14374
Foci VB 2010
  • SzocsA
    #8661
    átment az oldalháló alattt+!!!!!!!!!
  • Kandurex
    #8660
    Erősebbek a németek.
  • USAMEN POWER
    #8659
    Ez meg az egyik legszánalmasabb dolog, hogy a végén a nyúl viszi a puskát.
  • Monoton
    #8658
    Jól van felejtsétek el, meccset nézzétek :)
  • Solten
    #8657
    Hm, 4-ik meccsen megmutatjak az angolok hogy tudnak azert focizni.. Erdekes. Eddig tenyleg teaztak vagy alvajartak.
  • ShaiHulud
    #8656
    ez csak tomeghiszteria, csoportmerkozesek elso forduloi voltak gyengek, de azota teljesen jo. biroi benazasok meg midnig is voltak, raadasul vuvuzela se zavaro mar.
  • AntiHero
    #8655
    ?
  • USAMEN POWER
    #8654
    Nem, te mondtál egy kibaszott nagy hülyeséget, utána még meg is magyaráztad, most meg próbálsz jól kijönni a dologból. DE mivel ez egy fórum ahogy te is mondtad, először át kell olvasni amit leírtál, és csak utána szabad elküldeni. Ha meg valamiről foggalmad sincs, akkor nem szólunk hozzá, mert esetleg olyan hibába esünk, hogy fa.zságot teszünk közzé. Ez esetben pedig viseljük a következményeket, és jobb ha csöndbemaradsz. Am az a szerencséd hogy ez egy fórum, élőben most rendesen sűlne az arcodról a bőr.
  • S4sa
    #8653
    és még gyerekesek is! :D:D
  • banok
    #8652
    ejj ha Millner bal lábas lenne
  • Solten
    #8651
    Rooney - cselt csinalt, jo passzot adott - hihetetlen...
  • Brolly
    #8650
    Azt nem értem, hogy amikor meg box van, akkor miért áll le a spori, és vitatja meg a partjelzőkkel a dolgot, hogy ki mit látott? Ilyet ilyen helyzetben miért nem lehet csinálni??
  • S4sa
    #8649
    Tisztelet a kivételnek :D Brolly féle meseemberekre gondolok akik csak ugy becsatlakoztak a beszélgetésbe és "ja akkor én is irok neki valamit" féle emberkék :)
  • [HUN]FaTaL
    #8648
    blablabla próbáld félremagyarázni mekkora faszságot mondtál :D
  • nearo
    #8647
    Értem én, ne nekem magyarázd, hanem a többieknek :)
  • S4sa
    #8646
    talán azért kezelem igy a dolgot mert minden VB -n előfordul az ilyen baki. most olthattok engem de azzal nem értek el semmit :P ez még mindig csak egy fórum.. Akkor miről is beszélünk?
  • Brolly
    #8645
    Miiit??
    "Ha Hollandiának (javitsatok ki ha más volt :S én igy emlékszek) ugyanilyen gólt nem adtak meg akkor Angliának miért adnák meg?"
    Te ezt komolyan gondolod? Csak mond azt, hogy hülyéskedsz, csak mond azt, mert ha a focin kívül más területen is hasonló "okosságokat" mondasz, akkor téged a legnagyobb jóindulattal se lehet komolyan venni.
  • geo91
    #8644
    szarok a meccsek, ha viszont jól indul, elbassza bíró/partjelző...
    ezt most csináltam, aki néz simpsont, az tudja igazán értékelni a poént. :D

  • WuFraZselic
    #8643
    most már mehetsz vissza a játékosok fórumára
  • AntiHero
    #8642
    Dobjanak még be vagy 3 labdát. Hátha azt már látni fogják az asszisztensek...
  • ProGabe #8641
    volt olyan, hogy szólt a játékos a bírónak, szabálytalanul szerezte a gólt, aki semlegesített a találatot

    angliában olyan meg már többször is volt, hogy visszaadott labdából (sérült játékos miatt kirúgták) gól született. ilyenkor a gólt rúgó csapat megállt és szépen végignézte, ahogy az ellenfél berúgta a sajátját

    sajnos ilyen "fair-player"-ekből egyre kevesebb van
  • S4sa
    #8640
    Látom te még olvasni se tudsz meg értelmezni amit más ír -.-
  • USAMEN POWER
    #8639
    Nem, több a Német csak te égeted magad azzal hogy nem tudod a szabályokat, még büszke is vagy rá, és még meg is magyarázod a hülyeséget.
  • 5c0rp330n
    #8638
    ez is mekkora baromsag. eloben, egyertelmuen lattam, innen, 3 meterre a tv-mtol, hogy bent volt.
  • WuFraZselic
    #8637
    nem, ő a foci alapszabályaival sincs tisztába :D
  • USAMEN POWER
    #8636
    A közönség hangal jelezte elégedetlenségét, csak nem láttak valamit ? Az asszisztens meg vak ?
  • Bandee1987
    #8635
    Ja, persze...és ha emiatt esnének ki, akkor a szurkolók agyon is vernék őt a reptéren...
  • S4sa
    #8634
    Látom félreértessz.. Én ezzel a Dél-Afrikai VB-t meg az egész kócerájt minősítem. Az oké, hogy gól lett volna de a vaksi bíró nem látta.
  • Brolly
    #8633
    Te meg olyan elfogult vagy, hogy nem tudsz normális objektív véleményt írni, és azért írsz be ilyen faszságokat.

  • Solten
    #8632
    Azt en is bennt lattam...
  • Solten
    #8631
    nincs mit
  • AntiHero
    #8630
    Az a baj az hibás lenne. Nem lehetne jól megcsinálni. Videó Biró kell..ennyi
  • Kandurex
    #8629
    Egy két veréb mindig akad, morálisan igazad van, amúgy meg feleslegesen erőlködsz, az angol kapus se nyavalygott volna.
  • nearo
    #8628
    S4sa kösz, ezzel feldobtad a napom :D
    Ez kb olyan, mint ami bátyámmal történt áltsuliban tesiórán. A kapus úgy védett ki egy lövést, hogy a gólvonalon feküdt, erre a tanár ilyet szól, hogy ha a kapusnak legalább az 50%-a bent van a kapuban, akkor gól :D

    Amúgy apu megmondta a frankót: chipet vagy valami nyavalyát a labdába, az alapvonalra meg érzékelőt. Ha átmegy a labda a gólvonalon, akkor elkezd világítani a kapu :D
  • Jagumo
    #8627
    mind a 2 csapatot szeretem az a baj :S :D tehát nem haragszom senkire, 1 jó meccset akaro nézni :D
  • Jagumo
    #8626
    mi gólt lőtt Lamps... és nem adták meg ... ááh :D
  • paly90
    #8625
    komolyan mondom iylet hogy lehet csinálni??
    nagyon felbaszta az agyamat a partjelző meg a bíró........
  • 5c0rp330n
    #8624
    na ja, az meg a masik, ezt csak ott helyben, vagy kozvetlenul utana lehetett volna korrigalni.. dehat nem lehet, mert ilyen a mai foci. ha lehetne, akkor meg elkerulhetoek lennenek a bundak es folyamatos szineszkedesek is, meg ugy alapvetoen igazsagosabb lenne a foci, de ilyet yilvan nem akarna senki.. D:
  • desigo
    #8623
    partjelző sántikálva meg bekötözve jönne be mekkora lenne xD
  • Zenszkij
    #8622
    Hmm, én emlékszek egy Robbie Fowlerre, meg egy 11-esre.....Te hol voltál akkor?