk.:
    "A vb legkényesebb kérdése: - Ha Nigéria-Németország mérkőzés lesz, akkor kiírják a képernyő bal felső sarkába, hogy, NIG-GER?"
  • zaki
    #8591
    de még visszafelé is pattant a labda a felső kapufára, és onnan a gólvonalra, hát nem hiszem el, hogy ezt sem vették észre...
    na most komolyan itt a videóbíró bevezetésének az ideje, 66ban még megeshet ilyen, de 2010ben? na neee...
    ettől függetlenül nagyon tré az angol védelem, remélem összekapják magukat
  • S4sa
    #8590
    Látom itt csak Angol szurkolók vannak
  • Marci0115
    #8589
    Az egy dolog hogy bepattan de kijött


  • Kandurex
    #8588
    Kizárt, ez nem a németek hibája.
  • Zenszkij
    #8587
    Csaló vak bírói hármas! Gyalázat....
  • WuFraZselic
    #8586
    :DDDDD

    #5373
  • Brolly
    #8585
    Bazz még a stadion másik feléből is látták, hogy az bent volt ... x aszisztens
  • Cabell
    #8584
    Erről van szó...nem kellene, hogy vagy egy vak, vagy egy csaló vezesse a meccset, és akkor minden szép és jó lenne.

    A németek sokkal jobbak most, és ez a fasz fogja bemocskolni a teljesítményüket.
  • 5c0rp330n
    #8583
    *elvettek
  • Solten
    #8582
    Kb, a fifa osszegyujti nagyjabol a legbalf@szabb jatekvezetoket a foldkeregsegrol...