14374
Foci VB 2010
  • a.carkey
    #9062
    Mondjuk, ilyen még nem volt, de 1x ki kéne valakinek próbálnia.
  • Monoton
    #9061
    Áá nem tudom így látatlanba elég egyszerűnek tűnik, tesztelni kellene, de meg arra sem kepesek.
  • Matthew Prosac
    #9060
    Ha -neadjisten- egy nyilvánvalóan szabálytalan góllal Argentina 3-0-ra növelné az előnyét, úgy azt javaslom Mexikó csapatának, hogy csinálja azt, amit egy madagaszkári csapat csinált tüntetőleg: a meccs hátralévő idejében rúgjon annyi öngólt, amennyit csak tud - míg le nem fújják a meccset. Nem magukat minősítenék vele, hanem a FIFÁ-t. Lenne visszhangja.
  • a.carkey
    #9059
    Megyek az utcán az USAban, arcról beazonosíthatnak, hogy szar-hugy autólopásért lecsukhassanak jogerősen, de ahol százmillákról esik szó, meg négy éventi megrendezésről, nos ott arra nem képesek, hogy legalább ami gól, az gól legyen, ami szabályos/szabálytalan azt meg ne fújják be/fújják be. Ennyi kéne, úgy elsőre, és szépen örökösre választanának még egy Bráner szintű majmot is, mert a foci meg lenne mentve. Mivel érvel marhája? Ha évekig tudtuk kezelni, akkor még évekig menni fog. Na ja, amikor nem volt mindenhol tévé, lassítás meg pláne, akkor tudták kezelni, de amikor már 3Dben adják a meccseket, akkor már egy rohadt "videobíróra" legyen keret 2010ben!
  • AntiHero
    #9058
    De nem láthatná.
  • LasDen #9057
    az U17-es vagy melyik vb-n voltak vonal bírók....nem használtak mert még így is benéztek egy gólt....:D
  • G_ArchAngel #9056
    Egy biztos, buszkek lehetunk Kassaira, hogy nem olyan, mint a magyar valogatott...

    ...mert a francia es olasz jatekvezetok olyanok, mint a nemzeti csapataik: futball-impotensek
  • Oziris666
    #9055
    Japán,Koreával jött mindenki hát ez a vb sokkal nagyobb vicc mint az volt...Ennyi vak bíró egyhelyen
  • limperatore
    #9054
    de most a kivetítőn nem úgy van hogy nincs visszajátszás? du ezt mondták :D vagy azóta már van?
  • Monoton
    #9053
    De egyebkent ez meg milyen szabaly hogy nem vonhatja vissza ha latszik azonnal a visszajatszason.
  • Kandurex
    #9052
    Egy jól alkalmazott környezetet, 2-3 bíró, pár zárt elérésű szoba, észre se vennénk sebességre,..
  • Brolly
    #9051
    háháhá
  • Monoton
    #9050
    Azert ez nem minden esetben lenne ilyen gyors, az orat meg nem lehet megallitani. Az egesz rendszert at kellene szervezni, es azt nem akarjak.
  • Tomy Lee
    #9049
    Azonalli eltiltás lenne akkor nekik még a következő vb-röl is+sok pénz büntetés.Nemigazán érné meg,buta ötlet
  • a.carkey
    #9048
    Legalább ott.
  • Brolly
    #9047
    Na nagyon érik az Argentín - Németország, szerencsére az egyik kiesik. Ezután a vb után nem csak a gólokról kellesz top 10-es listát csinálni, hanem a bíroi hibákról is :/ rohadjon meg a fifa, hogy a 21. században ilyen nyomorék.
  • AntiHero
    #9046
    Hát szarabb a VB mint 4 éve:D
  • a.carkey
    #9045
    Még csak 1-0 volt ...
  • Monoton
    #9044
    A kapuk két oldalára kell még két bíró, már ezt a lehetőséget is tesztelték nem tudom a VB-n miért nem alkalmazták.
  • Totti5
    #9043
    Pénz.
  • desigo
    #9042
    egy komplett drogtermesztő ranchot
  • Murder3
    #9041
    mert akkor valószinű egy pár évees eltiltás várt volna rájuk.
  • a.carkey
    #9040
    Márciusban Blatter - hogy megelőzzék a videobírós ötletet - javasolta a les eltörlését.

    Nos, az ilyen esetek segítik elő a labdarúgás fejlődését, de ameddig Bráner elnök, addig itt inkább eltörlik a lest (mint egy ppárt akarta anno a jobbkézszabályt, miután az egyik alelnöke összetörte az autóját mert nem adta meg az elsőbbséget), mint bevezessék a videobírót ... :(
  • banok
    #9039
    kicsit azért nagyobb itt a tét mint a grundon...
  • G_ArchAngel #9038
    Az elozo meccset meg megertem, mert ott akar a nemetek, akar az angolok veszik meg a birokat, lehet fizetni egyik oldalrol Jaguarral, Aston Martinnal, masik oldalrol Porsche, Mercedes...

    De az argetinok mit tudnak felajanlani? Marhakat?
  • Marci0115
    #9037
    de én azt nem értem hogyha megadták jogtalanul akkor miért nem jött le együtt az egész mexikoi csapat hogy ök igy nem játszanak? magambol kiindulva biztos ezt tenném mer ennek nemsok értelme van
  • Molnibalage
    #9036
    Konkrétan azt sem értem, hogy minek van bíró a pályán. A Forma-1-es pályabírók sem távcsövekkel dolgoznak. Egy úgynevezett segéd játékvezető elég lenne lent a pályán, aki csak végrhajta azt, amit a folyamatosan menő videóbíróval néznek.

    Szépek az elvek és ragaszkodni a tardíciókhoz, de azt egyszerűen túlhaladta a labdarúgás mai szintje. A teniszben is van challange...
  • Speed092
    #9035
    Innentől a meccs annyit ér, mint a lyukas tescokoton
  • a.carkey
    #9034
    Azért nézett ő is be ... :(
  • Brolly
    #9033
    Istenem, ezek az Argenítok, mi mákjuk van... és nem először.
  • AntiHero
    #9032
    Nem voltak rosszak, de ez az eredmény várható volt. Az, hogy megadták az első gólt az összetörte őket.
  • oneal1
    #9031
    elég nevetséges ez az egész, grat FIFA!!....

    Ha egyszer meg nincs videóbíró akkor a játékosok miért láthatják a visszajátszást? hogy nagyobb botrány legyen?
    szar ez az egész komolyan.
  • Marci0115
    #9030
  • desigo
    #9029
    nah most kellene behozni a kispadról Blancot
  • a.carkey
    #9028
    Nem ártana a bíróknak ezt olvasgatni meccs előtt ...

    A labadarúgás játékszabályai 2009/2010
  • Speed092
    #9027
    Hát ezt beszopta a FIFA! System error
  • Murder3
    #9026
    jaXD
  • Magnum PI
    #9025
    Én ezt a les szabályt is módositanám. Ha 16oson belül van a pasz akkor nem legyen les. Teljesen megöli a játékot. Mindegy ez csak egy saját vélemény
  • Tomy Lee
    #9024
    Még vagy 4-et Argentína ps
  • modelcar
    #9023
    beverte a fejét a kamerába XD