14374
Foci VB 2010
  • desigo
    #9101
    M1-en a vendég egy drámaíró
    jött ihletet meríteni vagy wtf?
  • ProGabe #9100
    akkor meg abba fognak belekötni, hiszen az sem lenne fair

    "ezt nem nézzük vissza, mert ezt nem látjuk jól, ja igen, az előző egyértelmű volt, na menjünk a kezdőkörbe, 1-0"

    ugyan ott lennénk, mint most
  • limperatore
    #9099
    de ez becsületes kérdés, ha eltiltják utána akkor eltiltják de a becsülete megmaradt volna
  • Solten
    #9098
    A jatekvezetot a partjelzoivel egyutt az olasz 4-ik ligabol kaparhattak elo... Vicc ami itt megy keremszepen...

    A FIFA eleg jol egeti magat.
  • limperatore
    #9097
    már mind1, mentálisan már mexico kikapott innentől 2 kamu 11es se segítene
  • AntiHero
    #9096
    és akkor következő VB-n se játszanak..
  • Molnibalage
    #9096
    Ez nem becsület kérdése. Szabályok vannak. Ezek után semmiféle bírói döntésnek nem lenne hitele...

    De azt pl. soha nem értetem, hogy mit reklamál bárki a pályán. Soha nem láttam még olyat, hogy az ítélet változott volna. Felesleges időpocsékolás.

    Felmerült az alternatív F1 ötlete. Kelle valami a FIFA helyett...
  • limperatore
    #9095
    jaja szépen levonulni és ennyi
  • [HUN]FaTaL
    #9094
    Ja látom méteres les, komolyan szánalmasak a bírók ezen a VB-n...
  • Tyler1
    #9093
    hát annak örülnék a legjobban. mert így nem hiszem h az ősz hajú köcsögök a bőrszékben, akármit is változtatnak ezekután is.
  • Kandurex
    #9092
    De pont ez a lényeg, hogy az egyértelmű helyzeteket kelljen beazonosítana, az senkit nem fog izgatni, amit 4 bíró is félórán át elemez!
  • Dean Winchester
    #9091
    korrigálhatná a spori a hibáját egy "jogtalan" büntetővel :)
  • gercse
    #9090
    én is lementem volna a pályáról, tényleg nagy a tét, de a FIFA akkor mehetett volna a levesbe...
  • Csirke4
    #9089
    Jogi kérdés a dolog.
    Egy ilyen precedens értékű lenne, onnantól kezdve az összes meccsen mindenhol meg kéne nézni a visszajátszást, és ugye amíg nincs videóbíró addig nem fogja egy bíró sem kockáztatni az állását. :(
  • ProGabe #9088
    igen, amennyiben egyszerű szituációról van szó

    az NBA-ben idén vezették be a videóbírót. csak bizonyos eseteket nézhetnek vissza, pl. azt, hogy kit érintett utoljára a labda mielőtt elhagyta a pályát. kisebb pálya, több kamera, de még így is 4-5 percig néznek bizonyos eseteket a bírók!

    nem ilyen egyszerű ez, ne a mai két esetből induljatok ki! vannak szituk, amiket órákig lehetne bámulni 40x40 méteren, akkor sem lehetne eldönteni, mi is történt igazán
  • AntiHero
    #9087
    Mindenki rakjon a Piros Lapra vagy 1 milliót:D
  • MrSpock
    #9086
    NHL-ben sem,meg NFL-ben sem állítanak meg mindenért,és nézik meg a videón.Csak kényes szitukban,és szólnak esetleg fenntről a bíroknak,hogy spori ezt megkéne nézned!
  • mgkp
    #9085
    Na most durrant el az agyam b*zmeg
    Hihetetlen, tényleg mi megy most már itt a VB-n. Tényleg kedves kibaszott FIFA a bírói hibák a játék része... Csak most képzelnétek magatokat a mexikói játékosok helyébe ti rohadékok.
    De egyébként könyörgöm, ezt is hogy lehet benézni? Nemhogy 1 játékos nem volt ott és még akkor azt lehetett volna mondani, hogy benézte, de egyetlen egy sem volt közelebb a gólvonalhoz Téveznél.
    Hiába a rohadék FIFA meg védi a bírókat, nem folyna be annyi pénz a bundából. Meg ez is milyen, hogy nem változtathatja meg ismétlés alapján? Annyi BECSÜLET nincs benne, hogy megváltoztatja amikor rájöttek, hogy ÓRIÁSIT tévedtek?
    Szánalmas ez az egész VB, óriásit csalódtam. Kassaié legyen a VB döntő.
  • Monoton
    #9084
    De epp ez az hogy ez nem egy olyan folyamat amit egyik naprol a masikra.
  • [HUN]FaTaL
    #9083
    Már megint egy hibás bírói döntés? Mi történt?

    [nem nézi a meccset most]
  • Kandurex
    #9082
    eeegen, Mexikó nyugodtan hőböröghet, végül is esélytelenek :/ az Argentinok meg nem olyanok, hogy nem bassz oda egy pofont, már csak a miheztartás végett is ugye...szóval esélyes lehet a botrány :/
  • gibson9
    #9081
    na csak hibázzon még egyszer a bíró vagy az asszisztense.. el fog szabadulni a pokol a pályán :)
  • limperatore
    #9080
    hagyjuk már 10mp alatt megvan az egész
    ott van a tv egyből visszajátsszák és rádión bemondják
  • 5c0rp330n
    #9079
    mocsadek? nem, azok a nemetek, kevered oket.
  • AntiHero
    #9078
    Miről beszélsz? Ki a mocsadék? Mer a bíró és partjelző az, de Argentína közelsem.
  • Dean Winchester
    #9077
    mocsadék -> ha mexikó lő egy ilyen gólt akkor mexikó a mocsadék?

    "hát ha mexikói szurkoló lennék ott, akk ott basztam volna össze a fél stadiont, hogy 1000 évre kitiltanák a vb-t afrikából. "

    aha mert ilyen gólt kapott argentína arról africa tehet -.-
  • Monoton
    #9076
    10-15 perceket nem fognak hosszabítani, mert ahhoz a tv-k musoridejet is at kell szabni. :) Ez most egy gyenge pelda de jogos :) De meg lehet csinalni a videobirot csak ahogy ProGabe írta rengeteg mindent at kell rendezni.
  • 5c0rp330n
    #9075
    na, ez a nap nem a birok napja, az mar biztos.
    ha hivatalosan lesz vegre videobiro mostanaban, akkor annak most kell megtortennie.
  • banok
    #9074
    de kár, hogy nincs kamera az öltözőfolyosón.
  • S4sa
    #9073
    Remélem megforditja Mexikó aztán kiüti ezeket a mocsadékokat...!
  • Tyler1
    #9072
    hát ha mexikói szurkoló lennék ott, akk ott basztam volna össze a fél stadiont, hogy 1000 évre kitiltanák a vb-t afrikából.
  • desigo
    #9071
    nagy botrány lesz itt a végén...
  • Tomy Lee
    #9070
    Na a "nagy tisztelet" egymással szemben mi?Mindjárt összeverik egymást lol
  • Mighty
    #9069
    Arra ott van a hosszabítás intézménye. Amit ugyan úgy használnak, ha sérülés miatt "áll" a meccs.
  • AntiHero
    #9068
    Kell itt vagy 2 piros lap még szerintem.
  • ProGabe #9067
    nem az megy. nem ismételhetnek meg kétes szituációkat, mert lincshangulat lenne. gólokat viszont mindenképpen visszajátszanak

    éppen ezért a fifa megint f*sz lesz és betiltatja ezt is :D
  • AntiHero
    #9066
    Az igen:D Ezt kilökte:)
  • Monoton
    #9065
    Togói válogatott tavaly, egész más körülmények miatt sajnos de megtették velük. Az már más hogy azóta a fellebezés után visszavonták.
  • ProGabe #9064
    de!

    - azt is el kell dönteni, hogy mit nézhetnek vissza, minden kis szart nem lehet, de még gól előtti szituációkból is rengeteg van

    - ha eldöntik, hogy az bizony nem úgy van, ahogy a bíró ítélte, akkor mégis honnan folytatódjon a meccs, hova tegyék a labdát?

    ez csak két kérdés, van még jó pár dolog, amit nagyon nehéz lenne eldönteni. alapjaiban kéne megváltoztatni a most látott játékot, az pedig lehetetlen!

    +2-2 bíró a 16-ostól az alapvonalig, én ezt támogatom!
  • Monoton
    #9063
    En ugy tudtam ott is a hiv kozvetites megy.