14374
Foci VB 2010
  • Solten
    #9141
    URISTEN mekkora gol :)))
  • Murder3
    #9140
    az h itt számotokra ez egy rohadt egyszerű lenne nem sokat számít.
    Nem olyan egyszerű mint ti gondoljátok.
  • limperatore
    #9139
    érik a 100%-os koko estére maradonának :D
  • AntiHero
    #9138
    ennyi:)
  • chalezlopez
    #9137
    MEKKORAA GÓÓL!!
  • USAMEN POWER
    #9136
    3 - 0 !!!!!
  • Neoncsoves
    #9135
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
  • Kandurex
    #9134
    Az utolsót biztos akarjuk? Megszűnne az olasz foci ...
  • Győri Devi
    #9133
    XDDD
  • Magnum PI
    #9132
    Szerintem ez lenne a legjobb:

    - 11-esnél és bizonytalan gólnál videóbíró
    - egyéb szabálytalanságnál max 3 alakalom (a csapatok kérhetik)
    - mérkőzés után az összes egyértelmű - de a mérküzés során nem észrevett - szinészkedést súlyosan büntetni
  • limperatore
    #9131
    dehogy verné meg 2-3 góllal :D miről beszélsz ember?:D
  • Solten
    #9130
    Igy van, a golok itt a kulcskerdes.
  • Molnibalage
    #9129
    Ezek szerint, akkor én simán kinyírhatlak, mert szerintem az a helyes?
  • AntiHero
    #9128
    oké, elhiszem:D Ne bánts!
  • FSpofon
    #9127
    Ezt a napot újra kéne játszani.
  • Murder3
    #9126
    Hát ez lehetetlen mivel abból van a pénz és pénz beszél a kva meg ugat szóval nagyon nem mind1 h mennyire leszarjuk a fő bevételi forrást.
  • chalezlopez
    #9125
    "ennyit erről a meccsről ez a szerencsétlen is cska ien gólt tud lőni
    maradona meg leszopta a 4. bírót

    mexico sokkal jobb volt vicc!!!!!!!!!!!!! "

    Legközelebb értelmesebb is lehetnél...


  • Camelia
    #9124
    Volt már ilyen a futballtörténelemben és én is azon a véleményen vagyok hogyha az argentínok elég tökösek lettek volna akkor fogják, és nemsokkal az eset után megállnak egy percre és hagyják hogy mexikó berúgjon nekik egy gólt. Ez szerintem így lett volna sportszerű, főleg azok után hogy mindkét válogatott, a játékvezetők és asszisztenseik és a fél stadion is tisztában volt vele hogy ez egy szabálytalan gól volt.. Így viszont soha nem mossák le magukról hogy igazságtalanul nyertek..
  • mgkp
    #9123
    Szabályok vannak b*zmeg de vannak amikor meg kell őket szegni mert az a HELYES te hülye.
    Egyébként fociztál te már életedben? Ha igen akkor tudod milyen magasan van az adrenalin szint és tudod, hogy ez normális. Főleg egy ilyen esetnél kiváncsi vagyok, hogy te hogy éreznéd magad te idióta.
  • a.carkey
    #9122
    Argentína tízből kilencszer megverné Mexikót két-három góllal, de persze ezt nem kellene a bíróknak megelőlegezniük ilyen kiélezett szitukban való hibás döntésekkel.
  • desigo
    #9121
    Blanco nélkül Mexiko kiesik...
  • Mighty
    #9120
    Mi köze van a jelenlegi szabályoknak ahhoz, hogy valami változást csikarjanak ki az ilyen esetek kiküszöbölése érdekében?
  • AntiHero
    #9119
    A Vuvuzella átmeneti vakságot okoz!
  • limperatore
    #9118
    légyszi ide
  • Kandurex
    #9117
    Hogy, hogy nem lenne fair? Egy bedobás, vagy szöglet miatt ritkán szoktak nagyokat hőbörögni, sokkal nagyobb visszhangja van egy les gólnak vagy érvénytelen, vagy érvényesnek. Ha már csak ennyit javítana, már óriási lépés, sőt...lehet nem is kellene több.
  • Molnibalage
    #9116
    Ennyi erővel kockadobással és pénzfeldobással is el lehetne dönteni az eredményt.

    A sakk szabályai sem esetlegesek...
  • a.carkey
    #9115
    Itt nem Afrika, a csapatok a hibás, hanem a Fifa, a hülye szabályai, és végül a bíró(k).

    Nem vettem észre, hogy egy-egy Amerikai Foci v. hoki meccs pont a közvetítésérzékeny Amerikában hosszabb időt venne el, mint egyébként. Van egy-egy vitatott eset, és kész. Itt sincs több. De ha van (Maradona kezezése, tizenegyesek, stb.), akkor azon pontok és sorsok mehetnek el, és ez nem hazai bajnokság, ahol van még 33 másik lehetőséged, hogy javítsd a hibát.

    Úgyhogy nem elég, hogy a vuvuzela zümmögésben egymás hangját nem hallják, még a szemük sincs a helyén? :D
  • ShaiHulud
    #9114
    vitas esetnel van ember erre aki megnezi visszajatszast es szol, hogy hello ezt igy es ugy tortent. szerintem nincs limitalva hanyszor lehet hasznalni.
  • ProGabe #9113
    "Ez elég gyenge érv. Egy NFL vagy NHL meccs meddig is tart? Tele vannak apró szünetekkel."

    AASDafdsasdadfasdfsadfasdf

    gyönyörű kommenteket szül ez a topik. szabályokat ismered-e
  • chalezlopez
    #9112
    Mekkora egy idióta vagy te!!
  • Gabe18
    #9111
    Az NFL szabály szerint csapatonként 3-3 megnézési lehetőség kell.Nem kell itt két percenként nézni semmit.
    Sokkal egyszerűbb lenne ez mint ahogy beállítják.Persze először szokatlan lenne.50 éve még cserélni se lehetett meccs közbe.50 év múlva a visszanézés is természetes lesz (lenne).
  • Speed092
    #9110
    *kiszámíthatatlanság
  • Tyler1
    #9109
    most durván fogalmazva 2 csapat kiesett a bírók miatt egy napon! mert lehet h a németek 3 góllal nyertek, de egy ilyen megnem adott gól tényleg más taktikát kíván és morálisan is megzavarja a játékosokat(lásd arg 2. gólja).
  • desigo
    #9108
    videobíró,hogy működne (működik máshol)?
    edzők kikérhetnek x darabot vagy ?
  • Speed092
    #9107
    Ebből a szempontból valamennyire érthető, hogy mért nem teszik. ÉS persze sok probléma a videobíróval sem oldódna meg, bár tény, hogy az ilyeneket kiküszöbölnék.
    Továbbá ez a FUTBALL egyedi sportja, ami attól egyedi, hogy a futballtörténet elejétől napjainkig nem volt soha video-s megerősítés. Ettől kiszámíthatatlan ez a sportág, és ha így nézzük, akár ez a kiszámíthatóság pozitívum is lehet. Persze az angolon is anyáztam, és most is úgy gondolom, hogy a FIFA elbaszta Mexikó VB-jét. Talán egy kicsit ínyenc vagyok... Meg hát emberek, ha teljesen egyértelmű lenne minden, akkor itt miről vitatkoznánk?
  • Mighty
    #9106
    Ez elég gyenge érv. Egy NFL vagy NHL meccs meddig is tart? Tele vannak apró szünetekkel.

    A FIFA-nak nem a TV társaságokhoz kell igazodniuk ez ügyben szerintem. A TV társaságok majd úgy osztják be a műsorrendjüket, hogy beleférjen egy 140-150 perces futball közvetítés is. Ugyebár most már az egyenes kieséses szakaszban is lehet egy meccs 45+15+45+2x15+büntetők+hosszabbítások. Könnyen összejön akár egy 150 perces közvetítés.
  • Brolly
    #9105
    Erről a madagaszkári meccsről esetleg nincs valami videó, info?
  • ProGabe #9104
    ha már fair-playről volt szó az előző meccsen:

    az argenítnok is látták, mi történt. azt mondhatták volna, hogy rúgjanak egyet a mexikóiak, azt' kezdődjön minden elölről. 10 éve ezt talán megcsinálták volna az angolok, 30 éve meg biztos. most már ők sem
  • AntiHero
    #9103
    Becsület megmarad pénz meg sehol nem lesz. Nagy a tét le kell nyelniük sajnos ezt a sz.r VB-t.
  • Dean Winchester
    #9102
    sztem ha 2-1 lenne az adna némi erőt nekik h 1 gól és iksz :)
    mnd1 azért bízom h a 48. percben találnak gy gólt azt megzavarodik az argentín védelem azt egyből 2-2 ! 90.ben egy jogtalan büntető és akkor tapsolhatna Maradona :DDD