14374
Foci VB 2010
  • ProGabe #8741
    mivel egy ágon vannak, ahhoz valami kurva nagy fifa-baki kéne, tehát simán összejöhet
  • Brolly
    #8740
    Talán előrehozott döntő :D de majd este kiderül, hogy Argentína vagy Mexikó lesz-e a kövi ellenfél a németeknek.
  • Tyler1
    #8739
    német lányok az angol lányok mellett :) milyen szépek is voltak így.
  • SzocsA
    #8738
    de hogy a szurkolók egy más mellett vannak nincsenek elkülönítve mint nálunk meg vadkerítés!stb
  • ProGabe #8737


  • Cabell
    #8736
    Én fogadtam rájuk, de nem volt elég pénzem, nem fogok sokat nyerni...ha lett volna még, azt is rájuk raktam volna.
  • Solten
    #8735
    kb...
  • Kandurex
    #8734
  • G_ArchAngel #8733
    Holland vs. 'vmi statisztacsapat'
  • SzocsA
    #8732
    csak azért nyernek a németek mert nem fogadtam!! mikor múltkor rájuk tettem a 2. meccsen elbuktam!
  • rucinho
    #8731
    Rúninak a kispadon a helye nem hogy beadni! :D
  • G_ArchAngel #8730
    olasz melo:)
  • Cabell
    #8729
    Farkamért kell itt megideologizálni, hogy mennyit számított volna ha 2-2 a szünetben és nem 2-1.

    Gól volt, világbajnokság nyolcaddöntőjében, nem is kicsit volt bent a gólvonalon, teljesen egyértelműen. Meg kellett volna adni, kibebaszott nagy gáz, hogy nem így történt.

    Idegesítenek itt emberek a hülye ideológiáikkal...
  • nearo
    #8728
    na de melyik csapatnak kötik hátra a lábát? :)
  • Neoncsoves
    #8727
    Német - Argentín döntő lesz? :P
  • Solten
    #8726
    Hi, (buzi)fifa.com
  • USAMEN POWER
    #8725
    www.fifa.com
  • banok
    #8724
    fifa.com/worldcup
  • Monoton
    #8723
    Ez milyen taktika, hogy Rooneynak kell beadni a labdát Joe Colenak? :S
  • AntiHero
    #8722
    Kellene az is:)
  • Solten
    #8721
    Kapitalis vedelmi hibak vannak, ugy jonnek at a germanok ahogy kedvuk tartja - uresen acsorogva kerhetik a labdat.
  • Police88
    #8720
    Hi!
    Tudtok vmi jó weboldalt ahol frissen lehet nézegetni a csoportok állását h kik jutnak / jutottak tovább? thx
  • rucinho
    #8719
    Videóbírót akarunk!
  • G_ArchAngel #8718
    Igaz, barkit nem, de brazilokat hatrakotott labbal is
  • Neoncsoves
    #8717
    4-1????? LOL :DDDDDD
  • AntiHero
    #8716
    Hiába Angliának szurkolok azt kell mondjam ez a csapat szar. Hiába vannak anyg nevek öszjáték, védelem, támadás 0. Néha felébrednek akkor jók 5 percig aztán megint bealszanak.

    Németek meg pont az ellenkezője.
  • rucinho
    #8715
    Csak azt nem tudom hogy ezeket az angolokat ki kezdte el tolni hogy VB esélyesek!?
  • limperatore
    #8714
    jó nagy butaságot írtál :D
  • Kandurex
    #8713
    Igazad van, 2-1 Angliának.
  • Falkon
    #8712
    Gyerünk Németország!!!
  • Solten
    #8711
    Nem csak a hollandok miatt - azert ez a jelenlegi angol valogatott konnyu falat nekik.
  • Kandurex
    #8710
    Hagyjuk már, ha itt valaki azzal jön, hogy itt Angliának kell győzni...simán körbe röhögik, de még Londonban is. Egyszerűen gyenge teljesítményt produkálnak.
  • MrSpock
    #8709
    Hmm azért még jó fromában csapattal nem kerültek össze,Ghana ellen sem remekeltek nagyon,várjunk még azzal a hazaküldéssel.
    Beleszeladnak majd egy nagy verésbe,mert minden nemjön majd nekik össze.
  • G_ArchAngel #8708
    Nyugi, nalam a Hollandoknak berletuk van a dontobe, de ez a nemet valogatott ma(!) barkit megverne...
  • Aragorn10
    #8707
    Mirőől beszélsz nézd meg teljesen egyértelmüen beleütöttek a labdába aztán dumálj !!!
    Szerinted az angolok mit mutattak amikor elindultak a németek ?
  • Brolly
    #8706
    Ennyit Capelloról, kíváncsi vagyok, mi lesz vele ezután. Beckhamot nagyon sajnálom :/
  • Zoliz
    #8705
    Hajrá Németország! Vesszen a liberalizmus!
  • USAMEN POWER
    #8704
    Legalább nem az fog majd víszhangozni, hogy hát csalással nyertek a Németek. Angliában qrwa nagy balhé lesz, sztem a meccs végén meg Angol szúrkolók vs. Német szúrkolók. Nem hiába jöttek Német, és Angol rendőrök is biztosítani a stadiont. :D
  • Kandurex
    #8703
    Azé ne essünk már túlzásba,..:)
  • gibson9
    #8702
    egyre csúnyább lesz ez..